Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi II
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ut január 16, 2007 23:16:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Napoleonek: Každý byl zabanovan až po té, co začal sprostě nadávat !!!

Ja jsem se jen Aliena zeptal jestli schvaluje totalitni rezimy ... nebo tak neco

Jsem to ale huba nevymachana Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
DrProfa
Hifi obsluha


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 33
Bydlisko: Červený Újezd, Praha Západ

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 01:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm, a já jsem napsal "třikrát FUJ adminovi" a už jsem byl disident Laughing Laughing Laughing
Asi že to FUJ bylo velkejma písmenama, to je obzvláště sprosté Mr. Green
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 02:48:20    Predmet: Odpovedať s citátom

DrProfa napísal:
Hmmm, a já jsem napsal "třikrát FUJ adminovi" a už jsem byl disident Laughing Laughing Laughing
Asi že to FUJ bylo velkejma písmenama, to je obzvláště sprosté Mr. Green


Za to, ze to tady opakujes, bys tady mel dostat taky BANana ... a hotove Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 08:18:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Roman114 napísal:
Napoleonek: Každý byl zabanovan až po té, co začal sprostě nadávat !!!
Ja jsem se jen Aliena zeptal jestli schvaluje totalitni rezimy ... nebo tak neco
Jsem to ale huba nevymachana Laughing


No já Ti za to ale BAN rozhodně nedal, to si jen honíš triko a přihříváš pro zábavu polívčičku.. Když už tu píšete o těch BAN kdo a proč, mohli byste to nějak sjednotit, udělat si seznam - thread, kdo má opravdu ověřený BAN, který mu Martin udělil. (Osobní žádost o BAN ale nepočítám) Z něj to nikdy nedostanem, pochybuji, že v tom má vůbec přehled, od Vás by to mohlo být na 95% relevantní a bude jednou pro vždy jasno a hlavně konec keců.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 08:36:09    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Když už tu píšete o těch BAN kdo a proč, mohli byste to nějak sjednotit, udělat si seznam - thread, kdo má opravdu ověřený BAN, který mu Martin udělil. (Osobní žádost o BAN ale nepočítám) Z něj to nikdy nedostanem, pochybuji, že v tom má vůbec přehled, od Vás by to mohlo být na 95% relevantní a bude jednou pro vždy jasno a hlavně konec keců.

Aliene k čemu to? Většina lidí tady se vyjádřila, že zpátky stejně nechtějí. A taky proč, jestliže existuje alternativa. Navíc kvalitnější (phpbb) a s lepším administrátorem.
A kdo chcete vidět z miniBB názor z druhé strany, není nic lehčího než navštívit tyto stránky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 08:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Jester napísal:

Aliene k čemu to? Většina lidí tady se vyjádřila, že zpátky stejně nechtějí. A taky proč, jestliže existuje alternativa. Navíc kvalitnější (phpbb) a s lepším administrátorem.
A kdo chcete vidět z miniBB názor z druhé strany, není nic lehčího než navštívit tyto stránky.


Aha, no naivně jsem si myslel, že obsah toho mého postu je úplně o něčem jiném, než Ty píšeš. Takže promiň, beru zpět, zapomeňte na to.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 08:54:37    Predmet: Odpovedať s citátom

2 AlienCz
Tak to jsem nepochopil. Sorry.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 09:03:27    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Když už tu píšete o těch BAN kdo a proč, mohli byste to nějak sjednotit, udělat si seznam - thread, kdo má opravdu ověřený BAN, který mu Martin udělil.


Za mna som to sem viackrat pisal do "Blbove I".
Ten zoznam mal byt skor u Martina vyveseny, na vystrahu Smile

Inak tu padali slova, ze amnestia, vcera mi doslo, ze tu "amnestiu" by mal dostat Martin a nie my Laughing

Sa mi tam pacia tie dotazy niektorych ludi, co chcu linky na tie "hnusne nadavky", lenze oni asi netusia, ze vsetko je pomazane.

Dnes budem cely dnes mimo, nie ze sa tu povrazdite, necham sa vecer prekvapit Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 09:10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Kto si chce pozrieť banánovanie v priamom prenose, utekajte k napoleonkovi do tohto threadu. Myslím, že slečna Typ2229 už dlho písať nebude Razz Martin asi ešte nedošiel do práce...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 09:12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si aj tak myslim, ze ta slecna bude niekto odtialto.
Priznajte sa Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 09:41:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Ja si aj tak myslim, ze ta slecna bude niekto odtialto.

Asi budeš mať pravdu. O ten banán už prosí príliš okato Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 09:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

najvacsi cestky hifista krizu na svojom fore zvlada bravurne s nosalantnostou sebe vlastnou - s poharom martini a za zvukov svojej vyladenej lacnodrahej sustavy pise podobne hlody:

Ten Technics je opravdu lahůdka
to je opravdu nezvykle plochá a při tom široká bedna
u těch basů je to bitva po cele délce řetězce, ještě může zabíjet propracovanost basů vysoká indukčnost reprokabelů nebo v síťovém filtru.

ak tymto chce zakryt ze je viditelne v srackach, tak to robi velmi neobratne ...

odporucam tam zalozit thread "kto tu zhasne ako posledny"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 10:29:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

....pise podobne hlody:...Ten Technics je opravdu lahůdka


Jenže on má pravdu, ten Technics o kterém píše je opravdu krásný "starý stroj":

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 10:51:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ak ti to nevadi ze najvyssi na vas serie a robi z vas idiotov
ja sa z toho iba smejem, mne to nevadi vobec ...

Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 10:58:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
ak ti to nevadi ze najvyssi na vas serie a robi z vas idiotov
ja sa z toho iba smejem, mne to nevadi vobec ...
Very Happy Very Happy


To ale není vůbec o tom, co píšu já a ty přede mnou. Sleduj prosím fakta, vysmíváš se konkrétní věci vytržené z kontextu, jen aby to vypadalo ještě více nesmyslně - přitom je to podle mě naprosto v pořádku. Nědělej to a nebude rázem o čem tady psát.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 11:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

alien, na tomto priklade sam vidis nemoznost komunikacie s tamojsim administratorom, prosim uznaj to, vidim ze sa snazis o zmenu pomerov tam u vas, ale ta zmena je takmer nemozna ...
nastastie existuje pre vsetkych celkom elegantna moznost ako sa s tym vysporiadat - prechod sem ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 12:02:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
alien, na tomto priklade sam vidis nemoznost komunikacie s tamojsim administratorom, prosim uznaj to, vidim ze sa snazis o zmenu pomerov tam u vas, ale ta zmena je takmer nemozna ...
nastastie existuje pre vsetkych celkom elegantna moznost ako sa s tym vysporiadat - prechod sem ..


Tomuhle je už rozumět, nicméně, já nehledám žádná elegantní řešení. Pro mě prásknout dveřma a jít znamená v první řadě vyhnout se problémům, ale osobně to nikomu nevyčítám, jen sám to nedělám. Nehážu flintu do žita při prvním výstřelu, mám sice svůj stereotip, ale i snahu problémy nějak řešit. Říká se, že krysy opouštějí loď jako první, posádka jako poslední. Uvidíme, jestli jsme na Titaniku, nebo jde jen o běžnou havárii, zapříčiněnou kapitánem a nedbalou posádkou. Nejde nikomu o život, takže se není čeho bát.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 12:17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Už ho někdo picněte, to sou hrozný kydy ... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 12:40:56    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
ferenc napísal:
alien, na tomto priklade sam vidis nemoznost komunikacie s tamojsim administratorom, prosim uznaj to, vidim ze sa snazis o zmenu pomerov tam u vas, ale ta zmena je takmer nemozna ...
nastastie existuje pre vsetkych celkom elegantna moznost ako sa s tym vysporiadat - prechod sem ..


Tomuhle je už rozumět, nicméně, já nehledám žádná elegantní řešení. Pro mě prásknout dveřma a jít znamená v první řadě vyhnout se problémům, ale osobně to nikomu nevyčítám, jen sám to nedělám. Nehážu flintu do žita při prvním výstřelu, mám sice svůj stereotip, ale i snahu problémy nějak řešit. Říká se, že krysy opouštějí loď jako první, posádka jako poslední. Uvidíme, jestli jsme na Titaniku, nebo jde jen o běžnou havárii, zapříčiněnou kapitánem a nedbalou posádkou. Nejde nikomu o život, takže se není čeho bát.


Alien, tak tomu nerozumiem.. Ked kapitan lode robi zamerne kroky ktore lod potapaju a je zavrety v kabine a odmieta komunikovat, tak predsa nebudem cakat ci si to nerozmysli ale prestupim na normalnu lod.. Nevidim v tom nic neuprimne, nic zle ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 13:05:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

Alien, tak tomu nerozumiem.. Ked kapitan lode robi zamerne kroky ktore lod potapaju a je zavrety v kabine a odmieta komunikovat, tak predsa nebudem cakat ci si to nerozmysli ale prestupim na normalnu lod.. Nevidim v tom nic neuprimne, nic zle ..


Samozřejmě, pokud je ti osud lodi a to, jestli se potopí, nebo ne, úplně ukradené. Ale to není můj případ. Sorry, ale srozumitelněji už to napsat nedokážu.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 14:36:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale jó. Já tomu rozumím. Klidně se snaž zachránit to potápějící se fórum. I navzdory kapitánovi. Je to sice trochu šermování s mlýnem, ale nejde proti tomu v podstatě nic namítat. Participuješ na jeho vedení, tak Ti je líto, že to jde do sraček. Je to přirozené. Je i sympatický ten mírný záchvěv občanské odvahy a Tvá veřejně zvednutá hlava v posledních dnech. Já osobně to kvituji pozitivně. Bez ironie.

Osobně mě sice k návratu nic nedonutí, ale kolem mě se to netočí. Když na mě cizí člověk s chováním napoleonka plivne, nemám potřebu mu odpouštět. Dobrých lidí je na světě dost. Ale to mluvím za sebe. Tady se mi krásně volně dýchá. Fajn pocit. (A to i když mi Coffee haní pračku.. Smile )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 17:14:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobně si myslím, že by se to fórum mělo už co nejdřív potopit i s Martinem, protože dělá víc škody než užitku... Celou tu záležitost s miniBB považuju za velkou odebranou hodnotu v českým hifirybníce, plácaj se tam zcela veřejně naprostý nesmysly, začátečníkům se tam dávaj špatný rady, prosazujou se tam nefunkční aparatury a není dovoleno zaznít normálním názorům napsaným normálníma chlapama, nikoli eunuchama - ve výsledku to fórum šíří jenom zmatek, dezinformaci a zkázu mezi českými hifisty. Děsím se, kolik mladejch nezkušenejch borců tam přijde a nechá si poradit od Martina nebo nějakýho jeho pohůnka typu mrd_vd, a na základě jejich doporučení si za drahý peníze koupí nějakou tragickou věc, kterou pak s velkou ztrátou prodá, najednou mu bude v rodinným rozpočtu zcela zbytečně chybět třeba deset tisíc, díky tomu se nedostane na dovolenou, na kterou by chtěl, pohádá se na to konto se svou babou atd. atp. Jsem toho názoru, že těmto situacím by mělo být pokud možno zabráněno, a nejlepší způsob, jak toho docílit, bude neexistence takové žumpy jako je Martinovo fórum. Už aby odtam prchli úplně všichni a zůstal tam jen on sám a jeho bobule. Lituju každýho nezkušenýho nebožáka, kterej si tam přijde pro radu a nedejbože se nechá přesvědčit. Medvědí služba se tomu myslím říká. Už aby to skončilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 18:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

4 Machalda
Amen...

Stejně se dívím,žes tam vydržál tak dlho Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: St január 17, 2007 18:25:11    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool to víš, Machalda rozjel celosvětovou osvětu ohledně doporučených beden Smile
Zároveň s osvětou vysvětlující, že DPA je vlastně děsnej shit Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 00:43:21    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Roman114 napísal:
Napoleonek: Každý byl zabanovan až po té, co začal sprostě nadávat !!!
Ja jsem se jen Aliena zeptal jestli schvaluje totalitni rezimy ... nebo tak neco
Jsem to ale huba nevymachana Laughing


No já Ti za to ale BAN rozhodně nedal, to si jen honíš triko a přihříváš pro zábavu polívčičku.. Když už tu píšete o těch BAN kdo a proč, mohli byste to nějak sjednotit, udělat si seznam - thread, kdo má opravdu ověřený BAN, který mu Martin udělil. (Osobní žádost o BAN ale nepočítám) Z něj to nikdy nedostanem, pochybuji, že v tom má vůbec přehled, od Vás by to mohlo být na 95% relevantní a bude jednou pro vždy jasno a hlavně konec keců.


Tak po stoprve .... ja jen pisu, ze BAN nasledoval po otazce na Tebe (kde jsem neomalene prirovnal miniBB k totalitnimu rezimu) ..... BAN jsem samozrejme nedostal od Tebe, ale od Napoleonka .... to moc dobre vim. Nikdy jsem Te z toho neobvinoval. Jen mi vadilo (da se rict, ze az sralo) Tvoje obhajovani toho co se tam delo. Tim (po stodruhe) nechci rict, ze na tom mas nejakej podil ..... jen jsi "HO" nechal zajit moc daleko nez ses taky ozval. TECKA
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 09:43:32    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ, kukam ze veduci na vas stale serie ...
To je, ako ty hovoris, "nemile" ... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fernetti
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 36
Bydlisko: jižní morava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 11:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ještě k "tamtomu" fóru: ti, kteří od vrchního mazače dostali banána nebo byli přinuceni k odchodu, tvořili minimálně z poloviny know-how, z kterého mazačovo fórum těžilo a stále těží. proto bych se velmi přimlouval za to, aby se emigrace dotáhla až do úplného konce, tzn. aby se kvalitní příspěvky těchto lidí přesunuly sem (i za cenu, že se zde založí nové thready - proč ne, určitě se do nich bude i dále přispívat) a následně byly z předchozího fóra vymazány.
ti, kteří mají banána, svoje příspěvky mazat nemůžou, ale bylo by férové, aby to po nich udělal vrchní mazač. mimo to, že se mu vytvoří prostor pro ukojení jeho banánově-mazacích choutek, narovná se tím současný stav, kdy někdo profituje a parazituje z duševního díla těch, které ze svého fóra odstranil, případně je svým přísptupem vyštval. u těch, kteří přístup do tamtoho fóra ještě mají, je situace s mazáním svých příspěvků jednodušší - můžou to provést sami.

_________________
NAD T-524 / Pro-Ject 1 Xpression III+Ortofon 2M blue+Pro-ject Photo box II / Popcorn Hour C-200 ---> Sony F707ES ---> B&W DM603 S3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 11:15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze uz som na to Aliena upozornoval a ziadal ho nech to urobi ...
zatial sa k tomu neodhodlal Smile
za mna by som poprosil o zahladenie vsetkych stop ktore som tam kedy urobil..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 11:33:14    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 14:42:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: Št január 18, 2007 11:52:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Žádal jsem AlienCZta o totéž a nebylo mi vyhověno. Taky by mi velice vyhovovalo, kdybych tam neměl historii. Není mi to příjemné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 2 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist