Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

akustika..problem so sub....poradte ???
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akustika
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Št apríl 30, 2009 22:05:13    Predmet: akustika..problem so sub....poradte ??? Odpovedať s citátom

mam problem s akustikou ...repro logitech z-5500...ak sedim pri stole thak to hraje jak ma ale akonahle sa postavim od stolu staci pol metra a sub neni pocut skvor len take pazvuky ...jak to vyriesim ??izba obdlznik na dlhsej strane mam stol asi 2m dlhy ...za mnou je postel takze neni velky prietor pohybu ale aj thak medzi nim neni pocut basy ..napravo od stola je okno a na lavo skrine ...podlaha......dakujem za kazdu radu ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi máj 01, 2009 02:17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkus ten sub dát do kouta nebo aspoň co nejblíž koutu. Není to sice úplně košer, ale tohle vypadá, že je v nějakém modálním uzlu a tudíž nevybudí místnost jako celek, takže hlasitosti se vzdáleností silně ubývá.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Pi máj 01, 2009 07:25:59    Predmet: ...akustika Odpovedať s citátom

mno tak to by aj slo ..posunul by som cely stol doprava uplne v rohu by to nebolo ale bolo by to lepsie ale zasa by bol odomna zadny lavy satelit daleko lebo kabel uz nedotahne ,,,aale to nebude problem ho predlzit ...skusim to a dam vedet
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Pi máj 01, 2009 07:42:05    Predmet: problem je stale Odpovedať s citátom

problem pretrvava nvm co s tym ...proste ak pocuvam hudbu pri stole je to fajn ale ak nieco robim A pohybujem sa po izbe tie basy chybaju ...hraje to jakeby tie basy uz doznievali ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 17:43:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš prázdný pokoj a tak basy uprostřed pokoje nebudou. Jediná pomoc je zastavět místnost nábytkem, co to jde. Doprostřed místnosti ideálně sedačku s textilním povrchem kterou z druhé strany obestavět skříňkami.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 17:57:36    Predmet: prazdny pokoj Odpovedať s citátom

ee neni prazdny ,,,uz sa pomaly ani nemam de hybat ....je to izba 5*3m ...na dlhsej stene je stol dlhy 2m a + este dvere a za mnou je postel ....prava strana je okno a lava su skrine (rohovo postavene )...netusim cim to je hudba sa da pocuvat iba ak sedim pri stole ...este raz spominam repro LOGITECH Z-5500 ....integrovana zvukovka ...realtek HD audio manager ....skuste odporucit aku new kartu kupit ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 18:11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Že se nemáš kam hnout, ještě neznamená, že místnost je oprtimálně zaplněná. Udělej plánek, místnost nafoť a pka se dá něco radit. Jiná zvukovka ti rozhodně nepomůže.
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 18:13:44    Predmet: Odpovedať s citátom

co sa tyka zvukovky ....myslel som ako lepsia kvalita zvuku ,,,lebo na integrovanej je to nic moc ...a tie fotky ak sa mi podari ich tu supnut tak to urobim
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: So máj 02, 2009 21:47:23    Predmet: akustika ?.....poradte Odpovedať s citátom

thak som skusal dat tu sem foto,,,ale mi to napisalo ze to musi byt v danom rozliseni ktore akurat moj mobil nema ,,,skusal som to dat aj do inych ale nezovralo to ...takze ak budem mat po ruke nejaky mobil ktory foti v tomto rozliseni foto hned urobim
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MethMan
Nádejný hifista


Založený: 10 február 2007
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 20:11:43    Predmet: Odpovedať s citátom

check napísal:
Máš prázdný pokoj a tak basy uprostřed pokoje nebudou. Jediná pomoc je zastavět místnost nábytkem, co to jde. Doprostřed místnosti ideálně sedačku s textilním povrchem kterou z druhé strany obestavět skříňkami.

Taková rada je i zadarmo drahá
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 20:54:58    Predmet: foto Odpovedať s citátom

zla kvalita ale nvadi


ABCD0001.JPG
 Description:
 Filesize:  87.03 KB
 Viewed:  475 Time(s)

ABCD0001.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 20:55:28    Predmet: foto Odpovedať s citátom

male rozlisenie ale co uz


ABCD0002.JPG
 Description:
 Filesize:  92.66 KB
 Viewed:  477 Time(s)

ABCD0002.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 21:44:57    Predmet: Odpovedať s citátom

MethMan: No pokud chce tazatel řešit zvuk s tím zvukovým aparátem jaký má, tak nevím jak jinak toho docílit, než že do té místnosti něco dá.

Roh u radioátoru je volný - patří tam skříň s dvířkami. Nad 90cm většinou nic není - něco tam dej - závěsné skříňky, poličky. Těch rohů bude volných zdá se mi ještě víc.

Když ne tlumit basy, tak trochu přitlumit vyšší frekvence, basy to vytáhne. Je to blbě, ale...

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 04:13:26    Predmet: Odpovedať s citátom

To mi všechno zas tak brutál nepřipadá. Vše co tu bylo napsáno je v podstatě pravda - obávám se, že chyba bude někde jinde než v prostorové akustice, ovšem kde, to se takhle na dálku nevysnorí.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Piskot
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2007
Príspevky: 95
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 10:56:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam tez podobny-stejny sub od Logitechu Z-680. Bohuzel nejslabsi clanek cele sestavy je prave tento sub (hodne nekvalitni, nelze nijak nastavit, pouze hlasitost a hlavne pouze buci a nehraje, narozdil od kvalitnejsich subu). Jedine co mi castecne pomohlo. Zacpal jsem ponozkou bassreflexovy otvor, kolem subu jsem dal tlumici izolaci (vatu, jehlany, deku), na sub jsem pridelal kolecka a pri hlasitejsim hrani sub vytahuji na koleckach dale od steny. Pomohlo to castecne, ale pokud chces opravdu poslochat hudbu, radeji si porid jakykoliv studiovy aktivni regalovy repro za cenu cca 10k, klidne i bez subu a uslysis tu zmenu vyrazne k lepsimu. Logitechy jsou jen pro hrace a max. na filmy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 11:50:25    Predmet: logitech Odpovedať s citátom

chyba nie je v tom ze logitechy niesu na hudbu ,,,ja som mal repro aj u kamosa a tam mu to hralo nadherne ,,,a myslim ze subwoofer na z-5500 je uz na dost dobrej urovni (pri nejakej karte ,,,na integrovanej nevzuyijem potencional repro )....nabytok priemestnovat uz nemam kam pretoze nvm kam by som dal skrine aby isli do rohu ako teraz ale nejake tie polickz bz som mohol urobit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 13:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

No, mezi námi, Logitech 5500 sub je naprostá sračka. Reprák o průměru 25 cm v bedně o objemu - odhadem podle obrázku - 15 až 20 litrů a "basreflexem" jako kráva, který by při tomhle objemu a průměru pro odpovídající ladění musel být dlouhý asi tak metr nebo víc - to opravdu basy poctivě hrát nemůže. Hlavně že to má výkon 500 W. Ten reprák je možná i dost dobrý, ale konstrukce bedny je naprosto uhozená.

Možná když se na digitálním ekvalizéru nastaví na 75 Hz zdvih 20 dB, tak to trochu basy hrát začne. Ale na mne to dělá dojem, že při téhle absolutně pitomé konstrukci reflexu se ten reflex vůbec nechová jako reflex, nýbrž jako nějaký zmršený dipól, a dipóly se jak známo vyznačují tím, že úroveň u nich se vzdáleností klesá rychleji než u normální bedny, což se někdy dá trochu zachránit zdařilým umístěním v prostoru.

Vážený, s tímto strojem jste prostě šlápl do hovna. Pokud si chcete pořídit nějaký slušný sub za slušné peníze, doporučuji něco z programu Jamo. Anebo tenhle krám přestavět do úplně jiné bedny - ovšem ta by při daném průměru repráku musela mít objem aspoň poctivých 50 litrů. Pak by to možná mohlo hrát i celkem slušně.

Všeobecně sestavy Logitech mají sice futuristický design a bůhvíjaké vybavení, ale akusticky je to bída. Daleko lepší dojem ve mně budí Genius.
Skoro bych se vsadil, že GENIUS SW-HF5.1 6000W, který stojí ani ne polovinu toho co Logitech 5500 (u mého dodavatele cca 8800 Kč oproti Genius za cca 3000 Kč) bude hrát líp než celý Logitech. Pokud jde o Jamo, koupil jsem si A-320 za cca 10000 a jsem naprosto spokojen. Pravda, aktivní je tam jen sub, satelity jsou pasivní, což mi ale nevadí, poněvadž používám AVR s výkonem 7 x 70 W. Basák je 20 cm a hraje tak, že se musí dávat velký pozor, aby při filmových efektech nevypadly dveře z pantů.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 13:53:33    Predmet: akustika Odpovedať s citátom

to podlatoho ako je clovek narocny ...jasne ak mas doma repra za nevem kolko tisic tak to rozdiel je ....a to o tych genius 6000 ....thak to si ja zas nemyslim ...mal som ich asi 4dni a hned som ich predaval ...zvuk bol otrasny ...subak od geniusoch som este v zivote nepocul basovat akurat thak duniet a satelity obrovske a zdaleka nehraju thak ako na logitechoch ,,,ajked ani na logitech to nieje slava ...ale ja sa tu snazim riesit iny problem a nie to ake sroty mam doma ....a mimochodom do buducna planujem kupit nejaky recevier a bednicky ,,,ale to thak skoro nebude ...yamaha 6130 ,,jeden n najlacnejsich ale je vraj good ...a nejake tie heca ....a potom nejaky subacik aktivny ...ale jak ces aj v tom mi mozes poradit .. Rolling Eyes ....aaaa este otazocka k tomuto ...ak by som pridaval volume na recevieri thak by sa pridavala hlasitost aj na subaku ak by bol aktivny __????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 15:29:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi jasné, že chceš řešit akustiku, což je správné, ale pokud ten sub Logitech hraje tak jak se to dá odhadnout, tak žádné akustické řešení k cíli nevede. Pokud jde o Genius, já s nimi mám celkem dobré zkušenosti jako s bedničkami k počítači - do obyváku jako hlavní bedny bych si je samozřejmě nedal, ale přinejmenším to řešení subu mi připadá přijatelnější, i když možná duní, ostatně podle tvého popisu ten Logitech ani neduní. Kdybych si ten Logi mohl otestnout zblízka, třeba bych smýšlel jinak - takhle se mi to jeví skutečně jedině tak, že přendat do většího objemu. Anebo basreflex úplně ucpat, tj. né fuseklí, ale překrýt vzduchotěsnou deskou z překližky nebo podobně, a reprodukci basů dohonit korekcí na ekvalizéru. Vypadá to možná šíleně, ale myslím, že by to mohlo vést k cíli. Nějaké tlumení okolo subu nemá v téhle situaci cenu. Dobrý sub JAMO aktivní se dá pořídit kolem 5000 Kč, existují samozřejmě i levnější - třeba zrovna nějaká YAMAHA, ale když už máš ten Logi, ještě bych doporučil trochu experimentovat.

AV receiver - pokud má výstup pro připojení aktivního subu, tak regulace hlasitosti by měla regulovat všechno společně, kromě toho se dá nastavit každý kanál zvlášť a u subu někdy i dělící frekvence. Já mám DENON 1910, je to cenovka asi 16000 a dá se tam nastavovat kdeco včetně automatického ekvalizéru. Jak je to u YAMAHY nevím ale ty regulace by měly fungovat jak jsem popsal, to je víceméně standard.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 15:55:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ale ved repro ktore je vo vnutri je urcene na otcorenu skrinu keby som ten basreflex `ucpal` tak to nvm co by sa stalo ...a vytmelit alebo jak si to hovoril ...nevem co mas na mysli ..a.le ak sa to tyka otvarani skrini tak to urco neurobim lebo je to v zaruke skoro 2roky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 16:38:46    Predmet: Re: logitech Odpovedať s citátom

kammo122 napísal:
chyba nie je v tom ze logitechy niesu na hudbu ,,,ja som mal repro aj u kamosa a tam mu to hralo nadherne ,,,a myslim ze subwoofer na z-5500 je uz na dost dobrej urovni (pri nejakej karte ,,,na integrovanej nevzuyijem potencional repro )....nabytok priemestnovat uz nemam kam pretoze nvm kam by som dal skrine aby isli do rohu ako teraz ale nejake tie polickz bz som mohol urobit


Když se ti to zdá v jiném prostoru OK nebo aspoň snesitelné, tak mi z toho vychází, že chyba bude ve tvé místnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 17:08:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud je nějaký reprák určený pro použití v otevřené bedně, nehodí se pro basreflex a naopak. Ale o to tady nejde - tady jde v první řadě o to, že ten objem je pro daný průměr repráku nesmyslně malý a navíc ten basreflex je navržený tak blbě, že se to asi skutečně chová spíš jako otevřená bedna. Když se otvor uzavře, bude se to chovat aspoň jako jakás takás uzavřená bedna s možností elektronického doladění.

Uzavřít otvor bez porušení záruky se dá celkem snadno s použitím oboustranné samolepící pásky. Pokud by se to pak třeba zase sundavalo, tak zbytky lepidla se snadno odstraní technickým benzinem, který nenaleptává plasty.

A v tom jiném prostoru šlo možná právě o tu mimořádnou a zázračnou shodu náhod a okolností, při které dipól hraje dobře. Ovšem to jsou jen domněnky.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 18:56:10    Predmet: Odpovedať s citátom

thak nvm ci si ten sub videl na zivo a ne len z obrazku ...mne sa vidi z obrazku tiez maly ale skutocnost je ina ,,,,je to velka bedna ,,,ledva ze som ho dal pod stol ...mam velky stol ale aj tak ani stolicku nemozem prisunut poriadne...proste to treba pocut a vidiet ...a stm bass reflexom spon keby nejaku foto by si prilozil s podobnym pripadom ...tazko je to takto pochopit
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 19:53:34    Predmet: Odpovedať s citátom

muzes vzit metr, zmerit rozmery a napsat to sem ? vyska, sirka a hloubka bedny, prumer natrubku (roury, ne toho rozsireneho usti) a aspon priblizne delka natrubku - abychom tedy byli konkretni.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 20:04:34    Predmet: Odpovedať s citátom

rozmery bedne ....woofer 35 x 36 x 43 cm
satelit + centr 16 x 10 x 11 cm.....a ten bass reflex ....tak ja tam dam akurat svoju ruku celu a troska este je tam volna ale len malinko ...ale presnejsie je to 9,5 cm (priemer ...ne polomer ..pozor )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 20:33:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Mno, to je cca 40 litrů čistého. To by při délce nátrubku 15 cm (neuvedl jsi, odhaduju) byla frekvence cca 50 Hz. To by ještě šlo ...

Tak nevím. Že by přece jen nějaká prostoroakustická záhada?

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 20:37:32    Predmet: Odpovedať s citátom

ne ne delka natrubku je 9,5 a ne 15 ...a objem bedne je thak 40 no ...tak nejak ....novidis ,,,najprv treba pocut vidiet ....ono sub je na dobrej urovni ...ako aj vykonovo ...u mna to sice neje az tak dobre ,,,ale pocul som ho hrat na dobre zvukovke a je to pecka na tu cenu ...akurat tie satelity ze nezahraju stredobas a troska aj tie stredy ......sub taha od tych 30 hz ...aj som to skusal
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kammo122
Nádejný hifista


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 20:39:19    Predmet: Odpovedať s citátom

si predstav mal som zavrete dvere a ak to dam na dobre volume dobry song ,,,,thak sa mi samo otvorili dvere --- Very Happy Very Happy Very Happy Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 22:15:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Při délce nátrubku 9,5 cm a průměru 9,5 cm je ladění cca 56 Hz - nic moc málo, ale ještě to může fungovat, i když rozhodně ne od 30 Hz, spíš tak kolem 60 - záleží rozhodující měrou na repráku. Takže ty problémy budou skutečně prostorově akustické. Obecně by to mělo být tím lepší, čím těsněji je sub u stěny, ovšem mezi nulou a půl metrem není zas až tak závratný rozdíl.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Piskot
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2007
Príspevky: 95
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po máj 04, 2009 23:17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Mnel jsem ten sub od Logitechu rozebrany a natrubek je skutecne zkouceny o 180 stupnu mozna delsi nez 10 cm, ale co mi na nem nejvice vadi nemoznost zadneho nastaveni deliciho kmitoctu ani faze. Je to takovy levny sub, ale k PC dostatecny, na kvalitni stereo poslech bych jej ovsem vubec nepouzival a to nemluve o hifi.......... Very Happy PC gameskam a multikanalovym ozvucenim filmu zdar Smile na to je Logitech super
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akustika Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist