Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Numark TT500

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jusp
Hifi obsluha


Založený: 08 september 2008
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Po september 08, 2008 01:32:34    Predmet: Numark TT500 Odpovedať s citátom

Zdravim, chcel by som poziadat niekoho skuseneho a ochotneho o radu, mam gramofon Numark TT500 s cartridgom Ortofon OM5E, aj ked moje vinyly su prevazne rock-hardrockove, tak som sa nechal ukecat kamosom na toto DJske gramo.
Nieze by mi vadilo, s ovladanim a dizajnom som spokojny, samozrejme nepouzivam pitch a podobne funkcie, len niesom velmi spokojny so zvukom. Zosilnovac mam Rotel RA-04, ale celkovy vystup sa mi zda dost tichy oproti mojej starsej zostave ked som pouzival nejaky stary zosilnovac od JVC. Chcel by som sa opytat, ci ma vyznam kupit preamp napriklad NAD PP2, ci by to pomohlo, resp. ci by som nim neprebudil nejak nezelane zvuk, alebo ci si mam zaobstarat nejake ine Hi-Fi gramo resp. zosilnovac... samozrejme je to aj vec penazi, nemozem si dovolit ziadne High zostavy, ako som tu cital niektore zaujimave diskusie.. prenoska 14.000 a tak.. ked som ho kupoval, bolo mi v podstate jedno ake gramo to bude, hlavne som potreboval nieco nove, pretoze moja stara Teslicka dozila a tak ma kamarat ukecal na ten Numark, teraz som ale na pochybach, ci jeho vyuzitie moze byt na tento druh hudby, alebo je problem naozaj len ten, ze zosilnovac ma Phono vstup slaby a nemam preamp. Dakujem za kazdu dobru radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist