Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nelegalny dovoz a predaj reprosustav KLIPSCH na Slovensko!
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St jún 18, 2008 11:18:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro bystrého pana Frantu : Konečně někdo dokázal vnést světla poznání do tohoto vlákna které začínalo jako srdceryvný výkřik ukřivděného prodejce kterému se děje nehorázná křivda, jelikož někdo někde doveze jedny reproboxy asi pro svou potřebu a nabídl se že by přibral případnému zájemci také jeden pár. Prostě totálně bezcharakterní jednání jaké by mnělo byt odsouzeno minimálně ukamenováním dotyčné osoby včetně jeho potomku.
No ale vážně jak to myslíte s tím že u nás je hifi v ……
To je myšleno tak, že je toho tolik že ani člověk nemůže stihnout vyposlechnout všechny různé kombinace co trh umožňuje? Sice se jedna o bouři ve sklenici vody která proběhla na Slovensku, ale proč by se nedalo na tuto banalitu naočkovat že v tom má vliv V.K. a hopsaví čecháčci . Když se chce důkazy pro vlastní teorií se vždy najdou.
A spojeni argumentu v druhém odstavci to je už maximální blábol když stále přibývá firem jenž mají kamenný a zároveň netový obchod. A výrobci mají na netu své stránky asi proč ?
Co tak zakázat net ?
Tady byl někdo na vojně asi u regulovčíků a vzpomíná jak mu to hezky šlo .
Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: St jún 18, 2008 13:01:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Franta napsal:
...potom je to překupník... Idea Bingóóó,ale to není samo o sobě NELEGÁLNÍ. to by musel být PAŠERÁK-to už by asi nelegální bylo. Very Happy Very Happy Very Happy Cool

ZdeNek II
Ale ono těch ,,studií''opravdu ubývá,nebo aspoň omezují provoz nebo sortiment.Udržet se aspoň ve stávajícím rozsahu nabídky je v dnešní internetoglobál době... Rolling Eyes uf.A kde pak poslechnem a omacáme něco nového? V BRD Question Idea Cool

_________________
USHER V-601,DENON PMA1500AE,Marantz CD-67SE,KimberKablePBJ,2x4PR
Tak oblečtě si dresy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: St jún 18, 2008 18:37:13    Predmet: Odpovedať s citátom

To Korys: Ono se nic nestane když těchto "studií" trochu ubude = zůstanou jen ty, které zákazníka neokradou, neošidí, které mu nelžou, jen aby z něj "vyrazily peníze".
Sám mám jednu osobní zkušenost na jiném fóru opěvovaném studiu, kdy jsem naletěl na internetovou reklamu... a již nikdy tam nic nekoupím. Když pominu, že majitel ze mne záměrně dělal blbce (aby nemusel uznat reklamaci) tak jsem neplodné debaty s ním ukončil po jeho prohlášení: " Já to neposlouchám, já jsem audiofil...". A to jsem netušil, že to prodává 2x dráže než je to k mání v cizině (například na Slovensku).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: St jún 18, 2008 23:03:41    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin napísal:
Klipschfreak napísal:

Inak do toho asi vobec nevidis, majitelia Apple obchodov su nezavisli predajcovia a vybavenie interieru poskytuje zmluvnym predajcom vyrobca.


To jsou věci.

http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Store_(retail)

citácia:
The Apple Store is a chain of retail stores owned and operated by Apple Inc., dealing in computers and consumer electronics. As of April 2008, Apple has opened 209 stores, including 181 in 37 US states, 15 in the UK (14 in England, one in Scotland [2]), seven in Japan, and five in Canada. Recently, Apple opened its first store in continental Europe, in Rome in Italy. In 2008, Apple will be opening three Australian stores, one located in Melbourne and two in Sydney.


http://www.apple.com/retail/

Dokonce i finanční výsledky

http://www.ifoapplestore.com/stores/charts_graphs.pdf


Prepacte, nevyjadril som sa presne, myslel som na Slovensku a v Cechach na niektorych zmluvnych predajcov. ktori maju apple shopy. Tych ktorych poznam financovali svoje shopy s prispenim Apple za podmienky dodrzania Apple dizajnu predajne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rotr
Hifista - pokročilec


Založený: 11 jún 2008
Príspevky: 339

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 10:28:29    Predmet: Jen pro upresneni Odpovedať s citátom

Moc hezka diskuze, jenom maly dotaz - kolik typu repro klipsch si mohu poslechnout u toho slovenskeho distributora? Onehda jsem chtel v jednom plzenskem studiu neco poslechnout - nemame, objedname /ale jenom zavazne/.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 11:42:15    Predmet: Re: Jen pro upresneni Odpovedať s citátom

rotr napísal:
Moc hezka diskuze, jenom maly dotaz - kolik typu repro klipsch si mohu poslechnout u toho slovenskeho distributora? Onehda jsem chtel v jednom plzenskem studiu neco poslechnout - nemame, objedname /ale jenom zavazne/.


Dobra otazka, viem o ktorom studiu sa tu hovori... Tu je prave kamen urazu. Kazdy predajca si predstavuje, ze importer je tu na to, aby drzal velky sklad a bol vzdy predajcovi k dispozicii - omyl. Ak chce predajca solidne znacku prezentovat, musi mat na predajni aspon niekolko modelov na predvadzanie a plnit aspon minimalne nakupy, aby bolo mozne planovat vyrobu a zasobovanie, inymi slovami sa o znacku aj seriozne starat. Ziadny predajca vsak nechce kupovat na sklad, predajcovia nechcu vkladat ziadne peniaze do svojho biznisu, nechcu niest ziadnu zodpovednost za zverene znacky a tak nemaju na predajniach nic a cuduju sa, ze nikto u ich nic nenakupuje. Nakoniec to dopadne tak, ze importer musi suplovat ulohu predajcu a predavat koncovemu zakaznikovi. Potom predajcovia namietaju, ze zakaznikom predava importer so zlavou a preto vraj nechcu znacku predavat. je to zacarovany kruh...
Co sa posluchu tyka, su k dispozicii repro serie Reference, Synergy a Heritage Cornwall III, cca 8 roznych parov bedni stlpovky, satelitne systemy viacerych znaciek, vyber z cca asi 20 parov bedni
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 11:51:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyhle obchodniky znam Smile Chteli by prodavat, ale aby zbozi poslal zakaznikovi rovnou jejich dodavatel (ve spotrebce uz se to celkem bezne deje), reklamace se resi pres aut. servis. A oni hezky jenom prevadet penize z uctu na ucet se ziskem a bez prace Smile Tohle by se jim libilo, zadne starosti, zadna zodpovednost...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 12:12:23    Predmet: Odpovedať s citátom

JuanValiente napísal:
Tyhle obchodniky znam Smile Chteli by prodavat, ale aby zbozi poslal zakaznikovi rovnou jejich dodavatel (ve spotrebce uz se to celkem bezne deje), reklamace se resi pres aut. servis. A oni hezky jenom prevadet penize z uctu na ucet se ziskem a bez prace Smile Tohle by se jim libilo, zadne starosti, zadna zodpovednost...


Presne... a studia su na to aby im poskytli odborny servis a posluchovky nabite tovarom uplne zadarmo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Milan Černohorský
Hifista


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 118
Bydlisko: FOUS od Nymburka

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 12:28:27    Predmet: prodejci - dealeři mají na skladě skutečně HOVNO!! Odpovedať s citátom

to: Klipschfreak Je to tak, vychcanost první třídy.
Máš naprostou pravdu, na skladě nemají nic a nabízejí celý katalog. Vše je na dovozci. Jsem ve stejné situaci..........
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rotr
Hifista - pokročilec


Založený: 11 jún 2008
Príspevky: 339

PríspevokZaslal: Št jún 19, 2008 13:52:59    Predmet: "obchodnici" Odpovedať s citátom

Podivejte se dneska na prodej IT, to je to same. V cesku jsou 3-4 silne firmy, ktere se predhani, ktera Vam doda e-shop a Vy si jenom nastavite nejakou marzi, a protoze vsichni maji stejny zrdoj, tak tu marzi date asi tak do 5%. A zakaznik si jenom v zbozi.cz, jyxo.cz atd da seradit podle ceny. Vsimnte si, ze 95% firem napise dostupnost 2-3 dny s poznamkou -zbozi v centralnim skladu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi jún 20, 2008 16:33:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Klipschfreak napísal:

Pripajam zadnu stranu prospektu z r. 1939 na radio Telefunken, pre zaujimavost, cosi o obchodnej etike a cenach...

http://hifi.slovanet.sk/bb/files/thumbs/t_ceny_radia_telefunken_273.jpg


Nechci do toho nijak rýpat, ale ten text, poplatný od . 1.7.1939 je už za faktické existence fašistického Slovenska a Telefunken byl tuším německý výrobek. Z historie si poměrně dobře pamatuji na velmi tristní a striktní pravidla "tržního" obchodu na území ovládaném německo/fašistickou administrativou. Takže tenhle obrázek bych raději jako příklad dobrých mravů nedával, v té době žádné dobré mravy na Slovensku ani nikde jinde na území pod správou, nebo ve spojenectví s Německem rozhodně nepanovaly.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
platonik
Hifi obsluha


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 46
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi jún 20, 2008 21:10:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Celá táto debata je bohužiaľ obrazom dnešného stavu, lepšie povedané úpadku HIFI.
Tým pár štúdiám čo ešte existujú neostáva aby prežili nič iné ako snažiť sa podojiť tých pár solventných zákazníkov čo ešte nemajú vysnívanú aparatúru. Priemerný nadšenec alebo inak povedané holoprdelník diskutuje na fórach, zháňa na nete recenzie, počúva kde sa dá (hlavne na výstavách) a vyberá dlho - predlho než za niečo utratí. To však už má z všemocného netu zistené kto to ponúka najvýhodnejšie, čím sa vytvára priestor pre šedú ekonomiku.
Osobne mi nepripadá nešťastník čo si chce znížiť náklady na nákup svojich tuctových bední dovozom ďalšieho páru nebezpečný, ale asi mám šťastie že nerobím v tejto branži.

P.S. pre chlapcov z irysonu:

http://www.crutchfield.com/App/Product/Item/Main.aspx?g=12000&i=653OMD15R&c=4&tp=185&avf=N

pri súčasnom kurze aj s clom a dopravou napr. bax global môže váš potenciálny zákazník ušetriť véľa tisíc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Pi jún 20, 2008 22:41:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo. Teda aspon to byla moje cesta. Ovsem bez te sede ekonomiky. Jen s tim rozdilem, ze jsem hodne zil na zapade, kde je poslechovych studii, nebo v te dobe Bylo, jak sracek. Lidi, co si tam aspon jednou mesicne koupi male Sonusy za pul mega a tim to studio pohodlene zivi, je tam spousta. A diky nim jsem tam ja mohl poslouchat Magnepany, nejlepsi KEFy, to vse povesene na Thete. Fajne jak cyp. Ja mit mega na hajfaj, tak si teda radsi zajdu na kafe s oo Veklym oo Bobem a s kazzatelem a necham si udelat custom made.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: So jún 21, 2008 15:45:48    Predmet: Odpovedať s citátom

platonik napísal:
Celá táto debata je bohužiaľ obrazom dnešného stavu, lepšie povedané úpadku HIFI.
Tým pár štúdiám čo ešte existujú neostáva aby prežili nič iné ako snažiť sa podojiť tých pár solventných zákazníkov čo ešte nemajú vysnívanú aparatúru. Priemerný nadšenec alebo inak povedané holoprdelník diskutuje na fórach, zháňa na nete recenzie, počúva kde sa dá (hlavne na výstavách) a vyberá dlho - predlho než za niečo utratí. To však už má z všemocného netu zistené kto to ponúka najvýhodnejšie, čím sa vytvára priestor pre šedú ekonomiku.
Osobne mi nepripadá nešťastník čo si chce znížiť náklady na nákup svojich tuctových bední dovozom ďalšieho páru nebezpečný, ale asi mám šťastie že nerobím v tejto branži.

P.S. pre chlapcov z irysonu:

http://www.crutchfield.com/App/Product/Item/Main.aspx?g=12000&i=653OMD15R&c=4&tp=185&avf=N

pri súčasnom kurze aj s clom a dopravou napr. bax global môže váš potenciálny zákazník ušetriť véľa tisíc


Klipsch Group Europe ma svoje europske ceny, ktore sa od americkych cien lisia, s tym nic nenarobime. Neviem, pravdepodobne to robia s cenami asi oni, my s dovoznymi nakladmi by sme sa na taketo ceny nevedeli dostat ani na uroven nasich rezijnych nakladov, nie to este predavat dalsim predajcom, to u vlastne obchod prestava byt obchodom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 21, 2008 16:37:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavne je tedko v mode blba rovnice EUR=USD ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
frakan
Hifista


Založený: 16 máj 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nové Mesto n/V

PríspevokZaslal: Ne jún 22, 2008 06:25:04    Predmet: Odpovedať s citátom

JuanValiente napísal:
Hlavne je tedko v mode blba rovnice EUR=USD ....


Ano je to divné, že kurz dolára dlhodobo padá na hubu, a miesto toho
aby to Amíkom draželo, tak im to lacnie. Sú asi len dve možnosti, prečo
tomu tak je. Buď priamo výrobca má pre ten istý výrobok rozdielne ceny, alebo je v Európe tak komplikovaná / a drahá / cesta ku konečnému zákazníkovi, na rozdiel od USA, že napriek doprave, clu a neviem čomu ešte, sa oplatí dokonca individuálny dovoz. A sakra oplatí. Keď teda neberieme do úvahy problémy s prípadnou reklamáciou, zárukou a pod.
Hold Amerika je jeden obrovský a jednotný trh, z ktorého nechce nikto len tak vypadnúť. Radšej bude znášať kurzové straty sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Klipschfreak
Hifista


Založený: 13 jún 2008
Príspevky: 156

PríspevokZaslal: Po jún 23, 2008 23:25:09    Predmet: Odpovedať s citátom

platonik napísal:
Celá táto debata je bohužiaľ obrazom dnešného stavu, lepšie povedané úpadku HIFI.
Tým pár štúdiám čo ešte existujú neostáva aby prežili nič iné ako snažiť sa podojiť tých pár solventných zákazníkov čo ešte nemajú vysnívanú aparatúru. Priemerný nadšenec alebo inak povedané holoprdelník diskutuje na fórach, zháňa na nete recenzie, počúva kde sa dá (hlavne na výstavách) a vyberá dlho - predlho než za niečo utratí. To však už má z všemocného netu zistené kto to ponúka najvýhodnejšie, čím sa vytvára priestor pre šedú ekonomiku.
Osobne mi nepripadá nešťastník čo si chce znížiť náklady na nákup svojich tuctových bední dovozom ďalšieho páru nebezpečný, ale asi mám šťastie že nerobím v tejto branži.

P.S. pre chlapcov z irysonu:

http://www.crutchfield.com/App/Product/Item/Main.aspx?g=12000&i=653OMD15R&c=4&tp=185&avf=N

pri súčasnom kurze aj s clom a dopravou napr. bax global môže váš potenciálny zákazník ušetriť véľa tisíc


Hm.... otazne je, ci to z tej ameriky aj poslu... Chcel som si cez amazon nieco objednat z elektroniky a bohuzial... zakaz vyvozu mimo USA, pravdepodobne kvoli ochrane EU trhu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Doubek
Hifi obsluha


Založený: 29 júl 2008
Príspevky: 4
Bydlisko: Morava

PríspevokZaslal: Ut júl 29, 2008 17:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Uražená ješitnost je hrozná bestie a neochota je věc, která ovlivňuje klientelu. Tuto komunikaci jsem včera a dnes absolvoval s tak zvaným oficiálním zástupcem Klipsch na Slovensku.

Subject: Dotaz

Dobrý den,
koupil jsem si reproduktory Klipsch RB-81 a hledám k nim vhodný stereo
zesilovač v cenové kategorii do 20.000,- CZK. Můžete mi prosím poradit?
Děkuji, Doubek.


> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: IRYSON <info@iryson.com>
> Předmět: RE: Dotaz
> Datum: 29.7.2008 15:26:08
> ----------------------------------------
Dobry den,

Ak ste reproduktory Klipsch kupili v nasej predajnej sieti, s doverou sa
obratte na nasich predajcov v blizkosti Vasej lokality, urcite vam dobre
poradia.

S pozdravom

IRYSON

Dobrý den,
vidím, že jste zůstali věrní srdceryvným výlevům prezentovaným na různých slovenských hi-fi fórech. Od žádného z vašich prodejců jsem reproduktory nekoupil a když vidím Vaši reakci jsem tomu rád, slibuji, že od vašich prodejců nikdy nic nekoupím a slibuji, že každému známému i na všech hi-fi fórech popíšu Vaši reakci na prostou a slušnou prosbu. Reproduktory mám ovšem teprve objednané od autorizovaného distributora pro Českou republiku - http://www.soundsquaretech.cz -, který ale nemá dostatek zkušeností s konkrétním modelem na to, aby mi zodpovědně poradil typ zesilovače a vymýšlet si blbosti zjevně nemá v úmyslu. Než jsem si reproduktory objednal proběhla komunikace, ze které byste se mohli učit chování dodavatele a potenciálního odběratele.

Poděkoval bych Vám ale zjevně není za co takže Vám jen gratuluji k postojům, které zaujímáte vůči potenciální klientele.

Doubek.

-----------------------------------
Toto už v mailu není.
Takto kdybych se já choval ke svým zákazníkům pravděpodobně bych už zítra nic neprodal. Nu což, jiný kraj, jiný mrav.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Doubek
Hifi obsluha


Založený: 29 júl 2008
Príspevky: 4
Bydlisko: Morava

PríspevokZaslal: Ut júl 29, 2008 17:31:04    Predmet: Odpovedať s citátom

A dodatek.
V případě zájmu o Klipsch vřele doporučuji kontaktovat pana Pavla Dobrovského (info@soundsquaretech.cz) z autorizovaného zastoupení Klipsch pro ČR. Je to vstřícný a ochotný pán a jistě najde cestu jak uspokojit zákazníky odkudkoliv.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut júl 29, 2008 22:16:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde jsem koupil, tam se i radím ... já celkem zástupce IRYSONU chápu, a navíc odpověděl slušně a korektně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Ut júl 29, 2008 22:30:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja to tedy nechapu a takova firma to doufam co nejdriv zabali. Pristup - utrat u nas prachy a pak teprve neco chtej je opravdu super, nikdy bych tam nic nekoupil... Nepodnikam v teto branzi, ale tohle bych si nikdy k potencionalnimu zakaznikovi nedovolil Sad At pak hlavne vsichni brecej, ze nic neprodavaj...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 08:21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Docela nechápu ten podmiňovací způsob prodejce reprosoustav. A vlastně, kdyby to koupil u nich, stejně mu neporadí....
I když, mezi námi, tady je každá rada dobrá. Já bych doporučil postup "mého" prodejce. Pokud jsi z okolí (tak +- 20km), dovezeme několik zesilovačů a na tobě necháme výběr. Jinak zaplatit zálohu a vyzkoušej sám.


Naposledy upravil Mih dňa St júl 30, 2008 08:27:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 08:27:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Já taky žadatele o podobnou radu "co k čemu" posílám tam, kde to podle mne doporučeníhodné je možno zrovna poslechnout ... tedy k prodejci.

A podmiňovací způsob chápu v tomto konkrétním případě ako přirozenou systémovou obrannou reakci proti těm, co u nich naposlouchali, jinde nakoupili. Opět nic odsouzeníhodného, dokonce bych řekl, podle vzteklé reakce žadatele, že byl trefen hřebíček na hlavičku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 08:47:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že je to v nás, takovéto z tebe nic nekouká, tak proč bych otvíral hubu, že.
Příklad, před rokem jsem měl dotaz k prodejci (praha) Teac ohledně filtrů u DV-50. Reakce - přesně taková jako v první větě.
Zavolal jsem prodejci do Hamburgu a dostal jsem odbornou a úplnou odpověď a také jsem nekoupil u nich. A ani se na to neptal.
Je to stále v nás...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 09:36:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To nejde zjednodušeně paušalizovat. Já ad hoc: posílám někam, i zvu na poslech a pokec, i vykecávám po telefonu, i pořádám "osvětové" poslechové akce pro veřejnost ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 09:45:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, presne. Ale je to proste spatny prodejce a trh mu to vrati. Ten, kdo komunikuje, radi, bavi se, vtipkuje, nabizi, zdravi a dekuje si buduje podhoubi, databazi klientu, ze ktere obcas nekdo neco koupi. Zarnym prikladem je obchodni reditel firmy Prim a firma jede i kdyz nad ni vsichni pred casem zlomili hul. Tak to funguje. Prachy utracim tam, kde je dobra cena, nebo kde je vlidne. Nekdy vyhraje prijemne prostredi, jindy cena. Kde je levne a vlidne, tam se o budoucnost bat nemuseji. Ale prodejce, ktery si narokuje me penize pri prvnim pokusu o komunikaci je odsouzeny k zaniku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 11:13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani tam, kde je vlídně a ceny jasně nejlepší nemusí pšenka kvést. Je tu totiž ještě politika. Nesmyslné zákony či veřejné soutěže pokroutí trhy otřesným způsobem. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 11:17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem si tak před 10ti lety nechal něco dělat u firmy Tip Studio(Olomouc) a byl jsem mimořádně spokojen s přístupem k zákazníkovi(konkrétně tedy přístupem pana majitele-Oldřicha Schnabla).Podotýkám,že se jednalo o zakázku v hodnotě asi 100kč.Dobrou zkušenost s touto firmou si dost dobře pamatuji dodnes(a to jsem pěknej sklerotik) a až budu dokončovat zesilovače DPA a předzesilovače k nim,tak se na tuto firmu zase rád obrátím a tentokrát jim dám vydělat trošku víc Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 11:28:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri nakupu jednoho zesaku, nebo reprobeden ta politika zase takovou roli nehraje. A verejnych soutezi tam taky moc nebude. Myslim ze lidsky faktor a cena jsou pri vyberu prodejce dominantni. U bohatsi lidi lidsky faktor, u chudsich cena.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St júl 30, 2008 12:18:04    Predmet: Odpovedať s citátom

V podstatě souhlasím. Ale například CE značka dokázala hodně promíchat kartami i v hifi technice, a stále dál míchá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist