Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Shan 530 Emotion - hudba či pitva?
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
elese
Hifi obsluha


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 4
Bydlisko: Pardubice

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 10:49:54    Predmet: Shan 530 Emotion - hudba či pitva? Odpovedať s citátom

Vážení,pište prosím svoje názory na tyto repro a zkušenosti s nimi, hlavně pak možnosti jejich úprav (výměna kabeláže, úprava tlumení, úprava vyhybky či basreflexu atd.).
Moje představa by byla odstranit "překrvené středy" a jakousi "díru" někde v oblasti 200Hz (alespoň takto charakterizovali nectnosti těchto repro pánové Roček a Holcner).
Jsem majitelem jedněch z prvních vyrobených, bez jakýchkoliv úprav.
Nerad bych se jich zbavoval (tedy alespoň zatím), protože měniče jsou dle mnohých hodně dobré, jen ta vyhybka se moc nepovedla.
Také jsem psal mejlík na czechaudio ohledně aktivní vyhybky, bohužel se mi zatím nikdo neozval....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 14:42:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Napsal jsem ti do posty,neminim to propirat verejne.

Kazdopadne jestli ze mas hnusne stredy,hledej chybu jinde nez v soustavach.Kazdopadne jsou to ostre bedny a vzdycky budou hrat uplne jinak nez je treba projev xavianu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 15:01:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to dost slušná reprosoustava, co je před ní?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 15:04:02    Predmet: Odpovedať s citátom

To je to fakt takovej průser, že se to nemůže "propirat verejne"?

Osobně jsem je párkrát slyšel a nelíbilo se mi to, ale to může být otázka vkusu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 15:10:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani u mne se ti to nelibilo ???U mne jsi slysel E530...

Psal jsem ze ve shanech ten pruser neni...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
elese
Hifi obsluha


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 4
Bydlisko: Pardubice

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 15:33:56    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA
Krmím to Meridiany, konkrétně G08 + G51 + kabely Shark Musical Dream Bi-Wire.
Je to to zatím to nejlepší co se mi podařilo dát dohromady. Hlavně ta G08, z té jsem vážně nadšený.
Této sestavě předcházely opět Meridiani, tentokrát 507 + 551. I tady to bylo dost dobré, ale G řada je o hodný kus dále (bohužel i finančně) Sad
Avšak např. s Vincentem SV 238 + Hehel CDP2 to byl docela průšvih, což na vlatní uši slyšel a musel potvrdit i p. Holcner. (basy výborné, ale to bylo asi tak vše. Zbytek ostrý, na poslech nepříjemný)
Dále jsem zkoušel i Cambridge Audio Azur 840A + Azur 840C. To byl suchý zvuk, bez prostoru, detailů a barev.
Jako poslední jsem měl půjčeného Edgara TP 101 mkII. Ale ani ten si se Shany nerozumněl do té míry, aby mě to nějak vážněji oslovilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 15:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Meridiany znám jen přehravače, to jsou i zesilovače? Přehravače naznačují na velmi dobrou firmu. K těm ostatním výrobkům "no comment", buď je neznám, nebo budu raději zticha.

E-530 nemusí vyhovovat každému. IMHO na klasiku je to velmi slušná bedna, za předpokladu výborného přehravače, kvalitního předzesilovače a nezkreslujícího výkonového zesilovače.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 16:05:29    Predmet: Odpovedať s citátom

elese-Můžu poprosit o popis zvuku meridian na SHAN?A rozdíl mezi základní řadou a tou co teď vlastníš?Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 16:14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě se E530 líbily. Jistě jsou i lepší bedny, ale v té ceně jsou Ečka OK. Všechny. Dneska se mi z druhé ruky zdají trochu předražené, ale to je jiná storry. Taky bych hledal chybu před bednama.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 16:36:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Predrazene??? Co jde dneska koupit za pajdu adekvatniho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 16:49:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to můj názor. Jsou to prostě povětšonou deset let staré bedny z nákupní cenou nových v záruce 70 - 90k. Takové věci si sice hodnotu drží docela dobře, ale nabídka kolem 53 se mi zdá vysoká. OVŠEM, pokud se to za tuhle cenu prodá, pak je to cena adekvátní. Jiné měřítko není. Co jiného? Nevím. Já koupil F3 za polovic, ale ty už taky nejsou k mání. Je to těžký. V téhle ceně se před těmi deseti lety kupovalo lépe, než dnes. Aspoň se mi zdá. Dneska je ta oblast pohodového nákupu výše. Takže máš možná nakonec pravdu. Kdybych hledal v téhle ceně, byly by zcela nahoře. Ale to je taky ovlivněno mou zálibou v českých a slovenských produktech.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1412

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 17:37:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro všeobecnou informaci: Podílel jsem se nějakým způsobem na většině konstrukcí SHAN (výslovně se nehlásím k Emotion 540). Šlo většinou o výběr měničů a o řešení výhybek, které však po ukončení mé práce byly zpravidla ještě "dolaďovány" ve firmě, aby se vyšlo vstříc požadavkům "znalců", případně aby se zvuk připodobnil některé z "vyhlášených" značek. (citace části reakce V.B.)

Jestli "zakopaný pes" těch Shanů netkví alespoň částečně ve výše zmíněném...Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 17:40:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Surprised
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:51:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Shan E530 jsem měl tu čest vlastnit asi tři roky a nemůžu tvrdit, že bych si i dnes myslel, že je to povedená bedna. Byly doby, kdy jsem byl přesvědčen, že průsery ve zvuku je nutno hledat ve zbytku řetězce, ale po jistých oči velmi otevírajících zkušenostech s jinými věcmi jsem se této myšlenky definitivně vzdal. Ty bedny mají prostě specifický a pro mě nepříjemný zvuk, mají charakteristicky tlampačovitě vyhřezlé středy a naprosto špatné basy, o kvičíčích výškách nemluvě. Plus velmi malý zvuk co do plochy a prostoru. Jsem rád, že jsem se jich zbavil, od té doby mě zase baví každý večer poslouchat muziku, i nahlas, a nemusím neustále řešit nějaké pičoviny s komponenty.

Tvrzení, že těžko sehnat za 40-50 tisíc něco lepšího než Shan E530, jsou naprosto nesmyslná. V této cenové relaci je sakra z čeho vybírat, nakonec i já v ní vybral bedny jiné, se kterými se Shany, při vší úctě k nim, nemůžou ani srovnávat.

Elese: Než začneš cpát prachy do ostatních komponentů, poslechni si nějaké jiné bedny, tipy klidně dodám, protože podle mého názoru jedeš na mrtvém koni. Podle mě čím dřív se těchto beden zbavíš, tím líp, protože ještě chvilku a budou naprosto neprodejné. Trvalo mi přes půl roku, než jsem je prodal, a různí lidé mi za ně nabízeli 30 tisíc a podobně. To není moc povzbudivé vzhledem k jejich původní ceně.

Shany rychle z domu ven!

PS: Měl jsem vytuněnou, vylepšenou verzi, kabely Supra, terminály Supra, nevím, ve vyhýbce asi nic, ale snad lepší tlumení středů, a ještě nějaké snad další úpravy, tedy asi to, cos na svých Shanech rád provedl. Mně to dělal přímo Shan, žádná samohonka, a přesto to nepomohlo. Neinvestuj do toho, je to zbytečné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 19:07:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No, s Machalíkem nesouhlasím. Víc už se mi dneska nechce psát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 19:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidím, že stejné vlákno bylo založeno i na Fsportu, a vidím, že Efičák, taktéž dlouholetý majitel, má na zvuk Shanů stejný názor jako já, tedy že ty bedny jsou na hovno. Ano, přesně tak.

Naproti tomu názory některých ostatních lidí odsud, snad vlastně všech s vyjímkou TomášeT, jsou názory lidí, kteří ty bedny znají jen z doslechu, takže by jim měla být přikládána patřičná vážnost.

Jak správně napsal Mongol, tito lidé tu bednu nikdy neviděli, neslyšeli, dokonce ji ani nevlastnili, ba ani u ní nevystřídali několik přehrávačů, kombinací zesilovačů atd., akorát teda Mongol si pak nějak popletl jména.

Představa, že si někdo bude k Shanům E530 pořizovat šest konců a aktivní vyhýbku mi přijde uhozená, za ty peníze si lze koupit normální bednu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 20:41:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyhle bedny byly delší dobu mým snem. Nicméně, poté jsem pořídil jiné a jsem vcelku spokojený. Před delší dobou jsem byl se svojí milou u Machalíka a on nám chtěl předvést, jak úžasně mu to doma hraje. Když řeknu, že jsme byli rozpačití, budu náš dojem velmi nadhodnocovat. (ona hifi vůbec nerozumí, nicméně na mě tajně špitala, že to hraje fakt nějak divně a jestli ty jeho bedny jsou o dost levnější než ty mé) Měl je zapojené na DPA 220, Sony DB930. Bylo to opravdu velmi špatné. Jeho tehdejší obývák nebyl zrovna hifistův sen, házel jsem to na něj. Po nějaké době si Machalík koupil aktivní Agory(podstatně levnější řešení), když mi je pustil v úplně stejném obýváku, byl jsem ohromen, byl to takový rozdíl!!! Hrálo to nádherně, jeden z mých nejhezčích hifivečerů. Spolu se skleničkou a hudbou jsme vydrželi ještě dlouho u noci. Původní Shany jsme rozpačitě vypnuli po pár minutách.. Když jsem mu minule říkal, že se mi Shany opravdu nelíbí, byl jsem tak trochu za vola. Když si pak pořídil ony Agory, byl jeho jediný komentář "už vím jak jsi to myslel". Tolik má zkušenost s Shan E530.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 20:52:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalíku, E-530 jsem měl dost možností v klidu poslouchat, v akusticky dobrých domácích podmínkách (podstřešní prostor) a na slušných sestavách. Přepnutí na Sophie nebyl zas až takový průšvih.

Ty konkrétní bedny dobře znáš, stal ses pak jejich vlastníkem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:12:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Na čem je PUB? poslouchal? V tom příspěvku před tebou nepřeháním, bylo to opravdu velmi mizerné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:25:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Evidentne ne na tom na cem machajda...Jak DPAcko tak Eckove Shany jsou velmi citlive na to co se do nich pusti,pokud to neni dobre,nezahrajou,ale vyleze z nich docela hnus.Nemyslim si,ze jsem mel doma nejaky zazrak,ale urcite vim,ze obrovsky pruser to taky nebyl.

Dalsi vec je,ze na bigbit shany urcite nejsou optimalni volba,tam aktivni srAgory muzou udelat dost velkou sluzbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:31:40    Predmet: Odpovedať s citátom

No, nic moc Sonka jako zdroj signálu byla druhý adept, nicméně, ta zůstala pro Agory stejná. A bigboš tam snad ani nejel. V tý době se mi hodně líbila Tan Dun Symphony. Jak tam zní ty velké zvony, u Jirky to byly jen srandovní zvonečky. Malý a nepříjemný zvuk. Zajímalo by mě co bylo špatně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:45:07    Predmet: Odpovedať s citátom

výhybka v 530 a nezatlumená místnost, IMHO
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:51:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Patrikovy E530 měly ve výhybce nějaký "tuning" od Votlučky a jinou kabeláž. Jestli to bylo k lepšímu, nemůžu sloužit, Patrik říkal, že ano.

Jinak se na to hrálo z lecčehos, většinou XA-7ES, Andrew Heliax, prestd a konec Brassány a taky jsme tam zkoušeli PM-A1. Zvukový průser to rozhodně nebyl, ať šlo o jakýkoliv žánr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Podle toho, co jsem o Sophiích všechno slyšel, to nejsou kdovíjaký bedny. Ale sám jsem je neslyšel.

Obývák byl normálně zatlumen a samozřejmě jsem místo Sony zkoušel i jiný CDčka a měl jsem doma různý DACy včetně TOPDACu a to DPA bylo 222 SSE a měl jsem tam i 386 SSE a taky jiný konce a taky jsem ty Shany měl i v jiných místnostech na úplně jiných řetězcích a taky jsem slyšel jiné Shany na návštěvách a bylo to zcela jedno - velmi protivný malý zvuk.

Nebavme se o bigbeatu a tak, stará Agora od Revoxu rozmetala Shany na milion kousků při zachování stejného zdroje signálu i při výměně zdroje signálu za mnohem lepší a předzesilovače za mnohem lepší. Shan E530 dle mého prostě stojí za hovno, všechny ty povídačky o tom, jak je to dobrá bedna, pocházejí většinou od lidí, kteří je někde slyšeli, zatímco jejich majitelé spokojení až tak nejsou, a to zjevně včetně Elese, Efičáka, mě a dalších; snad jedině TomášT je z nich stále nadšen.

Nemusíme se o to hádat, já jen chtěl Elesemu napsat taky nějakej jinej názor, než jenom ten, že ty měniče jsou nejlepší na světě a že je to vlastně ukrutně dobrá bedna.

Klidně si Elese přijeď do Brna poslechnout alternativy k Shanům, myslím, že pak tě myšlenky na různý upgrady přejdou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:17:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík: jistě sis všiml, tak se nikdo nehádá, jen jsou různé názory, každý ať si to přebere, jak chce. Já třeba vím, že to, co se líbí zvukově Tobě se často nelíbí mě (Studer A-68 atd.) a asi i naopak. V hifi je to běžné, ale to neznamená, že musím na něco ostentativně nadávat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:24:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně se Studer A68 taky nijak výrazně nelíbí, sám bych si ho nekoupil, ale v porovnání s jinýma přístrojema je pořád dobrej, rozhodně aspoň hraje, když už nic, a má dobrej spodek. Nepodsouvej mi Studera. Co se mně zvukově líbí ty nevíš, protože sis to nikdy nepřijel poslechnout, což považuju za škodu, protože pochybuju o tom, že bychom se neshodli.

Každopádně si myslím, že jako dlouholetý majitel nějakýho výrobku mám plný právo říct přesně co si o něm myslím, a jestli to okolní komunita, která ten výrobek z nějakýho důvodu zbožňuje (ty měniče!!!), špatně snáší, tak to je mi líto, ale víc pro to udělat nemůžu, nadávat na ten výrobek kvůli tomu nepřestanu. Stál mě spoustu peněz a prodat ho byla potíž a byly s ním tři roky akorát problémy a nehrál dobře.

Elese si nakonec může udělat svůj vlastní názor. Jestli má takovej ten nejistej dojem, že to furt tak nějak není ono, furt něco vadí, furt by to chtělo cosi zlepšit, pořád to hraje tak nějak blbě - tak to je ono. Není to CDčkem, není to zesilovačem, není to místností, není to sítí, není to kabelama, je to prostě těma bednama.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:36:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě existují lepší bedny, ale to platí vždycky. Můžeš dát příklad toho, co v ceně E-530 považuješ za lepší?

A samozřejmě existují i lepší, než Sophia. Ta stála cca 5 x víc než E-530 a 5x lepší není.

A mimochodem, tys tehdy přistoupil na dost vysokou cenu. Protihráč byl zkušený harcovník Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:37:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak my všichni jsme o E530 hrozně snili, bylo velmi těžké je sehnat, ta cena se skoro dala považovat za výbornou...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:53:11    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Ta cena v sobě obsahovala ten tuning a tu povrchovku, která byla fakt krásná. Klasický černohnědý E530 s tou spodní ploutví jsou mnohem ošklivější.

Každopádně já byl tehdy fakt zblblej, z Lopuchu a ze všeho, Shan E530 byl prostě můj SEN, musel jsem je mít za každou cenu!! A tak jsem si o nich pořád četl ty recenze a v nich bylo jak jsou přesný a dokonalý a doslova zvukařskej nástroj a všechny ty ostatní nesmysly, a pak se najednou vyskytly a já měl peníze, tak jsem do toho hned šel. Byla to, spolu s DPA, za který jsem dal taky spoustu peněz, protože to byl přece nejlepší zesák na světě, moje velká hifistická chyba.

Jinak za Shan a DPA jsem zaplatil dohromady neuvěřitelných 80 tisíc, dodnes tomu nemůžu uvěřit. Když uvážím, co se za tyhle peníze dá sehnat, tak je mi úplně blbě. Byl jsem velmi nezkušený tehdy.

Jinak pokud by cena dnešních Shanů byla řekněme takových 45, tak za to seženeš opravdu hodně jinou klasse, o tom nepochybuj.
Revox Agora B je mnohem lepší než Shan a obsahuje už v sobě zesilovače, Quadral Vulkan je mnohem lepší než Shan, JBL Ti 5000 je zcela jinde než Shan, Studer A723 je lepší než Shan a je opět aktivní, Revox Symbol B je lepší než Shan, úplně všechno je lepší než Shan!

Já fakt nevím, že se vám ta bedna tak líbí, nechápu to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 23:35:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Musim napsat ze machajdovo E530 byly fakt krasne...Prestoze jsem je mel moznost jednou slyset,prohlasuju ze me hraly v tu dobu jinak a pro mne lepe,nechci pekulovat cim to bylo,jiny zdroj signalu,jiny konec.Bylo toho dost.Ale jak to hralo u Ondry bych nejvetsim pruserem nenazval...Jsou i horsi budky.A i horsi zesilovace.Nema cenu tady rozdmychavat flame.

Nicmene nejsou to zas takove sracky jak je o nich psano.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist