Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Pomoc s úpravou CD playeru SONY..

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: St január 03, 2007 15:48:48    Predmet: Pomoc s úpravou CD playeru SONY.. Odpovedať s citátom

Zdravím všechny místní odborníky a prosím je o pomoc.. Mám CD player s TAPE deck, který byl dříve součástí "HiFi" věže Sony LBT-D309. Nyní je zesilovač s tunerem používán spolu s DVD přehrávačem a já mám k dispozici onen CD/TAPE player, ALE.. CD přehrávač byl připojen k zesilovači pomocí nějakého speciálního kabelu. Jelikož nemá CD přehrávač žádný výstupy a ani napájecí šňůru, tak je vše zřejmě řešeno přes ten kabel (konektor je na obrázku). Je mi líto, že leží CD nevyužito, a tak mě napadlo, zdali by to nešlo nějak vyřešit. Největší problém bude asi s napájením, co? Máte s něčím podobným zkušenosti? Na přípádné zásahy nejsem příliš kompetentní, ale mám známé, kteří jsou "pájivci", napřed se ptám ale Vás, jestli je to vůbec možné. Zde jsou fotky, abyste si mohli udělat jakýsi obrázek.. Pokud mám vyfotit detail něčeho konkrétního, není problém.. Děkuju všem za snahu a postřehy..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St január 03, 2007 17:44:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Před pár dny jsem měl doma velmi podobnou věž ze dvou komponent. Telefunken, ale uvnitř bylo všechno Sony, ten konektor vypadal úplně stejně. Vede v něm napájení, signál z tuneru pro nahrávání na kazeťák, signál z kazeťáku/CD a řídící linka v nějakém protokolu (pro DO).

Muselo by se to rozebrat a mrknout na desku, co kam vede. Šlo by to, ale pochybuji, že se to vyplatí (navíc nebudeš mít DO). Telefunken stál 1600 Kč, a to má CD ještě changer.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 13:36:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Vím, že se Ti to nakonec podařilo předělat. Žádný highend to nebude, ale splnilo to svůj účel.

Super, fakt.

Foto po úpravě
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jersey
Hifista


Založený: 14 december 2006
Príspevky: 157

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 14:17:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, povedlo se.. Díky patří mému kamarádovi z čeledi Pájivců Smile .. Žádný Highend to opravdu nebude, ale velký krok to oproti integrované zvukovce je. Až našetřím, pořídím nový, lepší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Tuning Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist