Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Japonská sacd

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 08, 2008 09:38:17    Predmet: Japonská sacd Odpovedať s citátom

Japonci vydávají poměrně dost sacd, včetně nahrávek českých interpretů. Asi jsem je trošku přehlížel. Máte nějaké tipy?
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marfik
Hifi obsluha


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne október 26, 2008 20:55:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám čtyři nahrávky (SACD) firmy EXTON (Octavia records) všechny ČF

Obecně- zvuk všech nahrávek je výborný, občas možná trochu "ostřejší"

nejvíc se mi líbí nahrávka Čajkovského 5. a Slovanského pochodu Ken Ičiro Kobajaši- hra ČF skvělá, doporučuji.

potom asi Dvořákova 7. s Mácalem (na SACD spolu s 3.) a Slovanské tance s Neumannem (remastrované z PCM nahrávky 1993)

nejslabší je Dvořákova 9. s Mácalem- není to špatné, ale v porovnání třeba s Fischerem nebo Jansonem to není ono, já osobně preferuji Fischera. Na SACD je doplněna Slováckou suitou.

Takže konečně můj tip Smile :
Čajkovskij 5. symfonie, ČF Ken Ičiro Kobajaši a Dvořák 3.+7. ČF, Mácal
Márfik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po október 27, 2008 07:51:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík za tipy. Jak je kupuješ? Japonský amazon mi nepřipadá ideální - je to trochu z ruky, takže člověk riskuje, že ho sedře z kůže nějaká zásilková služba ( o celnících se mluvit nemusí, o těch se píše už v bibli).
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
marfik
Hifi obsluha


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 27, 2008 16:33:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Něco jsem koupil přímo v Rudolfinu- za pokladnou je malý krámek, kde navíc díky zastrčenosti jsem dostal 10% slevu na rozdíl od krámku u hlavního vchodu.
Tuším, že to byly Slovanské tance a Čajkovskij
Dvořáka jsem objednával buď na PrestoClassical, nebo u Crotchet.co.uk, nebo u MDT.co.uk mají ho kolem 12,5 liber, což bylo i s poštovným (cca 1-2libry za kus, vždy objednávám více kusů, platba kartou naprosto bez problémů) dost levnější než v R., ale nepamatuji si přesně od koho, protože je to relativně dlouho, ale toto jsou mé oblíbené obchody, které kombinuji... a ceny se příliš neliší, vyplatí se sledovat akce!
Mají je taky u JPC.de ale to my přijde dražší, nicméně taky tam občas nakupuji, protože mi to vozí kamarád a je to bez poštovného...
doporučuji SA-CD.net najít si SACD a hned jsou u něj i odkazy na prodejce s cenami.
V Evropě zatím není vše, mají hlavně Mahlera, nejvíc mají asi v R. ale trošku dražší, tak vyčkávám, ze zámoří už nic neobjednávám, po té co my proclili jedno CD tak, že jsem omdlel... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po október 27, 2008 17:23:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, byl jsem zvědavý, jestli nemáš nějaký další zdroj. Vzpomínám si, že něco, co jsem chtěl, nikde běžně nebylo - nebo to bylo za nějaké obzvlášť bláznivé peníze. Z těch obchodů mám nejraději mdt.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist