Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

BB-DAC 24/192kHz - ZCELA HOTOV
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 08:37:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

Lynxy mají možnost synchronizace hodin.

Proč tam chceš cpát dispre, když je možnost varianty přímo s řízením hlasitosti?


Přiznám se, že nevím, jak to funguje, LYNX má nějakej synchronizační výstup? Jakej? Je k tomu potřeba na straně DAC zase nějakej spešl vstup. kterej to podporuje, umí? To mi musíš u piva vysvětlit.

No to já nevím, pořád tak nějak mě "řízení hlasitosti" v DACu oproti regulérnímu předzesu, jakým DISPRE asi je, připadá takové nějaké .... no nějaké. Zatím tomu moc nevěřím, ale páč vo tom vím hovno, tak do toho něšiju a jen vstřebávám informace. Ono úplně blbisticky, "regulaci hlasitosti" nebo chceš-li změnu úrovně signálu má i zvukovka PC i na digitálním výstupu, resp. samotný ovladače to umějí přímo z Foobaru, žejo, ale ten rozsah je oproti předzesu malý a je to to pravé vořechové? Já totiž nevím. Sad Ale rád se nechám přesvěčit, protože vyhazovat prachy z vokna samozřejmě nemíním.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhaman
Hifista - pokročilec


Založený: 07 marec 2008
Príspevky: 441
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 09:01:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nejake vysvetlenie od skusenejsich zaujima aj mna.
Ako dostat clock z DAC do zvukovky.
Predpokladam ze DAC ma ovela kvalitnejsie hodiny ako zvukovaka, preto je lepsie synchronizovat zvukovku (Master je DAC a slave zvukovka).
M-Audio ma tiez moznost externeho clocku cez SPDIF IN a nastavit v droveroch External tak predpokladam ze by to slo ale.....
Ako z DAC dostat clock Embarassed

_________________
OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x Hypa10
pasiv CW DAC1 - HYPA17 - KEF LS50 meta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tomtom
Hifista - zaslúžilec


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 622

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 09:03:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to presne naopak.

Hlavne hodiny ktore to cele riadia su v DAC - maximalne blizko prevodniku kvoli sumu. /tak by to malo byt/ Signal tych istych hodin je potom vedeny do transportu /napr linx/, ktory ma na to vstup - a tym padom sa stava SLAVE - otrok - MASTER-a pana ktorym je DAC.

fersteeeee?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 09:12:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak. A hlavně to umožňuje zahodit hodiny generované přes fázovou smyčku v přijímači SPDIF a použít master hodiny DACu, se kterými je příchozí SPDIF synchronizovaný, protože podle nich jede i zvukovka generující ten SPDIF.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tomtom
Hifista - zaslúžilec


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 622

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 09:16:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Si ma trosku predbehol. Ale zrejme ti neni jasne preco je to takto dobre. /dustin si ma predbehol samozrejme nemyslim teba/
Nesuvisi s kvalitou hodin. Myslim si ze lynx ma hodiny ktore by dali do pozoru nejeden DAC.

Ide o toto:

Ak vyuzijes hodiny z transportu - ich signal "zakodujes" do prenosu cez spdif - a prevodnik si ich potom odtial "vykoduje" a ide podla nich. Hodiny samotneho Dacu su nepouzite.

Ten riadiaci impulz je v podstate analogovy obdlznikovy signal ktory sa po ceste zasumi - pripadne inak posere. /preto je dolezite davat clock fyzicky blizko k prevodniku/

Druha moznost je reclocking - prevodnik ignoruje - hodiny z spdif a ide podla svojich. Tie sa vsak vzdy rozidu lebo idu inak a preto nastupuju na pomoc rozne technicke barlicky od zlych az po spickove riesenia. Toto je vsak princiapialne komromisne riesenie. Bud nie je zachvana bitova transparentnost alebo sa musi kolisat casom dacu.

A nakoniec riesenie Master Slave o ktorom sa tu pise. Hodiny DACU su distribuovane aj do transportu - riadia vydaj dat z neho do spdif, ale na dac strane sa hodiny odoberaju nie s SPDIF ale priamo s cistych hodin.

Existuju este aj ine riesenia ale to je uz tazka exotika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhaman
Hifista - pokročilec


Založený: 07 marec 2008
Príspevky: 441
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 09:26:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno by to chcelo nove vlakno Master DAC slave Transport a nezasierat 24/96 offtopicom. Tam by ma fakt zaujimalo ci je technicky mozne dostat z DAC clock signal a priviest ho na Zvukovku (ci uz SPDIF IN popripade inak)
_________________
OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x Hypa10
pasiv CW DAC1 - HYPA17 - KEF LS50 meta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 10:40:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to uplne jednoduche, mam pomerne hodne precizni kukacky ktere maji vyvedeny jak je v profi sfere dobrym zvykem vordclock a ten je nasledne privedeny do lynxu. Cili prevodnik je master a vsechny ostatni hracky jedou otrocky podle jeho taktu na ktery synchronizuji data. Jak tady uz bylo receno.

Co se tyka rizeni hlasitosti, je na takove urovni kterou JA povazuju za dostatecnou a nesere mne, rizeni omezenim bitove hloubky mne vadi a to docela dost, proto jsem ho samozrejme ze nepouzil. Kdo to uz ma poresene jinak, tak se nic nedeje, protoze se jaksi vynechaji obvody ktere to ridi a hotovo.

Kazdopadne bych byl vdecny kdyby se jakekoliv veci ktere nesouvisi s touto moji novou hrackou resily v jinych tematech...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 15:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT:

Ten výstup pro řízení zvukovky je v ceně základní nabídky?

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 17:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

To zcela urcite neni.

Jenom pro predstavu, apoge prodava svuj bigben za 23.849Kč bez dph. Kdo si mysli ze je to otazka desetikorun, ten se hrube plete.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št september 25, 2008 07:11:21    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
To zcela urcite neni.

Jenom pro predstavu, apoge prodava svuj bigben za 23.849Kč bez dph. Kdo si mysli ze je to otazka desetikorun, ten se hrube plete.


V poho, jeden nemůže vědět všecko, co to tedy obnáší a nejen cenově? Nebo je to výrobní tajemství?

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Št september 25, 2008 09:24:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Neni to tajemstvi, ale nevim... Ja to mam zbastlene tak, ze se tim v tuto chvili nechlubim a vubec nemam jasno jak to budu resit dal, zdali to bude vevnitr, nebo to bude dalsi "pristroj" jak byva zvykem ve studiich, kazde reseni ma sve pro a proti. Vypada to ale tak, ze zvitezi samostatny pristroj podobny kukackam od apogee. Nicmene, ani bez teto vychytavky to nehraje zle...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Ut október 07, 2008 20:18:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem se byl před 14 dny mrknout k TomášoviT.Chtěl jsem se podívat na jeho zesilovač,na novej převodník a taky jsem rád poznal někoho se stejným koníčkem,jako mám já Laughing .
A teď k technice:Tomášův novej DAC se mi velmi líbil,škoda jen,že nebyl úplně dokončen(trafa venku),ale to je moje chyba,měl jsem přijet,až to bude v kupě Laughing .Do útrob koncového zesilovače jsem se nemohl vynadívat,na to se nedá říct nic jinýho,než že to je prostě nádhera a navíc za velmi přijatelnou cenu(a to říkám jako holoprdelník).Kdybych teď nestavěl DPA222 a kdybych neměl tendenci udělat si zesilovače sám,tak neváhám ani vteřinu a vím,s jakým zesilovačem chci zestárnout Laughing (Pavel Dudek teď snad promine).
Mám se zkrátka ještě hodně co učit.
Taky mě samozřejmě zajímalo,jak to hraje,takže já to vidím takhle:se zvukem cd jsem byl spokojen,hrálo to podle mého očekávání(velmi dobře).Tomáš je zvyklej poslouchat dost nahlas a já musím ocenit.že i při této hlasitosti to aparatura pořád zvládala bez problému,což taky o něčem svědčí.
A pak Tomáš pustil nějakou nahrávku ve 24/96.Nevím už,co to bylo(myslím tu první věc,co jsi pouštěl,Tome),ale to není důležitý.Důležitý je,že s touhle náhrávkou ten aparát teprve předvedl,co opravdu dokáže.Zvuk byl naprosto špičkový,pro mě jedna z nejlepších aparatur,co jsem kdy slyšel :thumbsup:Takže:gratuluji Tome
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 14, 2008 13:10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomáši, budu tě otravovat s dotazem, který řeším ve vedlejším vláknu:
Vyvedení master wordclocku z DAC (třeba pro L22 to je jedno) je něco jiného než normální SPDIF OUT se zvukovými daty?
Prosím třeba jen ANO/NE.

V jakém časovém horizontu by jsi mohl mít finál svého nového DAC i s tímto výstupem WordClocku na prodej?

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut október 14, 2008 15:48:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyvedení master wordclocku z DAC (třeba pro L22 to je jedno) je něco jiného než normální SPDIF OUT se zvukovými daty? No jiste ze je to zcela nbeco jineho...Nicmene zpravidla je WC generator samostatny pristroj a nejspis , teda skoro zcela jiste to budu mit taky tak.

Final to je da se rict uz ted... Jeden vstup, dva vystupy, bez rizeni hlasitosti... Zbytek je ve hvezdach a nedovolim si rict kdy se to vyrazne pohne. Nejvetsi problem je vzhled aby to bylo vyrobitelne a primerene pekne. Takze ten kdo ma predzesilovac kterym umi ridit hlasitost a staci mu jeden vstup muze klidne pouzit i toto. Lisi se to jen pouzitym softwerem a nejakym HW ktery bude na dalsich deskach.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 14, 2008 17:26:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík za odpověď.
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
trumtululu
Hifista


Založený: 25 apríl 2008
Príspevky: 122
Bydlisko: rajec

PríspevokZaslal: Pi október 17, 2008 14:00:35    Predmet: Odpovedať s citátom

chcel by som sa informovať, kolko vyjde asi taká light verzia,.. bez skinky, len dps oživené,.. chcel by som to zapojiť s denonom dcd-735, je to možné??dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi október 17, 2008 14:23:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Mrkni na první stránku Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne marec 22, 2009 20:49:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám komplet zostavený prevodník v krabici od TomasaT, a musím ho pochváliť, podaril sa mu veľmi dobre, som spokojný s kúpou. Ďakujem TomasT! Keď to dotiahne do konca ďaľšími, vylepšeniami tak to bude takmer dokonalé. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 13:22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Na první stánce se píše o možnosti DAC s regulací hlasitosti, bude-li dost zájemců.
Našlo se dost zájemců? Nebo kolik jich aktuálně je?
Jak je to se zájemci s regulací hlasitosti včetně DO?
Jaká by byla cena za DAC s touto regulací (píše se jen 9999,- za samotný DAC)?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 14:10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Rizeni hlasitosti bude. K tomu 6 digitalnich vstupu, z toho 2 x spdif a 4 x aes/ebu. Dale presne na miru i celni panel z modu v kvalite adekvatni celemu projektu. Dalka nevim, ale budu delat vse aby dalka byla.

Cenu bych si dovolil az budu vedet vsechny naklady co s tim budu mit, nerad bych predbihal.

9999,-Kč je minulost. Nyni za to chci 13000 vcetne trafa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 16:22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, stále to zní dobře, díky za info. Máš nějakou hrubou představu o časovém horizontu, kdy by to mohlo být?

Tak mě napadlo, jestli to třeba nějak nejde skloubit s Frantaxovým projektem?
Kdyby ne, je trochu škoda, že neděláte čeští bastlíři trochu koordinovaně. Každej cosi umíte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 16:43:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To se mi takto nehodi, leda ze Antrax udelal vystup na ovladani na i2c, coz neudela, protoze k tomu asi nema moc duvod, a ja tam nechci zase dalsi nejaky modul kdyz to muzu mit vsechno integrovane do jedne desky ve ktere bude displej a ovladaci tlacitka.. Ja jsem to ale formuloval asi trochu spatne, ja pevne verim ze ta dalka bude, moznost ze by nebyla si nejak ani nepripoustim, ale nechci to slibovat hned a pak rict ze neni...

Toto je takova mirne koordinovana prace, kus poddilu na tom ma Pavel Dudek. Navic toto je krapet slozitejsi na cely softwer, i kdyz ne neresitelne. Rad bych to chtel do leta uzavrit, ne ve smyslu ze se na to vykaslu, ale ve smyslu ze budu mit vse hotove. Jenze casu neni moc, mam tam vymyslene dalsi krasne veci, teda alespon pro mne ktere je treba odladit a vyzkouset.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 17:14:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomášová varianta je vzhľadove "bomba"! Ak sa nebude nič moc meniť na vzhľade-návrhu, tak sa to bude určite páčiť každému. Za seba môžem povedať že ten "ušatý" návrh, ktorý mi poslal Tomáš, je perfektný, ten by som bral vo svetlom prevedení hneď. Neviem sa dočkať, kedy to bude mať hotové. TomasT nedaj si do toho moc "kecať", "Tvoja" verzia je vzhľadove oveľa lepšia, ten kto to navrhoval, odviedol solídnu prácu. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 17:26:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky moc, krslil to Eric Aplla a meli jsmne to za jeden vecer -) Libi se mi to taky, jinak bych do toho nesel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT ja som zatiaľ spokojný, len neviem, ešte som neskúšal , či mi bude prevodník spolu s lynxom l22, prehrávať aj dvd-a napr. cez powerdvd. Nemáš to náhodou odskúšané?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:40:13    Predmet: Odpovedať s citátom

mam, jasne ze bude. Ale musis mit nastaveny vystup v power dvd na 2 repro. Pak bude hrat vsechno, i vicekanalovy zvuk smicha do dvou kanalu a posle na spdif. Hraje uplne vsecko co by hralo z dvoukanalove zvukovky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:42:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:43:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa
Bude ,ale ne ve full res ... omrkni: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=5223&highlight=

Jaký ušatý navrh? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:52:57    Predmet: Odpovedať s citátom

No nerikej zes ho nevidel... Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St apríl 01, 2009 18:54:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"Ušatý" je môj názov pre "rackove"-profi prevedenie, mne sa páči veľmi. Neviem či to bude TomášT ochotný "zverejniť vo forme návrhu, alebo počká na "finálové" prevedenie a až potom to zverejní. Mne to poslal asi preto, že som si to u neho zakúpil, ako "komplet" výrobok v bedni modushop s tým, že ak bude mať dohotovené ďaľšie komponenty, tak mu to pošlem na dorobenie. Ak TomasT uzná za vhodné to zverejniť nechám to na neho, nechcem ho pohnevať tým, že zverejním niečo, čo chce zatiaľ nechať v tajnosti. Opakujem sa, ale bude to perfektné. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 2 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist