Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Mgr. Vladimir Zahoransky UZ JE TO TEMA VASE...

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi august 14, 2009 09:06:26    Predmet: Mgr. Vladimir Zahoransky UZ JE TO TEMA VASE... Odpovedať s citátom

Zvazuju porizeni, nicmene moc rad bych si je vyzkousel na svojem a tahat ty kramy se mi nikam nechce. Kdyby nekdo kdo je vlastni bydlel pobliz a byl by ochotny zapujcit, asi bych ho k sobe privezl a odvezl pokud by to bylo do unosne vzdalenosti.

Diky.


Naposledy upravil TomasT dňa Ne august 23, 2009 06:47:29, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tom
Hifista


Založený: 17 jún 2007
Príspevky: 100

PríspevokZaslal: Pi august 14, 2009 14:23:08    Predmet: Odpovedať s citátom

karviná je únosná ? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi august 14, 2009 14:25:16    Predmet: Odpovedať s citátom

pokud se nenajde nic bliz, tak jo -)))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tom
Hifista


Založený: 17 jún 2007
Príspevky: 100

PríspevokZaslal: Pi august 14, 2009 14:32:35    Predmet: Odpovedať s citátom

tak pokud se rozhodneš nějak to domluvíme
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne august 16, 2009 00:22:56    Predmet: Gothic, p. Hejtmánek Odpovedať s citátom

Ak máš záujem, skoč do Gothicu, do shopu Petra Hejtmanka v Brne, on tam ich má. A tak aj ďalšie kvalitné kúsky, hneď môžeš vypočuť a vybrať si, je to ovšem v Brne, ale ďaleko lepšie pre teba naž počuť jedny a druhé nie ... AKG K 701 je skvelý model, ale zase, čo od toho očakávaš. Ak chceš super kvalitnú hudbu, skvelý priestor, tak na ne zabudni, mňa uspokojil model až od Sennheisera,, a každí vie ktorý ... Smile Smile
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Po august 17, 2009 13:36:24    Predmet: No, ale Senny, které Odpovedať s citátom

Vás pane magistře uspokojily, pan Hejtmánek bohužel nemá zatím v nabídce. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Po august 17, 2009 15:56:05    Predmet: čože? Odpovedať s citátom

Čože? Samozrejme že ich má a dokonca K 702 na sklade Smile

Obecná stránka:
http://www.headphones.cz/inshop/cenik/akg-strana-4/

K 701,702:
http://www.headphones.cz/inshop/domaci/audiofilska/akg-k-701.htm
http://www.headphones.cz/inshop/profesionalni/studiova/akg-k-702.htm

Keď ich vidím ja s ozvučovacím software, tak ako je možné že ich nevidia dobre vidiaci ľudia ???

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ut august 18, 2009 09:34:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo, ale já jsem měl na mysli ty Sennheisery, které tak vychvalujete, aby si udělal srovnání. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ut august 18, 2009 11:57:57    Predmet: Odpovedať s citátom

nechal bych zde prostor pro lidi bydlici pobliz, do brna nepojedu a 10k za ne opravdu nedam, a jelikoz bych je tam ani nekoupil, tak si je tam nepujdu ani zkouset. Tim je nebudu zkouset ani v jinem studiu, ne ze bych to nedokazal prekousnout, ale nemam potrebu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 01:24:22    Predmet: aha, HD 800 Odpovedať s citátom

K tým HD 800, ono je to zložitejšie. Firma Sennheiser rozhodla, že tieto sluchátka bude možné zakúpiť iba v „serióznych“ audio obchodoch kde je k dispozícii kvalitná posluchová miestnosť (s určitými parametrami), aby zabránili ich predaju v „pseudo“obchodoch so všetkým, od nábytku cez jedlo až po erotické pomôcky. Tak aj, aby ich prezentoval kvalifikovaný seriózny personál. Tak aj, chceli, aby tieto sluchátka neboli dostupné na (pochybných) e-shopoch, kde aj tak ich v cenníku akože majú, ale pritom reálne ich od nich nekúpite. Je to logické, aby naozaj boli ponúkané serióznymi obchodmi. Ako to je s predajom presne v spomenutej firme, opýtajte sa vo firme priamo, keďže nie som „od nich“. Pán Hejtmánek je veľmi seriózny a skvelý odborník a tak aj obchodník, ktorý sluchátkam rozumie. Takže tak.

PS: A čo sa týka tých AKG K 701, ono je to asi tak. Ja nemám na Ferrari ale zato sa nebudem pýtať kde sa dá jedno kúpiť („vyskúšať“), lebo to nemá pre mňa zmysel, nemôžem si takúto sumu dovoliť. Ak ale potrebujete sluchátka, tak si poviem reálnu sumu v rámci ktorej budem vhodný model vyberať, tak ako onen pisateľ s 595ťkami.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 09:42:39    Predmet: Re: aha, HD 800 Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
PS: A čo sa týka tých AKG K 701, ono je to asi tak. Ja nemám na Ferrari ale zato sa nebudem pýtať kde sa dá jedno kúpiť („vyskúšať“), lebo to nemá pre mňa zmysel, nemôžem si takúto sumu dovoliť. Ak ale potrebujete sluchátka, tak si poviem reálnu sumu v rámci ktorej budem vhodný model vyberať, tak ako onen pisateľ s 595ťkami.


Pocuj magor, pisal tu niekto ze na tie sluchatka nema ?
Pokial som zaregistroval spravne tak chcel spravit porovnanie s K701 a rozhodnut sa..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 09:50:39    Predmet: Zase slovičkár Odpovedať s citátom

Áno, porovnaniu sa spomenutý pisateľ nebráni, ale zase je správne zvážiť, že keď človek chce seriózne „porovnať“ čosi, či ste ochotný vynaložiť prípadne aj vyššie úsilie k tomu. Navrhol som teda riešenie, pri ktorom je možné „porovnať“ hneď tak 300 rôznych modelov, čo je iste ďaleko viac ako „jedeny“ AKG K 701, a teda je skôr dôvod akceptovať aj väčšie úsilie prísť na miesto, kde tak skvelá možnosť na porovnanie je.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 09:54:43    Predmet: Re: Zase slovičkár Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Áno, porovnaniu sa spomenutý pisateľ nebráni, ale zase je správne zvážiť, že keď človek chce seriózne „porovnať“ čosi, či ste ochotný vynaložiť prípadne aj vyššie úsilie k tomu.


nerozumiem ti ani prd, tie tvoje blaboly nemaju ani hlavu ani patu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
david.a
Hifista


Založený: 28 jún 2009
Príspevky: 207
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 16:48:29    Predmet: Re: Zase slovičkár Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
nerozumiem ti ani prd, tie tvoje blaboly nemaju ani hlavu ani patu..


To ja muzu prelozit, pan magistr je presvedcen, ze kdo nema nejvyssi Senny, tak ho musi mit kratsiho...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St august 19, 2009 17:11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane magistre, ja bych si dovolil navrhnout, aby jste uz nenavrhoval...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 01:02:34    Predmet: Zase ... Odpovedať s citátom

Ferenc – ja bych navrchol, aby sa nepísali „slepé“ príspevky bez zmysluplného obsahu. Ak si chceš kúpiť „dobré“ sluchátka, tak možnosť, kde ich je „na kope“ tak 300 typov, je určite lepšie ako keď je možnosť jednych či dvoch ... To je snáď lepšie nie ??? Takže navrhujem, radšej napíš niečo zmysluplné a konštruktívne k veci.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
david.a
Hifista


Založený: 28 jún 2009
Príspevky: 207
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št august 20, 2009 07:17:21    Predmet: Re: Zase ... Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Ferenc – ja bych navrchol, aby sa nepísali „slepé“ príspevky bez zmysluplného obsahu. Ak si chceš kúpiť „dobré“ sluchátka, tak možnosť, kde ich je „na kope“ tak 300 typov, je určite lepšie ako keď je možnosť jednych či dvoch ... To je snáď lepšie nie ??? Takže navrhujem, radšej napíš niečo zmysluplné a konštruktívne k veci.


Neni tak ignorovani predpokladu smrtelnym hrichem matematika? Pokud vim, tak TomasT psal dost jasne o tom, ze to ma byt blizko Opavy, do Brna nepojede, a ze nechce dat pres deset tisic. Navic mam docela intenzivni dojem, ze si nechce vybirat z 300 typu, ale poslechnout si K701. Takze krome potreby se vykecat nejak ve Tvych prispevcich nevidim nic jineho, nez agitku na Senn 800, ovsem posazenou asi tak sto metru od misy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Pi august 21, 2009 00:14:13    Predmet: blabos a len blabos Odpovedať s citátom

david.a, veď si prečítaj čo za hlúposti píšeš. Ak nemáš niečo racionálne, tak nepíš. Zbytočne „hltíš“ priestorom. Ak si chce niekto K 701 vyskúšať, tak sú možnosti aj v Ostrave ... Smile Koľko to je, hrubých 30 kilákov z Opavy? V obchode p. Hejtmánka sú na výber nielen tie drahšie modely, ale aj tie lacnejšie, od pár stovák, cez niekoľko tisícové až po modely okolo 10,000 KČ. Super high end je dostupný vo veľmi špecializovaných miestach ako trebars firma Panter (distribútor) s modelom HD 800. Takže, nepíš blábos do vetra ...
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
marty63
Nádejný hifista


Založený: 13 január 2008
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi august 21, 2009 19:55:55    Predmet: Re: aha, HD 800 Odpovedať s citátom

zahoransky napísal:
Firma Sennheiser rozhodla, že tieto sluchátka bude možné zakúpiť iba v „serióznych“ audio obchodoch kde je k dispozícii kvalitná posluchová miestnosť (s určitými parametrami...

Na co proboha pro odzkoušení sluchátek potřebuji speciální místnost? Odpovídající sluchátkové zesilovače, to ano, ale místnost se speciálními parametry je při vší úctě blbost. Ten důvod bych viděl spíš v tom, aby se vyhnuli prodeji padělků těch sluchátek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Chu-To
Nádejný hifista


Založený: 09 júl 2008
Príspevky: 71

PríspevokZaslal: Pi august 21, 2009 20:40:00    Predmet: Odpovedať s citátom

qwertz

Naposledy upravil Chu-To dňa Št apríl 01, 2010 14:08:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne august 23, 2009 02:01:56    Predmet: predajcovia Odpovedať s citátom

Osobne nie som „speaker“ spoločnosti Sennheiser, takže môžem povedať svoj názor či domnienky. Podľa mňa, jeden z dôvodov je vylúčenie atráp, podvrhov, aby neboli tak ľahko v obehu. Druhá vec je, vylúčenie predaja tak špičkovej techniky v obchode so všeličím, od topánok cez cigarety až po audio techniku. Tak aj, aby personál, ktorí ti ich predá bol odborne a servisne schopní pre audio techniku a nie „brbloši“. Čo sa týka ceny, ono je to zložitejšie. Jedná vec je predávať takýto tovar na východnom Slovensku, trebars v Humennom, a čosi iné v blave, kde sú platy podstatne vyššie. Takže, ak výrobca dá vstupnú cenu povedzme 800 eur, tak je na shope či si pridá 100 eur ako objektívny zisk za predaj „veľmi drahých“ sluchátok pre málo majetných ale veľmi zanietených audiofilov, alebo 1000 eur ako štandardných 25 percent naviac. Ak si ale klient kúpi sluchátka za 200 eur tak slušných 25 percent je 50 eur, kdežto „znížená“ cena za HD 800 je zisk 100 eur, čo je ale podstatne viac. Takže pri cenotvorbe musí shop myslieť na to, akej socke a akej kúpnej sile produkt predávaš. Zase na druhej strane, ak ich kupuješ zo seriózneho shopu, kde zaisťujú servis a služby, v cene platíš experta, ktorý ti bude vedieť veľmi seriózne poradiť a pomôcť, poskytnúť seriózny servis za akceptovateľnú cenu, kdežto e-shop to preposiela iným a za „administratívu“ si tučne nechá zaplatiť. Takže vstupná nižšia cena nemusí znamenať nižšie celkové náklady. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne august 23, 2009 06:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

JA SI S VASIM DOVOLENIM PANE MAGISTRE ZALOZIM NOVE TEMA, ALE PROSIM vAS, UZ MI DO NEJ KURWA NEBLIJTE TY SVOJE ZVRATKY A JDETE S NEMA DO TOPICU KTERY JE PRO TO URCEN. VERTE MI, JE JSEM SE MUSEL POMERNE HODNE MIRNIT ABYCH TO NAPSAL V POMERNE KULTIVOVANE FORME A NE JAKO OSTRAVSKY HAVIR. JA O TO NESTOJIM, NAPSAL JSEM TO UZ VYSE, CHTEL JSEM TADY TOPIC KTERY BUDE O TOM, CO BYLO V NAPDISU. TOTALNE, STEJNE JAKO MNOHO DALSICH TEMAT JSTE JE ZASRAL ZVRATKAMA O SENHAJZLECH. BUDTO SE NAUCITE RESPEKTOVAT TEMA A PRIPADNE SI ZALOZIT VLASNI, NEBO BUDU OTRAVOVAT MODA ABY TO MAZAL.

NIC PROTI VAM NEMAM, ALE CEHO JE MOC, TOHO JE PRILIS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne august 23, 2009 09:33:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Musim s Tomasom suhlasit. Co je moc, to je moc.
Viral marketing a thread hijacking ako vysity.
A kedze o HD800 uz bolo povedane asi vsetko a to X sposobmi, dufam, ze sa Mgr. Zahoransky uz toho v druhom vlakne zdrzite .....
Bez ohladu na to, ci to mysliste dobre, zle, alebo inak.
Uz si na to dam pozor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist