Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi II
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Borek
Hifista


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 216

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 06:29:29    Predmet: Odpovedať s citátom

za vtipné glosování v mezích slušnosti. Že by tolik popudila ta zmínka o Číně? Mr. Green Nebylo tam nic co by velkej kluk nerozchodil. Zřejmě pravidělně neomýval přirození vlažnou vodou... Mad

čistě z praktického hlediska asi tam už stejně nebude s kým diskutovat, je rozumné, že nás přesunul kompletně, aspoň se to necourá po částech. Tady se zase zředí koncentrace pájkařů Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Borek
Hifista


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 216

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 06:34:54    Predmet: Odpovedať s citátom

for Kuba4.

jen tentokrát přišla větší kompletní dodávka banánistů Frightened
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 07:13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton, PMA = V.B. zřejmě do f-sportu včera přispěl (Bobolix?) do tématu o akustice. Hned mu ale radí jak to nasimulovat. Jestli opravdu reaguje na V.B. tak je to docela úlet...

Naposledy upravil Mih dňa Ut apríl 15, 2008 07:48:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 07:32:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
To je neuvěřitelný. Jen jsem letmo prolétl kolik vás bylo zabanováno - zbyde na tom f-sportu vůbec někdo?

Nicméně bych všechny nové, ať už dobrovolné či nedobrovolné příchozí rád uvítal a popřál jim, ať se cítí na slovanetu jako doma. A taky ať se nebojí věčně rozšiřovaných dogmat na f-sportu, že tu nejsou začátečníci či nováčci vítáni. Jsou. Je to fórum jako každé jiné a čím víc nás tu bude, tím přínosnější diskuse to bude pro nás všechny.

A pro klid diskusí - pokud Vám nějaké téma vadí, tak ho jednoduše nečtěte.

Tak vzhůru do psaní Thumb up
Anebo rovnou do přenesení témat z f-sportu ...


Dobrovolně a trochu nerad, následuji banánové kolegy. Budou mi chybět reklamní plochy. Kamarád, který mě chránil vztáhl obávané tlačítko i na mě, věrného. Přál bych si hezké obláčkové psaní, s procítěnými zdravicemi a zdobnými příspěvky, plné usměvavých emotikonů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 07:55:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ač jsem tam neprovedl rozloučení už jsem vypnutý. Takže to tady Martin studuje a na f-sportu provede selekci. No nic emigranti na tom byli hůř.
Efičák - nevím zda se tady ujme tvoje básnické střevo ale témata o gramo, přenoskách a předzesilovačích, věřím že oživíš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:25:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Malá technická: pana Kopřivu velmi podceňujete. Není to žádný hlupák. Právě naopak. Ví přesně co dělá, proč to dělá a dělá to velmi dobře. A nejede v tom sám. Je to cílená manipulace trhu od samého počátku. Fórum má návštěvnost, protože je přehledné, graficky přívětivé a ve všech vyhledávačích se zobrazuje ve výsledcích jako první. Ikdyž ho přímo nehledáte, hledáte např. informace o konkrétním výrobku nebo cokoliv o hifi, dostanete odkaz na /hifinazory/. České vyhledávače Seznam a Centrum prioritně hledají domény CZ v češtině, takže Slovanet.SK ve výsledcích nikdy nemůže F-sportu konkurovat. Seznam a Centrum mají spolu 70% podíl na vyhledávání v češtině. 25% má Google.

Cílová skupina F-sportu jsou nerozhodnutí zájemci o koupi hifi, kteří v dobré víře na fórum nově přijdou a jsou velmi sofistikovaně směřováni přesně tam, kam zainteresovaní potřebují.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:47:46    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Malá technická: pana Kopřivu velmi podceňujete. Není to žádný hlupák. Právě naopak. Ví přesně co dělá, proč to dělá a dělá to velmi dobře. A nejede v tom sám. Je to cílená manipulace trhu od samého počátku. Fórum má návštěvnost, protože je přehledné, graficky přívětivé a ve všech vyhledávačích se zobrazuje ve výsledcích jako první. Ikdyž ho přímo nehledáte, hledáte např. informace o konkrétním výrobku nebo cokoliv o hifi, dostanete odkaz na /hifinazory/. České vyhledávače Seznam a Centrum prioritně hledají domény CZ v češtině, takže Slovanet.SK ve výsledcích nikdy nemůže F-sportu konkurovat. Seznam a Centrum mají spolu 70% podíl na vyhledávání v češtině. 25% má Google.

Cílová skupina F-sportu jsou nerozhodnutí zájemci o koupi hifi, kteří v dobré víře na fórum nově přijdou a jsou velmi sofistikovaně směřováni přesně tam, kam zainteresovaní potřebují.


ano mate pravdu, v tom vam naozaj zdatne konkuruje ..
treba ho dorazit inymi ucinnymi metodami a nie zbytocnymi recami - a ze ho treba dorazit je mne jasne - nesuhlasim s tym aby sa moje prispevky stali nastrojom manupulacie a reklamy ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:50:41    Predmet: Just Say Yes Odpovedať s citátom

Všiml jsem si svých foto v mém profilu. Smazat nejdou, sakra.
Tak aspoň: JUST SAY YES
http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?action=vthread&forum=13&topic=326&page=0

Just say Yes and go to slovanet Laughing

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:52:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Exclamation JE TO VŠE O PRACHÁCH Exclamation
Jo a tady pan Roček si může založit taky svoje fórum, nic mu v tom nebrání...
Lidi přemejšlejte už, celý je to jen business Idea

PRODAT PRODAT PRODAT to je oč tu běží Huh

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:56:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Řekl bych, že každému, kdo poznal Martina ještě na stereomagu, muselo být jasné, kam se jeho fórum s jeho dogmatickými názory musí ubírat. Ve své naivitě jsem si původně myslel, že půjde jeho názory ignorovat a cíleně si ho nevšímat. Což bohužel šlo pouze do určité doby. Ještě že jsou i jiné alternativy. Takže ještě jednou díky Trotone.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 08:59:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jester napísal:
Řekl bych, že každému, kdo poznal Martina ještě na stereomagu, muselo být jasné, kam se jeho fórum s jeho dogmatickými názory musí ubírat. Ve své naivitě jsem si původně myslel, že půjde jeho názory ignorovat a cíleně si ho nevšímat. Což bohužel šlo pouze do určité doby. Ještě že jsou i jiné alternativy. Takže ještě jednou díky Trotone.

JJ na tom stereomagu to bylo hustý Exclamation Exclamation Exclamation
Chtělo by to tu někde publikovat.

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 09:10:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych toho eM naopak zas tak obchodnicky nepřeceňoval. Návštěvnost těch stránek neustále klesá a je na úrovni cca. 2000 denně (slovanet 1500), z toho se dá usuzovat na cca. 600-700 jedinečných návšťěvníků, většinou těch samých, opakujících se každý den.

Marketingově vytěžitelných je pár desítek, vytěžených bývá o řád méně.

Dal jsem pár testovací dotazů na seznamu, obecných i firemních a mimo termín "hifi" ani jeden neumístil tu jeho hifiblbárnu do popředí.

Z obchodního pohledu je to bouře ve sklenici vody, chytrý obchodní model by musel vypadat jinak. V době kdy každý obchodník musí mít stránky optimalizované pomocí SEO a podobných nástrojů je to jen normální fandovská stránka.

Seznam je trochu schizofrenní, v katalogové sekci pracuje pomocí algoritmů upřednostňujících obsah, živé a obsahově obsažné weby postrkuje po každé indexaci (cca. 2 x do měsíce) kupředu, jeho fulltext se ale snadno nechá oblafnout, pokud nemáte na stránkách (serveru), použitý nástroj typu "URL Rewriting Guide" (pak je adresní řádek pěkný, je tam namísto vygenerované hatmatilky nějaký alias typu název článku, vlákna), nenajde vás, respektive šoupne ve výsledcích někam dozadu, mimo zorné pole hledače řadáče.

P.S - Když už jsem to nakousnul, nechodí tu někdo, kdo by mi pomohl spustit "URL Rewriting Guide" na mých hudebních stránkách www.cdklub.net ? Smile když tak do mailu: merhaut@mbox.vol.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 09:51:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavním cílem Martinových názorů je koníček.
Má co dělat, aby fungovaly potravinové doplňky pro sportovce f-sport.
K tomu práce ekonoma a náročná známost. Smile
Reklamní plochy financovaly příspěvky pro autory článků a nějaké peníze navíc za správu.
Jeho pravidla, jeho web. Ale to je jen můj předpoklad - názor.
Hodně se toho povedlo a mě osobně přinesl spoustu nových známých. Nerad opouštím přívětivé prostředí toho pohledného software.
Myslím, že Merhaut má pravdu. Není to spiknutí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 10:06:46    Predmet: Re: Just Say Yes Odpovedať s citátom

Decibel napísal:
Všiml jsem si svých foto v mém profilu. Smazat nejdou, sakra.
Tak aspoň: JUST SAY YES
http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?action=vthread&forum=13&topic=326&page=0

Just say Yes and go to slovanet Laughing


Dival jsem se, kde mas ty fotky umistene a vypada to, ze je to tve uloziste, takze k fotkam mas pristup a muzes je smazat ne zmenit.
Pokud je nemas nalinkovane jinde, tak aspon ty fotky muzes "zachranit" - smazat nebo nahradit novymi se stejnym nazvem ale jinym obsahem - napr. Bily ctverec s velkym napisem "Nepodporuji tyto totalitni stranky a manyru zdejsiho admina" Smile

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Borek
Hifista


Založený: 14 apríl 2008
Príspevky: 216

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 10:09:38    Predmet: Odpovedať s citátom

je to jeho web a rozvracet si ho nenechá Hammer
_________________
jak daleko musím zajít, abych mohl říct, že jsem tam byl?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 10:12:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Borek napísal:
je to jeho web a rozvracet si ho nenechá Hammer


hej, on si ho rozvrati sam ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 11:32:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Spiknutí to není, protože žádná hromadná registrace na Slovanetu neprobíhá, naopak je již několik měsíců naprosto stejná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 11:45:22    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Malá technická: pana Kopřivu velmi podceňujete. Není to žádný hlupák. Právě naopak. Ví přesně co dělá, proč to dělá a dělá to velmi dobře. A nejede v tom sám. Je to cílená manipulace trhu od samého počátku. Fórum má návštěvnost, protože je přehledné, graficky přívětivé a ve všech vyhledávačích se zobrazuje ve výsledcích jako první.

Cílová skupina F-sportu jsou nerozhodnutí zájemci o koupi hifi, kteří v dobré víře na fórum nově přijdou a jsou velmi sofistikovaně směřováni přesně tam, kam zainteresovaní potřebují.


To je zname, ze nie je technik, ale studovany ekonom Smile
Myslis, ze naozaj ide o cielavedomu manipulaciu a vedomu spolupracu s nemenovanymi studiami/dovozcami ?
Je to samozrejme jeho vec, ale by ma celkom zaujimalo, ako sa veci maju, ci ma niekto viac info ako len nejake tusenie.

Viem, ze som naivny ... Ashamed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 12:57:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Vetu ... nerozhodnutí zájemci o koupi hifi ...
by som poopravil na nezorientovaní, neskúsení a dôverčiví.
To je jeho cieľová skupina.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 13:16:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové, opakuju: bouře ve sklenici vody Smile

Pokec webík, který navštěvuje denně pár set těch samých lidí (co už hifi stejně mají), nemůže mít ekonomicky zajímavý "dohazovačský" vliv pro žádného prodejce nových věcí.

Zdaleka největší frmol je v tamějším sekáči ... umím si akorát představit, že nějaký provozovatel ebay importů by tam mohl udělat pár kšeftů ... ty ale snadněji udělá na aukro.cz které denně navštěvují desetitisíce lidí, tedy zhruba o dva řády výš.

Ekonomicky zajímavý model by šel vybudovat teprve u oborového info-diskuz portálu s návštěvností 5-10.000 denně, to už by mohl být - vedle inzert banner systémů - zajímavý partner pro zadavatele konkrétní audio-video reklamy. Možná se to někdy někomu v Česko-Slovensku povede, ale eM to nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Ruby
Hifista - pokročilec


Založený: 11 december 2006
Príspevky: 399
Bydlisko: 50°1,1'SŠ, 15°46,1'VD

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 14:55:34    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
... Ví přesně co dělá, proč to dělá a dělá to velmi dobře. A nejede v tom sám. Je to cílená manipulace trhu od samého počátku...

Zas tak paranoidně bych to neviděl. (A albánští muslimové to také nebudou. Pardon, nemohl jsem si tu poznámku odpustit.)

citácia:
...Ano, taky jsem dnes dostal ban...
Mesire, už i ty, takové bohabojné dobrotisko??? Wink

Ten F-sport za tu debatu snad ani nestojí. Kdybych se měl pozastavovat nad každým blbcem nebo každou internetovou manipulací...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 16:20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečně odešel i Renown. A to poslal "výpověď" z Číny !

Naposledy upravil Mih dňa Ut apríl 15, 2008 16:56:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
korys
Hifista


Založený: 12 február 2008
Príspevky: 137
Bydlisko: ČR Ostrava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 16:22:36    Predmet: f-sport Odpovedať s citátom

Také si nemyslím,že by to měl tak zmáknuté s nějakými studii,protože ve své zaslepenosti jim nakonec dělá medvědí službu.Hovořil
jsem o tom s jedním nejmenovaným.Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 16:44:29    Predmet: Odpovedať s citátom

efičák napísal:
Dobrovolně a trochu nerad, následuji banánové kolegy. Budou mi chybět reklamní plochy. Kamarád, který mě chránil vztáhl obávané tlačítko i na mě, věrného. Přál bych si hezké obláčkové psaní, s procítěnými zdravicemi a zdobnými příspěvky, plné usměvavých emotikonů.


Buď zde jako doma, nech svému střevu (zejména básnickému) uzdu povolenu. Myslím, že trochu té poetiky zde potřebujeme jako prase drbání.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mesires
Hifista - pokročilec


Založený: 04 apríl 2007
Príspevky: 324
Bydlisko: Albrechtice /Karvina/

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 17:27:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ruby napísal:
citácia:
Mesire, už i ty, takové bohabojné dobrotisko??? Wink


Po tom, jak si upravil k obrazu svemu rozluckove vlakno sostakovice (byl jsem tam tak parkrat promazan) jsem byl zabanovan. A samozrejme jsem nebyl ani sprosty, ale kdyz jsem mu uz po x-te opakovane tvrdil to same ... asi uz se mu to po me nechtelo cist a mazat.
Je to ubohost nejhorsiho kalibru. Podle znameho to navic neni v poradku ani z hlediska zakonu - ovsem je to pouze ekonom, prava nestudoval, tak nevim. Confused

_________________
Poznáte pravdu a pravda vás učiní svobodnými.
(Janovo evangelium 8:32)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sostakovic
Nádejný hifista


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 78
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 17:56:49    Predmet: Odpovedať s citátom

To Mesires:
to mé rozlučkové vlákno bylo opravdu dosti silná káva. Trochu mě mrzí, že kvůli mému vláknu zabanoval asi 10 lidí. Hlavně, aby to nemrzelo je.
Mě to nemrzí, jsem rád, že mne vyloučil, Pod tak ubohým vedením nechci přispívat.
Zdravím všechny rozumné lidi zde!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 18:14:03    Predmet: Odpovedať s citátom

sostakovic napísal:
To Mesires:
to mé rozlučkové vlákno bylo opravdu dosti silná káva. Trochu mě mrzí, že kvůli mému vláknu zabanoval asi 10 lidí. Hlavně, aby to nemrzelo je.
Mě to nemrzí, jsem rád, že mne vyloučil, Pod tak ubohým vedením nechci přispívat.
Zdravím všechny rozumné lidi zde!!!


Ten den byl těžký pro všechny. Mě bylo blbě a kamarád říkal, že jako autobusák by včera s tím nejradši praštil. Tak lidi blbli.

Furt lepší zabanovaný, než jet tramvají na Vřesinu z Poruby....

Tvým představením, poděkováním a rozloučením, se názorně projevil neetický postup. Pomohlo mi to se konečně rozhodnout. Čekám, zda se ozve fotoprofík, a studio eso. Zatím je ticho. Asi jim to nevadí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sostakovic
Nádejný hifista


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 78
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 18:23:39    Predmet: Odpovedať s citátom

To Efičák:
Když jim nebude vadit, že tam nepíše nikdo, kdo tomu rozumí.....i když oni to neinformovaní ani nemusí vědět. Martin to šikovně maže.
Ti, kteří měli fóru co dát jsou pryč.....
Nevím kdo tam je tam teď schopen napsat něco o analogu....asi nikdo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 18:34:06    Predmet: Odpovedať s citátom

eficak - ne kazdy mel prilezitost porovnat puvodni sostakovicuv text a zmeny, ktere se ve vlaknu dely Smile i co se tyka nazvu atd. Vsichni, kteri tu prilezitost meli a vyjadrili svuj, byt i slusny(jako ja) nazor, maji ban...
Ja si ale i takovehle "virtualni" svobody velmi cenim, tolerovat takovy typ cenzury a upravy textu, zmeny myslenek atd., to se proste neda a jsem moc rad, ze jsem se k tomu vyjadril a ostatni taky... Treba ma Martin nejake problemy, co ja vim, takhle se nekdo, kdo trosku premysli a ma cistou hlavu, proste nechova Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Ut apríl 15, 2008 18:55:31    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
eficak - ne kazdy mel prilezitost porovnat puvodni sostakovicuv text a zmeny, ktere se ve vlaknu dely Smile i co se tyka nazvu atd. Vsichni, kteri tu prilezitost meli a vyjadrili svuj, byt i slusny(jako ja) nazor, maji ban...
Ja si ale i takovehle "virtualni" svobody velmi cenim, tolerovat takovy typ cenzury a upravy textu, zmeny myslenek atd., to se proste neda a jsem moc rad, ze jsem se k tomu vyjadril a ostatni taky... Treba ma Martin nejake problemy, co ja vim, takhle se nekdo, kdo trosku premysli a ma cistou hlavu, proste nechova Sad


čau wave , já to mezi prací občas celé sleduju a nemůžu se ubránit dojmu , že to je především o přirozené inteligenci majitele , výkonného ředitele a admina hifi názorů , tato tak potřebna vlastnost pro vedení čehokoliv se nedá jakkoliv získat s tím se člověk narodí ...

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 23 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist