Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Toto pro zasmáni tak úplně není
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 09:06:13    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel Jestli to bylo na mě, (to inteligentní mě mate) tak je vysvětleni poměrně „jednoduché“.
Jsem na celém netu zaregistrován pouze tady a tím to pro mě nějaká registrace skončila (není čas , zájem, síla).
Proč tady ? Proto že HiFi je jeden z mých „démonu“ . Jak říká postava ve filmu Dobří holubi se vracejí.
Proč nepíšu o Hifi ? Když vidím xxx + xxx názorově stejných nebo podobných příspěvku nemám potřebu něco do nekonečná duplikovat. (výjimky byli). Ale číst mě to baví.
…….Inteligentní……..? Část mé šišky která je zodpovědná za gramatiku a sloh je podprůměrná.
Jsem rád že to někoho nenudí, a možná se i zasměje po přečtení mých plků. Ale apriori to proto nedělám abych měl nějaké publikum jako introvert o publikum vlastně nestojím. Dělám to pro vlastní debatu a čím má protistrana lepší argumenty tím jsem spokojenější.
Neimaginární okolí je někdy ze mě na nervy tak tady je občas náhrada.
Jinak zdejší osazenstvo v drtivé většině považují za příjemné lidi kteří mají svůj názor.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 09:23:36    Predmet: Odpovedať s citátom

základní a jednoduché testy IQ jsou skutečně nezávislé na jazykovém vybavení a jen zkoumají logické vazby. Čím vyšší IQ hledáme, tím složitější test potřebujeme a tam už to tak prosté není.
zajímalo by mě, kdo bez znalosti čtení a angličtiny zvládne tento test?
http://www.eskimo.com/~miyaguch/power.html
ale otázky 32-35 snad lze zvládnout i bez čtení Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 09:26:42    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
kazzatel Jestli to bylo na mě, (to inteligentní mě mate) tak je vysvětleni poměrně „jednoduché“.
Jsem na celém netu zaregistrován pouze tady a tím to pro mě nějaká registrace skončila (není čas , zájem, síla).
Proč tady ? Proto že HiFi je jeden z mých „démonu“ . Jak říká postava ve filmu Dobří holubi se vracejí.
Proč nepíšu o Hifi ? Když vidím xxx + xxx názorově stejných nebo podobných příspěvku nemám potřebu něco do nekonečná duplikovat. (výjimky byli). Ale číst mě to baví.
…….Inteligentní……..? Část mé šišky která je zodpovědná za gramatiku a sloh je podprůměrná.
Jsem rád že to někoho nenudí, a možná se i zasměje po přečtení mých plků. Ale apriori to proto nedělám abych měl nějaké publikum jako introvert o publikum vlastně nestojím. Dělám to pro vlastní debatu a čím má protistrana lepší argumenty tím jsem spokojenější.
Neimaginární okolí je někdy ze mě na nervy tak tady je občas náhrada.
Jinak zdejší osazenstvo v drtivé většině považují za příjemné lidi kteří mají svůj názor.




ze mě Rotfl

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 10:06:16    Predmet: Odpovedať s citátom

JFI napísal:
základní a jednoduché testy IQ jsou skutečně nezávislé na jazykovém vybavení a jen zkoumají logické vazby. Čím vyšší IQ hledáme, tím složitější test potřebujeme a tam už to tak prosté není.
zajímalo by mě, kdo bez znalosti čtení a angličtiny zvládne tento test?
http://www.eskimo.com/~miyaguch/power.html
ale otázky 32-35 snad lze zvládnout i bez čtení Smile


Ano, vrozenou inteligenci lze těžko vyzkoumat doplněním X do 1, 3, X, 7, když dotyčný neumí psát, číst a počítat. To jsou faktory, které mají na "výzkum" vliv a IQ testy jsou navíc částečně naučitelné. Některé národy jsou velmi inteligentní, ale neví proč a jak by danou schopnost využívali a pouze ji zneužívají Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 11:09:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Inteligencí existuje víc druhů- emoční ap. Proto např. nadprůměrně inteligentní člověk bude třeba výborný programátor ale špatný podnikatel, protože tam je důležité navazování kontaktů...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne máj 03, 2009 11:40:27    Predmet: Odpovedať s citátom

JFI Oficiální testy v české Mense kde byl rozsah až do přibližně + - 145 bodů bylo možno řešit úlohy i bez znalosti češtiny, otázek bylo asi 60. Dovolím si tvrdit že toto je určitě dostatečné.
Důležitou součásti testu je časový limit.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 23, 2009 17:40:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Trošku bych chtěl svými příspěvky vrátit toto vlákno k jeho kořenům Smile Takže první.
V ČT 24 jsem viděl pořad (výroba DW-European journal ) jenž pojednával o Horních Korutanech a tamějších „Svobodných“ jak používají ve své volební kampani na svých volebních plakátech heslo - Západní země křesťanům - .
No a jak toto velmi pobuřuje tamější občany kteří jsou muslimského vyznání. A jak toto může poškodit tamější podnikatele v cestovním ruchu jelikož proto do místních hotelu nepřijedou turiste ze zemí muslimů.
I když jsem v žádné zemi která má většinu obyvatelstva muslimského vyznání nebyl, tak velmi pochybuji o tom že kdyby v zemi s takovýmto složením obyvatelstva byla strana která by měla ve svých volebních agitkách podobný slogan ale otočen například -Muslimské země muslimům - a proti tomuto se ohradila tamější náboženská minorita například křesťanská (v některých muslimských zemích jsou). a tuto ještě podpořila tamější TV a argumentovala že tam proto nepřijedou západní turiste. No nevím jak dlouho by bylo tamější osazeni této TV ještě na svých místech.

Je také zajímavé že jak „ přecitlivělý“ komentátor nezmínil například hinduisty, buddhisty, židy, šintoisty atd….

Ačkoliv sám sebe považuji za liberálně orientovaného človíčka, tak mám pocit že provádět sebemrskačství za něco co nedílně patří k mým předkům ( myslím si že i k předkům zaměstnanců DW ) je dle mého názoru nejen, ale už i za hranicemi dekadence.
Kdo jsi už nepamatuje to co bylo ve škole v dějepisu a zeměpisu tak tady je názorně vidět jak veliká a jak dlouho byla Osmanská/muslimská říše v Evropě http://cs.wikipedia.org/wiki/Osmansk%C3%A1_%C5%99%C3%AD%C5%A1e
A historie se občas opakuje, ne že neopakuje.



No a ještě ten druhý příspěvek sice už asi 1 000 x omletý .A který jako málo co rozděluje názorové zastance opačných pohledu na tuto událost, tak diametrálně . Původně jsem myslel že se někdo tohoto tématu chytne jelikož jsem ho dal mezi začátek tohoto vlákna. Když se ani po delší době nestalo tak se ho pokusím otevřít
Uvidím jak to vyjde.
Vzhledem k tomu, že se stále setkávám v debatě s lidmi kteří (aniž bych na toto zaváděl řeč) mě začnou přesvědčovat o nalézaní velikého objevu „pravdy“ a to o 11. 9. 2001 . Svou „pravdu“ zakládají na věrohodných důkazech které našli na internetu v důvěryhodných zdrojích a výpočtech které nemají chybu .
Když budu brát všechny tyto argumenty jako pravdivé a relevantní tak bych chtěl vědět jednu věc a to.
Proč ještě nikdo s pozůstalých po atentátech nezažaloval vládu USA za komplot? A nepoužil tyto důkazy u soudu.
Když uvážíme že oběti byli většinou VS vzdělaní lidé je veliký předpoklad že měli ve svých rodinách také takové členy. Tak je jisté že umějí nejen číst a psát ale mají také internet (toto píšu pro ty co by mohli oběti dvojčat považovat za křováky) a je více než 100% jisté že se k článkům které „věrohodně“ vysvětlují co se vlastně stalo dostali.
A i kdyby toto nebyla pravda a byli všichni i rodinní příslušnici oběti totální magoři kteří jsou jako loutky (také znám takové názory o Amícich. hlavně od lidí co jsou minimálně sympatizují s komanči  ).
Tak jak jsi vysvětlit že vládu USA nezažalovali cizí státní občane jelikož mrtví nebyli jenom Američané.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jozy
Nádejný hifista


Založený: 17 september 2008
Príspevky: 53
Bydlisko: Humenne

PríspevokZaslal: So máj 23, 2009 21:50:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked spadli dvojicky a boli zname nejake prvotne informacie, ako prvu otazku som si polozil, bez vplyvu medii a hlavne internetu (v tej dobe som nanho nemal pravidelny pristup): Budovy, kde sa denne pohybovalo 50 000 - 70 000 ludi spadli. Ako je mozne, ze zomrelo len 3000 ludi. to je nejak malo nie? Dodnes, som nedostal odpoved na tuto otazku.
Za odpoved budem vdacny:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So máj 23, 2009 22:28:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Bylo ráno a stihli utéct - nic konspirativního. Dnes jsi konečně dostal odpověď.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne máj 24, 2009 00:24:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Těch 3000 byli samí zločinci určení k záhubě. Zbývajících 47000 vládní agenti včas varovali, takže ten den nešli do práce. Nikomu to nebylo divné a nikdo z těch zachráněných to neprozradil.

DOPRDELE, to není možné zachovat trochu úcty k obětím a jejich blízkým a přestat vymýšlet kokotiny ???

Obvykle taková slova nepoužívám, ale někdy není zbytí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne máj 24, 2009 08:04:53    Predmet: Odpovedať s citátom

jazy To že se někde pohybuje 50 až 70 t. človíčku přece neznamená že tam jsou nonstop a běhají po budově jako mravenci. Byla tam vyhlídková plošina . Druhá věc je ta jak tato informace je pravdivá že tam tolik lidi opravdu chodilo (myslím za celý den). Zda to byl běžný denní průměr, nebo to bylo statistické maximum atd.
PS : Kolik by dle tebe mělo být obětí abys byl spokojen že to sedí ?

Jo a také by mě zajímalo proč byli vyplaceny pojistky,a když už byli vyplacené tak proč pojišťovny nechtějí vrátit peníze po vládě USA ? Přepokládám že si nikdo nemyslí že v pojišťovnách dělají smaritání.
Děkují za odpověď, ne za otázku otázku v rovině š tř. ZŠ . Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jozy
Nádejný hifista


Založený: 17 september 2008
Príspevky: 53
Bydlisko: Humenne

PríspevokZaslal: Ne máj 24, 2009 09:17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

sorry chlapi, mne to len prislo divne. A netvrdim ze tam bola nejaka konspiracia alebo co, danek chcel debatu mal ju mat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Ne máj 24, 2009 17:31:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě zaráží že i na fóru kam chodí lidé kteří se pochybují v návrzích elektronických obvodů a vědí že stále neexistuje sw který by dokázal opravdu simulovat blbý elektrický obvod na 100% tak se diví proč ty baráky spadly když dle simulace to měli vydržet! A že spadli od spodku? Máme opravdu obrovské množství reálných testů kdy do Mrakodrapu narazilo letadlo takže můžeme říci že od spodku se to prostě zříti nemůže, že? Ovšem hledání konspiračních teorií je hezká móda která umožňuje místo dělání věcí které mají nějakou hodnotu nedělat nic a cítit se důležitě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 09:54:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No vzhledem k tomu že se nikdo nepostavil na stranu komplotu , tak zkusím další téma jenž může členy názorově rozdělit. 

Po posledních karikaturách od pana Mareše na jednoho z nejdůležitějších českých politiku se tento proti panu Marešovi ohradil že se bude on a jeho žena bránit soudní cestou i třeba u mezinárodního soudu.
Po zhlednuti těchto karikatur a reakci na tyto mě napadla myšlenka co vedlo dotyčného politika k tomuto prohlášeni. Opravdu se mu zdají obrázky tak hodně znevažující jeho důstojnost, nebo chce ukázat že nemá smysl pro humor , nebo využívá situace karikatury pro ještě lepší zviditelnění když si uvědomil že v jiné jeho lapálii ho již dávno překonala a to nedostižně Betty M. Donaldova.
Můj názor je že omezování karikatur ze strany politické moci je omezování ventilace pocitu určití části společnosti.
Nemám zájem aby se u nás tiskly karikatury pouze ve stejném duchu jako byl „slavný“ Dikobraz .

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:09:31    Predmet: Odpovedať s citátom

jozy napísal:
Ked spadli dvojicky a boli zname nejake prvotne informacie, ako prvu otazku som si polozil, bez vplyvu medii a hlavne internetu (v tej dobe som nanho nemal pravidelny pristup): Budovy, kde sa denne pohybovalo 50 000 - 70 000 ludi spadli. Ako je mozne, ze zomrelo len 3000 ludi. to je nejak malo nie? Dodnes, som nedostal odpoved na tuto otazku.
Za odpoved budem vdacny:)


Jak bylo mnohokrát řečeno. Ve dvojčatech pracovalo zhruba 50k lidí. Doprava je v NYC po ránu hodně hustá a tak tam tak časně moc lidí není. Navíc, část lidí z nižších pater utekla. Žádná záhada.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:12:59    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
No vzhledem k tomu že se nikdo nepostavil na stranu komplotu , tak zkusím další téma jenž může členy názorově rozdělit. 

Po posledních karikaturách od pana Mareše na jednoho z nejdůležitějších českých politiku se tento proti panu Marešovi ohradil že se bude on a jeho žena bránit soudní cestou i třeba u mezinárodního soudu.
Po zhlednuti těchto karikatur a reakci na tyto mě napadla myšlenka co vedlo dotyčného politika k tomuto prohlášeni. Opravdu se mu zdají obrázky tak hodně znevažující jeho důstojnost, nebo chce ukázat že nemá smysl pro humor , nebo využívá situace karikatury pro ještě lepší zviditelnění když si uvědomil že v jiné jeho lapálii ho již dávno překonala a to nedostižně Betty M. Donaldova.
Můj názor je že omezování karikatur ze strany politické moci je omezování ventilace pocitu určití části společnosti.
Nemám zájem aby se u nás tiskly karikatury pouze ve stejném duchu jako byl „slavný“ Dikobraz .


Je-li onen politik jeden z nejdůležitějších je na diskuzi. Vše, co se kolem něj děje je marketing a nic než marketing. Navíc podpořený zrůdnou touhou po moci. Ta touha jde tak daleko, že napadá různá média a novináře. Není to poprvé, co takhle bezdůvodně vyšiluje. Před volbami se hodí vše k odpoutání pozornosti od programu strany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

JF1 No když je někdo předsedou jedné ze dvou dlouhodobě (co naše nová dem. epocha dovoluje) nejsilnějších stran . Tak je dle mého trošku zvláštní dotyčného podceňovat.
Mimo jiné na post předsedy měl zálusk už od dob kdy tam byl vrátiv se pan Horák.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:26:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Paroubek je bolševik a ti nikdy neměli smysl pro humor....ale mě spíš vadí to odtroubení všeho, to smířlivý prohlášení těch dvou kluků..." trochu jsme vrchnost pozlobili, ale nedejbože, aby se na nás rozlobila "....je vidět, že podobný chování máme hluboce v genech už staletí....krok kupředu a honem dva zpátky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:37:23    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
JF1 No když je někdo předsedou jedné ze dvou dlouhodobě (co naše nová dem. epocha dovoluje) nejsilnějších stran . Tak je dle mého trošku zvláštní dotyčného podceňovat.
Mimo jiné na post předsedy měl zálusk už od dob kdy tam byl vrátiv se pan Horák.


Podceňovat ho by jistě byla chyba. Jeho vliv na dění je zřejmý. Jeho jediným cílem (vizí) je moc. Jeho důležitost je marginální. Vše by šlo i bez něj a věřím, že mnohem lépe. Tedy pro nás a naši zemi není důležitý. Ničím nepřispívá, jen si bere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 10:47:50    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel:
Jasně také názor také určitá pravda na počáteční iniciátory.
Ale osobně si myslím že ač mladí tak v tomhle tom ukázali určitou politickou prozřetelnost. Ke své „práci“ se doznali a od eventuálních problému ke kterým by mohlo dojit a které oni nemohou ovlivnit dávají jasný dištanc. Ono vždy bude existovat značná část lidi která neví kde konči sranda nebo jsou principiálně zlí.
A ono takový například olověný předmět, který by se tvářil jako vajíčko bych nepřál nikomu do jeho kokosu. A kdo záručí dotyčným že se toto nestane. V případě když by se něco podobného stalo jejich eventuální politická budoucnost by byla ukončená. (samo že v případě že o politiku mají zájem nevím jak se k tomu staví ale možná mají o toto zájem).

JF1
Důležitost předsedy ČSSD není marginální, ba právě naopak . To že by věci šli lépe nebo hůře by zaleželo kdo je na vrcholu dané strany. Jednoznačně nejde říci že výměna je cesta ke zlepšení.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 11:02:02    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
JF1 Důležitost předsedy ČSSD není marginální, ba právě naopak . To že by věci šli lépe nebo hůře by zaleželo kdo je na vrcholu dané strany. Jednoznačně nejde říci že výměna je cesta ke zlepšení.


1) můj nick je JFI a ne JF1
2) Ač souhlasím s tím, že dějiny tvoří jedinci, stojím si za tím, že jeho důležitost je malá. S jeho osobou nestojí a nepadá ani ČSSD ani ČR a ani EU. On je vlivný, ale ne důležitý. Je jen jedním z davu (politiků). Jeho působení na dění v naší zemi je podřízené jeho snaze vládnout. V tom není důležitost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 11:07:50    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
kazzatel:
Jasně také názor také určitá pravda na počáteční iniciátory.
Ale osobně si myslím že ač mladí tak v tomhle tom ukázali určitou politickou prozřetelnost. Ke své „práci“ se doznali a od eventuálních problému ke kterým by mohlo dojit a které oni nemohou ovlivnit dávají jasný dištanc. Ono vždy bude existovat značná část lidi která neví kde konči sranda nebo jsou principiálně zlí.
A ono takový například olověný předmět, který by se tvářil jako vajíčko bych nepřál nikomu do jeho kokosu. A kdo záručí dotyčným že se toto nestane. V případě když by se něco podobného stalo jejich eventuální politická budoucnost by byla ukončená. (samo že v případě že o politiku mají zájem nevím jak se k tomu staví ale možná mají o toto zájem).


Souhlasím s kazzatelem. Není důvod, aby dva mladíci z Kolína ukazovali svou politickou prozřetelnost. Kdyby si trvali na tom, že hodili z těch a těch důvodů a že není jejich věcí to, že ostatní házejí víc a míří lépe, tak naopak jasně ukázali, jak jsou politici u nás k ničemu. Nikdo z nich nevystoupil jasně a razantně proti házení vajec. Proč by to měli dělal občané? Podle mého to ti kluci úplně pokazili.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 11:20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

JFI Omluva za komolení, kdysi sokolí zrak slábne .

Důležitost předsedy možné vítězné strany a jeho kohorty která nemusí být totožná k místo-předsedům strany vidím v tom jaké zastává názory v oblasti daní a jejich co možná největší autonomii k EU.
A ne v tom že EU určí jak mají být zahnuté banány.
Na žádném politiku nepadlo nic okamžitě ač byl sebe šikovnější. A na Jirkovi
tím tuplem.
To že politik chce vládnout je přirozené a určitě mnozí mají nastudovaného Machiavelliho víc než dobře (napříč celým spektrem) .
Do politiky se nevstupuje proto aby dotyčný platil členské známky ale aby se to kolem něho točilo podle něho. Proto také pro každého politika je největší nebezpečí po jeho pravé a levé ruce (při jejich schůzích).


Nic ti nebráni znovu pozvednou pochodeň ve svém jménu . A možná že Olympu dosáhneš ty.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 11:50:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Podstatné je, že předseda ČSSD nezastává názory. On má postoje, které se mění podle potřeby jeho touhy po moci. Jeho postoj k EU je ryze sobecký a zohledňuje výhodnost centralizace pro fungování samotné ČSSD, která je mistrem v lokajství k EU. Paradoxní je, že na fungování trhu v EU má větší vliv definice křivosti banánů než daňová politika. Po případném přijetí EURa to bude ještě markantnější. Chápu tvé vnímání důležitosti předsedy ČSSD. Z mého pohledu se on chová tak, jak je výhodné pro něho osobně. Když bude podle průzkumu většina lidí pro EURo, on ho odkývá bez ohledu na dlouhodobé důsledky. To je, pro mne, křišťálový příklad populismu a nedostatku důležitosti. Pak je důležité kolik takových odkývačů bude.

"Na žádném politiku nepadlo nic okamžitě ač byl sebe šikovnější. A na Jirkovitím tuplem."
Význam tohoto je mi skrytý.

Tak tak, do politiky se vstupuje s cílem vládnout. Možná se shodneme, že JP a K.Schwarzenberg mají různé motivy a přístupy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 12:11:42    Predmet: Odpovedať s citátom

JFI To že pan Paroubek mění svůj názor dle průzkumu veřejného mínění to vlastně nepřímo přiznal několikrát.
Citace:
Chápu tvé vnímání důležitosti předsedy ČSSD. - to si myslím že ne.
Já mu nedělám arbitra ani se ho nezastávám.Ani to není můj oblíbenec to vůbec. Ale pouze se snažím mít k němu neutrální postoj to je celé. Mnoho lidi své politické protivníky bere jako osobní nepřátele toho se snažím vyvarovat a píšu jen to co jsem si jistý že bych dotyčnému řekl u něho doma. (čirá fantazie že bych k někomu takovému šel)

"Na žádném politiku nepadlo nic okamžitě ač byl sebe šikovnější. A na Jirkovitím tuplem." Tak jinak když by Jirka odešel tak by to málo kdo zaregistroval jako ztrátu a o to méně litoval.


Ono také dle mého je blbost podceňovat lidi jenž mají odlišný názor na cokoliv.


Tebou zmínění dva politici nejdou srovnat pan S . je dle mého velký frajer ale znám hodně lidi kteří mají opačný názor. A přitom s těmito lidmi vycházím super.

_________________
Dýchám tedy jsem.


Naposledy upravil danek15 dňa So máj 30, 2009 12:16:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 12:16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, tvůj postoj k JP jsem prokoukl správně a přesně tak, jak jsi ho popsal sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: So máj 30, 2009 12:17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

dacane Very Happy

PS dacan je v naši rodině bran jako filuta. Někde koho těžko opiješ rohlíkem.. Tedy ne v tom asi původním hanáckém významu.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2009 10:08:38    Predmet: Odpovedať s citátom

V Čechách je už všechno možné  .
Lidová strana zvolí jako svého šéfa člověka který vede spor s katolickou charitativní organizaci o její majetek. Asi neměli dost toho že jejích bývaly šéf nosil sebou dva občanské průkazy (i když na své jméno) a ukládal sta tisíce v doby kdy byl nezaměstnaný.
Odhadují že když to lidovci ustojí tak další po panu Svobodovi bude zvolen někdo kdo bude mít jako hlavní nosnou linii svého programu bourání kostelů. Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 17:57:49    Predmet: Odpovedať s citátom

No sláva konečně někdo kdo je veřejně známý mimo Kájí řekl jak je to ve skutečnosti. Děkují tímto panu Hájkovi že také děla osvětu a vysvětli prostým lidem jako já, jak je to doopravdy.
To bylo kritiky na Vencu 1 jaké že to má poradce. Myslím že poradce Vency 2 toto pro určitou část veřejnosti překonal.
Je vidět že v současné době stačí být veřejně známý a napsat cokoliv a peníze se jen sypou.
Už se těším co napíše například slečna Hanychová.
A jakou opravdu hezkou muziku k tomu přidá Eva a Vašek za spoluúčasti tvrdého rockera a zároveň charakterního člověka „Františka R. Čecha“ .
Puke

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 19:42:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to? Neutral
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 2 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist