Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Toto pro zasmáni tak úplně není
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 19:53:59    Predmet: Odpovedať s citátom

http://web.volny.cz/noviny/zdomova/clanek/~volny/IDC/111308/klausuv-byvaly-mluvci-zpochybnuje-utoky-11-zari-2001.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 19:58:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Další hradní komik...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 20:02:44    Predmet: Odpovedať s citátom

No a co?
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 20:24:10    Predmet: Odpovedať s citátom

A co co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St jún 10, 2009 20:43:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Franta Vůbec nic vše OK. Akorát jen když například pan ing. Baudyš Antonín CSc. Dělá předpovědi z hvězd každému kdo zaplatí. A sám si neuměl ani naplánovat jak veliký má mít barák a kolik jeho potomku s nim zůstane v tom domě O jeho promyšleném posledním životním majstrštyku ani nemluvě něco vypovídá o jeho kvalitách.
Ale vzhledem k tomu že je ing a CSc. tak přece jen na těch jeho výkladech (dle mého výkalech) něco bude, tvrdí někteří lidé (dle mého trochu smradu).
Stejně tak pan Hájek. Veřejně známy viz jeho funkce. Byt to běžný občan tak po jeho výtvoru ani pes neštěkne. Kdyby to nedělal pro peníze, tak si to mohl celé napsat na net.
Takže abych to zkrátil, nemám rád hochštaplery to je celé. Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 10:47:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezky se tu poplácáváte po ramenou, jak máte všichni ty správné názory...
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 11:01:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Přihoď svůj, budeš taky poplácán...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 11:57:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Takový dotaz.

Bojisko / offtopisko jsem chápal tak, že je to prostor určený pro težko zařaditelné, případně konfrontační příspěvky, nicméně stále v rámci stránek, které se nazývají HIFI.slovanet.sk.

Možná by moderátor mohl zvážit, jak dalece sem předchozí příspěvky patří.
Autorům bych doporučil, aby je prezentovali na méně specializovaných stránkách. Mimo jiné tam najdou větší odezvu od podobně postižených jedinců a tomuto fóru chybět rozhodně nebudou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 12:20:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k současné hifi letargii, která se imho bude přes léto držet dále, je každý přípěvek dobrý Very Happy .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 12:32:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A postiženejch jedinců je tu taky k nalezení Smile
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 13:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Takový dotaz.

Bojisko / offtopisko jsem chápal tak, že je to prostor určený pro težko zařaditelné, případně konfrontační příspěvky, nicméně stále v rámci stránek, které se nazývají HIFI.slovanet.sk.

Možná by moderátor mohl zvážit, jak dalece sem předchozí příspěvky patří.
Autorům bych doporučil, aby je prezentovali na méně specializovaných stránkách. Mimo jiné tam najdou větší odezvu od podobně postižených jedinců a tomuto fóru chybět rozhodně nebudou.


Nie som nejako zasadne proti tomu, ked sa to objavia obcas podobne "odlahcene" OT temy. Nielen "hifi" je clovek zivy Smile
Samozrejme, musi to byt s mierou (aj co sa tyka obsahu).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mafo22
Hifista


Založený: 16 jún 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: SR - BA

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 19:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

ale no, nebudme taki precitliveny,
ako sa hovori, neposerte sa uz z toho hi-fi No

offtopisko je offtopisko o vsetkom

_________________
pc - asus xonar ST, pre-amp Dispre II, sennheiser - HD650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 21:12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě k tomu Baudyšovi... chodil jsem k němu 2 roky na přednášky (a zkoušky ) z technické optiky. Pokud vím nejsem tady z fóra sám kdo má stejnej diplom .....
Mohu o něm říct že to byl excelentní docent, bohužel nezůstal u toho a začal dělat kraviny... Někdo si holt nedá říct.... co naplat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 22:10:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Trotone Klidně mé nepatřičné příspěvky vymaž. Je mě to fuk.
A tak asi poslední.topinka .
Je to přibližně dva roky co jsem byl v Praze u jednoho léčitele.( ne pro sebe, byl jsem jen řidič ) Jméno schválně nezmiňují jelikož nemám zájem ani náhodou brat někomu iluze k tomuto pánovi.
Tento člověk nejen že dle vlastních slov dělá kompletní rozbory těla na základě své virgule, ale tyto srovnává se specializovanou Švýcarskou klinikou která to dělá na základě DNA, krve, moče a nevím čeho všeho. A on to děla za x násobně méně a jen za pomoci virgule. A ještě daleko rychleji.
To že jsi vymyslel nemoc kterou dotyčná osoba nemohla mít je už druhořadé.
Ale aby toho nebylo dost tak jaké bylo mé překvapení když dotyčný byl schopen ještě řekněme náhodně příchozí osobě na počkáni určit dle fotky a virgule jak dobrá je pračka na fotce.
A to jsem nevydržel a musel jsem se dotyčného zeptal zda značka a typ y repro. beden je lepší než x . Tak mě to během asi 5 vteřin také a gratis řekl.
Chápu že jsou lidé kteří potřebují pány typu Baudyš , Hájek, a dotyčný léčitel .
Chápu že jsou lidičky kteří jsou na mě vytočení jelikož „musí“ číst mé plky.
Trotone konej. Vůle lidu, vůle Boží.

PS: Když bude mít některý hifi fanda ale přece zájem tak mu jméno dotyčného léčitele sdělím třeba dosáhne svého cíle jednodušeji než poslechem.

PS2
pistole : No právě, o to je to smutnější. A na druhé straně je takový člověk nebezpečný pro lidi kteří jsou v úzkých .

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 11, 2009 22:11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

pistole napísal:
Ještě k tomu Baudyšovi... chodil jsem k němu 2 roky na přednášky (a zkoušky ) z technické optiky. Pokud vím nejsem tady z fóra sám kdo má stejnej diplom .....
Mohu o něm říct že to byl excelentní docent, bohužel nezůstal u toho a začal dělat kraviny... Někdo si holt nedá říct.... co naplat.


Chlape, ty máš ale paměť ! Wink
Je to tak, na škole byl fajn. Co dělá teď, nesleduju. Asi bych z toho radost neměl. Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Pi jún 12, 2009 07:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Danek: W.T.Z. nebezpeční jsou všichni šarlatání.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
wiliaw
Hifi obsluha


Založený: 06 júl 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 23:28:16    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne som sa nasmial Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 13:03:36    Predmet: Odpovedať s citátom

No, ono je toho k zamyšlení dost. Třeba to, že 11.9. nespadly dvě budovy ale tři - ta třetí v pozdních odpoledních hodinách a žádné letadlo do ní nevrazilo, že po jednom spadlém letadle se nenašly prakticky žádné trosky, že okolo Pentagonu bylo čistě uklizeno dřív než tam kdokoli cokoli stihl nafilmovat nebo vyfotit a všechny záznamy ze sledovacích kamer zmizely v trezorech, anebo třeba taky to, že "revoluce" 17.11.1989 by pravděpodobně vůbec nezačala, kdyby na Národní neležel mrtvý student, který vlastně vůbec nebyl mrtvý a nebyl to student, nýbrž estébák v činné službě, že majetek Slušovic zmizel do neznáma a nikdo se tomu nediví ... atd. atd. atd.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 15:16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=2521
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 22:28:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud je mi známo z médií, tak nejméně šest únosců letadel z 11.9. je naživu a těší se dobrému zdraví.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 23:20:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Že by začal znovu vycházet Minaříkův Signál?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 23:33:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen pár "technických" nekonspiračních:
- proč spadla třetí se ví, viz solidní "antikonspirační" dokument, tuším bbc, na který jsem už tady kdysi odkazoval
- fotky zasaženého Pentagonu běžně na netu, v knížkách, rozborka zásahu rovněž v onom dokumentu
- Zifčák/Šmíd - Dražská - to byla malá provokačka proti Uhlovi, co se nějaké soudružské partě vymkla z ruky, a nebyl to ani nějakej extra katalyzátor, bylo zkrátka natlakováno, Polsko, Maďarsko, Berlín, papiňák zkrátka bouchnul...
- majetek Slušovic nezmizel, každej kdo měl možnost si uzmul, ten tu výrobu, tamten tamtu, obchod, sklad, kontrakt, dostihovku, quatro, letadlo, banku,... akorát ty pole nikdo nějak nechtěl...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 17:11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

V České zemičce je možné vše. Mistrovský tah bývalého komunisty v současné době poslance za ČSSD na ústavnÍ soud . Kde jeho předseda bývaly komunista pak člen ČSSD zveřejní že to, na čem se dohodla jeho strana tak je vlastně protiústavní.
Na toto by se už dala sepsat povídka, jak bývalí komunisté za pomocí tajných služeb nejmenované mocnosti chtějí poškodit Česko.


Toto mě připomíná kauzu kdy hordy právníku pan. Křeček paní Buzková atd. tvoři zákony dávají xxx návrhu a změn , ale když měli přijít k soudu o jejích Lidový domeček tak si na to najali externistu kterému nakonec zaplatili to co chtěli sami .

K tématu Živčák / Šmíd (mimo jiné tento člověk je skalní komunista) ze strany Živčáka to byla jasná provokace která měla pomoci tvrdšímu jádru odstranit Jakeše .
V té době jsem v práci měl za svou „spolupracovnici“ paní která měla za manžela hodně vysokého šefika přes politické a náboženské aktivity občanu v tehdejším ČSSR pro Severomoravský kraj. A proto vím naprosto přesně Very Happy že 21.11. 1989 (možná se o den pletu ale to maximálně bylo v Ruzyni připraveno letadlo pro tady tyto lidičky. a Měli letět do Moskvy na školení jak zvládat mimořádné situace. A největší pravděpodobnosti o tomto školení Gorbi neměl ani šajnu. Dotyčná paní dva dny v práci totiž stále nahlas uvažovala kdo ji zaplatí ty konzervy které muži koupila zbytečně. Very Happy

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 17:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Neprožívat tolik tyhle "konspirace"... já radši UFO.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 18:23:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Také nejsem extra příznivec fantastických konspiraci atd. Na druhou stranu Gorbi neměl nikdy kontrolu nad politbyrem, armádou atd, tak jako jeho předchůdci.(viz puč 91) tak se mu například hodil pilot Mathias Rust na to aby provedl čistky..
Ono ti různi agentíci nechodí do práce jen aby píchali sekretářky a posilovali mozek a svaly.

UFO : To už je nic.
Ted je moderní chytat hybridní mimozemské představitele do pasti na zajíce.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JFI
Nádejný hifista


Založený: 23 marec 2009
Príspevky: 72

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 18:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

konspirace nápadně připomínají hony na čarodějnice
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 22:32:04    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:

K tématu Živčák / Šmíd (mimo jiné tento člověk je skalní komunista) ze strany Živčáka to byla jasná provokace která měla pomoci tvrdšímu jádru odstranit Jakeše .
V té době jsem v práci měl za svou „spolupracovnici“ paní která měla za manžela hodně vysokého šefika přes politické a náboženské aktivity občanu v tehdejším ČSSR pro Severomoravský kraj. A proto vím naprosto přesně Very Happy že 21.11. 1989 (možná se o den pletu ale to maximálně bylo v Ruzyni připraveno letadlo pro tady tyto lidičky. a Měli letět do Moskvy na školení jak zvládat mimořádné situace. A největší pravděpodobnosti o tomto školení Gorbi neměl ani šajnu. Dotyčná paní dva dny v práci totiž stále nahlas uvažovala kdo ji zaplatí ty konzervy které muži koupila zbytečně. Very Happy


Takže 17. listopad zorganizovali estébáci a jaksi se jim to vymklo z rukou ?

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ut september 01, 2009 22:43:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ne, Bobo. Je vidět, že nic nevíte. Lidstvo je jen stádo zblblejch ovcí a šéfuje ho partička zmutovanejch mimozemskejch červů!
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: St september 02, 2009 00:42:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:
Ale ne, Bobo. Je vidět, že nic nevíte. Lidstvo je jen stádo zblblejch ovcí a šéfuje ho partička zmutovanejch mimozemskejch červů!


To by byla ta lepší varianta ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St september 02, 2009 21:44:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Velký bobo.

To že 17. listopad zorganizovala STB já v žádném případě netvrdím. Ale vzhledem k tomu že měli xx donašečů + rod příslušníci zahraničí kolegy monitoring pnutí v ostatních soc. státech tak si dovedli docela jednoduše spočítat že k nějaké změně dojde.

Jaká tato změna bude ale nebylo úplně jasné. A tak jako žádna větší společnost není při bližším pohledu jednotný monolit tak to bylo i u „slavné“ STB. A ani oni nevěděli jak co bude a každý sledoval svůj větší nebo menší cíl.

(( Moc dobře si pamatují jak jsem jednou v té době byl to červen 89 šel náhodou s výše zmíněnou paní od zastávky do práce (byl jsem mladý smrad a paní byla už „dospělá“) a najednou řekla „Mě se to celé začíná nelíbit, je stále více lidí kteří chtějí do všeho kecat.To nedopadne dobře“. A druhá indicie která mě dávala světlo v tunelu byla ta že (nevím jestli to víš ale v době komunistu měl každý trošku větší podnik „svého“ stbáka ten do něho docházel dělal pohovory u členu KSČ vyzvídal od nich jaká je nálada mezi osazenstvem atd.) a náš stbák zhruba od léta 89 se přestal o děni starat a věnoval se jen své milence a chlastu. )). Very Happy

Ale to že určitě nějaké skupinky stb nepropadali trudnomyslnosti, a chtěli strhnout moc na svou stranu tak tím si jsem jistý.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 3 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist