Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Kronos Quartet

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lam3r_co.
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2009
Príspevky: 35
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št január 22, 2009 18:32:52    Predmet: Kronos Quartet Odpovedať s citátom

Dufam, ze som to zaradil spravne, neviem kam inam to mozem dat, kedze je to string quartet.

Chlopi, je na tomto fore este niekto okrem mna, kto uplne zerie Kronos Quartet? Ja som sa k nim dostal cez OST k filmu The Fountain, ktory mi niekto podaroval vo FLACu. Znie to uplne uzasne. Hlavne pesnicka First Snow - uplne ma ochromil ten koniec.

Problem je ale ten, ze skoro nikde sa nedaju zohnat vsetky albumy v rozumnej kvalite - a to som na dvoch najprestiznejsich audio trackeroch. V lokalnom CD shope na mna dost cumeli ked som sa pytal na tu ich 10 diskovu vyberovku...

Ale to uz som odbocil. Posluchaci pochvalte sa, ako ste sa k nim dostali, ktore su vase najoblubenejsie albumy a pesnicky?
Doporucujem tuto hudbu aj pre ludi, ktory do threadu klasickej hudby chodia len odklikavat nove prispevky. Ja, ako metalovo zalozeny clovek, nedam na tuto skupinku dopustit. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Št január 22, 2009 19:37:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Já to nebudu - a slyšel jsem toho od nich svého času dost. Ale je prima, že někdo svým hraním dokáže oslovovat posluchače, kteří mají jinak ke klasice daleko.
_________________
Nasral se a šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ferol
Hifi obsluha


Založený: 16 júl 2007
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: Št február 12, 2009 15:33:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Svojho casu som ich takisto dost "zral" Dostal som sa k nim cez interpretacie conteporativnej hudby (ja ani neviem, ci je to takto, poslovenscene aspon trochu správne). Myslim, ze na zatiatku to bol Reich. Az potom, po mnohych klasickych projektoch sa uzakalo, ze hraju pekne aj na soudrackoch a podobne.
A ak budes dobre hladat, na nete najdes vsetko. samozrejme v losslessoch Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Klasická Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist