Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Recenze vs. Inzerce
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karellight
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2007
Príspevky: 63
Bydlisko: zlin

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 13:00:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No s Martinem sem se domlouval tak, že to sepíše on a já k tomu pak hodím poznámky. Netušil jsem, že to bude tak dlouho trvat, než to vyvěsí a už vůbec jsem netušil, že to musí posvětit pan Mahdal.

takže problém je že si ani nepamatuji označení všech cdp
Další problém byl že jsem musel "přeladit uši" na úplně jiné podmínky,
takže sem sse taky do psaného hodnocení moc nechtěl pouštět

byl tam ( vezmu to kvalitativně od konce )


můj starý pioneer pds 603 - nereálný zvuk, hlas posazený výš , celé jaksi na efekt,

denon ? - fakt divný syntetický zvuk - odmítl jsem to dýl poslouchat, byl to jen krátký poslech a dost

AA myslím 203 - zvláštně mě nepříjemně zabarvený zvuk, jsou tam elektronky, ale zvuk nebyl příjemný

Nad asi 525 - docela to ve sovnání s denonem a AA hrálo, tak celkem normálně, nevím co k tomu dodat

karfik dac 02 - suchý rychlý přesný zvuk, prozi espritu menší dnamika a napětí

rotel 06 - pěkný "analogově bezproblémový" zvuk, pěkný design pístroje, dovedl bych si ho představit doma

esprit 779 - dynamický reálný "vtahující" zvuk

testováno na xavianech 125 ( sub jsem nechal odpojit )
zes Nad 352, rotel 05, primare i21
ale převážně Nad 352

repro kabely supraply biwi
signál RG 62

nahrávky:
moje : macy gray , beverly craven - názvy cd ted fakt nevim
martin - nějaké housle, metalica, nohavica,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 13:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky a je to, takhle kdyby to M napsal a podepsal se pod to, neřeknu ani popel ... navíc bych u něj mohl brát v potas jeho již dříve vyjevené preference a to, že doma rozpozná víc než návštěvník jako ty, který posuzuje chtě nechtě neznámý celek v neznámém prostředí ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 13:21:06    Predmet: Odpovedať s citátom

karellight napísal:
Jo - tak na tom testu jsem byl já a fakt jsem netušil jaká se z toho bude dělat oboustraně věda... no jo - a toho esprita jsem chválil taky já, nikoliv Martin
prostě v daných podmínkách hrál nejlíp, samozřejmě subjektivně - ono se taky objektivně poslouchat nedá , že ?


Tu sa predsa nejedna o Sony.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karellight
Nádejný hifista


Založený: 29 apríl 2007
Príspevky: 63
Bydlisko: zlin

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 13:24:55    Predmet: Odpovedať s citátom

nemám rád špatné infošky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 15:16:16    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:13:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 18:21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
J

Paosvěta typu Martin & spol. těm začínajícím spíše škodí, než jim pomáhá ... nasadí jim do hlav nesmysly a mate je ...



Ono je to zložitejšie. Tu na slovante skončili vypoklonkovaný prispievatelia f-sportu. Prečo? Lebo zabudli ako začínali, ako mali svoj názor a ťažko akceptovali názor iného, lebo toho človeka nepoznali a netušili či a do akej miery sa naozaj vyzná. Taký Coffe. Hneď každého poslal do prdele s tým aké sú to keci a bla bla. Dnes viem aj ja aj iní, že sa vyzná, že vie postaviť hrajúce veci... A, že jeho názor je podložený skúsenosťou. Ale to je hneď každý debil, len preto, že jeho laický názor sa nezhoduje so skutočnosťou. Nemôžeme byť predsa všetci odborníci cez elektriku, akustiku a čo ja viem čoho ešte. A nie len Coffe. Ľudia majú debatovať. Ak ma niekto neakceptuje OK. Časom zistím, či som mal pravdu ja, alebo niekto iný.A kto sa naozaj vyzná a kto len kecá. Alebo sa s človekom, čo má zásadne iný názor ako ja, nebudem baviť. Ale nebudem z neho robiť obmedzeného idiota.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 18:58:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém ale není v něčí odbornosti, neodbornosti, ale v tom, když neodborník vydává svou dojmologii za obecně platné závěry a dokonce vytváří vlastní nesmyslné korelace mezi jím slyšeným a technickými řešeními, jinými slovy začne "technicky" zdůvodňovat, proč (jemu!) to tak hraje nehraje.

A tím vším pak takový oborový nýmand oblažuje ty, co si přijdou někam v dobré víře o radu, či poučení. Uvědomme si, že ten člověk nemá vůbec elementární znalosti z elektrotechniky! A veřejně radí novicům jak stavět síťový filtr!

---

Coffee startuje jak čertík: hned, rychle a vysoko - to je fakt Smile

Na druhou stranu je to mladík, co se vzdělává a učí dnes a denně a my, co by nás z učení už jen rozbolela hlava, máme jistotu, že bude kam se v budoucnu obrátit v případě potřeby odborné, fundované rady ...

---

Coffee je užitečný, Martin je bohužel chvílemi až nebezpečná (filtr) škodná v revíru ... to, že se na f-sportu dá leccos dobrého najít, rozhodně není Martinova zásluha, to dobré tam je zásluhou jiných, navzdory jemu, ne díky jemu ...

Tak to vidím já.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 19:05:08    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut

to, že se na f-sportu dá leccos dobrého najít, rozhodně není Martinova zásluha

Právě že je,a to tím,že fórum založil.

Bohužel,dále do toho (viz (nejen tvůj)příspěvek) zanáší většinou negativa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 19:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

To samotné založení bych z obsahových zásluh vyjmul ...

Mně se dokonce dost líbí, když někdo z gustem jakkoliv laicky popíše svou hifi cestu, svůj přístup k muzice, svým mašinkám, nadšeně se rozepisuje jak se mu to, či ono líbí, nafotí ... tak to bývá často na zahraničních fórech, kde se probírá pouze hifi radost a technické otázky se řeší jinde ... to je radost pohledět ...

Pak je mi šumafuk, že to, či ono z toho zavání woodoo Smile Já si úplně pošušňávám s nimi ...

Kdy to takhle fungovalo i tady, byl bych první, kdo by bránil nadšence před techniky, co by pomocí pouček kazili těmhle fandům radost ...

Jakmile ale fanda bez vzdělání a oborových znalostí začne sám "technicky" radit a poučovat, tak to jsem mezi prvními, kdo ukáže na něj ...

Ať se lidi scházejí, poslouchají, komentují libí nelíbí, ale ryze technické aspekty radši nechají na povolaných ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 19:45:06    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut

S tím se nedá než souhlasit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 20:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon napísal:
Ono je to zložitejšie. Tu na slovante skončili vypoklonkovaný prispievatelia f-sportu. Prečo? Lebo zabudli ako začínali, ako mali svoj názor a ťažko akceptovali názor iného, lebo toho človeka nepoznali a netušili či a do akej miery sa naozaj vyzná.

Tos bohužel myslím trochu ujel.
Že bych si nepamatoval jak jsem začínal? Pamatuju si to naprosto přesně - Xavian XN230 + homemade DPA + Marantz CD 63MkII K.I.S. A že bych kvůli tomu měl problém vůči ostatním? Proč? Kdy? Z jakého důvodu? Problém Martina je trochu někde jinde než v tom, že by si kde kdo nepamatoval jak začínal. Problém Martina je v tom, že jakmile někdo napíše názor jiný než s jakým Martin souhlasí nebo jiný než jaká je Martinova zkušenost, tak je hned zle a hned je třeba ho smáznout, umlčet, zabanovat, jen aby si dotyčný náhodou nevyskakoval a Martina nepřevyšoval. Ale to, že je Martin ve své "vědomosti" a znalosti v hifi někde na počátku, že plácá nesmysly na n-tou, to mu z poza jeho velké moci trochu uniká. Za sebe je mi docela líto všech těch "nováčků" co mu na ty kidy o wattech z NADa apod (i když proti značce NAD nemám zhola nic) letí, mate svými kecy spoustu hifi nadšenců, atd.
Hlavní problém fsportu je v tom, že tam vládne tvrdá cenzura, resp. jsou potlačovány všechny názory, na které admin nemá (ať už z technického hlediska nebo z hlediska zkušeností). A to že to takhle cenzuruje je hlavně jeho blbost, ne blbost těch co jsou cenzurováni ...

PS: Je smutné, že to co se na fsportu děje drtivé většině diskutujících uniká, anebo, a to je o to smutnější, že to tolerují. Toť můj názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 20:52:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

Tos bohužel myslím trochu ujel.
Že bych si nepamatoval jak jsem začínal? Pamatuju si to ...

Neujel ani nesúhlasím so spôsobom vedenia fóra. Ani som nechcel poukazovať konkrétne na Martina. Chcel som skôr poukázať na to, že debata v istom kolektíve navzájom neznámych ľudí, nenaberá vždy ideálnu atmosféru. Ak niekto vyzdvihuje čokoľvek, je to jeho vec. Ak s tým nesúhlasím, OK, vyjadrím sa a idem ďalej, daného človeka si nevšímam, ale nebudem utočiť, prípadne urážať. Osobne si myslím, že fsport je dobrý počin, je škoda, že sa rozdelil na fórum amatérske a slovanet Very Happy kde sú hifisti, ktorí sa dostali, či už vlastnou šikovnosťou, alebo kúpou k niečomu zaujímavejšiemu ako je sortiment NAYelektroobchodu. Pretože, väčšina začínajúcich hifinadšencov si slovanet prezrie a keď vidí fundované výmeny názorov, radšej sa stiahne na fsport, kde z neho nespravia vola len preto, že káble za 50 považuje za prínos alebo za iný amatérsky názor. Je škoda a Martinova vina, že fórum nezostalo zmiešané.
Ja osobne sa na to pozerám tak, že chlapi si občas vynadajú do kokotov, potom si dajú pivo a všetko je OK. Aspoň ja k takým patrím.

merhaut napísal:

Ať se lidi scházejí, poslouchají, komentují libí nelíbí, ale ryze technické aspekty radši nechají na povolaných ...

Je super, že na fóre sa zoznamujú ľudia, ktorých spája rovnaký koníček a dotiahnu to až k osobným stretávkam. Bez fóra som v okolí poznal len 2 rovnakej krvnej skupiny, ale keď som si zadovážil zostavu, ktorá ďaleko prevyšovala ich možnosti, akosi prestali mať čas... Sad Ale vznikla jedna a chystá sa druhá, dúfam, skvelá akcia s dobrým vínom a jedlom. Hudba sa stáva skvelým doplnkom k debate. Alebo naopak?
http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?action=vthread&forum=16&topic=3394&page=1[/quote]

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:00:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon napísal:
Osobne si myslím, že fsport je dobrý počin, je škoda, že sa rozdelil na fórum amatérske a slovanet Very Happy kde sú hifisti, ktorí sa dostali, či už vlastnou šikovnosťou, alebo kúpou k niečomu zaujímavejšiemu ako je sortiment NAYelektroobchodu.

Já bych to trochu poopravil. Fsport BYL dobrý počin. Rád jsem tam chodil, rad přispíval, rád četl a rád se přiučil. Ovšem jen do doby než se začel projevovat vrchní blbeček a násilně určovat směr diskuse a vhodnost názorů. V tom okamžiku to přestalo být přijatelné fórum pro hifi ...

A ještě jedna věc. Všude možně se prezentuje Slovanet jako fórum pro nějakou "vyšší" formu lidí či hifistů. Podle mě je to blbost opět vycházející z bludů šířených na fsportu. Slovanet je hififórum jako každé jiné a kdo chce, tan si sem cestu najde. A navíc ... většina lidí byla na slovanet z fsportu násilně "odejita", neříkej že sis toho nevšim?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:18:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

A ještě jedna věc. Všude možně se prezentuje Slovanet jako fórum pro nějakou "vyšší" formu lidí či hifistů. Podle mě je to blbost opět vycházející z bludů šířených na fsportu. Slovanet je hififórum jako každé jiné a kdo chce, tan si sem cestu najde. A navíc ... většina lidí byla na slovanet z fsportu násilně "odejita", neříkej že sis toho nevšim?


To som opísal aj moju skúsenosť, ale na fsporte to nešírim Smile
A všimol som si. Aj som sa k tomu veľakrát vyjadril, aj som bol veľakrát zmazaný. Naposledy včera, keď som sa vyjadril k testu CDP za 10

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:20:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon

Ano, ta setkávání se stejně naladěných, to je to pravé ořechové, zdůrazňuji ale stejně naladěných, protože někdy těchto pozvání zneužívají průzkumníci, co pak na netu exhibují, jak to komu kde blbě hraje - viz výjezdy brněnské kliky na Slovensko a následné reporty ...

Já mám naštěstí tu vlastnost, že se mi líbí spousta typů zvuku u leckoho zapáleného, já ten zvuk beru jako součást celku, když vidím kupříkladu někde na netu, jak má někdo v místnosti hromady starých elpíček, knížek, časáků vedle toho cívkáče, elektronkáče, bedny z roku raz dva, je mi zvukově blaze už jen od pohledu a představa, jak tam sedím, probírám se těmi LP, listuju a poslouchám ... mňam

Místo, kde se poslouchá hudba má mít genius loci a to žádná nadkosmická technologie sama od sebe nevytvoří, k tomu je potřeba člověka ...

Pro mně je naprostou prioritou klasická rocková muzika a všechno, co s ní souvisí. Co se týče hifi, je můj sen mít pohromadě dobovou vintage 70´/ 80´sestavu a vedle toho klidně i nějakou novou a přepínat si podle gusta a nálady ... na nějaké zvukozávodění prdím Smile o to více si umím spoluužít něčí extrašpica aparaturu ...

Když si vzpomenu na setkávačky hifistů před 25 roky, kdy jsme se společně radovali z každého cinknutí a zadunění, je mi z dnešního stavu, kdy je nás pět a půl, trochu smutno ...

Buď rád, že se ti podařilo takovou parádní slezinu zorganizovat, někdy v budoucnu se určitě vetřu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:24:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon
Tak tak. Tvoje "samotka" mě úplně chytla za srdce, takže jestli chystáš nějaké další setkání, dobrovolně se hlásím na blbnutí s motorovými zkultivovači přírody a rád se přidám Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:30:25    Predmet: Odpovedať s citátom

No, ďalšia akcia sa chystá na posledný júlový/červencový víkend. Noc z Pi na So je obsadená, ale zo So na Ne je voľno pre cca 5-6 hifistov. Podmienky sú v spomenutom vlákne.
Na tú samotu to raz dovlečiem. Už len preto, že akustika nerušená odrazmi je fantastická vec. Raz som počúval hudbu na terase pred barákom. Najlepší posluch za môjho hifistického života.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:35:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Acon
Tak tak. Tvoje "samotka" mě úplně chytla za srdce, takže jestli chystáš nějaké další setkání, dobrovolně se hlásím na blbnutí s motorovými zkultivovači přírody a rád se přidám Wink


nabizim vyziti s motorovym zkultivovacem 20km jizne od brna Very Happy
...kdyz prijedes zitra tak lze zpestrit i praci s motykou!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fernetti
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 36
Bydlisko: jižní morava

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 21:52:19    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:


A ještě jedna věc. Všude možně se prezentuje Slovanet jako fórum pro nějakou "vyšší" formu lidí či hifistů. Podle mě je to blbost opět vycházející z bludů šířených na fsportu. Slovanet je hififórum jako každé jiné a kdo chce, tan si sem cestu najde. A navíc ... většina lidí byla na slovanet z fsportu násilně "odejita", neříkej že sis toho nevšim?


kdybys tohle nenaťukl, asi bych zůstal potichu, jako doposud, ale nedá mi to: já bohužel pocit, že je slovanet svým způsobem uzavřený, mám. nováček, který sem přijde poprvé nemá moc šancí se chytit, protože kvalita diskuse je tu opravdu velmi vysoká a píšou sem lidé, kteří opravdu umí. zpravidla to pak dopadá tak, že dotyčný neználek pouze nakukuje a pasivně čte, ale na vstup do diskuse si netroufne, protože už dopředu apriori očekává despekt nebo výsměch. samo, že to tak není, na nic nenarážím, pouze se snažím trochu vysvětlit to, co tu acon napsal.
bohužel sám mám podobnou zkušenost, když jsem se pokusil založit vlákno o bazarových gramofonech a čekal jsem, kdo se lamky, jako jsem já, ujme. týden nenapsal nikdo ani písmenko. teprve až když jsem se ozval (zklamaně, naštvaně), pár lidí zareagovalo. myslím si, že právě tohleto vlákno má velký potenciál na to, aby se zde rozepsali lidé, kteří už ví a poradili nám, kteří neví. ale jak se ptát, když nikdo ze zkušenějších se neujme diskuse trochu více pozitivnějším přístupem než ve stylu útrpné odpovědi stylu ani ryba ani rak?
sám jsem si své dilema vyřešil po svém: zagooglil jsem a vše potřebné jsem našel tady: http://www.elektroworld.info/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=9
přístup zkušených k lamkám je na tom fóru o poznání vstřícnější než tady na slovanetu. podle mě je to škoda, slovanet má na mnohem víc.

_________________
NAD T-524 / Pro-Ject 1 Xpression III+Ortofon 2M blue+Pro-ject Photo box II / Popcorn Hour C-200 ---> Sony F707ES ---> B&W DM603 S3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi jún 15, 2007 22:36:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ja sa napriklad radim medzi tych, ktori "neumi" a napriek tomu sa mi na slovanete paci ... prednostou oproti f-sportu je ze sa tu nemlati prazdna slama, napriek tomu som tu na moje otazky nasiel odpoved vzdy...

co sa tyka tunajsich konfliktov - nevidim to ako nieco zle, samozrejme svoje nazory aj obhajit konkretnymi podlozenymi argumentami pred odbornikmi je hodne narocne ...
hlavne pre nas, ktori skusenostami a poznatkami tahame za kratsi koniec ...

urcite narocnejsie ako sa versikmi vopchat adminovi do prdele ako na f-sporte ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: So jún 16, 2007 08:02:37    Predmet: Odpovedať s citátom

V poslednej dobe je to na f-sporte velmi zle,zial. Vsetko ine ako najnizsie modely od Xavian,NAD,CA,Rotel je slepa cesta a ine nazory su rozdrvene. Tak si specializovane hififorum nepredstavujem..

Tu sa to sice nehemzi 10 prispevkami za hodinu, ale vacsinou maju komentare svoju hodnotu a nieje to mlatenie sena, to je fajn.

Hlavne nech nam Troton nezacne ponukat penaznu odmenu za reklamne prispevky, to by zle dopadlo.
Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: So jún 16, 2007 08:28:59    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Hlavne nech nam Troton nezacne ponukat penaznu odmenu za reklamne prispevky, to by zle dopadlo.


...vies kolko "hifistov" by sa zrazu naslo? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So jún 16, 2007 08:47:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Coques napísal:
Hlavne nech nam Troton nezacne ponukat penaznu odmenu za reklamne prispevky, to by zle dopadlo.
Smile


Toto forum nevzniklo ako nieco komercne, takze ani motivacia nebude penazna Razz

Mimochodom, v jednom zo zmazanych prispevkov o tom teste "u susedov" Martin hovoril, ze tych 400 mu za to nestoji. Cele som to vyznelo a aj som to pochopil tak, ze tu odmenu 400 za clanok nikdy neplatil on, ale niekto iny. Predsa by v tomto pripade neplatil sam sebe ...
Doteraz som si naivne myslel, ze to je jeho iniciativa, v ramci zvysovania navstevnosti. Teraz mam o tom pochybnosti.
Skoda, ze to vyjadrenie uz bolo zmazane, ale skusim najst v cache prehliadaca.
EDIT: uz som to nenasiel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odowakar
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 175

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2007 12:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

fernetti

Já si nemyslím, že by tohle fórum bylo uzařené, respektive, že by bylo určené pouze pro ty, co umí. Já se řadím taky k těm, co neumí postavit zesilovač nebo něco takovýho a necítím se nějak méněceně. Jsou tu lidi (a je to moc dobře) kteří toho v tomhle oboru dokázali moc a moc - kazzatel, PMA, VB atd. - to ale přece neznamená, že by jsi měl mít obavy pustit se s nimi do nějaké diskuse. Samozřejmě kromě konstrukce třeba zesilovače, tam na to opravdu nemáme. Ale jinak, proč ne? Každý člověk má nějakou zkušenost a ani tito "znalí" nemohou znát vše. A navíc, i když s nimi nemusíš ve všem souhlasit, vždycky se dozvíš něco zajímavého a ne nějaké blbosti. A to je pro mě taky důležitý poznatek. Takže žádný ostych a pusť se do nich Laughing
A to, že třeba reagují pozdě nebo vůbecc - mají taky svou práci, svoje problémy. Nemyslím, že by to z jejich strany byla nějaká arogance či pohrdání někým, kdo není v problematice tak honěný jako oni.
Takže žádný strach ani nepříjemný pocit z tohoto fóra mít určitě nemusíš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist