Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

kotúčaky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 13:43:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Froggg napísal:
Jsou tu ještě pořád kapesní páskové/kazetové recordéry. A myslím si, že i MD recorder se lépe přenáší, než NB s dobrou, tedy externí, zvukárnou Cool


Jo, taková Nagra, to by bylo žrádlo... Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Froggg
Nádejný hifista


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 14:59:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Nagra SNST-R Slintac

Když jsi tu tak zmínil Nagru, tak tady je pěkné shrnutí historie v češtině:
http://www.nagra.cz/index.php?kategorie=6
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Št február 11, 2010 18:22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Když je pak zvukařem nadšený vlastník magnetofonu, v nahrávání mu nikdo zabránit nedokáže Wink
Ovšem ani z kvalitní desky na odpovídajícím gramu to není vůbec špatné. Tady paradoxně digitalizace obvykle nadělá na zvukovém dojemu víc škody jak aspoň trochu slušný magneťák.

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Pi február 12, 2010 11:45:39    Predmet: Odpovedať s citátom

sony napísal:
pre daniel00421

Zdravim, poslal som Vam sukromnu spravu, prislo Vam volaco, lebo mne to ukazuje, ze nebola dorucena. Dakujem

Ano-poslal som ss

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Ne február 14, 2010 21:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

koukám...Studer, Technics, NAGRA, Pioneer, ReVoX, TEAC, AKAI...takže do kompletu jedna polská UNITRA


nagra IV. .jpg
 Description:
 Filesize:  22.89 KB
 Viewed:  882 Time(s)

nagra IV. .jpg



UNITRA M 3201 SD koncert.jpg
 Description:
 Filesize:  18.97 KB
 Viewed:  832 Time(s)

UNITRA M 3201 SD koncert.jpg



_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Po február 15, 2010 00:46:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen škoda že to není v lepším rozlišení. Kdysi jsem měl podobného rusa, Astra 209. Vypadalo to líp než hrálo, B73 to strčila do kapsy i se všemi svými nedostatky.
_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Po február 15, 2010 09:19:19    Predmet: Odpovedať s citátom

JeF111 napísal:
Jen škoda že to není v lepším rozlišení. Kdysi jsem měl podobného rusa, Astra 209. Vypadalo to líp než hrálo, B73 to strčila do kapsy i se všemi svými nedostatky.


zajisté, Tesla B73 nehrála špatně jenom ten design, takový jakýsi strohý, téměř polovojenský...průměrný zákazník dal na vzhled aparátu. A v tom směru Unitra excelovala...
(přílohy)



UNITRA M3404 QD Mozart quadro.jpg
 Description:
 Filesize:  83.87 KB
 Viewed:  922 Time(s)

UNITRA M3404 QD Mozart quadro.jpg



UNITRA M 2406 QD.jpg
 Description:
 Filesize:  12.77 KB
 Viewed:  794 Time(s)

UNITRA M 2406 QD.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Ut marec 09, 2010 23:38:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, ako som sľúbil, tak aj učiním. Porovnávanie Nahrávok na Revox A700...


Po prevzatí opravenej mašiny, za čo som samozrejme kolegovi nesmierne vďačný, som sa po kozmetike pustil do nahrávania.

Vybral som dva pásy Basf 911, zopár LP...

Nahrávky: Prvý pás, Abba, originál Polar Music, Super Trouper, The Winner Take ´Its All, The Visitors, Druhý pás: Toto, Hydra, ToTo VI, Fahrenheit.

Rýchlosť 38cm/s.

Naozaj úžasný výsledok. Kam sa hrabe digi. Čisté, dynamické, zároveň nevtieravé, vzdušné výšky, stabilné pevné hĺbky.


24kg klasiky, ktorá musí žiť večne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Ne apríl 04, 2010 16:25:54    Predmet: REVOX Odpovedať s citátom

Moja novinka...


rewox maly.JPG
 Description:
 Filesize:  100.14 KB
 Viewed:  843 Time(s)

rewox maly.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: Po apríl 05, 2010 14:07:17    Predmet: Re: REVOX Odpovedať s citátom

Moc pěkné Smile
_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zumar
Hifi obsluha


Založený: 16 február 2010
Príspevky: 36

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 13:52:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Zostava je velmi pekná. Kde si zohnal taký predzos. Revox B 252, inzerovaný býva tak raz za 100 rokov aj to nie u nás. Čo sa týka Revoxov tak kotučáky a kazeťáky patria medzi svetovú špičku až nie uplne tie najlepšie. Ja sám som mal doma tento predzos. aj s CD 226 S čo bol najvyšší CD, ale zvukovo sú také špecifické hlavne to CD, zvuk je špičkový, ale na priestore trocha plochý. Predzos. ma prekvapil mal som ho napojený v bi-ampe, stredy výšky DPA 380 a basy DPA 880 aj keď tým DPA-čkam ten Revox trochu pomenil zvuk. Viac sa mi páčil zvuk s predzosikom DPA, bol taký presnejší. Len na okraj všeobecne pre všetký Revoxy platí, že sú to špičkové mašiny, ktoré obsahujú komponenty, čo nás prežijú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: St apríl 07, 2010 07:06:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám to všetko od jedného pána, čo zodpovedne pristupuje k nákupu elektroniky. Ešte minulý rok som ho požiadal, aby ma vybavil neiečím takýmto. Tuner išiel z ameriky, gramo z viedne a tuner s preampom zo švajcu. Ešte si pôjdem prevzať B77. Premýšľal som už nejaký čas nad zmenami a to všetko,čo prichádzalo do úvahy,mi Revox pripadal byť nedostupný, no istý pán povedal, že nebude problém. Všetko je ako nové, jedine gramo má maličké dropy. Uvažoval som už niekoľko rokov nad značkami, čo mám overené, prichádzali do úvahy Primare, Accuphase, Denon, Teac, prípadne ES od Sony. Nebol som z tohoto ale schopný vyskladať funkčne takú zostavu, akú som mal doteraz od Technics. Všade bol nejaký nedostatok, čo ma subjektívne odrádzal. Nakoniec sa nemožné stalo skutočnosťou. Splnil sa mi sen... Ten som mal už dávno, postupne vznikal v čase, keď som bol častým vizitorom v opuse a jeho nástupcovi. Teraz tam je miesto štúdia hotel a administratívna budova... Niečo pobral Pán Habera, niečo sme s chlapcami zachránili a ostatné skončilo v šrote... Mne zostal Revox A700, Dat Sony PCM R-300, D/A Conv. Denon DA-500...


Zvukovo sa zatial veľmi vyjadriť neviem Zostava zapojená iba skúšobne, pretestoval som narýchlo CD a zistil som, že na rozdiel od veľkej vačšiny playerov, skutočne prenesie najslabšie signály. Ešte som postrehol niektoré detaily v nahrávkach ktoré poznám a ďalší postreh, dostalo to lepší priestor. Ako keby som pôvodnú zostavu premiestnil do vačšej miestnosti. Koncák a mnou robené reprá som ponechal. Koncák je Uppgrade TW 120, čiže AU/RA 120, plošák poslaný Pánom Jandom z prahy, ešte pred jeho náhlou smrťou...

Týmto ponúkam na predaj Technics: Tuner ST-GT 350, Gramo SL-1210, CD SL-PS 740, MD SJ-MD 150...





Forever:

Revox A700
Teac X-10
Mazda MX-5
Mig 29
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: St apríl 07, 2010 17:13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Fitter"]Mám to všetko od jedného pána, čo zodpovedne pristupuje k nákupu elektroniky. Ešte minulý rok som ho požiadal, aby ma vybavil neiečím takýmto. Tuner išiel z ameriky, gramo z viedne a tuner s preampom zo švajcu. Ešte si pôjdem prevzať B77. Premýšľal som už nejaký čas nad zmenami a to všetko,čo prichádzalo do úvahy,mi Revox pripadal byť nedostupný, no istý pán povedal, že nebude problém. Všetko je ako nové, jedine gramo má maličké dropy. Uvažoval som už niekoľko rokov nad značkami, čo mám overené, prichádzali do úvahy Primare, Accuphase, Denon, Teac, prípadne ES od Sony. Nebol som z tohoto ale schopný vyskladať funkčne takú zostavu, akú som mal doteraz od Technics. Všade bol nejaký nedostatok, čo ma subjektívne odrádzal. Nakoniec sa nemožné stalo skutočnosťou. Splnil sa mi sen... Ten som mal už dávno, postupne vznikal v čase, keď som bol častým vizitorom v opuse a jeho nástupcovi. Teraz tam je miesto štúdia hotel a administratívna budova... Niečo pobral Pán Habera, niečo sme s chlapcami zachránili a ostatné skončilo v šrote... Mne zostal Revox A700, Dat Sony PCM R-300, D/A Conv. Denon DA-500...


Zvukovo sa zatial veľmi vyjadriť neviem Zostava zapojená iba skúšobne, pretestoval som narýchlo CD a zistil som, že na rozdiel od veľkej vačšiny playerov, skutočne prenesie najslabšie signály. Ešte som postrehol niektoré detaily v nahrávkach ktoré poznám a ďalší postreh, dostalo to lepší priestor. Ako keby som pôvodnú zostavu premiestnil do vačšej miestnosti. Koncák a mnou robené reprá som ponechal. Koncák je Uppgrade TW 120, čiže AU/RA 120, plošák poslaný Pánom Jandom z prahy, ešte pred jeho náhlou smrťou...

Týmto ponúkam na predaj Technics: Tuner ST-GT 350, Gramo SL-1210, CD SL-PS 740, MD SJ-MD 150...

Čaute hoši,môžem potvrdiť,čo hovorí Filter,ten pán je v týchto veciach naozaj zodpovedný,robím pre neho servis-hlavne magnetofony.Má doma aj iný široký sortiment strojární na predaj a vie po dohode pozháňať veci na objednávku.A čo je podstatné,do predaja idú na 99,9% veci po repase a prehliadke-dá sa uneho vždy osobne testnúť a dohodnúť cenu.
Ja som tiež u neho čo to pokúpil aj vzájomne vybartroval.


STUDER B 67...REVOX PR 99...TEAC X 2000R...LUXMAN CDP-?...QUAD 405...DENON DTR 2000...YAMAHA MDX 595...JVC QL-A2...ATI preamp 100...TECHNICS RS-BX 606...AKG K 240 Studio...VISATON VIB EXTRA GF...

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 06:27:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Zumar napísal:
Zostava je velmi pekná. Kde si zohnal taký predzos. Revox B 252, inzerovaný býva tak raz za 100 rokov aj to nie u nás. Čo sa týka Revoxov tak kotučáky a kazeťáky patria medzi svetovú špičku až nie uplne tie najlepšie. Ja sám som mal doma tento predzos. aj s CD 226 S čo bol najvyšší CD, ale zvukovo sú také špecifické hlavne to CD, zvuk je špičkový, ale na priestore trocha plochý. Predzos. ma prekvapil mal som ho napojený v bi-ampe, stredy výšky DPA 380 a basy DPA 880 aj keď tým DPA-čkam ten Revox trochu pomenil zvuk. Viac sa mi páčil zvuk s predzosikom DPA, bol taký presnejší. Len na okraj všeobecne pre všetký Revoxy platí, že sú to špičkové mašiny, ktoré obsahujú komponenty, čo nás prežijú.


Taký predzos je k máni ešte jeden v prípade záujmu. Na rozdiel od môjho je k nemu aj plexikryt. Mne sa musel dozohnať. Cena do 1000€, v prípade záujmu upresním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 20:38:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes pribudla nádherná B77.

Teac X-10 na predaj...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 12, 2010 09:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

No a mne dnes pribudol sonacik TC-377 vo vybornom stave. ked bude cas, prilozim aj fotecky.
_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Po apríl 12, 2010 21:53:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som rád ešte zo srandy vlastnil Sony TC 510-5 ... No Comment...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: Ut apríl 13, 2010 08:45:01    Predmet: len pre zaujímavosť Odpovedať s citátom

zbierka

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7780



22.jpg
 Description:
 Filesize:  35.24 KB
 Viewed:  774 Time(s)

22.jpg



11.jpg
 Description:
 Filesize:  40.5 KB
 Viewed:  897 Time(s)

11.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Št apríl 15, 2010 06:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som vlastnil Akai GX 630. Esteticky a aj mechanicky velmi slušný stroj, no zvukovo HOROR!!!

Vymenil som ho za Teac X-10, rozdiel značný...
Je na predaj...

Mám už zopár dní doma Revox B77. 100% stav.

Úplne iná káva. Výborný 1/4stopý partner pre moju A700...

Revox Forever...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po apríl 19, 2010 18:57:27    Predmet: Sony TC-377 Odpovedať s citátom

Tak som ho konecne spojazdnil. Este bude potrebne vymenit loziska a bude vo vynikajucej kondicii.


SONY TC-377.JPG
 Description:
 Filesize:  143.13 KB
 Viewed:  772 Time(s)

SONY TC-377.JPG



_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Ut apríl 20, 2010 08:56:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto som plánoval zakúpiť pre otca. No nakoniec mám vo výhľade Teac X-3. Myslím, že sluňý soňáčik. Feritové hlavy, Len bacha na silné magnetické polia...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 20, 2010 09:01:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Fitter napísal:
Toto som plánoval zakúpiť pre otca. No nakoniec mám vo výhľade Teac X-3. Myslím, že sluňý soňáčik. Feritové hlavy, Len bacha na silné magnetické polia...


Nemboj, to s tym magnetickym polom okolo F&F hlav mi je zname.

Mam teraz jeden X3/R v oprave. Nedavno som uz taky isty predal a teraz mam dovezeny z DE v zalostnom stave, ale postupne ho dam do hromady.

Ak budes mat zaujem, tak po vymene spomynanych lozisk bude aj SONY na predaj.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sony
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2007
Príspevky: 29
Bydlisko: Horné Orešany

PríspevokZaslal: Ut apríl 20, 2010 20:39:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Sony su super stroje. Maju naozaj solidnu konstrukciu, F&F hlavy su prakticky za normalnych podmienok neznicitelne a oproti Akai maju aj prijatelne ceny. 2 thumbs up Inak mam na predaj Philips N7150 v dobrom stave. Predavam ho len preto, ze ho uz nepotrebujem a zavadzia mi doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
terasky
Hifista - pokročilec


Založený: 19 december 2007
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 20, 2010 21:36:48    Predmet: Odpovedať s citátom

sony napísal:
Sony su super stroje. Maju naozaj solidnu konstrukciu, F&F hlavy su prakticky za normalnych podmienok neznicitelne a oproti Akai maju aj prijatelne ceny. 2 thumbs up Inak mam na predaj Philips N7150 v dobrom stave. Predavam ho len preto, ze ho uz nepotrebujem a zavadzia mi doma.


No, ak ta ponuka Philips-u patrila mne, tak moc dakujem, ale som s priestorom na tom asi tak ako ty...tiez by uz nemal kam ist.
Inac nie su to zle stroje, len mne vadi konstrukcia ich "sasy", ktore je plastove a to sa mi moc nepaci. Ale hraju slusne.

_________________
Pioneer SX-424, Pioneer PL 15 R, Pioneer ,CT-F700 Pioneer DT 540, Pioneer SG 300, Pioneer CS-F51,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: St apríl 21, 2010 06:52:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie Philiips-y boli celkom zaujímavé. Zaujal ma hlavne N4520. Vyzerá maximálne robustne, no Nechápem 1/4 stopému systému pri rýchlosti 38cm/s. Inak dosť podobný tank, ako Revox A700. Ten Teac chcem venovať otcovi na 70tku, budúci rok v lete. Roky ho má jeho kolega a otcovi sa vždy páčil. Pripravím mu ho, ponaháňam nejaké pásy a tak...

Forever:

Revox A700
Revox B77
Revox B790
Revox B261
Revox B225
Revox B252
Mazda MX-5
Mig 29
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: St apríl 21, 2010 11:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

koukněte sem, může Vás zajímat:

http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=4838

_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St apríl 21, 2010 14:07:04    Predmet: Odpovedať s citátom

...nezaskodi aj mala inspiracia... Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=xmscCIh8zV0

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-79, AKAI GX-67, AKAI VS-F 1000, AKAI AT-57, DENON DP-23F, SAMSUNG BD-D 5100, PIONEER DV-430, PIONEER MJ-D 508, SONY DVP-NS 900V, SONY STR-DB 830, SONY RDR-HX 950, S-VHS SANYO VHR-S 700 G, CANTON GLE 407 + 455, SENNHEISER HD 558 + RS 85
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: St jún 02, 2010 17:59:41    Predmet: gUMENNé KOMPONENTY NA STROJE KOTÚČIAKY Odpovedať s citátom

Odporúčam nákup prítlačných-tonových kladiek,remienkov a iného gumenného materiálu,ložiská,motory... na stránke www.blackreel.de alebo ich shop na E bay.
Kvalitné spracovanie komponentov(nie ako Taliani čo po roku guma mäkkla).

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 15:01:35    Predmet: Odpovedať s citátom

...pre fanusikov "reel to reel" je tu zaujimave citanie...
http://home.planet.nl/~oomen118/

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-79, AKAI GX-67, AKAI VS-F 1000, AKAI AT-57, DENON DP-23F, SAMSUNG BD-D 5100, PIONEER DV-430, PIONEER MJ-D 508, SONY DVP-NS 900V, SONY STR-DB 830, SONY RDR-HX 950, S-VHS SANYO VHR-S 700 G, CANTON GLE 407 + 455, SENNHEISER HD 558 + RS 85
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lechos
Hifi expert


Založený: 03 január 2009
Príspevky: 1185
Bydlisko: Severní Morava okr.Karviná

PríspevokZaslal: Ne september 12, 2010 16:19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.useddlt.de/revox-studer.html
http://www.tommm.cz/Pristroje.htm

_________________
pioneer A-656 MK2***technics SL-PG400A***pioneer PL335***
aiwa AD-F 910E***sony ST-S390***technics SH-GE 70***toshiba SD-24 VL***
2x pioneer CS-901***Tesla B116 A
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Ďalšia
Strana 2 z 51

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist