Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Moja Pioneer zostava

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pioneer-1979
Hifi obsluha


Založený: 04 jún 2009
Príspevky: 33
Bydlisko: SLOVENSKO

PríspevokZaslal: Št jún 04, 2009 18:53:03    Predmet: Moja Pioneer zostava Odpovedať s citátom

Konecne som nasiel takuto stranku, je to super ! Mate nadherne vintage stroje, je nadhera sa na to pozerat, povedal by som ze tieto krasne stroje su nadcasove dizajnom ako aj ich nadhernym zvukom. Taktiez aj ja mam nejaku taku zostavu ktoru sem pridavam, Som fanatik do elektroniky od Pioneer -u, velmi vela veci som pokupil z nemecka, ale stale mam vo vyhlade ine a ine, proste ma to fascinuje.
Strasne sa mi paci analogovy zvuk, mam okolo 1000 LP a EP platni a tiez hladam takeho fanatika ktory ma rad disco 70s a 80s, ako su Boney M, A La Carte, Maywood, Mokka, Babe, Le Angeli, Fruit, a ine taketo super skupiny
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Fitter
Hifista - pokročilec


Založený: 16 september 2009
Príspevky: 250

PríspevokZaslal: Po september 28, 2009 21:11:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám rád tieto staré veci. Aj niektorá hudba je lepšia, než tá súčasná. Mám kopu kadejakých prístrojov, no Pioneer iba zdedený tuzexový gramec PL-8. Stál vtedy 1650 Tk. Ale vlastním po jednom fachmanovi CD Player Pioneer PD 7030. Podstivý sroj, no je v pivnici. Dodýchala optika a nečíta už skoro nič. Inak zvuk mal fantastický. Odmietli mi ho poraviť všetky servisy. že to má 17. rokov, teda dnes už 20. 3 roky je založený...

Ja len reagujem preto, že som si postupne skladal zostavu z toho najlepšieho, čo sa ku mne vedelo dostať a na čo som mal penízky. Niekoľko starších a kvalitných vecí mi šlape tiež. V hlavnej zostave mám zatrónené aj profi komponenty. Ale k veci. Jedná sa o to, že kde kto tu splaší nejaký kúsok, pochváli sa ním a niekto iný ho zotrie. Ja si myslím jedno, že v minulosti bolo čokoľvek, čo predtavovalo Hi-Fi triedu jednoducho na úrovni a rozdiely boli malé. Aj to najlacnejšie Hi-Fi hralo dobre, na rozdiel od tých šupátok, čo sú predávané dnes. Za dnešný špičkový prístroj z High-End ovej predajne si človek kúpi malé auto a nehovoriac o tom, že tvorcovia sa snažia do toho narvať čo sa len dá. Niekedy sa to komplexne vymiká účelu.

Ja vlastním: Z aktívnych prvkov: Technics SL-1210MkII, ST-GT 350, RS-AZ 6, SJ-MD 150, SL-PS 740 A, SH-GE 90, SU-C1010, D/A Conv. Denon DA 500, DAT Sony PCM-R 300, Revox A 700, Tesla MC900, Tranziwat 120, Sony MZ-R 30, Senhaisser HD 280, Koss Porta Pro,

Múzeum,Grundig CN 500, Tesla 710, Tesla B73, Tesla A3vkv, Tesla AZS 300 a ST-100, AZS 222, AZS 223, Sharp RT-150,ARF 310, Walkmanny: Tesla KM340, Fair Mate PD 102.

Stavím sa, že čokoľvek z tej spodnej rubriky prehrá tie dnešné dreky... Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hrozba7777
Hifi obsluha


Založený: 24 október 2009
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: So október 24, 2009 08:13:17    Predmet: Kúpa Odpovedať s citátom

Dobrý deň všetkým.Som fanatik do Technics a Tesla.
Mám doma dve zostavy Technics tj.2xmagnetofón 2xCD prehrávač 2xZosilňovač
Hľadám už dosť dávno kto by predal jeden z najlepších kúskov.
Technics SU-C1010 SE-A1010
Ako som čítal fórum tak sa tu spomínal aj ten.Chcem sa opýtať kto by takýto kúsok predal?Samozrejme za rozumnú cenu.
Moje telefónne číslo je 0905143323.
Dúfam že sa niekto nájde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Stefan31
Hifista


Založený: 10 marec 2007
Príspevky: 179

PríspevokZaslal: So október 24, 2009 11:45:31    Predmet: Odpovedať s citátom

http://cgi.ebay.de/Technics-SU-C1010-Highend-Vorverst%E4rker_W0QQitemZ140352639398QQcmdZViewItemQQimsxZ20091016?IMSfp=TL091016162002r872

Stefan31
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Staré stroje Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist