Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Petice pro všechny hi-fisty
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Št november 20, 2008 12:33:10    Predmet: Petice pro všechny hi-fisty Odpovedať s citátom

Vím, že těch petic bylo už hodně a mohlo by se zdát, že to k ničemu nevede. Ale pasivita je nejhorší.

http://www.viteznyunor.cz/Petice.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Št november 20, 2008 13:07:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Kurvy môžu byť ako komouší, tak aj demokrati.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Št november 20, 2008 13:57:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale komouši sú kurvy už z princípu. Škoda, že taká petícia nie je aj u nás.
_________________
Tam, kde leží Little Big Horn ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So december 13, 2008 14:17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Cogues : Určitá forma prostituce byla zjištěna i u lidoopu. Politická orientace nikoliv. Takže dle mého je tvůj výrok pravdivý jelikož prostituce tady byla asi dříve než lidé a lidé ji jen přebrali od svých zvířecích předků.

LV. Nikdy nikde jsem se nedočetl že by nějaké seskupení prostitutek vydalo zákony které by nějakým způsobem mělo snahu ovládnout spoluobčaný , nedodržovali pravidla která sami stanovily, zákazníkům nedali to za co zákaznici zaplatili atd. atd.
Takže tvé tvrzení je nesmysl.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 06:46:16    Predmet: Petice Odpovedať s citátom

Je trochu neobvyklé, když 19 let od sametové revoluce někdo dělá takovéto petice. Navíc se podívejte na věk těch, co jsou pod touto peticí podepsáni = tu dobu znají pouze z doslechu. Silně mi to zavání snahou zviditelnit se a dostat se nahoru, prostě dělat kariéru na tom co neznám.
A je-li to snaha skutečně zlikvidovat komunisty, pak je zvolena špatná forma, to z nich spíše uděláme "mučedníky" za kterými národ půjde. Historie je neúprosná, zakazované ovoce nejvíce chutná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 09:20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

A najlepšie je že komanči neboli pôvodne uzurpátori moci, ale riadne zvolená vláda. Na rozdiel od iných štátov... A pritom všetci súčasní politici boli členmi minimálne SZM ak nie aj strany. A teraz svorne vykrikujú ako to bolo iba kvôli tomu, kvôli tamtomu, takže je to aj dôkaz nie prílišnej morálky Very Happy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 11:30:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Že Vás to trápi.... Hifisti majú sedieť pri aparáte a vadiť sa, komu to lepšie hrá, nie podpisovať petície Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 11:30:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Že Vás to trápi.... Hifisti majú sedieť pri aparáte a vadiť sa, komu to lepšie hrá, nie podpisovať petície Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 11:32:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry za 2x, to ten refresh Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 22:00:20    Predmet: Re: Petice Odpovedať s citátom

aleska napísal:
Je trochu neobvyklé, když 19 let od sametové revoluce někdo dělá takovéto petice. Navíc se podívejte na věk těch, co jsou pod touto peticí podepsáni = tu dobu znají pouze z doslechu. Silně mi to zavání snahou zviditelnit se a dostat se nahoru, prostě dělat kariéru na tom co neznám.
A je-li to snaha skutečně zlikvidovat komunisty, pak je zvolena špatná forma, to z nich spíše uděláme "mučedníky" za kterými národ půjde. Historie je neúprosná, zakazované ovoce nejvíce chutná.


Nevím, co je na těch 19-ti letech neobvyklého...proti totalitě, která vraždí, mučí, devastuje atd...atd...atd...se MUSÍ "bojovat" třeba tisíc let. Alespoň takovýmto "způsobem"...když už TO nebylo před 19 lety oko za oko, zub za zub.
PS: Ty znáš INKVIZICI též z doslechu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 22:21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

jean komanči neboli pôvodne uzurpátori moci, ale riadne zvolená vláda Mr. Green Rotfl Rotfl Rotfl
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Ne december 14, 2008 22:54:20    Predmet: Odpovedať s citátom

jean napísal:
A najlepšie je že komanči neboli pôvodne uzurpátori moci, ale riadne zvolená vláda. Na rozdiel od iných štátov... A pritom všetci súčasní politici boli členmi minimálne SZM ak nie aj strany. A teraz svorne vykrikujú ako to bolo iba kvôli tomu, kvôli tamtomu, takže je to aj dôkaz nie prílišnej morálky Very Happy.


Tvá argumentace je na úrovni diskuzí na Novinky.cz...a že je to tam tedy síla.
Strašně mě mrzí tenkrát omílané :"Nejsme jako oni...!" Neodpustitelná chyba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 06:54:39    Predmet: Re: Petice Odpovedať s citátom

petrmel napísal:


Nevím, co je na těch 19-ti letech neobvyklého...proti totalitě, která vraždí, mučí, devastuje atd...atd...atd...se MUSÍ "bojovat" třeba tisíc let. Alespoň takovýmto "způsobem"...když už TO nebylo před 19 lety oko za oko, zub za zub.
PS: Ty znáš INKVIZICI též z doslechu...


Chlapče, jsem ročník 47, takže ji znám dostatečně. Byl jsem vychován tak, abych se za své předky nikdy nestyděl, takže jsem vždy v kadrových dotaznících uváděl, že moje vzdálená příbuzná byla popravena za aféry Slánského a že můj strýc byl v roce 1968 místopředsedou Federace lokomotivních čet (říká-li ti to něco). Přesto jsem nikdy neměl problémy a jsem vystudoval 2 vysoké školy a mám 3 maturity ze středních škol. A to zadarmo. Dnes platím jen vnučce školné ve výši 70k ročně.
Každá doba nese sebou své problémy, každá doba nese své oběti. Až se jednou bude hodnotit dnešek, doufám že budeš vypisovat petice o potrestání tunelářů, bakrotářů a politiků co připustili, že jejich chyby, rozkrádání a defraudace zaplatí daňový poplatník, čili všichni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 07:57:58    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Přesto jsem nikdy neměl problémy a jsem vystudoval 2 vysoké školy a mám 3 maturity ze středních škol.


Ty vole, to mi pripomnelo internetovou legendu Henryka Laholu, akorat ten na rozdil od tebe perzekuovan byl. Smile

http://henryklahola.nazory.cz/

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 09:31:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Petrmel, pozri si troška dejepis, možno budeš prekvapený. Iste, komanči mali milície a ozbrojencov, ale o výsledku predsa rozhodol Gottwald s Benešom, za podpory stotisícov robotníkov. Podľa platných zákonov to nebol prevrat... Možno mala sociálna demokracia tiež robiť lepšiu manipuláciu verejnej mienky, po vojne ľudia potrebovali nejaké istoty, tie im slúbili komanči.
Ja som za komančov už žil veľmi málo, dostal som sa len po iskričku Smile. A v 80tych rokoch sme sa mali vďaka môjmu otcovi jak prasce v žite, takže ja sa na nich sťažovať nemôžem..., ale hodnotiť tú dobu takisto nemôžem, lebo naša rodina bol blbý plebs, ktorý nemal prečo mať problémy.


Naposledy upravil jean dňa Po december 15, 2008 09:35:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mac
Hifista - zaslúžilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 572
Bydlisko: Znojmo, ČR

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 09:34:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Demagogie v krystalické podobě
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 09:36:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno Very Happy. Ľudia, ktorí tú dobu okolo prevratu pamätajú, už moc nežijú, ja poznám len troch, jednu robotníčku a 2 vysokoškolsky vzdelaných ľudí. A mali sa nahovno všetci...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 09:40:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts napísal:
citácia:
Přesto jsem nikdy neměl problémy a jsem vystudoval 2 vysoké školy a mám 3 maturity ze středních škol.


Ty vole, to mi pripomnelo internetovou legendu Henryka Laholu, akorat ten na rozdil od tebe perzekuovan byl. Smile

http://henryklahola.nazory.cz/


Nezlob se, perzekuován on ? Kým ? Za co ? Komunistama ? V roce 1989 mu bylo 22 let ! Jeho rodiče snad, ale "internetová legenda" ? Snad ano, ale než toto, tak raději nic. A jestliže byl (a možná i je) perzekuován, tak možná že právě proto že se chce legendou stát. Mučedníci se najdou vždy a všude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 09:47:49    Predmet: Odpovedať s citátom

aleska: klid to byl vtip, ten clovek je evidentne blazen a i proto je v jistych internetovych kruzich (diskuzni server OKOUN) legendou.
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aleska
Hifista - pokročilec


Založený: 27 júl 2007
Príspevky: 330
Bydlisko: Neratovice

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 10:21:03    Predmet: legenda Odpovedať s citátom

Takovouto legendu máme i u nás v Nerátkách (a je to navíc ženská a profesorka !!!). Vždy proti všemu. Neexistuje snad nic, proti čemu by neměla výhrady. Na jejich stránkách mne kdysi fascinoval článeček, kde v prvé větě nechtěla dioxiny v Neratovicích, druhá věta byla mimo mísu, a ve třetí větě prohlásila že nechce v Neratovicích firmu dioxiny likvidující. Nejhorší na tom je, že tito lidé jsou přesvědčeni o své pravdě a nechají se za ni upálit, v optimálním případě ukřižovat. A teprve poté jsou spokojeni.
Vím o čem mluvím, zrovna nyní dlouhodobě zápolím jedním z nich, dělá u nás ve firmě bezpečáka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 11:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To je riadny pacient.
www.vesmirnilide.cz v inej forme - Ivo Benda je evidentne jeho vzor ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 12:10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton ty budeš zlá ještěrka, Aštar Šeran ťa už sleduje!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 12:19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

jean napísal:
Troton ty budeš zlá ještěrka, Aštar Šeran ťa už sleduje!


Mna ovladaju sily temna a moj osobni jester/demon/analytik-programator, to je snad jasne ....
Je to sice OT, ale Jesterum z Pekel nikdy neodolam Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 12:24:24    Predmet: Re: Petice Odpovedať s citátom

aleska napísal:
petrmel napísal:


Nevím, co je na těch 19-ti letech neobvyklého...proti totalitě, která vraždí, mučí, devastuje atd...atd...atd...se MUSÍ "bojovat" třeba tisíc let. Alespoň takovýmto "způsobem"...když už TO nebylo před 19 lety oko za oko, zub za zub.
PS: Ty znáš INKVIZICI též z doslechu...


Chlapče, jsem ročník 47, takže ji znám dostatečně. Byl jsem vychován tak, abych se za své předky nikdy nestyděl, takže jsem vždy v kadrových dotaznících uváděl, že moje vzdálená příbuzná byla popravena za aféry Slánského a že můj strýc byl v roce 1968 místopředsedou Federace lokomotivních čet (říká-li ti to něco). Přesto jsem nikdy neměl problémy a jsem vystudoval 2 vysoké školy a mám 3 maturity ze středních škol. A to zadarmo. Dnes platím jen vnučce školné ve výši 70k ročně.
Každá doba nese sebou své problémy, každá doba nese své oběti. Až se jednou bude hodnotit dnešek, doufám že budeš vypisovat petice o potrestání tunelářů, bakrotářů a politiků co připustili, že jejich chyby, rozkrádání a defraudace zaplatí daňový poplatník, čili všichni.



Dík za to oslovení, polichotilo mi to...dnes mě titulují spíš "dědku šedivej". Jen pár poznámek-nestudoval si zadarmo, další stovky a tisíce perzekuovaných tím, že nemohli studovat ti to zaplatili. Proboha kdy si tento národ uvědomí, že NIC není zadarmo. A gratuluji ti k tvému dosaženámu vzdělání, já s mojí ségrou jsme měli kvůli politickým postojům mých rodičů a prarodičů utrum! Vystudoval jsem VŠ večerně po listopadu '89 v 35letech. A poznámkou o inkvizici jsem jen naznačil, že lidé, kteří "něco" nezažili a znají to jen z vyprávění mají přeci také právo proti tomu protestovat...právě proto, aby to i oni nemuseli zažít. Petici podpořila celá má rodina...i když bych nejradši vzal kouzelný bič a všechno to vypráskal.
PS: I vzhledem k tvému věku dost pochybuji, že jsi zažil inkvizici! Mám takový pocit, že ji tady zrušil Josef II Wink To si dost fandíš. A kolik ti je vím z jiných fór.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 12:29:05    Predmet: Odpovedať s citátom

jean napísal:
Petrmel, pozri si troška dejepis, možno budeš prekvapený. Iste, komanči mali milície a ozbrojencov, ale o výsledku predsa rozhodol Gottwald s Benešom, za podpory stotisícov robotníkov. Podľa platných zákonov to nebol prevrat... Možno mala sociálna demokracia tiež robiť lepšiu manipuláciu verejnej mienky, po vojne ľudia potrebovali nejaké istoty, tie im slúbili komanči.
Ja som za komančov už žil veľmi málo, dostal som sa len po iskričku Smile. A v 80tych rokoch sme sa mali vďaka môjmu otcovi jak prasce v žite, takže ja sa na nich sťažovať nemôžem..., ale hodnotiť tú dobu takisto nemôžem, lebo naša rodina bol blbý plebs, ktorý nemal prečo mať problémy.


Víš, docela něco z dějepisu znám, ale můj příspěvek se týkal hlavně tvé poznámky o členství v SSM. Já zažil normalizační dobu jako student gymnázia a něco bych o "členstvích v SSM" mohl vyprávět.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 14:00:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Petrmel, nuž vtedy platilo dvojnásobne, keď hovoríš tak sa nečuduj. Keď boli rodičia politicky aktívny, ale v zlej strane, tak to bolo zlé. Môj otec kvôli tomu, aby sme my mohli študovať, práve do strany vstúpil, len kvôli deťom - nám. Takže, možno ho niekto označí, že tam vstúpil z vypočítavosti (ako mnohí iní), ale nerobil to pre seba. Ale na druhej strane už v 84 mal povolenie súkromne podnikať! Normálne platil dane zo zárobku, viedol účtovnú knihu Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 14:33:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Kedysi "za komančov" sme všetko na západ videli v ružových okuliaroch.
Problém dneška je čo-kdo má byť vzor pre mladú generáciu.
Má to byť USA ? s jeho konzumom, devastáciou prírodných zdrojov a odlišných kultúr .... USA sa stávajú policajným a totalitným štátom, ktorý navyše nakazil celý svet rakovinou zisku bez zodpovednosti.
Ja nie som komunista, len taký idealista-humanista, ktorý sa riadi biblickým "čo nechceš aby iní tebe robili nerob ani ty im".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 14:45:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez idealizácie USA treba povedať, že tvoj príspevok je typickou ukážkou lacného antiamerikanizmu. Ten bol kedysi typický hlavne pre salónnych ľavičiarov západnej Európy. No postupne sa ho podarilo infiltrovať do hláv prevažnej väčšiny nielen Európskeho obyvateľstva. Pritom reálny nepriateľ si môže mädliť ruky /Rusi, Čína, islamistické režimy/.
Pre ľavičiarov bol vždy priateľnejší nepriateľ zjavný ako nepriateľ ideologický.

_________________
Tam, kde leží Little Big Horn ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 14:59:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem v čom je hrozba Ruska, Číny alebo USA iná, alebo horšia.
Politika a moc má krvavé ruky, bez rozdielu ideologického náteru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Po december 15, 2008 15:05:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte by som dodal že reálny nepriateľ je ten kto prekročí môj prah,
nie ten kto sa na mňa mračí spoza plota a preto ho odstrelím skôr
ako on mňa. Zahraničná politika má byť dialóg a nie je kovbojka,
demokracia sa neseje bombami.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist