Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Aragorn - dobrá zpráva

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 03:42:15    Predmet: Aragorn - dobrá zpráva Odpovedať s citátom

Byly učiněny poslední nutné kroky k tomu, aby mohla být co nejdříve zahájena výroba první malé série Aragornů. Bohužel zatím stále ještě platí pouze informativní ceny, tj. 50k stavebnice, 90k hotová bedna (cena za pár), poněvadž při nejlepší vůli nedokážeme zjistit, za kolik dostaneme reproduktory - výrobci samozřejmě ceny mají, ale při současných kurzových kotrmelcích se těžko něco dá stanovit předem přesně - pokud někdo kupuje třebas počítačovou techniku, tak ví, o čem mluvím.

Design je hotový, ale nejsem takový vůl, abych ho publikoval předem, na české ručičky sice kdekdo nadává, ale když jde o kopírování, kam se hrabou Číňani.

Záloha není nutnou podmínkou pro dodání zboží, je ale jasné, že kdo dá zálohu, bude mít přednost a pokud to okolnosti dovolí, dostane možná i slevu. A pokud odebere kompletní bedny, bude mít v ceně instalaci včetně proměření poslechových podmínek na místě.

Stavebnice bude obsahovat: reproduktory, výhybky, kabeláž, terminály, nátrubky pro doporučený objem a dokumentaci. Reproduktory budou změřené a spárované. O nějakém doladění stavebnice nemá smysl mluvit, když nevím, v jaké bedně to nakonec bude instalované - to by snad mělo být každému jasné.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 15:36:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Malá série? 10 párů?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi november 07, 2008 15:48:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi tak.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pepa
Nádejný hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 73

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 16:11:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde se dají Aragorny poslechnout?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 20:05:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Momentálně z organizačních důvodů bohužel nikde, ale možná v dohledné době v Hranicích a poté v Praze - ovšem možnosti budou omezené, poněvadž by to bylo u mne doma. Nicméně pokusíme se zorganizovat ještě letos nějakou veřejnou jednorázovou předváděčku v Praze. Potíž je v tom, že se velmi obtížně hledá nějaký akusticky vyhovující prostor, a to i mezi tzv. poslechovými studii. Kdybyste někdo měl nějaký nápad ohledně Prahy nebo její blízkosti, dejte mi vědět. Zatím se mi mohou do pošty hlásit vážní zájemci, tj. ti, kteří uvažují o koupi a poslech je pro ně kritériem rozhodnutí.

Předvádění jen tak pro zvědavce rozhodně nebudu dělat doma. Nanejvýš bych byl ochoten udělat to, že za vstup na předvádění u mě doma by se platilo vstupné odpovídající strávenému času (tj. 500 Kč za hodinu) a kdo by si pak bedny koupil, dostal by peníze zpátky. Až to bude aktuální, dám vědět. A pokud si náhodou někdo myslíte, že jsem vyděrač, tak si laskavě uvědomte, že i čas je zboží a uvedenou cenu (500 Kč/hod) standardně účtuji za akustické konzultace, s čímž nedělám žádné tajnosti. Samozřejmě moji stálí platící klienti budou mít předvádění zdarma.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist