Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Noble Audio
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Po december 20, 2010 22:18:41    Predmet: Odpovedať s citátom

No me se to libi. Pekne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
eLko
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2008
Príspevky: 322

PríspevokZaslal: Po december 20, 2010 22:48:18    Predmet: Odpovedať s citátom

inspiracia je jasna,ale aj mne sa to paci Cool

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po december 20, 2010 22:49:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě teda vůbec ne,ale MOC ne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
eLko
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2008
Príspevky: 322

PríspevokZaslal: Po december 20, 2010 23:58:24    Predmet: Odpovedať s citátom

mensie Lucidy tiez na fotkach nic moc,ale nazivo to je pecka. Verim,ze toto bude urcite tiez nazivo skvele.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Q-bass
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2010
Príspevky: 263

PríspevokZaslal: Ut december 21, 2010 07:40:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Peknucke, uz len si to moct niekde vypocut. Pre Slovac by sa hodil HighEnd Blava 2011.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut december 21, 2010 08:06:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Repro jsem v prototypové skříni slyšel, hrají velmi dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut december 21, 2010 16:26:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky všem za názory.


V tom provedení se snoubí v podstatě troje bedny. Původní Lucidy, Avalon Isis a ještě starší JM Lab Utopie.

Tento konečný návrh skříní vzešel z požadavku optického zeštíhlení a splnění jistých akustických požadavků.

Kvůli základnímu vzezření poměrně „baňaté“ basové skříně u vývojového prototypu kvůli již opravdu velké ploše basáku se zrodila myšlenka optického zeštíhlení zvýšením basové sekce. To samozřejmě přineslo vynesení výškového reproduktoru značně nad poslechovou osu. Řešením bylo otočení vrchní skříně a místo jejího zaklonění udělat naopak předklonění, čímž se řeší vhodné akustické podmínky v poslechovém místě.

To Q-bass
Účast na HighEnd Blava 2011 není pravděpodobná, a HE Praha pouze v případě dohody s Luďkem Šrollem a tedy v jeho expozici s patřičnou velikostí.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So január 01, 2011 12:16:06    Predmet: Odpovedať s citátom


_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Ne február 06, 2011 21:49:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravim, vcera jsem stravil prijemne sobotni odpoledne (cca. 2 hodky) u NA. Klabosili a poslouchali jsme uber Lucidy. Jelikoz uz jsem asi 2x slysel ty mensi Lucidy, tak jsem mel predstavu, jak to asi bude hrat. To se potvrdilo - prijemny, pohodovy, cisty, detailni zvuk. Da se rict, ze Charly Antolini na CD Knockout 2000 triumfoval, to jsme poslechli skoro cele. Pak jeste celkem dot muziky. Lokalizace je perfektni, nema chybu. Bedny oproti stavajicimu stavu se jeste trochu zmeni, tak se tesim na dalsi navstevu. Velky Lucidy hrajou i dost nizko. V normalne zatlumeny mistnosi (s osetrenym stropem, ten ale na basy asi nema vliv) s nima nebyl problem, holt kdyz to basuje tak, jak ma, tak asi neni problem. Charly jim dal dost pohulit, ale i ostani muzika, co jsme poslouchali - basy jsou jasne konturovany, pod kontrolou, neni to proste zvukova/dunici koule. Zvuk je podle myho gusta - pohodovy, prirozeny, neagresivni, neutralni zvuk. Pro me jasna volba - kdybych se poohlizel po takovyhlech bednach, pro me by to byla konecna a tudiz by to byl jeden z vaznych kandidatu. Jen tak dal. Za me super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po február 21, 2011 21:24:25    Predmet: Odpovedať s citátom

V pátek jsem byl na krátké návštěvě u N.A. a při té příležitosti jsem si nenechal ujít poslech větších bratříčků Lucidů.
Musím říct, že zvuk mě tak usadil, že se mi nechtělo domů. Very Happy
Plnej, čistej a dynamickej zvuk, kde nic nechybělo a vše bylo tak nějak samozřejmý.
Oproti menším Lucidům, tak jak si je pamatuju z HE, tady byly míň ostrý vejšky (pásek) a samozřejmě mnohem víc basů.
Jsem moc rád, že jsem si moh poslechnout špičkový bedny na hodně dobrým železe.
Když si tak v hlavě srovnávám všechno, co jsem za ten výkend slyšel ( v sobotu HE a následný poslech low end bedýnek u checka), tak mám 3 výtěze ve třech různých kategoriích.

Absolutní highend - reprosoustavy Ante, i když o dyzajnu a ceně by se dalo polemizovat.

Ještě zaplatitelný highend - ve srovnání s čímkoliv, co jsem slyšel na HE, tak pro mě jednoznačně Great Lucid. jsem moc zvědavej na finální verzi a doufám, že budu mít možnost si jí poslechnout.

A třetí kategorie, low end - checkovo VMA-II troufám si říct, že by se to neztratilo ani na HE a mnohý několikanásobně drašší bedny by to rozdrtilo.

Jen tak dál chlapi. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 10:09:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Great Lucid AMT


_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 10:20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty větší i pěkně vypadají. Zajímavé by bylo kdyby měla spodní zkosený vršek aby se potkala s tou vrchní, ale za tu pracnost to asi nestojí. Každopádně hezké i barevně.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 10:29:02    Predmet: Odpovedať s citátom

sklad krabic ;( snad to aspon dobre hra Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 13:52:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Veru dizajn je veľmi dôležitý, ešte dôležitejší ako to čo je vnútri.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 14:24:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase bych to tak nepřeceňoval, ale určitě je důležitý.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 15:23:32    Predmet: Odpovedať s citátom



rozměry 430x470x1375mm

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 15:49:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked sme pri designe, osobne sa mi pacia viac prave tie mensie Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 16:08:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Bauuuuu tie väčšie a AC/DC = orgazmatické stavy Twisted Evil
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 17:26:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ook napísal:
sklad krabic ;(

To dělá to, že stojí dva hodně podobné modely vedle sebe. Vždycky vypadá divně, pokud vedle sebe postavíte třeba dva kusy nábytku, které jsou sice hodně podobné, ale liší se třeba odstínem, kováním a detaily - to vypadá jako nastavovaná kaše. To už vypadají lépe zásadní a kontrastní odlišnosti. Jako solitéry budou vypadat parádně oba modely.

Podle mě je vzhled hodně silná stránka a určitě má potenciál zapůsobit jak na člověka, který se o Hi-Fi zajímá, protože ten ví, že takové konstrukční řešení je správné, tak i pro člověka, který se o Hi-Fi nezajímá, protože bude podvědomě tušit, že ta neobvyklá konstrukce není jen tak na efekt, ale má nějaké konstrukční opodstatnění, i když neví konkrétně jaké. Zkrátka já osobně tu vzhledovou neobvyklost v záplavě "okoukaných" kvádrů a "moderních" patvarů z leštěného plastiku beru jako výhodu.

Rozhodně si ty bedny dovedu představit jak v "klasickém" interiéru v barevném provedení, jaké je na fotkách, tak i v "moderním" interiéru třeba v šedočerné kresbě nebo v jednobarevné "industriální" šedé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 22:11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som bral tu dievčinu, akurat neviem odhadnuť jej vek.. ak je priliš mladá tak sorry.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut marec 29, 2011 23:48:50    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko napísal:
Ja by som bral tu dievčinu ... sorry.

Sorry? Opravte mě, prosím, jestli jsem úplně mimo, ale tohle se mi zdá už opravdu těžce za hranou. Já jsem asi ze staré školy, takže diskuzní fórum beru jako diskuzi reálných lidí. Internetová diskuze je pro mě technický prostředek pro komunikaci skutečných lidí a ne nějakých "virtuálních nicků", takže si dovedu představit reálnou situaci, že mi třeba Franta předvede reprobedny, které vyrobil, a já mu řeknu "Franto, podle mě jsou středy úplně na houby".

Dovedu si představit reálnou situaci, že mi Franta ukáže fotky reprobeden, které vyrobil, a já mu řeknu "Franto, podle mě vypadají příšerně".

Dovedu si představit i reálnou situaci, že budu mít románek s mladou slečnou, a nakonec se zjistí, že je to Frantova dcera.

Dovedu představit reálnou situaci, že mi Franta ukáže fotky reprobeden, které vyrobil, a když na nich bude vyfocena i Frantova dcera, kterou znám od kolíbky, tak Frantovi řeknu něco ve smyslu že "už je to holka na vdávání" nebo že "je krásná po mamince".

Ale fakt si nedovedu představit reálnou situaci, že by mi Franta ukázal fotky reprobeden, které vyrobil, a na nichž by byla vyfocena i Frantova dcera, a já bych mu řekl "tvoje bedny mě nezajímají, ale s tvojí dcerku bych bral ...". A to ani kdybych byl vožralej na plech a Frantovu dcerku znal od kolíbky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 00:42:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Hej ty Kozub.. už som si myslel že to nezmeníš, ale asi si si to prečítal po sebe ešte raz a došlo ti že to bolo kus zákerné voči mne, lebo ..robil to a to.. som nenapísal ani som to nemal v umysle - ty si to dokreslil tak bacha! teraz už je z toho celkom dobrý článok dal si si záležať,ale vysvetlím.

Asi nie som tak starý chren jak vy všetci a hádzať komplimenty o niečo mladšej osobe než ja si môžem dovoliť.

Keby sa podobne vyjadril nejaký dedek z vás tak to by bolo fakt nevkusné, môžte mi len závidieť.


N.A.

Ta fotka je taka domácka Smile pripomína mi moje detstvo, akurát moj otec použival basáky 18 a bolo to PA.. ale postavil 4 pásmovú zostavu od podlahy po plafon v činžáku na hi fi účely a znelo to super, po škole ku mne chodila polka triedy a spolužiačky som postavil pred bedne a ked som pustil dvojkopák so špičkami kludne 2KW tak tak ťa ešte nepomasíroval nikto Very Happy . Možno by sme si ako rodina rozumely.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 05:52:55    Predmet: Odpovedať s citátom

to focal nicko: Ano, svoje příspěvky po sobě po odeslání čtu a pokud v nich najdu něco chybného nebo nevhodného, obratem to v nich opravím. Po delší době to už samozřejmě neměním a pokud už něco opravdu nevhodného napíšu, tak se za to omluvím nebo pochybení uznám a rozhodně nepřilévám do ohně. A totéž bych doporučil i tobě.

Nevím, kde žiješ ty, ale u nás ženy a dívky berou jako kompliment vyjádření například "jsi moc hezká" nebo důvěrnější "jsi moc sexy". Naopak obrat "tebe bych si dal" rozhodně neberou jako kompliment, ale jako urážku, kterou chápou jako znevažující, protože zcela jednoznačné říká, že toho "lichotníka" nezajímá žena nebo dívka jako celý člověk, ale že ho zajímá jen a pouze její tělo. A jestli ta "lichotka" zní "tebe bych si dal" nebo "s tebou bych dělal to a to" už fakt není moc velký rozdíl.

A už vůbec nechci rozebírat, jak by skončil náš dialog v reálu, kdybys v něm požíval obraty jako "Hej ty" a "tak bacha!"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 08:15:00    Predmet: Nevhodné Odpovedať s citátom

to Kozousch

Nerieš to. Myslím, že focal-nicko nad tým jednoducho nepremýšľal, keď príspevok písal a je odrazom jeho modernej, freestajlovej naturely.
Kvalifikovane odhadujem, že za ďalších - asi 30 rokov - pochopí, čo si mu chcel povedať a šteklivý príspevok smerujúci k 15 ročnej dievčine (u)opraví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 08:32:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Vy toho naděláte. Kdyby to sem hrdý tvůrce nechtěl dát, tak to tu není.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 08:53:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak dívčině je čerstvě třináct a bude nejspíše jednou dost vysoká po mě.

Forum je ve slušné krizi, což dokládá i to co se zde objevuje za příspěvky a reakce. Ti co by mohli něco kloudného napsat to neudělají a píšou jen Ti co si myslí, že se musí vyjadřovat téměř ke všemu byť ne zrovna jakostním způsobem. Následně na to musí reagovat ti co mají již rozum a jsme od tématu hifi fóra na hony vzdáleni. Sad

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 09:19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

K tomu designu nechceš něco napsat ? Jestli to takhle chceš nebo jestli je to kvůli složitosti výroby ? Neplánuješ něco, kde bude vrchní bedna více navazovat na spodní ? Ke zvuku nemám nic, neslyšel jsem to a stejně bych tomu nerozuměl Wink
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matus_pigy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 340
Bydlisko: Stupava

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 09:46:43    Predmet: Odpovedať s citátom

ten design je namakaný...
_________________
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> SP audio D1 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda+Chord Mojo2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 10:01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejsou to bedny za miliony, takže u toho nebyl architekt. Jardo vez, že než tohle vzniklo tak jsem namaloval dost obrázků a dlouho přemýšlel a zvažoval co a jak. Já z toho plynulého nenavazování žádnou fobii nemám. Na vlastní oči vše vypadá jinak než na fotce a já jsem s tím spokojen, navíc to fajně hrá Very Happy
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: St marec 30, 2011 10:10:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, to mi stačí. Zvuk může být fajn, ale když ty hraješ děsně nahlas Wink
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Strana 7 z 10

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist