Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ZOSILNOVACE CREEK

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 753
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: St september 17, 2008 13:33:39    Predmet: ZOSILNOVACE CREEK Odpovedať s citátom

Zdravim vedel by mi niekto poradit neviem sa rozhodnut medzi zosilnovacmi od CREEK A50i alebo 4330mk2SE reprosustavy mam EPOS M16 miestnost 16m2.Je medzi nimi niaky sasadny zvukovy rozdiel?Pocul som oba oba sa mi celkom pacia no nemam cas na to aby som zobral oba na skusku domov kde je viac kludu na sustredeny posluch.Preto prosim ludi ktori mali moznost porovnat tieto pristroje navzajom aby mi helfli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: St september 17, 2008 16:52:05    Predmet: Odpovedať s citátom

zobrat bedne sice tam maju aj tie tvoje ale mozno nie rozohrane a ist do platanu tam mas ako tak akustiku aj klud, ked nepostrehnes rozdiel tam, tak zoberies ten lacnejsi, moj tajny tip je 4330 mk2SE,,, radsej si na porovnanie cas najdi aby si potom zase zbytocne nepredaval Rolling Eyes
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 753
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: St september 17, 2008 17:19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Vo veci je faktor nedostatku casu ako takeho vobec ved aj mi dvaja sa dohadujeme na stretavke uz neviem ako dlho, mam teraz tyzden zapozicany A50i a nemal som ho vobec kedy poriadne pocuvat a v platane som pocul oba no oba maju nieco doseba keby som mal prihliadnut na vyzor pripada mi do uvahy A50i aj ked nema D.O. ale do buducna planujem cdp EVO a mozno aj CLASSIC CD.NO viem ze 4330mk2SE ma o chlp presnejsi a na basoch kvalitnejsi zvuk.Ak sa rozhodnem pre 4330 mozno by som po posluchu zobral aj tvoj PRIMARE ak ho este mas opticky by ladili no zvukovo neviem.To sa este potom ozvem zatial dik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 753
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: So september 27, 2008 11:32:45    Predmet: Odpovedať s citátom

TO MAFO:Takze bol som porovnat oba pristroje no zdalo sa mi to skoro rovnake a rozhodol som sa ako si radil pre ten lacnejsi aj za cenu absencie D.O.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: So september 27, 2008 17:36:02    Predmet: Odpovedať s citátom

takze nakoniec spokojnost, ovladac je komfort ale da sa prezit aj bez neho,, ja som tie dva neporovnaval ale myslel som ze ten mk2SE bude trosku vyraznejsie lepsi., asi uz nestacil na tie vacsie eposy a ta 50i ma tusim nejaky ten watt navyse
_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
milraz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 753
Bydlisko: bratislava

PríspevokZaslal: So september 27, 2008 18:05:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Urcite nieje mk2SE vyrazne lepsia vlastne A50-ka nahradila 4330mk2 radu a vykon je o nieco vyssi ale to v mojej izbe 16m2 nezohrava rolu no pocul som mk2 bez SE a to uz nestihalo.A50i sa mne osobne viac pasovala na moje ucho aj ked ma predavajuci upozornil ze mk2SE je o nieco lepsia mne sa to za 4500sk nezdalo az tak vyrazne okrem D.O. aspon bude na sietovu snuru a inu bizutku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20503

PríspevokZaslal: So september 27, 2008 18:12:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkontaktuj identitu x-pro na www.diyaudio.com
Je to návrhář toho lepšího, co Creek vyrobil, před cca 6 lety firmu opustil. Je to Rus, který žije v Anglii.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist