Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

0. ročník sluchátkového srazu
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Přideš na sraz?
Ano
50%
 50%  [ 7 ]
Ne
50%
 50%  [ 7 ]
Celkom hlasov : 14

Autor Správa
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 08:35:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba díky - bolo to veľmi priateľské a pohodové stretnutie.
Spočiatku sa mi tam veľmi nechcelo, pretože v sluchátkach
nie som doma, ale sunes ma spracoval a urobil dobre. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 09:05:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím taky pochválit.Velice slušná akce.Díky za akci Kubo.

Přístroje si všechny nepamatuju co tam bylo.Ale upoutal mně sluchátkáč Casea.A to samozřejmě stříbrná verze-ta byla jednoznačně nejlepší(Kuba Wink Dancing happy ).Pro nějaké větší porovnávání bych musel mít přístroje doma na delší dobu.Jinak by mně zajímal ten Sony cosi s modulem Sirius.Ze sluchátek se mi nejvíce zamlouvají AKG 701.Škoda ,že nebyly přítomny Sen.650.

Vše beru jako pohodový pokec s fajn lidičkama.Akorát chyběla ta svíčková. Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 09:37:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Přiznávám se, nešika. V té vedlejší místnosti, kam se mi povedlo zabouchnout dveře s kuličkou, místo kliky, byly sluchátka Audiotechnika, Grado i s tím "tajemným" zesilovačem a Denon. Ale i za tu chviličku, se pro mě osobně objevily velmi zajímavé tipy na nákup z vystavených a ochotně zapůjčených značek. Určitě bych zamíchal pořadím oblíbených značek, které bych si pořídil, jako druhý pár domů. Takže se omlouvám distributorům, co tak ochotně zapůjčili vzorky a slibuji náhradní termín, v některém setkání příznivců analogu na sekretariátu klubu, jehož jsem sekretářem a tajemníkem, ačkoli neudržím žádné tajemství.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 10:27:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Info a fotky ze srazu najdete na www.sluchatkovysraz.wz.cz

Za rok v NJ. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 10:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Kubo, omlouvám se, bohužel jsem to nezvládl. Snad příští rok.

Fotky velice pěkné, není třeba komentovat, atmosféra hovoří za slova.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 19:43:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Super! Cetl jsem nejake postrehy i na hifinazorech. Doplnte dalsi.
Snad pristi rok.

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 20:51:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi trochu vážně teď.Nechápu jaký může být problém navštívit takovou akci.Peníze to nemohou být-nějaké cestovné je prd-pokud není člověk z Aše.Stačí něco napsat a dá se domluvit na odvozu.Klidně bych pro někoho zajel-příklad Karviná.Samo-může být spousty závažných důvodů ,ale většinou je to podle mně lenost.Je to přece náš koníček.I moje drahá polovička to chápe a horší to snad nikdo nemůže mít. Ashamed

Bylo tam deset lidiček a mohlo být daleko víc.Spíš si začínám myslet ,že jste líní zvednout prdel a zajet si něco kvalitního poslechnout.Ale nechci se teď nikoho dotknout-nějaké rodinné problémy,nebo pracovní atd.Dozvěděli by jste se spousty zajímavých věcí což zaručí návštěva lidí jako Renown nebo pan Vrána-Casea.Např. jaké je osazení nového sluchátkového zesilovače z dílny PMA GTH-1!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sunes
Hifista


Založený: 27 február 2007
Príspevky: 144
Bydlisko: Bolo Pobrezie ... teraz Harman Kardon

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 21:32:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak po po prve !
Velmi pekne dakujem Kubovi, bez neho by take nieco neexistovalo !
Velka vdaka ! Po druhe Pasul ma velku pravdu , ludia aspon podla mna maju nejake komplexy, ktore riesia anonymne cez internet cez nick, ale nemaju zaujem sa stretnut na nekomercnych sessions a skutocnych zaujemcoch o HIFI osobne ! POZOR ! Vsetka cest pre tych, ktori maju objektivne priciny ( rodina, praca, a ine ). Bol tom prijemny podvecer, posluch a hlavne pokec a spoznanie ludi ktori prispievaju na fora HIFI. Bolo to pohodove, priatelske a kludne bez nejakych rypakov a nezmyselnych bojovych pokecov. Este raz vdaka KUBOVI , ktory mal tu myslienku to zorganizovat a samozrejme pre tych ktori tam aj boli. Som rad ze som spoznal roznych ludi z roznymi nazormi a s roznymi HIFI pristrojmi , ktore mali co to povedat pri pocuvani. Ale ta pohodova atmosfera ! nie nicim zaplatitelna. Diky !!!! Na buduce pridem zas !
P.S. A to vobec neriesim peniaze !!! ... Klaniam sa , prajem dalsiu pohodovu akciu !!! Donesiem zase nieco zaujimavejsie Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 22:01:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli to neni tim, že některý lidi holt sluchátka neberou..
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sunes
Hifista


Založený: 27 február 2007
Príspevky: 144
Bydlisko: Bolo Pobrezie ... teraz Harman Kardon

PríspevokZaslal: So júl 05, 2008 22:56:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Jestli to neni tim, že některý lidi holt sluchátka neberou..


Frantax to je o tom ze chcem sa spoznat sludmi ktori maju spolocny konicek, i ked nepocuvam sluchatka, ale mozno ! zacnem pocuvat aj sluchatka , alebo nemam zaujem . Ja napriklad mam doma big fucking repro, ale kludne by som isiel na posluch, stretnutie k niekomu co ma regalovky a byva v garsonke alebo 1-izbovy byt a je nadšenec HIFI alebo HIGH END . A jednoducho nema prachy na to aby mal svoju posluchovku a žije tak ako žije , a je to v pohode . Samozrejme akceptujem tych ktori proste objektivne nemohli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 07:24:13    Predmet: Odpovedať s citátom

chape niekto vyznam tohoto ?

sunes napísal:
Vsetka cest pre tych, ktori maju objektivne priciny ( rodina, praca, a ine ).


Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 07:24:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za uspořádání tak prima setkání a v příštím roce určitě opět nashledanou Wink
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne júl 06, 2008 07:30:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkušenější ví, že podobné hifi srazy jsou o kecání kolem a kontaktech. Myslím, že zajímavých nekomerčních poslechových akcí je v ČR dost, chtěl jsem jen přidat sluchátkový poslech. Ti, co tento poslech nemají rádi, samozřejmě nepřijedou. Ale burcovat v tomto tématu k účasti je bezpředmětné. Za rok na jiném místě v NJ uvidíme.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 12:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Chlapi trochu vážně teď.Nechápu jaký může být problém navštívit takovou akci.Peníze to nemohou být-nějaké cestovné je prd-pokud není člověk z Aše.Stačí něco napsat a dá se domluvit na odvozu.Klidně bych pro někoho zajel-příklad Karviná.Samo-může být spousty závažných důvodů ,ale většinou je to podle mně lenost.Je to přece náš koníček.I moje drahá polovička to chápe a horší to snad nikdo nemůže mít. Ashamed

Bylo tam deset lidiček a mohlo být daleko víc.Spíš si začínám myslet ,že jste líní zvednout prdel a zajet si něco kvalitního poslechnout.Ale nechci se teď nikoho dotknout-nějaké rodinné problémy,nebo pracovní atd.Dozvěděli by jste se spousty zajímavých věcí což zaručí návštěva lidí jako Renown nebo pan Vrána-Casea.Např. jaké je osazení nového sluchátkového zesilovače z dílny PMA GTH-1!!!


Pasule, klííííííd. Byla to nultá akce a následuje spousta pozitivních dojmů, takže pro příští rok jsou výhledy víc než pozitivní. Aby to pak nebylo tak, že většina lidí skončí (u užitečného) poznávání se a diskutování a dovezené aparáty budou neustále přetížené zájemci Cool

Vem si jako příklad mě - já jsem tam fakt chtěl strašně moc přijet.
Ale poslední skoro dva měsíce jsem se doma skoro vůbec nevyskytoval (zahraniční služebky a spousta práce na několika projektech). Teprve minulý týden jsem několik projektů skončil a kalendář se mi trochu uvolnil.

Manželka to nesla víc než statečně a pořád mě povzbuzovala (kdo má doma 2 malé děti (1 rok a 3,5 roku) a manželku doma s nimi, ví o čem mluvím). Kdybych si v takové situaci vzal volno na sluchátkový sraz a věnoval se svým koníčkům místo zanedbané rodině, bylo by to diplomaticky řečeno velmi egoistické.

Ale takový je život. Snad příště (ne nutně na sluchátkovém srazu). Rád bych se zase potkal s gramo nadšenci - velmi rád vzpomínám na loňský sraz ve Frenštátě. 2 thumbs up

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 13:43:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je ten rozdíl.Mám děti 8měsíců a 4 roky.3 týdny zpět jsem se vrátil z Německa(Bottrop-1100km-autem) a ještě ten den v 16 odpoledne jsem si domlouval poslech u kolegy(Ještě v Polsku během cesty v Autě).Něco jsme rozjeli v Brně(Tam jsem stále) a teď začíná Chorvatsko-vše pracovně-týdenní cesty.I tak se utrhnu z práce a fičím do Jičína na sraz.A to ještě den předem jsem byl u MACa ve Znojmě.

Prostě jsem si řekl ,že práce není vše a je třeba něco z toho mít.Samozřejmě rodina je na prvním místě,ale tolerance musí být.Teď zase bude vše rodina-zoo,výlety,dovolená.Jinak bych se z toho zbláznil a už by mně odvezli.

Jinak jsem v klídku.Jen mně trochu zarazilo jak mají všichni plno keců na netu a když dojde na činy ,tak nic moc pánové.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 13:50:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna tento usny vyplach dost zaujimal, skoda, ze sa neuskutocnil trebars v sobotu.
V piatok som bol letiaci zo sluzobky.

Dalsi rocnik by mohol byt kludne skor ako o rok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 14:01:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak pánové, velmi předběžně. Příští rok budou pro sraz zamluveny dva salónky s barem a ubytování v hotelu o patro výš. Termín pátek - sobota 3.-4.7.09. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po júl 07, 2008 15:22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4
Chvályhodná aktivita Thumb up .
Sobota je pro "přespolní" určitě lepší než pátek.
Jen zvaž jiný termín, tento navazuje na svátky a prodloužený víkend.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist