Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

dhfool

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:53:38    Predmet: dhfool Odpovedať s citátom

Tak jsem se přinutil něco o sobě napsat.
Poslouchám převážně klasiku a metal,ale nepohrdnu jakoukoli dobrou hudbou,pokud se tedy nejedná o dechovku.
Co mi prošlo dlohodobě poslechovkou za ta léta:
Repro:BaW DM 303,Shan Emotion 520MKII,Totem Acoustic Forest.Zesilovače: Denon PMA 255uk,Creek A52,Aura D7A.Zdroje signálu:Denon DCD485,DCD755,Sony XA50ES.Kabeláž a filtrace:Audioquest type4BD,Profigold PGA3000 Rolling Eyes ,Shark Musical Dream,DPA Sound Refiner II,filtr Supra+síťové Vincenty Rolling Eyes .
Momentální sestava:
Totem Acoustic Wind,Shark MD-BiWi,Primare A30.2,DYIkableXLR i Cinch,BV Audio P1SE,DPA SRII,Pioneer DV656a+modul Audiopraise Vanity.
V blízké době bych chtěl změnit konc.zesilovač za BVaudio a následně pořešit nákup DACu.
Ale i teď jsem se sestavou HOOODNĚ spokojený.
Přidávám pár fotek...


Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:25:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:55:47    Predmet: 2 Odpovedať s citátom

Detail

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:27:01, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:56:24    Predmet: 4 Odpovedať s citátom

Detail

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:26:00, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:57:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Detail

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:27:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:57:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Detail

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:26:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:58:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Detail


7.jpg
 Description:
 Filesize:  91 KB
 Viewed:  527 Time(s)

7.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 18:59:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslechovka zadek

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:26:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 19:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Pěkné. Myslím, že zamýšlené změny budou skutečné ve směru Hi-Fi. Tedy správným směrem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 21:56:34    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Hasna
V to doufám,Primare nezapře bývalého konstruktéra od PassLabs...je trochu "muzikální" ... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 22:18:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Totem Acoustic Wind si, vzhledem ke svým zvukovým preferencím, umím představit coby jedno ze svých vysněných konečných řešení Smile

To jsou fakt skvostné solitéry ... gratuluju ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 11:26:40    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut
Wind jsou jediné bedny co jsem slyšel a nic mi na nich nechybí ani nepřebývá...Jediná jejich vada je svinsky vysoká cena,která se pořád drží...oprávněně.Je z nich cítit spousta práce při dolaďování,tak jako ze všech Totemů.

Strašně rád bych si někdy poslechl i pětipásma Shaman.V česku nejsou tuším ani jedny a v Evropě to bude v kusech...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Darby
Hifi obsluha


Založený: 10 január 2008
Príspevky: 9
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 17:55:06    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool
četl jsem že chceš koupit zes od BV, jestli se nepletu tak jsi ho nedávno prodával. Já mám na něj zálusk, proto mě to zajímá. Mohl bys o tom něco napsat, co tě vedlo k prodeji ?

_________________
pochybuji, tedy myslím, myslím, tedy jsem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Johm370
Hifi obsluha


Založený: 27 máj 2007
Príspevky: 28
Bydlisko: Benešov u Prahy(Postupice)

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 18:25:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,máš pěknou sestavičku,a dobře vše promyšlené...chtěl bych se tě zeptat jak seš spokojenej s tim základním modelem od Denona,myslim model 255 UK.Poděl o svůj názor na na něj.Já taky Denon moc nemusim...až na vyjímky,a právě tenhle model mám doma,jako provizorum...za 1600kč dobrej ne?
_________________
Než něco řekneš,zamysli se ve finále z toho může být pěkná blbost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 19:24:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím,že to je opravdu povedený stroj.Vytknul bych mu syntetický a drsný zvuk bez rozlišení barev nástrojů.Ja to takový dělník,jako provizorka dobrý.A rozhodně bych mu nehádal jen 25w do 8ohm.
Zvukem rozhodně pasuje do vyšší kategorie,než je.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne január 20, 2008 19:26:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Darby
Určitě si BVa někde poslechni.Je to POCTIVÝ stroj.Když si přečteš co jsem o něm napsal,tak možná i najdeš,proč jsem prodával.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ut september 23, 2008 22:46:02    Predmet: Aktualizace-Nový zešilovač Odpovedať s citátom

:

Naposledy upravil dhfool dňa So apríl 11, 2009 20:28:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 06:29:02    Predmet: Re: Aktualizace-Nový zešilovač Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Nový zesilovač.

http://picasaweb.google.com/dhfool78/Audio#slideshow


A copak že je to za krabici od bot? Nějaký info....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 08:48:46    Predmet: Odpovedať s citátom

DPA 380 + nejnovější úpravy dle P.D.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 10:37:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to drobek od Tomáše,co? Laughing Včera jsem u něj byl a nedá se na to říct nic jinýho,než to,že ten zesík je prostě nádhernej Thumbs up a to za velmi příjemnou cenu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 17:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
nedá se na to říct nic jinýho,než to,že ten zesík je prostě nádhernej


On tak i hraje Very Happy
Vic info http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=high_end
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 17:47:18    Predmet: Odpovedať s citátom

A za to vdecime vsichni nasemu nacelnikovi. Cool A ja jako takovy maly nacelnik budu mit ty kousky dva -))))))))))))

Cool Cool Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi október 31, 2008 13:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool-nechápu jakým myšlenkovým procesem jsi v minulosti dospěl k tomu rozhodnutí vyměnit předražené pidisloupky forest za ultrapředražené pidisloupky wind? Bydlíš v baráku jako kráva čili nedostatkem místa netrpíš, tak proč vlastně? Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bouche
Hifi obsluha


Založený: 25 december 2008
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: Po júl 06, 2009 19:07:15    Predmet: Odpovedať s citátom

U dhfoola hraji Totem Wind velmi dobre. Skoda jen, ze nema nijak upravenou mistnost. Muze to hrat jeste lepe! Snad si to dhfool veme k srdci a necha Totemy ukazat to, co umi. Vubec neznam pripojeny aparat, ale hralo to s nim pohodove, pritom otevrene a ma to drive. Zajimavy je uplne jiny charakter basu, nez s Halcro. Halcro s Totem Wind ma mnohem vetsi udernost na basech a celkovou dynamiku. Na stredech a vyskach je to velmi ciste u obou zesilovacu. I pres horsi akustiku je vyborny prostor, jak sirka a hloubka, tak holograficke umisteni nastroju. Trochu je stereoobraz posunuty k leve strane kvuli odrazum v mistnosti. Celkove jsem byl spokojeny a kdyby mel Ondra dyhu maple, tak jsem je od nej hned i koupil. Verim, ze az si necha zatlumit poslechovku, tak je uz nebude chtit prodat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Po júl 13, 2009 19:11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo jo, bejvák stojí za prdlačky. Už dva roky se s tím snažím něco udělat a pokaždé mi do toho něco vleze Embarassed
Ad prodej... Zatím jsem je nikde nenabízel a když se tak dívám-poslouchám, co bych potom koupil, tak si je snad nechám na další pětiletku Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist