Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Prosba o pomoc pri digitalizaci LP

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ut september 16, 2008 15:05:00    Predmet: Prosba o pomoc pri digitalizaci LP Odpovedať s citátom

Před pár lety jsem se pustil do analogu, s VPI Juniorem, a ten jsem pak prodal.
Mám pár desítek LP - některá sekáč, hlavně z Národní třídy, Praha,
a pár suprových nových -
hlavně Dire Straits, Alan Parsons Project, a ABBA.

zvažuju že bych si to natahal do PC a pak prodal...hledám člověka v Praze, který má obstojný gramec, a byl by ochoten mi s tím pomoct, takovou formou, že bych se někdy u něho stavil , a nějak zkusil, napoprvé třeba jen jednu desku, primitivně nagrabovat. Podle výsledku by se poznalo zda to vubec má smysl

Nejprimitivnější řešení je muj laptop, hračka tato

http://www.disk.cz/disk/detail1.csp?!PV,70
případně ESI Juliet zvukovka, kterou mam akorat jak dostat zvukovku do blizkosti gramce. Mam phono preamp levny Vincent, ale myslim ze ok.
Technické detaily by se domluvili...žádné supr kvality nejsem schopen ani to není cílem, spíš by to byl experiment a nějaká záloha těch desek. žádné upravování, odlupancování a tak neplánuju. Zvažuju nahrávání do 24 48 což je maximalni resolution kterou umi muj Squeezbox www.slimdevices.com



- protislužbu z mé strany dle dohody, bud platba cash za čas a opotřebení gramce, anebo předání pár LP v případě zájmu , možné kombinace obojího
kontakt audiofil zavinac volny cezet
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist