Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Foobar - nastavenia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Ut január 24, 2012 18:37:13    Predmet: Odpovedať s citátom

krasa vydatny navod Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut január 24, 2012 21:56:02    Predmet: Ovladanie prehravacov pomocou Android telefonu Odpovedať s citátom

Ovladanie prehravacov pomocou Android telefonu



Foobar2000:

Potrebujeme:
- Foobar2000 http://www.foobar2000.org/download (najlepsie latest stable version)
- Foobar2000 controller https://market.android.com/details?id=com.cav.foobar2000controller&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jYXYuZm9vYmFyMjAwMGNvbnRyb2xsZXIiXQ..
- najlepsie cely balik pre konfiguraciu servera (All-in-one PC-side setup) z tadeto http://foobar2000controller.blogspot.com/2011/01/foobar2000-controller.html

Cely Foobar2000 s potrebnymi komponentami mozem dodat v jednom *.zip subore (piste PM).

Zistime si IP adresu servera, kde vam bude bezat Foobar2000. Serverom v tomto pripade rozumieme PC, kde sa spusti Foobar2000.
Spustime prikaz "cmd" zo Start menu --> Run, napiseme prikaz "ipconfig /all" Vsimame si IP adresu, ktoru som oznacil cervenou na obrazku:


http://img831.imageshack.us/img831/2849/ipconfigb.jpg

Spustime Foobar2000. Ak ho spustite prvykrat, http server plugin sposobi, ze Windows 7 sa vas spyta, ci mu chcete povolit pristup. Povolte ho, aby ho neblokoval firewall. Toto je dolezite - ak sa neviete dostat na IP pocitaca v ramci domacej siete, tak dalej ani nepokracujte. Otestovat sa to da prikazom "ping 192.168.0.11" z ineho pocitaca v domacej sieti (napr. notebook). Nesmie vypisovat time-out.

Tuto IP adresu napiseme do nastaveni vo Foobar2000 oznacene cervenym cislom 1. Do Allowed paths napiseme cestu k adresaru, kde sa nachadza hudba na HDD.

http://img401.imageshack.us/img401/9679/foobar2000settings.jpg

Tymto mame server, ktory chceme ovladat pomocou telefonu nastaveny a prejdeme ku konfiguracii aplikacie v telefone:
- spustime nainstalovanu aplikaciu a nastavime server
- Name - pomenujeme si server lubovolne (ja som dal HTPC)
- IP je adresa, na ktorej bezi server v ramci domacej siete, takze v mojom pripade 192.168.0.11
- Port som nemenil, tak 8888, ako je v nastaveni Foobar2000 v PC
- ostatne som nechal na default

Video, ako to cele pracuje (ospravedlnujem sa za kvalitu) http://youtu.be/edQOMj0LsRE



J River Media Center 15:

Potrebujeme:
- J River Media Center (ja mam verziu 15) - pozor, J River nie je zadarmo!
- aplikaciu Gizmo pre Android https://market.android.com/details?id=jriver.mediacenter.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImpyaXZlci5tZWRpYWNlbnRlci5hbmRyb2lkIl0.

V J River 15 som nic nenastavoval, len v Options --> Media Network --> som zaskrtol Share your library, playlist and views. Program vygeneroval Access Key (v mojom pripade slovo "TomaYt" ako vidno na obrazku).


http://img163.imageshack.us/img163/2198/jriversettings.jpg

Ked spustite aplikaciu Gizmo v telefone, aplikacia sa spyta na Access Key. Zadate ho a vsetko funguje automaticky. Ziadne nastovovanie IP adries, portov. Nic.

Najlepsia vec na celom J River je polozkaWeb Remote --> Customize Views. Tu si moze uzivatel blizsie definovat, ako ma zobrazenie celej kniznice vyzerat. Ja som si dodefinoval, ze ked idem do Audio, nezobrazia sa mi interpreti (Artists), ale mam vsetkych skladatelov zoskupenych podla Frequency Sampling (44,1; 48; 96 . . .). Tymto mam zabezpeceny primarny filter, aby som pocuval vzdy len jednu vzorkovaciu frekvenciu (kvoli prepinaniu hodin k D/A prevodniku). Ked zvolim napr. do 44,1 - zobrazuju sa mi interpreti s albumami v CD kvalite. Primarne vidim zoznam interpretov, po zvoleni interpreta, vidim jeho albumy (uz len v CD kvalite 44,1). Podobne to funguje pri ostatnych vzorkovacich frekvenciach.

Da sa nastavit zoskupovanie podla prveho pismena interpreta. Po zvoleni Audio by sa zobrazila abeceda A, B, C, . . . a pri zvoleni A by sa zobrazili len interpreti zacinajuci pismenom A. Po zvoleni interpreta by sa zobrazili jeho albumy atd. Vyuzitie je doslova nekonecne.

Uzivatel nie je odkazany na aplikaciu v telefone, vie si nakonfigurovat vzhlad klientskej aplikacie (hoci aj zoradenie albumov podla roku vzostupne / zostupne). Za to u mna vitazi J River.

Video http://youtu.be/eDhBr2LNXYo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Linecur
Hifista


Založený: 01 marec 2009
Príspevky: 119
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 25, 2012 21:01:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Chápu to dobře tak, že se ten foobar dá ovládat "zvenčí" - tzn. přidat adresář a hrábnout si skrze něj na disk počítače, kde jsou data uložena?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: St január 25, 2012 21:22:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj přesně tak. Wink
_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So január 28, 2012 18:36:55    Predmet: Odpovedať s citátom

XBMC:

Potrebujeme:
- spravne nakonfigurovane XBMC vid obrazok tu


http://img833.imageshack.us/img833/1812/71025640.jpg

- Official XBMC Remote https://market.android.com/details?id=org.xbmc.android.remote&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy54Ym1jLmFuZHJvaWQucmVtb3RlIl0.

Na telefone spustime aplikaciu, ideme do Settings a Manage XBMC Hosts. Dame Add Host.
- Name of this instance: HTPC (mozeme pouzit lubovolne)
- Host or IP address: 192.168.0.11 (IP adresa PC, kde bezi program XBMC)
- HTTP API port: 8080 (mozete zvolit aj 80, ale ked som pouzival 80tku, tak mi sem tam doslo k vypadkom)
- zaskrtnut Wifi only
- ostatne nechat tak (nedaval som ani user a password)

Video http://www.youtube.com/watch?v=ZPR9hJx92ns

Za pomoc pri konfiguracii dakujem uzivatelovi armaman.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Robelles
Hifista - pokročilec


Založený: 08 august 2007
Príspevky: 453
Bydlisko: Tlmače

PríspevokZaslal: So január 28, 2012 18:47:27    Predmet: Odpovedať s citátom

odar.Skvelá práca aj s tou práčkou. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So január 28, 2012 19:26:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, pracka pomahala tiez Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So január 28, 2012 23:06:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Linecur napísal:
Chápu to dobře tak, že se ten foobar dá ovládat "zvenčí" - tzn. přidat adresář a hrábnout si skrze něj na disk počítače, kde jsou data uložena?

Ano, tu ide o klasicke DLNA "streamovanie". Kedysi som to skusal a islo sa na Foobar pripojit cez obycajnu E52 a listovat kniznicou nahravok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Po január 30, 2012 17:53:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedna praktická drobnosť pre tých, čo používajú SoX ako upsampler vo FB. Možno som jediný, čo si to všimol až teraz, ale modnuté verzie 0.7.6 a 0.6.0 (viď tu) umožňujú voľbu sample rates, na ktoré sa má (nemá) zvolený upsampling aplikovať. Je to extrémne praktické, keď človek často prehráva rôzne sample rates - pôvodné verzie filtra bolo treba pri prehrávaní rôznych SR vypínať/prekonfigurovávať, inak sa to snažilo streamovať napr. 4x192k. Takto stačí povoliť upsampling napr. len pre 44100 a 48000.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So február 04, 2012 18:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Za pomoc pri konfiguracii dakujem uzivatelovi armaman.

Armaman = Janik1971

To len pre poriadok ak by dakto nevedel kto "uzasnemu" Odar-ovi pomohol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jirkasirka
Nádejný hifista


Založený: 16 február 2010
Príspevky: 92

PríspevokZaslal: Ne február 12, 2012 20:15:18    Predmet: Re: Zobrazenie DR Odpovedať s citátom

jirkasirka napísal:
babaudio napísal:
Ako nastaviť foobar aby mi v metadatach pribudlo zobrazenie DR, čo sa automaticky ukladá.
Prípadne aby sa DR práve prehrávanej skladby / albumu zobrazilo v stavovom riadku dole.

Dík !




A druhá otázka:



Samozřejmě, že nejdříve musíš DR do meta dat nascanovat pomocí plugi-nu.
Pri prvním hromadném scanu doporučuji vypnout vytvoření logu.


Ještě mě napadlo, že by to šlo rozšířit a rozdělit o informaci alba a jednotlivé skladby.
Celý řetězec ve Status bar by pak byl
kód:
%codec% | %bitrate% kbps | %samplerate% Hz | %channels% | Albums DR$meta(ALBUM DYNAMIC RANGE) | Track DR$meta(DYNAMIC RANGE) | %playback_time%[ / %length%]

Bohužel to jde implementovat pouze na separated tracks, pokud je rip jako image, lze vše upravit pouze ručně, což je ale velmi zdlouhavé a nepraktické.
Celý řádek vypadá takto:
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 14:25:59    Predmet: Ako máte nastavené prehrávanie SACD? Odpovedať s citátom

Hrám cez Juli@, ASIO...keď nastavím PCM na viac ako 44100, tak mi vyťaženie CPU stúpne z 5-10% na 100%. HTPC hudbu prehrá, ale je v podstate neovládateľné - nereaguje na prikazy.
Stávalo sa aj, že procesor bol vyťažený na cca 85% ale objavili sa artefakty a rušenie vo zvuku. Keď som však Foobar minimalizoval, rušenie sa stratilo.
Má niekto podobnú skúsenosť?
V HTPC mám AMD Athlon II X2 245e.



sacd-1.jpg
 Description:
 Filesize:  75.29 KB
 Viewed:  839 Time(s)

sacd-1.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 15:47:21    Predmet: Re: Zobrazenie DR Odpovedať s citátom

jirkasirka napísal:
jirkasirka napísal:
babaudio napísal:
Ako nastaviť foobar aby mi v metadatach pribudlo zobrazenie DR, čo sa automaticky ukladá.
Prípadne aby sa DR práve prehrávanej skladby / albumu zobrazilo v stavovom riadku dole.

Dík !




A druhá otázka:



Samozřejmě, že nejdříve musíš DR do meta dat nascanovat pomocí plugi-nu.
Pri prvním hromadném scanu doporučuji vypnout vytvoření logu.


Ještě mě napadlo, že by to šlo rozšířit a rozdělit o informaci alba a jednotlivé skladby.
Celý řetězec ve Status bar by pak byl
kód:
%codec% | %bitrate% kbps | %samplerate% Hz | %channels% | Albums DR$meta(ALBUM DYNAMIC RANGE) | Track DR$meta(DYNAMIC RANGE) | %playback_time%[ / %length%]

Bohužel to jde implementovat pouze na separated tracks, pokud je rip jako image, lze vše upravit pouze ručně, což je ale velmi zdlouhavé a nepraktické.
Celý řádek vypadá takto:


výborné dík.
Prosímťa doplň ešte indikáciu HDCD, HDCD peak extension, ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 19:03:26    Predmet: Re: Ako máte nastavené prehrávanie SACD? Odpovedať s citátom

brainwash napísal:
Hrám cez Juli@, ASIO...keď nastavím PCM na viac ako 44100, tak mi vyťaženie CPU stúpne z 5-10% na 100%. HTPC hudbu prehrá, ale je v podstate neovládateľné - nereaguje na prikazy.
Stávalo sa aj, že procesor bol vyťažený na cca 85% ale objavili sa artefakty a rušenie vo zvuku. Keď som však Foobar minimalizoval, rušenie sa stratilo.
Má niekto podobnú skúsenosť?
V HTPC mám AMD Athlon II X2 245e.


Nemáš juli nedopatřením zamčenou na 44100, takže by nedovolila přepnout na jiný rate a foobar by pak musel resamplovat, což může být hodně náročné?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 19:23:21    Predmet: Re: Ako máte nastavené prehrávanie SACD? Odpovedať s citátom

dustin napísal:

Nemáš juli nedopatřením zamčenou na 44100, takže by nedovolila přepnout na jiný rate a foobar by pak musel resamplovat, což může být hodně náročné?


Julča je nastavená na "auto" a aj tak funguje, takže v tom to nebude.
Problém je vyslovene len pri SACD ripoch, všetko ostatné, vrátane DVD-A a hi-res nahrávok funguje absolútne bez problémov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 19:42:41    Predmet: Re: Ako máte nastavené prehrávanie SACD? Odpovedať s citátom

brainwash napísal:

Problém je vyslovene len pri SACD ripoch, všetko ostatné, vrátane DVD-A a hi-res nahrávok funguje absolútne bez problémov.


Aha, ale to je poněkud jiný problém, než jsi popisoval Smile Nějak z toho nebylo jasné, že to dělá jen pro tu kartu sacd. Pak bych se zeptal někde na fóru vývojářů toho pluginu. Takové chování by je určitě zajímalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 20:20:35    Predmet: Re: Ako máte nastavené prehrávanie SACD? Odpovedať s citátom

dustin napísal:

Aha, ale to je poněkud jiný problém, než jsi popisoval Smile Nějak z toho nebylo jasné, že to dělá jen pro tu kartu sacd. Pak bych se zeptal někde na fóru vývojářů toho pluginu. Takové chování by je určitě zajímalo.


Dal som do predmetu, že ide o nastavenie SACD. Neuvedomil som si, že to nie je jasné resp. že ten predmet sa tam nejako stratí.
Zaujímalo by ma len, či má niekto podobnú skúsenosť.
Vývojarom určite napíšem.
Ďakujem za snahu a ochotu pomôcť.

Mimochodom, teraz som to skúšal na pracovnom PC kde je integrovaná zvukovka a beží to bez problémov. Mám tu však podstatne výkonnejši procesor. Aj keď mám pocit, že skôr bude problém s kombináciou ASIO + plugin.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 20:33:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Omlouvám se za slepotu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So február 25, 2012 20:35:49    Predmet: Odpovedať s citátom

tie predmety pri jednotlivych prispevkoch su naozaj skor neviditelne, ako viditelne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne február 26, 2012 07:08:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
tie predmety pri jednotlivych prispevkoch su naozaj skor neviditelne, ako viditelne Smile


Do včerejška jsem o nich nevěděl Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
brainwash
Hifista


Založený: 26 marec 2010
Príspevky: 169
Bydlisko: Nitra

PríspevokZaslal: Ne február 26, 2012 11:01:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si na svoj problém s prehrávaním SACD cez Foobar odpoviem sám.
Možno to niekomu pomôže...

V konfigurácii Julinky som zmenil latency z 256 na 1024 sample.
SACD hrá bez problémov aj pri nastaveni PCM samplerate 176400.
Iné nahrávky som skúšal len na rýchlo. Zatiaľ som žiaden nový problém nespozoroval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne február 26, 2012 17:46:49    Predmet: Odpovedať s citátom

To by stejně chtělo nahlásit vývojářům, ten plugin by neměl být až tak vybíravý ohledně velikosti přehrávacího bufferu. Aspoň by si měl postěžovat, že nemá dobré podmínky k práci.

Pro přehrávání bych držel latenci na maximu, co to dá. Omezí se tím riziko včasného nedodání dat zvukovce (xrun, underrun).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jirkasirka
Nádejný hifista


Založený: 16 február 2010
Príspevky: 92

PríspevokZaslal: St marec 28, 2012 20:52:36    Predmet: Re: Zobrazenie DR Odpovedať s citátom

babaudio napísal:
jirkasirka napísal:
jirkasirka napísal:
babaudio napísal:
Ako nastaviť foobar aby mi v metadatach pribudlo zobrazenie DR, čo sa automaticky ukladá.
Prípadne aby sa DR práve prehrávanej skladby / albumu zobrazilo v stavovom riadku dole.

Dík !




A druhá otázka:



Samozřejmě, že nejdříve musíš DR do meta dat nascanovat pomocí plugi-nu.
Pri prvním hromadném scanu doporučuji vypnout vytvoření logu.


Ještě mě napadlo, že by to šlo rozšířit a rozdělit o informaci alba a jednotlivé skladby.
Celý řetězec ve Status bar by pak byl
kód:
%codec% | %bitrate% kbps | %samplerate% Hz | %channels% | Albums DR$meta(ALBUM DYNAMIC RANGE) | Track DR$meta(DYNAMIC RANGE) | %playback_time%[ / %length%]

Bohužel to jde implementovat pouze na separated tracks, pokud je rip jako image, lze vše upravit pouze ručně, což je ale velmi zdlouhavé a nepraktické.
Celý řádek vypadá takto:


výborné dík.
Prosímťa doplň ešte indikáciu HDCD, HDCD peak extension, ....


http://www.diyhifi.org/forums/viewtopic.php?f=2&t=2124
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 06:16:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ovládání foobar2000 pomocí PocketPC s Windows Mobile 6.1

Na straně 2 tohoto tématu zmiňuje Merk tuto možnost pomocí placeného software Salling Clicker. Je to ale 2 roky starý příspěvek. Je to stále jediná možnost, nebo to jde i jinak? Levněji, lépe, nebo obojí ...
Nakoukl jsem do fóra na www.salling.com a ohledně podpory foobar2000 se od roku 2010 nic nezměnilo, takže se nikdo neobtěžoval udělat skript podporující foobar2000 verze 1.x.x
Vracet se kvůli tomu k verzi foobar2000 0.9.x nebo přecházet na Winamp Megapuke se mi nechce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 06:47:36    Predmet: Odpovedať s citátom

A potrebujes na to samostatnu web aplikaciu?
Pretoze pokial viem tak vo foobar staci mat HTTP server a na zariadeni s WM 6.1 pristupovat cez web prehliadac...
Skusal si tuto moznost?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 06:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem prečo, ale HDCD mi to v status bare nezobrazuje pri HDCD napíše len HDCD = ?

%codec% | %bitrate% kbps | %samplerate% Hz | %channels% | Albums DR$meta(ALBUM DYNAMIC RANGE) | Track DR$meta(DYNAMIC RANGE) | HDCD = %__hdcd% | $if(%__hdcd%,'('PE: %__hdcd_peak_extend% LLE: %__hdcd_gain% TF: %__hdcd_transient_filter%')') %playback_time%[ / %length%]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 06:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow Kozousch
Alebo je tu este free aplikacia
http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/freeware/download-pocketbar.html

Bohuzial som ju neskusal nakolko moj Mio nemal wifi a modul som nemal.
Nakoniec som sa s nim musel rozlucit Crying or Very sad .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 07:09:03    Predmet: Odpovedať s citátom

To janik1971: dík za rady. Až na to bude čas a nálada, tak to vyzkouším. Ještě mě napadlo zkusit to přes Remote Desktop ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 07:13:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Skusal som to ,ale jedinou slabinou bolo to ze by som musel pristupovat cez mobilne data co v mojej lokalite so slabym signalom bolo k nicomu.
Ale s Wifi pripojenim by to nemal byt problem. Dufam....
A je tu este jeden problem a to pohyb po ploche nakolko uznas asi sam ze celu ploch na displej mobilneho zariadenia nedostanes a ak ano tak je to necitatelne co nutne so sebou prinasa podmienku scroll cez "okraje".
Mozno sa mylim no Remote Desktop aspon mna nikdy neoslovil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jirkasirka
Nádejný hifista


Založený: 16 február 2010
Príspevky: 92

PríspevokZaslal: Pi apríl 13, 2012 10:58:16    Predmet: Odpovedať s citátom

babaudio napísal:
neviem prečo, ale HDCD mi to v status bare nezobrazuje pri HDCD napíše len HDCD = ?

%codec% | %bitrate% kbps | %samplerate% Hz | %channels% | Albums DR$meta(ALBUM DYNAMIC RANGE) | Track DR$meta(DYNAMIC RANGE) | HDCD = %__hdcd% | $if(%__hdcd%,'('PE: %__hdcd_peak_extend% LLE: %__hdcd_gain% TF: %__hdcd_transient_filter%')') %playback_time%[ / %length%]


Ten řetězec, cos tu uvedl mi funguje normálně. Máš nainstalovaný HDCD scanner?
Tady je vlákno o HDCD, sice je delší ale je zajímavý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 4 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist