Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nové uspořádání?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št február 19, 2009 20:49:14    Predmet: Nové uspořádání? Odpovedať s citátom

Nějaký čas jsem tu nebyl, nicméně právě jsem dokoukal jedno video, které přináší podle mě naprosto zlomovou ideu (teda alespoň pro mě). Neděste se, první minuty jsou naprosto šokující, hraničící s pomateností, ale postupem času začne vše získávat logická vysvětlení a pak už vám zůstává na mysli jen jediná otázka - jak/jde to ale udělat? Nebojte, i na její vysvětlení k závěru dojde. Udělejte si hodinku a půl času, pohodlně se usaďte a otevřete svou mysl zcela odlišným myšlenkám.

http://www.zakladnyprijem.sk

Pozitivní na krizích je to, že se rodí nové myšlenky, anebo se rozvíjejí ty, na které se už zapomnělo ...



// EDIT
Úprava odkazu na přímo zaměřený web


Naposledy upravil Hlava dňa Pi február 20, 2009 08:12:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tomíček
Nádejný hifista


Založený: 02 marec 2008
Príspevky: 79
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Št február 19, 2009 22:02:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Velmi zajímavé... Za odkaz máš u mne velké +.
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Pi február 20, 2009 10:24:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Základní příjem opravdu super nápad. Hammer
Bylo by to dobré zavést nejlépe od nového roku v celé Evropě dopředu to inzerovat po celém světě . Například textem o co méně je mimo Evropský chudák horší než Evropský i o Vás se postaráme. Pro ty co jsou analfabeti pak vyslat
misionáře a přivést dotyčné do Evropy hned na náklady EU.

Je zbytečné komentovat desítky pitomosti co reklamní film ukazuje ale u dvou mě to nedá.
První je o tom jak nějaká skupina lidí co má dlouhé „lžíce“ si neumí tyto lžíce přehmátnout a pro mě z nepochopitelného důvodu drží lžíce v místě kde je to pro ně nejméně výhodné. V případě že je film určený pro takhle vysoce myslící lidičky kteří se ani neumí najíst bez cizí pomoci tak to nepotřebuje další komentáře.
Druhá // je ta že i dnes kdy je sociální systém poměrně „přísný“ tak sehnat člověka který je samostatný a spolehlivý je poměrně problém. Po zavedení „výpalného“ by to bylo pro malé a střední firmy zcela nemožné.


PS // ta druhá je reakce na přerozdělování nebudou zaměstnanci nebudou odvody nebude co přerozdělovat a tak stále do kola .

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jozy
Nádejný hifista


Založený: 17 september 2008
Príspevky: 53
Bydlisko: Humenne

PríspevokZaslal: Pi február 20, 2009 20:52:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Pakovina. Naco vobec nejake peniaze. Zrusme ich a naucme ludi nech si beru z pultov predajni (neviem ako ich inac pomenovat, ked nebudu peniaze-nebude sa predavat:)) len to co potrebuju.Hmmm...to by bolo krasne a NEREALNE.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AMS
Hifista


Založený: 06 december 2008
Príspevky: 117
Bydlisko: Diera v EU

PríspevokZaslal: St február 25, 2009 10:05:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďalší pokus o komplexné vytvorenie STÁDA, ktoré sa ľahko ovláda...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist