Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Slušný CD přehrávač

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Št november 20, 2008 23:20:22    Predmet: Slušný CD přehrávač Odpovedať s citátom

Byl by nekdo ochotny prijet se svym cd prehravacem ke mne do Opavy a podrobit ho malemu zvukovemu testu ? Podotykam ze by to mel byt prehravac uz nejaky rozumny, levne modely mne nezajimaji, nemelo by to smysl. Velmi by mne zajimalo jak by si vedl ve srovnani s mym resenim, cili budto zvukova karta lynx aes 16 src, jako dalsi zdroj signalu mam od Logitechu squeezeboc duet, dnes uz trochu v jine verzi nez standartne dodava logitech. Vsechno toto na analog prevadi muj vlastni DAC. Jde mi o to, ze si myslim ze to neni uplne k zahozeni, ale nemam moznost to srovnat s nejakym cd, protoze zadne nevlastnim a at uz to dopadne jakkoliv, ani vlastnit nebudu.

Proto touto cestou zadam nekoho komu stoji za to dozvedet se jak na tom muze byt prehravani z pc za pomerne malo penez.

Vysledky budto muzeme zverejnit, nebo klidne muzou zustat v prisne tajnosti, je mi to jedno, primarne je to pro moje potreby.

Termin: co nejspis, idealne o nejakem vikendu, neni ale podminkou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 11:04:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikdo nic ??? To nema nikdo poradnou masinu nabo mate takovy strach -)))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 11:22:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pašul má BelCanto a bydlí tuším kousek od tebe...Zkus ho kontaktovat.Jen jestli se mu bude chtít Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 11:41:39    Predmet: Odpovedať s citátom

xxx

Naposledy upravil Pasul dňa Ne marec 22, 2009 11:18:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 12:00:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ted o vikendu uz ne, uz se mi ozval jeden clovek, a podle toho jak to dopadne neni vyloucene nic dalsiho. Samozrejme ze pokud by bylo mozne srovnani na takto drahem retezci ze bych mel zajem prijet, ale toto zase bych nerad uspechal, mam hotovy jenom takovy prvni nastrel, pomerne hruzostrasny, takze jestli to bude mit ambice zahrat jako drahsi CD, ma smysl do toho investovat cas a dalsi nemale prostredky... pokud nedostanu ihned tezce naklepano, to by potom postradalo smysl -))

Pujcovat nic nechci, to nema smysl. Jenom zapojit CD a mojeho squeezboxe do nejakeho predzesilovace, dat stejnou muziku a poprepinat. Zaver si jde udelat takrka okamzite.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 12:27:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechceš zaslat na dobírku SL-PG100? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 13:13:37    Predmet: Odpovedať s citátom

legracky, vsak ony te prejdou -))) Radsi mi udelej 2ch. dispre jako malinky modul, cim mensi tim lepsi. Ty puvodni nikam nenacpu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 13:35:21    Predmet: Odpovedať s citátom

TomasT napísal:
legracky, vsak ony te prejdou -))) Radsi mi udelej 2ch. dispre jako malinky modul, cim mensi tim lepsi. Ty puvodni nikam nenacpu...


Tomáši, pochop, že to už by byl jiný produkt za jiných podmínek a jinou cenu. Univerzální malý modul by bylo možno použít do řady zařízení. Dispre II je kompletní řešení pro dva kanály i s regulací na jedné desce, která navíc není symetrická a nedá se snadno rozdělit na dvě části. Nebo si snad myslíš, že by PMA nedokázal udělat totéž na mnohem menší ploše a symetricky uspořádané, kdyby neměl důvod, udělat to takto?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 13:56:08    Predmet: Odpovedať s citátom

netvrdim ze to nebude jiny produkt. Bylo to jen male popichnuti... Pratelske Laughing Laughing Laughing Kazdopadne ja se bez nej obejdu a vis sam moc dobre co mam rozkreslene, ze jo... Jenze kdyby byly malinkate modulky, nemusel bych to dodelavat... Cool Cool Ale to je stara pisnicka, kdyby byly v .... ryby, dal to asi kazdy zna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 13:57:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Třeba by se to hodilo i v Hranicích? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi november 21, 2008 14:31:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim ze jsou sobestacni, ja tam nedelam, tak nevim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist