Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Supra Sword - ISL

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kamelot
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Po jún 16, 2008 13:58:13    Predmet: Supra Sword - ISL Odpovedať s citátom

Dá se někde na Slovensku sehnat signál. set Supra Sword - ISL v délce 0,5 - 0,8 m? Pokud někdo víte, napište mi tip na >>> Leinhaupel@seznam.cz. Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Po jún 16, 2008 17:15:01    Predmet: Re: Supra Sword - ISL Odpovedať s citátom

kamelot napísal:
Dá se někde na Slovensku sehnat signál. set Supra Sword - ISL v délce 0,5 - 0,8 m? Pokud někdo víte, napište mi tip na >>> Leinhaupel@seznam.cz. Díky.


sword je časť označenia reprokáblov a nie signál. setu... ak myslíš EFF-ISL ten Ti na Slovensko pošle napr. www.avhifi.cz (Ostrava)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kamelot
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Ut jún 17, 2008 06:09:52    Predmet: Re: Supra Sword - ISL Odpovedať s citátom

[quote="Skipy"][quote="kamelot"]Dá se někde na Slovensku sehnat signál. set Supra Sword - ISL v délce 0,5 - 0,8 m? Pokud někdo víte, napište mi tip na >>> Leinhaupel@seznam.cz. Díky.[/quote]

sword je časť označenia reprokáblov a nie signál. setu... ak myslíš EFF-ISL ten Ti na Slovensko pošle napr. www.avhifi.cz (Ostrava)[/quote]


Skipy - bohužel nemáš pravdu. SUPRA SWORD je označení jak pro repro set tak i pro interconnect. Signálový Supra Sword-ISL s patentovanou bifilárním kontrukcí vodičů ( podobně jako repro set ) je vyroben k 30. výročí založení fy. SUPRA CABLES v limitované sérii s ukončením jak RCA tak i XLR. Viz. např. :

www.audiovision.cz/SUPRAcables/page-1-24/1314-SUPRA-SWORD-ISL-Anniversary.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kamelot
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Ut jún 17, 2008 06:16:44    Predmet: Re: Supra Sword - ISL Odpovedať s citátom

[quote="kamelot"][quote="Skipy"][quote="kamelot"]Dá se někde na Slovensku sehnat signál. set Supra Sword - ISL v délce 0,5 - 0,8 m? Pokud někdo víte, napište mi tip na >>> Leinhaupel@seznam.cz. Díky.[/quote]

sword je časť označenia reprokáblov a nie signál. setu... ak myslíš EFF-ISL ten Ti na Slovensko pošle napr. www.avhifi.cz (Ostrava)[/quote]


Skipy - bohužel nemáš pravdu. SUPRA SWORD je označení jak pro repro set tak i pro interconnect. Signálový Supra Sword-ISL ( asi málo známý, ale velmi dobrý kabel ) s patentovanou bifilárním kontrukcí vodičů ( podobně jako repro set ) je vyroben k 30. výročí založení fy. SUPRA CABLES v limitované sérii s ukončením jak RCA tak i XLR. Viz. např. :

www.audiovision.cz/SUPRAcables/page-1-24/1314-SUPRA-SWORD-ISL-Anniversary.html[/quote]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ut jún 17, 2008 16:48:32    Predmet: Odpovedať s citátom

OK - beriem to spať Embarassed
mám starší katalóg asi...
bohužiaľ aj tak nepoznám firmu na Slovensku ktorá by Supru mala v ponuke. Kupoval som to 2x - cez svensound a neskôr cez hdmi.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Ut jún 17, 2008 19:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

supra ma zastupenie na: http://www.lynxav.sk/
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milan Černohorský
Hifista


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 118
Bydlisko: FOUS od Nymburka

PríspevokZaslal: St jún 25, 2008 11:03:00    Predmet: SWORD-ISL Odpovedať s citátom

tyto interkonekty mám na skladě a pan Perenyi je může kdykoliv objednat u mne. http://www.svensound.cz/
délky 0,8m, 1m a 0,5m s konektory RCA a také XLR verze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist