Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Hi-Res nahravky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne september 14, 2008 14:19:25    Predmet: Hi-Res nahravky Odpovedať s citátom

Chtel bych zde udelat nejaky pokec o nahravkach ve 24 bitech, co vas zaujalo pripadne zklamalo. A taky by mne docela zajimalo kolik lidi to tady vyuziva, jedno jestli z DVD-A, SACD nebo PC Razz

Co mne teda maximalne zklamalo byla Norah Jones - Come Away With Me
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ne september 14, 2008 18:22:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Už několik let spokojeně poslouchám sacd. Žádné strašné zklamání se nekonalo a doporučení ohledně zvuku si dávat netroufám. Jsem spokojený s novými nahrávkami i s přepisy těch starších. Ne vždycky se vším, ale nic zásadního. Jak vidno, jsem nenáročný.

Rád bych našel nějaký další zdroj zvuku, ale jsem laik a debaty o různých pc, squeezeboxech apod. mě zatím jen viklají. Technika mě nezajímá, takže zkrátka čekám na něco jednoznačně důvěryhodného. Třeba se tu něco dozvím.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 08:32:51    Predmet: Odpovedať s citátom

DVD - A je podle "mrtvé" alespoň v posledním roce jsem neviděl novou nahrávku. Takže zbývá SACD, vychází na něm hlavně vážná hudba ale i tu a tam jazzík a ostatní.
Nově se objevily formáty které vycházejí u firmy Linn kde kromě již klasického SACD ( s CD vrstvou s HDCD) jsou tituly ke stažení od Master kvality až po MP3. V sortimentu firmy jsou i přehrávače označené Digital Stream Player. U nás pochybuji, že to už někdo vlastní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 08:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodem, komu se nechce brouzdat po www.sa-cd.net, malý náhled sacd z rocku a popu.

Allman Brothers Band
- Live at Filmore East
aj.

Animals
- Retrospective

Black Sabbath
- Paranoid

Blood, Sweat and Tears II

David Bowie
-Ziggy Stardust
aj.

Deep Purple
- Machine Head

Dire Straits
- Brothers in Arms

Eric Clapton
- Layla
- 461 Ocen Boulevard
- Slowhand

Donovan
- Storyteller

Bob Dylan
- Bringing It All Back Home
- Highway 61 Revisited
- Blonde on Blonde
- Blood on the Tracks
- Love and Theft
aj.

Michael Jackson
-Thriller

Janis Joplin
- Cheap Thrills

Pink Floyd
- Dark Side of the Moon

Rolling Stones
- Get Yer Ya Yas Out
- Let It Bleed
- Beggar’s Banquet
- Singles Collection
aj.

Santana
- Abraxas
- Caravanserai

The Who
- My Generation
- Tommy

Zahlédl jsem taky alba lidí jako Jacques Brel, Cowboy Junkies, Genesis, Elton, John, Depeche Mode, Dead Can Dance, Roy Orbison, Marvin Gaye, ELP, George Harrison, Moody Blues, Can, Steely Dan, Bjork, Beck, Jeff Beck, Nine Inch Nails, Joe Satriani, Carole King, Kraftwerk, Sting, Mark Knopfler, Roxy Music, Bryan Ferry, Mike Oldfield, Peter Gabriel, Pixies, S.R. Vaughan, Roger Waters, Police, Aerosmith, Art of Noise, Frankie Goes to Hollywood, Earth, Wind and Fire, Toto, Carpenters, Celine Dion, Billy Joel, ale taky třeba Groove Armada nebo Moloko.

PS Frázi "Beck, Jeff Beck" prosím nečíst ve smyslu "Bond, James Bond". Cool

_________________
Nasral se a šel.


Naposledy upravil humpf dňa Po september 15, 2008 09:03:04, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 08:47:26    Predmet: Odpovedať s citátom

mam za sebou hodne experimentu s high res... poslouchane materialy z Vanity, downloady Linn records atd.
sacd player nemam, posloucham z HDD, Juliet, toslink, LavryDac
s kvalitou spokojen... i kdyz někdy se muselo hodně lovit, v čem ma high res tu vyhodu.
problem je ze často jsou věci co vyjdou na sacd již primarně hodně dobré... a tudiž se blbě rozlišuje, co je rozhodujici , zda lepši peče jako takova, anebo high res.
Nejvice citim prinos na velkych symf. orchestrech...tam se projevi dynamicky rozsah orchestru, musi se ale poslouchat nahlas.
- smyčce někdy maji menši "glare", ostrou "prozařenou" signaturu zvuku
- velke chory, typu Bach kantáty, je tam majestatnější celkovy obraz
- na komornejsich dilech je ten prinos imho mene slyzet u dobre udelane redbook cd nahravky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 08:58:11    Predmet: Odpovedať s citátom

digital stream player je imho jen jiny vyraz na zarizeni typu www.slimdevices.com, network streaming devices... veci co po siti posilaji data, do jakehosi receiveru ktery je prehraje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 09:25:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Linn tam má i klasickou mechaniku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 10:17:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono nejde srovnavat DSD a 16/44,1 PCM. Humpfe, tos mi nemel delat s tim sacd.net , nekolik slz ukaplo -))) Jenze kvuli par titulum, dobre desitkam titulu uz to u mne nema smysl. Moc se tesim na modre formaty, kapacita obrovska , je tam potencial na to aby jsme od cd utekli. Ne ze by to nebylo poslouchatelne, za urcitych okolnosti to muze byt i velmi dobre Laughing

Jenom se desim toho, aby na tech modrych kotoucich nevychazely stare veci kterym primarne nepomuze ani svecena voda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 10:33:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně, chápu, že leckomu už se do sacd nechce. Jen občas narážím na přehánění ve smyslu, že na sacd nic moc z rock/popu nevyšlo. Přitom posluchač takové hudby si určitě nějakých 50-100 titulů najde (fanatik i víc). Obzvlášť starosvětští posluchači, jací se houfují na hifi fórech. Cool A to nemluvím o jazzu a klasice.

K BR. Mě to lákalo, ale mám podezření, že žádné nové placky se už neprosadí. Budoucnost je on-line. Laughing Stáhnout nebo streamovat.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 10:51:55    Predmet: Odpovedať s citátom

To by byla jeste lepsi zprava, jenze vlastnici prav takto uvazovat nebudou. Budou investovat do ruznych ochran a vodoznaku, cimz na to lidi budou akorat tak prdet a stane se z toho dalsi mrtvy format, viz sacd nebo dvd-a. Zasadni je aby ta muzika byla dostupna ve 24 bitovem rozliseni, jinak to nema smysl.

Ja bych si jiste svych 100 SACD nasel... I vic, mnohem viiiiic . Ale taky jsem uz dospel k tomu ze mam muziku v pocitaci, jednou, snad brzo se budou dat poridit strojecky na stream po siti. Bohuzel pro fanatiky prahnouci po maximalni kvalite budou nekrestansky drahe. Mam nejake nekale umysly se squeezboxem dual, trochu do nej hrabnout pajkou a dostat jej k rozumu aby spolupracoval " lepe " s mym prevodnikem, no je to otazka casu, ale verim ze se dostanu zvukove na uroven LYNXE. Drive jsem si myslel ze je Lynx neco hodne extra uz samo o sobe, byl jsem uz nucen sve mineni poopravit . Nezlepsitelne to v zadnem pripade neni -)))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 11:05:40    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
vlastnici prav takto uvazovat nebudou. Budou investovat do ruznych ochran a vodoznaku, cimz na to lidi budou akorat tak prdet a stane se z toho dalsi mrtvy format, viz sacd nebo dvd-a.


Uvidíme, co řeknou po vánocích. Technický pokrok v této oblasti (imho) dávno předběhl potřeby většiny lidí. A techničtí nadšenci se už párkrát spálili.

Ostatně e-shopy s hudebními daty se rozbíhají. Hlavní reklama: žádné ochrany. Je to poslední šance nahrávacích firem: nabízet nahrávky s nabídkou více formátů a různé kvality. Výhodu mají ve velkých archívech, možnosti nabídnout pohodlné vyhledávání a doprovodný komfort. Nemluvě o tom, že se stále najdou lidé, kteří mají nedůvěru ke všemu, co zavání nezákonností, takže budou stahovat jen ze solidního zdroje.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 11:27:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam s nezakonosti problemy taky, trapi mne svedomi. Ale pak kdyz si uvedomim ze vlastne platim vypalne, a jeste k tomu obcanskemu sdruzeni , tak to trapeni je razem mensi. Jsem ochotny znovu za muziku platit, tak jak jsem platil driv, jenze zcela jinou, adekvatni castku a to nejlepe tem, kteri na tom maji nejvetsi zasluhu, cili kapele, interpretovi.

Jinymi slovy, dej ochutnavky v mp3 za pakatel nebo zdarma a " kvalitu " za cenu, kterou bys dostal za prodane cd. Doby kdy jsem daval 500 za CD a 1000Kč za DVD jsou totalne v pi.i a nikdy se k nim nevratim.

Ale nejak jsem odbocil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 11:32:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Není stahování u nás legální, jen sdílení ostatním nelegální? Proto přece platíme poplatky za média, ne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 11:41:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistě, dustine. Ale takové starosti nejsou proto méně skutečné. Cool
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 13:29:33    Predmet: ad tomast, blue ray Odpovedať s citátom

Mam zde jednu obavu

Ted jsem měl pod rukama pár dvd A..od Daringhaus und Grimm, co má na svém webu že jsou fanatici do kvality...
nápis DVD-A na placce, a na stereo stopě hvězdných 16_48....

dvd a tam bylo využito jako nějaký multikanál nevím.
Po dvd a a SACD pujde o třetí experiment s high resem...s lepší kvalitou
Imho lze bohužel předpokládat, že vydavatelství, majitelé obsahu, budou čekat na reakci lidí, a zase lidi budou čekat na to zda je dost obsahu aby se vyplatilo si pořídit high res přístroje...
anebo , druhý problém, budou BR mechaniky, anebo playery, anebo konzole buhvi co, které ale budou mít obvody vystupni apod ošizené, takže pro fajnšmekra tam nebude přínos adekvátní teoretické nadřazenosti formátu...
a pak to bude v prdeli, na BR bude 50 koncertu vážne hudby, diana krall, a tot vse...
tj udelaji reedice stavajicich masteru, co jim zbyli ve sklepe po vyrobe dvda, SACD...
a uvidi jestli to bude mit uspech
a jestli ne, tak to bude dalši slepa ulička...
sory za pesimizmus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 14:42:57    Predmet: Odpovedať s citátom

a pak to bude v prdeli, na BR bude 50 koncertu vážne hudby, diana krall, a tot vse...
tj udelaji reedice stavajicich masteru, co jim zbyli ve sklepe po vyrobe dvda, SACD...

Ano, a toto at si strci s odpustenim do ......... Ja verim tomu ze je spusta mladych kapel ktere to maji na haku, nejsou jeste slavni, ve 24 bitech se jede stajne vsecko a nebudou mit s tim vaznejsi problem to postnout i v teto kvalite a zadarmo. Tim ze mne to nic nestalo jsem si pustil treba ty flojdy kdyz jsou v dvd-a . Prachy bych za to nikdy nedal, proste to je bleee i tak -))) Kdyz to vztahnu treba k te Diane Krall samozrejme. To je takovy rozdil, ze nebudu psat jaky, protoze by tu smrdelo dalsi sproste slovo. Tak o toto myslim uz nema zajem nikdo, zlate casy nahravacim spolecnostem skoncily, technika se stala dostupnou a velke studia krachuji a prodavaji se z nich hracky... Slysel jsem par veci jednoho meho virtualniho kamarady, osobne se nezname, nahrane v beznych podminkach na dostupnem HW, samo ze zadne m-audio a behringer tam nemaji misto. Jestli se mi podari ze mi da neco k dispozici, hodim to sem. Naposled jsem slysel nejaky track nahrany za vecer a zmixovany za den, takova rychlovka, nahled na nejakou pristi vec. Sel jsem do kolen a tyden, mozna tri sproste nadaval kudy chodil, protoze to bylo dokonale.


PS: ti flojdi vydrzeli hrat po dobu malinko delsi nez psani tohoto prispevku. Je to hnus, mozna za to muze ten power dvd, ale neda se to. Az bude cas, vytahnu z toho ty vawy, ale vubec si nedelam iluze -)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 14:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozdil mezi PF a Eagles - hotel california oboji teda 24/96 je neskutecny. Rokama to je na podobne urovni. Ale ty PF mi nejspis odrovnava ten power dvd. Uvidime at zo dam do vawu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pipis
Hifi obsluha


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:11:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem optimista- věřím v nástup hires nahrávek. Momentálně pro sebe řeším digi větev a nákup CD přehrávače jsem už úplně zavrhnul. K SACD a DVD-audio jsem skeptik, ale distribuce Waw a flac formátů vysoké kvality přes net by úspěch mít mohla. Už jen díky snadné výrobě, cenám HDD, PC a jednoduchosti distribuce takového formátu. Trend síťových playerů alá Linn už začíná sbírat řadu úspěchů a kvalitou zvuku poráží dražší konkurenty v podobě CD přehrávačů. Lidi masově používají MP3 formát a vydavatelé by mohly např. nabízet své nové nahrávky jak ve formátu mp3 pro nenáročné, tak za menší příplatek ve studiové kvalitě. Něco takového rozjel Linn na svých
webových stránkách a je to skvělý nápad.

Zajímalo by mě, jak pak funguje obchod. Když např. zakoupím nějaké wawy od Linnu v 88/24, jestli mi pošlou vypálené DVD s daty na zkopírování a jestli bude součástí alespoň nějaký papírový booklet nebo přijde jen holý disk??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:28:28    Predmet: Odpovedať s citátom

pipis napísal:

Zajímalo by mě, jak pak funguje obchod. Když např. zakoupím nějaké wawy od Linnu v 88/24, jestli mi pošlou vypálené DVD s daty na zkopírování a jestli bude součástí alespoň nějaký papírový booklet nebo přijde jen holý disk??



http://www.linnrecords.com/linn-help-download-artwork.aspx

Tj. žádný disk, jen si můžeš stáhnout obal. Ale nezkoušel jsem.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pipis
Hifi obsluha


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:36:23    Predmet: Odpovedať s citátom

škoda, že jenom obal.

Nepochopím, proč download muziky je všeobecně dražší než koupě fyzického nosiče i s bookletem??

Navíc stahovat cca 2GB taky není zrovna moc příjemné, když budu chtít najednou koupit 20 alb, tak abych si vzal dovolenou.

Viděl jsem nabídku jiného prodejce hires nahrávek, který místo downloadu prodá přímo nosič s daty, který si jen doma zkopíruju na HDD. Tak by to bylo
možná lepší, nebo rovnou nabídnout obě varianty. Nu, jsem zvědav, jak to bude za pár let s tím modelem prodeje...

ještě přikládám odkaz na současnou nabídku studio master quality alb od Linnu: http://www.linnrecords.com/linn-help-downloads-studio-master-quality-album-downloads.aspx


Naposledy upravil pipis dňa Po september 15, 2008 15:47:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:46:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Občas někdo nabízí obojí. A dovolená? Počítač stahuje i bez tebe, věř mu, je to přítel. Cool

Linn nabízí toto:

http://www.linnrecords.com/catalogue.aspx?format=dmc

Už jsem na to odkazoval jinde.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pipis
Hifi obsluha


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:48:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Počítač stahuje za mě - ano, obě varianty jsou ale nejlepším řešením. Někdo bude chtít zálohu na disk atp.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 15:55:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pak už leda kopie pro vlastní potřebu z koupeného disku.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 16:37:47    Predmet: Odpovedať s citátom

A co říkáte na toto : www.referencerecordings.com/HRx1.asp ? Cena je taky "slušná" - tuším 40€...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 17:56:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozna jsem blby a nerozumim tomu, ovsem davat 30 Eur za stahnuti, to uz zde bylo. To je jeste lepsi byznys nez ty placky, s mnohem mensi namahou, bez dalsich investic jako je vylisovani placky, obalu, distribuce atd... Evidentne se nekteri nepouci a nepouci Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 18:24:14    Predmet: Odpovedať s citátom

slabinou modelu linn je absence ochrany jejich prav.... muze si to koupit dohramady deset lidi. podle me to je jenom takova marketingova vejicka. pro fanatiky jako my.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 18:31:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ALEX napísal:
slabinou modelu linn je absence ochrany jejich prav....


Nevím, viděl bych to naopak jako silnou stránku. Kde je problém? V tom, že to někdo může dál kopírovat? To se přece děje léta - bránit kopírování ochranami a zákazy je marnost. Když tu jednou je technologie pro snadné kopírování, lidi kopírují. Jediné řešení je podle mě prodávat a zapomenout na ochrany. Mimochodem, jak moc se linnovské nahrávky objevují na torrentech apod.? Mám dojem, že moc ne.

_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Po september 15, 2008 18:40:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc ne, ale preci neco malinko asi ano. Ad hromadna koupe je asi reseni, protoze nevim jak vam, ale mne prijde 30Eur za stazene album jaksi moc. Ale je to pravda zase ze se lidi domluvi a slozi se... V zahranici to asi problem neni a je to akceptovatelne.

Jinak s tim nahravanim, vzdyt jsme to delali vzdycky, pamatuju ze nejdriv jsem mel kotoucak B4, kazetak A3 -)) Nyni mam harddisk rekordingovy pocitac -)))))))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pipis
Hifi obsluha


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Ut september 16, 2008 14:14:22    Predmet: Odpovedať s citátom

můj subjektivní názor - to, že se na hires používá běžný formát waw či flac bez ochran je právě jedna z důležitých věcí, jak tyto formáty podpořit a rozšířit mezi lidi. Beru to jako výhodu a fér vůči zákazníkům, vymýšlet neustále další formáty nikam nevede. Jde spíš o morální záležitost - kdo chce bude kopírovat a dál krást wawy, stejně, jak to doteď dělal s CD-R,MC a DVD z půjčovny ... Kdo zvyklý poctivě nakupovat originální nosiče, začne nakupovat soubory Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Št september 25, 2008 14:53:28    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.hdtracks.com/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Odporúčané nahrávky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 1 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist