Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
http://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

seas CA26RFX, CA26RE4X

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
AlesK
Hifista - pokročilec

Založený: 31 január 2007

PríspevokZaslal: Po jún 09, 2008 11:41:58    Predmet: seas CA26RFX, CA26RE4X Odpovedať s citátom

Nemá někdo z vás volné tyto basáky, popř. dělal s nima někdo něco, kromě VB v Menhir fasta?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
seas
Hifista - zaslúžilec

Založený: 25 október 2006

PríspevokZaslal: Pi jún 13, 2008 23:58:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Za Menhirů nebyly 26tky ale 25tky. Pokud myslíš CA25RE4X tak jsem s nima kdysi dělal ale je to tak 5-7let. Má je do dnes kámoš
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlesK
Hifista - pokročilec

PríspevokZaslal: Po jún 16, 2008 07:09:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Bylo to v třípásmu, jaký se ti zdály? A proč je má kámoš a né ty, nebylo to dobrý?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
seas
Hifista - zaslúžilec

PríspevokZaslal: Ne jún 22, 2008 15:41:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Bylo to v 2.5 pásmu myslim že s P17REX/P a byl z boku zhruba v 1/3 od země+bassreflex. U mě v paneláku to nehrálo u něj ve velkym podkrovním obejváku to hraje podle mejch představ. Ještě dodám že to bylo do dost malýho objemu, kolem 40litrů ale v tom podkrový to hraje i odspod.
Návrat hore
AlesK
Hifista - pokročilec

PríspevokZaslal: Ne jún 22, 2008 21:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl jsem možnost krátce slyšet CA25RE4X v BSMALII, cca 75-80 litrů (jako Menhir Fasta ale střeďák nad výškáčem) u Zdenyho a musím říct že se mi podání basáku líbilo. Je ale pravda že to bylo v dimenzionálně odlišném poslechovém prostoru než co mám já tj. obývák na šířku a klasický strop, já to mám na dýlku a vysoký strop, nezbývá než to vyzkoučet a provést přímé porovnání s L26tkou. Confused
Návrat hore
seas
Hifista - zaslúžilec

PríspevokZaslal: Po jún 23, 2008 17:32:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen upřesnim že jsem to měl v paneláku na dýlku, ale větší průšvich byl asi ten basák z boku v paneláku
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: