Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

NIRVANA nové hifi studio Praha
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 20:41:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu nechápem Pavlovu reakciu a zbytočné urážky, svet sa neskladá len centra Prahy.. Je to smutné. A nemyslím si, že v tom "Tararingapatamu" sa žije horšie ako v centre Prahy alebo že sa tam inak šíri zvuk. Tak o čo ide?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:17:40    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Trochu nechápem Pavlovu reakciu a zbytočné urážky, svet sa neskladá len centra Prahy.. Je to smutné. A nemyslím si, že v tom "Tararingapatamu" sa žije horšie ako v centre Prahy alebo že sa tam inak šíri zvuk. Tak o čo ide?

Myslím, že jde o nedorozumění. Ani trochu to nezní jako urážka a okrajové části Prahy jsou vyhledávaným cílem těch nejbohatších, kteří si tam budují honosná sídla. Jde o to, že není reálné utajit svou identitu v místě, které je relativně malé.
Jinak myslím, že všichni jásáme nad tím, že konečně je v Praze zastoupení a možnost snadno koupit Vaše výrobky. Ale konkurence je velká, takže by to chtělo bojovat takříkajíc "S otevřeným hledím". Ta konspirace je fakt nešťastná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

To nejsou urážky...jen jako potenciální zákazník s nelibostí nesu, že je na vůli prodávajícího, budu-li " připuštěn " ...to se na to radši vy....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:24:36    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To nejsou urážky...jen jako potenciální zákazník s nelibostí nesu, že je na vůli prodávajícího, budu-li " připuštěn " ...to se na to radši vy....

Ano, taky mám rád obchody, které mají pevnou garantovanou otevírací dobu.
Ale zkus uvážit, jestli malé začínající studio, navíc situované mimo město, dokáže vyprodukovat takový zisk, aby se vyplatila pracovní síla na plný úvazek zajišťující trvalý provoz. Podle mě je to naprosto nereálné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:33:16    Predmet: Odpovedať s citátom

To není o otevírací době, Vláďo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 21:45:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Netušíte ako to je.. Je to len o nadšení človeka, ktorý musí robiť aj iné veci nemôže s"sedieť na zadku" a čakať 24 hodín denne. Má svoje dôvody.
A "potenciálny zákazník", Smile to snáď nie.
citácia:
že je na vůli prodávajícího, budu-li " připuštěn " ...to se na to radši vy....

Ide len o dohodnutie termínu, ktorý bude vyhovovať obidvom stranám, to je všetko, žiadna selekcia. Ak toto niekomu prekáža...


Naposledy upravil BV dňa So september 05, 2009 11:42:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 22:57:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsou i jiní potenciální zákazníci, Láďo... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 23:16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Pane Kulíšku, jmenujete se Kulíšek, křestním jménem Jiří, akademický titul není za součást jména považován, není to šlechtický titul, račte se informovat.....a konspirační metody identifikace a lokalizace vašeho studia jsou jsou, mírně řečeno, legrační, obzvláště je-li v takovém Tararingapatamu ( zastávce v pralesích ) jako je Vinoř....vím o čem mluvím, žil jsem patnáct let ve Kbelích a ty jsou přitom ještě o dva kilometry blíže... Laughing


Pavle, tobě se připálil guláš nebo co, že jsi tak kyselej ?

Já vím, on ten dědeček si pořídil hospodu a co čert nechtěl, chodili mu tam lidi ... ono leccos je věc názoru, nedávno jsem četl, jak se kdosi pohoršoval nad používáním nicků, bylo to ve vztahu k českému internetu a ten dotyčný to interpretoval jako jeden z projevů české předposranosti a zbabělosti - dědictví to komunistické éry - a morálky anononymních pomlouvačů, přičemž mu nějak uniklo, že to tak funguje všude po světě. Z tohohle hlediska se pan Kulíšek zachoval nad obyčej korektně. A pokud jde o konspiraci, no, u nás doma se říkalo - každej cikán hádá podle sebe. Mám dojem, že tvoji adresu jsem nikde tady na webu neviděl.

Pokud jde o titulaturu, Američani titul Ing vůbec neznají, což je pochopitelné, poněvadž engineer je strojvůdce (nebo topič na lokomotivě, teď si nejsem jistý), znají jen titul M.D. (medicine doctor) anebo Ph. D. = philosophy doctor, což je třeba i biolog, ty bys byl Ing v Německu, kde je to titul absolventa průmyslovky, absolvent vysoké školy polytechnického zaměření je tam Dipl. Ing., a vzpomínám si, jak se jedna paní na jedné výstavě divila mému titulu RNDr, poněvadž R.N. je v USA Registered Nurse, čili to co u nás diplomovaná sestra, takže já jsem z tohohle hlediska byl hybrid mezi doktorem a zdravotním bratrem Smile.

Jen tak mimochodem, v nějakém ještě čekoslovenském zákoně jsem četl, že Ing není akademický titul, nýbrž pouze stavovské označení. Už to asi neplatí, ale každopádně je to zajímavé. Já jsem jako absolvent UK z roku 1973 žádný titul neměl a jeden z mých šéfů ve výzkumáku, kde byli samí inženýři, dokonce jednou v záchvatu nasranosti vyjádřil pochybnost, zdali mám vůbec vysokoškolské vzdělání, a do komplexního hodnocení jsem dostal úkol dodělat si doktorát.

Psycholog by byl velmi pobaven, neb jak onen inkriminovaný příspěvek, tak tvoje reakce na něj leccos prozrazují o svých autorech, ale to už je dost O.T.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 04, 2009 23:48:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Víš Bohouši, rozebrat motivaci k napsání čehosi může být i silně zavádějící. Známe se oba jako svý boty, koneckonců je to už víc jak pětatřicet let....Velice tomu pánovi přeju obchodní úspěch, ale mám pocit, že něco dělá špatně, byť mi do toho je kulový...mimochodem dnes jsem opravdu dělal guláš a moc se mi povedl, žádný připálení se nekonalo... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MilanTuma
Hifista


Založený: 15 november 2007
Príspevky: 158

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 12:04:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Já nevím, ale snad stačí v případě zájmu koupě zvednout telefon a hned je vše jasné. Kdo má zájem, tak zajede na adresu z telefonu a hlavně se osobně setká, což je naprosto to nejlepší. V dnešním světe sedíme u LCD monitorů a jen spekulujeme odtržení od reality! Ale co, venku je hnusné počasí, tak se ani nedivím příspěvkům. Nemyslím tento příspěvek proti nikomu, jen jako konstatování. Osobně bych před několika měsíci žádné fórum neřešil, vzal kačky, sednul na vlak a jel ku Praze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 12:41:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono je to všechno hodně zamotané. Možná by se mnohé objasnilo, pokud by pan Kulíšek byl ochoten k tomuto:
Máme 5. září. Takže 5. října by bylo zajímavé vědět, kolik lidí za ten měsíc zavolalo, kolik jich opravdu přišlo a jestli některý z nich něco koupil.
Můj osobní dojem je ten, že zvolená strategie prodeje (jakkoliv chápu všechny důvody) je málo vstřícná vůči zákazníkům a v důsledku málo efektivní.

Navíc je to taky otázka nabízeného sortimentu. Pokud jsou informace na webu správné, tak se v podstatě jedná o zastoupení BV v Praze plus jeden CD přehrávač plus předražené kabely, které nikoho nezajímají. Nevím, jak je to s úpravami přehrávačů, ale předpokládám, že zájemci se spíše obrátí přímo na firmu Casea, než to řešit přes prostředníka.

Suma sumárum, jeví se mi to tak, že zájemci z České republiky o produkty BV Audio budou odkázáni na toto zastoupení a tam si pro zboží také dojedou a zaplatí v korunách . Což je určitě velmi záslužná a potřebná věc, kterou je třeba podpořit a pochválit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 13:26:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten titul po technice na vysce v nemecku je Dipl.-Ing. Po nem nasleduje Dr.-Ing. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 15:30:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasím s Kazzatelem, titulem by se neměl nikdo ohánět a zmatek v adresách na stránkách moc seriózní není.
Na druhou stranu vítám prezentaci československých výrobců: BVA, Casea, Krautvire
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 16:35:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim že největší problém bylo toto:

Jmenuji se Ing. Farnta Voprčálek

vs.

Jsem Ing. Franta Vopršálek



Ale je to celý trochu drsný. Internetový stránky maj bugy a o ostatních (obchodních) záležitostech se vyjadřovat nebudu.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NIRVANAHIFI
Nádejný hifista


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 62
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 18:06:59    Predmet: Odpovedať s citátom

vidím, že někteří členové fóra, kteří do tohoto vlákna přispěli, mají problém s jednoduchými záležitostmi.
Tímto příspěvkem bych je chtěl zbavit veškerých nejistot s návštěvou studia.
Co se týká uveřejněné adresy studia na webu, tak ta tam žádná není z prostého důvodu.
Poslechové studio NIRVANA nemá pevně stanovenou otevírací dobu. Každý zájemce o poslech nabízených komponentů se může dopředu na poslech do studia objednat.
Tento způsob nabídky je velmi seriózní k zájemcům o poslech, protože by se asi nelíbila situace zájemci, který přijel do studia z větší dálky bez ohlášení a na místě zjistil, že před ním přišel ohlášený zájemce, který právě poslouchá a ještě nějakou chvíli poslouchat bude, protože si ten čas dopředu domluvil.
Dále je tento způsob také velmi vstřícný, neboť umožňuje zájemci domluvit si poslech v čase variabilním podle jeho potřeb např. ve večerních hodinách nebo o víkendu.

V ostatních hifi studiích doporučují se na poslech také objednat z výše uvedených důvodů.
Stalo se to i mně, že již neměli čas a byla to jen ztráta mého času.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 18:14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:

Pokud jde o titulaturu, Američani ... poněvadž engineer je strojvůdce (nebo topič na lokomotivě, teď si nejsem jistý), znají jen titul M.D. (medicine doctor) anebo Ph. D. = philosophy doctor,


Nic ve zlém bobo, ale toto je taky asfalt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Academic_degree#United_States

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So september 05, 2009 18:20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

konkrétně k "inženýrovi" v US:

technician se chápe jako technik, praktik, většinou sš vzdělání, většinou nikoliv tvůrčí práce a nikoliv teoretický podklad na základě studia

engineer je chápaný více méně jako u nás. Není to sice v US vysokoškolský titul, ale předpokládá se vš vzdělání, tvůrčí práce a teoretický základ. Nemá smysl se dohadovat, jelikož s US zákazníky z VŚ technických oblastí spolupracuji přes 10let. Ten strojník či co byl populární výklad lidá tady, kteří nikdy nikde dohromady nebyli a neměli žádné konkrétní pracovní vztahy s US.

Jiná věc je, že si američani na tituly nehrají. Tady platil rakousko-uherský a německý model, ale už to jde naštěstí taky do háje.

V jiném vláně jsem dával odkaz na publikaci

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=88538#88538

Všimněte si, že tam žádné tituly nemáme. Ty se používaly zde v AR a ST.

K popisu kdo je electrical engineer:

http://en.wikipedia.org/wiki/Education_and_training_of_electrical_and_electronics_engineers

("...Both electrical and electronics engineers typically possess an academic degree with a major in electrical/ electronics engineering"...)

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 04:38:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejdokonalejší titul je stejně PUDr. CSc. a hned potom RSDr. A docela fajn je taky specificky (aspoň myslím) české rozlišení předního a zadního doktorátu.

Já jsem si kdysi udělil titul Magister nauk silozpytných - a pane jakej jsem měl úspěch s vizitkami ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 07:51:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Že by "audio engineer" byl strojvůdce pouštějící hudbu ve vlaku ? Laughing A audio engineering society jejich sdružení ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 09:30:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Opravdu nechápu souvislost mezi poslechem jen na objednání a nezveřejnění adresy. Jednoduchá věta - Poslech/prodej jen po tel. objednání. - na webovkách u adresy by myslím stačila. Já osobně bych do studia které neuvádí svoji adresu ani nezavolal neboť bych ho považoval za neseriózní. Přeji Vám tedy ať tak jako já nepřemýšlí mnoho potenciálních zákazníků.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 11:14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

NIRVANAHIFI napísal:
vidím, že někteří členové fóra, kteří do tohoto vlákna přispěli, mají problém s jednoduchými záležitostmi.
Tímto příspěvkem bych je chtěl zbavit veškerých nejistot s návštěvou studia.
Co se týká uveřejněné adresy studia na webu, tak ta tam žádná není z prostého důvodu.
Poslechové studio NIRVANA nemá pevně stanovenou otevírací dobu. Každý zájemce o poslech nabízených komponentů se může dopředu na poslech do studia objednat.
Tento způsob nabídky je velmi seriózní k zájemcům o poslech, protože by se asi nelíbila situace zájemci, který přijel do studia z větší dálky bez ohlášení a na místě zjistil, že před ním přišel ohlášený zájemce, který právě poslouchá a ještě nějakou chvíli poslouchat bude, protože si ten čas dopředu domluvil.
Dále je tento způsob také velmi vstřícný, neboť umožňuje zájemci domluvit si poslech v čase variabilním podle jeho potřeb např. ve večerních hodinách nebo o víkendu.
V ostatních hifi studiích doporučují se na poslech také objednat z výše uvedených důvodů.
Stalo se to i mně, že již neměli čas a byla to jen ztráta mého času.


Pane Kulíšku, že jste nezareagoval ve stylu "na hrubý pytel - hrubá záplata", to Vám slouží ke cti.
Připomínky, které jsem napsal, jsem myslel vážně a stále si myslím, že na nich něco je. Ale jak se tak dívám zpět, zdá se mi, že bych měl ještě cosi dodat.
Jsem příslušník skupiny, která je na tomto fóru výstižně nazývána "holoprdelníci". Protože nemám dostatek drzosti, abych se vydával za majetného zájemce o vaše zboží, Vaší pěknou poslechovku nikdy nespatřím. Ostatně, k odfiltrování takových obtížných individuí, kteří jenom očumují, zdržují a stejně nikdy nic nekoupí, je objednávkový systém určen v první řadě. Takže to klidně můžete brát i tak, že se prostě jen potrefená husa ozvala.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 11:56:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak se mi zdá, že to všichni moc prožíváte....hifi není prodej diamantů, i když někteří se tak tváří.... a opravdu je někteří to tak dovedou...jim ovšem jméno často končí na son, witz, gold, ček atd...šek se tam zpravidla nevyskytuje... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 12:49:16    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Tak se mi zdá, že to všichni moc prožíváte....hifi není prodej diamantů, i když někteří se tak tváří.... a opravdu je někteří to tak dovedou...jim ovšem jméno často končí na son, witz, gold, ček atd...šek se tam zpravidla nevyskytuje... Laughing


Pavle, je zvláštní, že to říkáš zrovna Ty, který jsi byl jen krůček od toho, své nápady, techickou preciznost i píli v ony diamanty proměnit. A právě Tvoje jméno bylo jednou z těch věcí, které k tomu mohly značnou měrou přispět. To, že končí na ...dek, by vůbec nevadilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
NIRVANAHIFI
Nádejný hifista


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 62
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 12:58:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ve studiu NIRVANA uvítám každého zájemce o poslech nabízených komponentů v akusticky upravené poslechové místnosti.
Těším se také na to, že při diskuzi určitě dojde ke vzájemnému obohacení o zkušenosti z oblasti hifi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 13:10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Opa
citácia:
Každý zájemce o poslech nabízených komponentů se může dopředu na poslech do studia objednat.

a Ty hovoríš potom toto
citácia:
Protože nemám dostatek drzosti, abych se vydával za majetného zájemce o vaše zboží, Vaší pěknou poslechovku nikdy nespatřím.

To je fakt ako u blbých...Je tam nejaká podmienka, že musíš niečo kúpiť, alebo byť "majetný"??? Ľudia, ktorí poznajú mńa vedia, že sa venujem každému, kto má záujem počúvať bez ohľadu na čas a to či kúpi niečo alebo nie.Rovnaké to bude (verím) v štúdiu Nirvána, pretože majiteľ je človek s nadšením pre vec , bez ohľadu na to, či sa Vám jeho meno alebo titul páči alebo nie. Ak máš záujem počúvať, zdvihni telefón, dozvieš sa tú "tajnú" adresu ( potom je bohužiaľ nutné zdvihnúť aj zadok..), ak nemáš tak je zbytočné nad tým meditovať. Nikto Ti nič neprikazuje ani nezakazuje, máš hlavu a slobodnú voľbu, tak ju použi. Je to trápne. A úprimne povedané, začínam lutovať, že som sám doporučil oznámiť vznik posluchovky (po x dotazoch, kde v Prahe je to možné si vypočut) na tomto fóre v rubrike, ktorá je na to určená.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 13:19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Milý a naivní Vláďo, jestlipak víš, jak se obchoduje s diamantama ? Žádný písemný smlouvy, stačí ústní dohoda a nakonec podání ruky....já si bohužel myslel, že něco podobného lze aplikovat i jinde, že slovo stačí....asi je to naivita, ale neumím to jinak...bohužel jiní ano, jak se o tom neustále přesvědčuju...námitku, že jsem se měl dávno poučit, já neberu - buď jednám s hajzlama ( a ti si vždycky najdou skulinku, i kdyby byla smlouva jakákoliv ), nebo nejednám...bohužel až dosud nikdy podání ruky nestačilo, proto holt ty diamanty " nesklízím "...
Ostatním se omlouvám za off topic...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 13:36:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !
Pavle, mám se zájemci o výrobky (koncovými uživateli) vesměs dobré zkušenosti. Co se týče práce/spolupráce pro někoho na zakázku, je to otázka smluvního ošetření, později lze "slevit".

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 14:45:50    Predmet: Odpovedať s citátom

NIRVANAHIFI, BV:

Dobrá, beru to na sebe. Patrně se tedy jedná pouze o můj problém, jakousi autocenzuru či preventivní předposranost, neblahý to následek let dávno minulých.

Doufejme tedy, že dnešní mladá generace má více asertivity a výhradu čtenou mezi řádky "pouze pro vážné zájemce"
(opravdu, nikde to není napsáno, ale člověk si to doplní tak nějak automaticky) bude ignorovat.

Přeji hodně úspěchů!

P.S. - Teď mě tak napadlo, nešlo by v rámci nějaké reklamní akce uspořádat jednou či dvakrát do roka "den otevřených dveří pro holoprdelníky ze slovanetu (lopuchu)" ?
Sice si nic nekoupí, všechno pomluví, ale nakonec třeba někdo dohodí kšeft v podobě doporučení svým movitějším kamarádům či známým. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 14:59:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Vždyť bylo jasně řečeno, že je možné přijít i jen na poslech ....
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 15:38:49    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Vždyť bylo jasně řečeno, že je možné přijít i jen na poslech


citácia:
potom je bohužiaľ nutné zdvihnúť aj zadok..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist