Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zakázat zobrazování inzerce

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Námety
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 17:46:57    Predmet: Zakázat zobrazování inzerce Odpovedať s citátom

Velice by mě potěšilo, kdyby v nastavení uživatele bylo možné zakázat zobrazování fóra inzerce. V poslední době je těžké v záplavě nabídek "Predám" najít normální příspěvek. Nemám v myslu nic kupovat a tohle velmi znesnadňuje orientaci v seznamu nových příspěvků.

Možná by stálo za úvahu zrušit inzerci úplně, na to jsou specializované servery typu Aukro.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 19:24:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Naivko.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 20:40:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A co takhle tu oranžovou barvu v bazaru prostě ignorovat? A aukro je pěkná píčovina.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 21:54:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohuzial, toto momentalne nie je technicky mozne (volitelne vypnutie kategorii uzivatelmi).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St september 30, 2009 23:29:42    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Naivko.

Určitě znáš Přelet přes kukaččí hnízdo.
Alespoň jsem to zkusil. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št október 01, 2009 00:05:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A co takhle- jedno, anebo reálněji - pár předdefinovaných vláken předám, koupím:
- zesilovač (+ pre, end)
- repro
- digital (cdp, dvd, pc)
- analog (gramo, tape, tuner)
- ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:04:18    Predmet: Odpovedať s citátom

v poslednom case sa to tu hemzi len inzerciou a federmanom - ani jedno z nich ma vobec nezaujima ..
navrhujem aspon zakazat pravidlami fora tzv. "upovanie" (posielanie ponuk nahor - teda v style"stale aktualne", "nova cena" atd.. ) a zaroven obmedzit vytvaranie inzeratov len pre aktivnych uzivatelov fora (teda napr. +50 prispevkov)..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Navrhujem nerobiť s tým nič. Koho nezaujíma nejaká sekcia, nech tam jednoducho nechodí. V jednoduchosti je krása Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas se Slimákem - nechat to být.

"upování" tak, jak psal ferenc, nevidím důvod, proč to zakazovat, nebo omezovat (jasně, v rozumné míře). Když chce někdo změnit cenu, tak to udělá jak? Založí nové vlákno aby na to upozornil?!?
Taky něco občas inzeruju. A to, že opa nebo ferenc ne, je jejich věc.

Pokud bych něco změnil, tak je to nastavení uvodní stránky, aby se zobrazovaly hned poslední příspěvky, abych nemusel pořád klikat na to rolovadlo s nabídkou, kde se mi často stává, že se ukliknu a pak musím čekat, abych mohl klinknout správně - u toho se dost často nas.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:34:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
Navrhujem nerobiť s tým nič. Koho nezaujíma nejaká sekcia, nech tam jednoducho nechodí. V jednoduchosti je krása Wink


kam nech nechodi ? ved ked sa chces pozriet o co v tom inzerate ide tak ho musis otvorit - a po otvoreni vo vacsine pripadov zistis ze to je nieco, co si uz stokrat videl - je to len poslane nahor ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:45:48    Predmet: Odpovedať s citátom

V tom prípade ho budeš musieť otvoriť a ak sa tam nič pre teba prínosné nedozvieš, tak to jednoducho zavrieš.
Vyhovieť absolútne všetkým sa skrátka nedá. A ak niekto mení cenu, upovanie je namieste v tom prípade. Ak niekto upovanie "zneužíva", nič sa s tým neurobí, je to skrátka o disciplíne userov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 10:47:58    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Když chce někdo změnit cenu, tak to udělá jak? Založí nové vlákno aby na to upozornil?!?


Cena sa da zmenit editovanim povodneho prispevku, co ale inzerat neposle nahor - preto to nikto nepouziva

dhfool napísal:
Taky něco občas inzeruju. A to, že opa nebo ferenc ne, je jejich věc.


Ak chces nieco predat nepchaj mi to prosim pod nos, ja o to nemam zaujem. Kto zaujem ma tak si tvoju ponuku v inzercii najde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 11:10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ak chces nieco predat nepchaj mi to prosim pod nos, ja o to nemam zaujem. Kto zaujem ma tak si tvoju ponuku v inzercii najde.


Můžeš inzerci SVOBODNĚ přehlížet, nikdo Tě nenutí se do ní dívat.

Něco mi říká, že jsi člověk, který musí mít za každou cenu poslední slovo.
Máš ho tedy mít.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 11:13:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne ze nechat jak je, toto je uzce specializovane forum, s uzce specializovanou inzerci, fakr na aukru bych to nehledal ani nekoupil, tady se mnozi zname a mame mnohem vetsi jistotu nez podelane aukro. OPA, nic si z toho nedelej, ver tomu ze jine zase nebavi jine temata kde se treba angazujes ty, myslim odbornejsi, taky je nectou nebo jim nic nerikaji. Mne se slovac libi proto ze je tady vse co potrebuju a nejsou tady zadne vetsi potycky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 13:07:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
v poslednom case sa to tu hemzi len inzerciou a federmanom - ani jedno z nich ma vobec nezaujima ..
navrhujem aspon zakazat pravidlami fora tzv. "upovanie" (posielanie ponuk nahor - teda v style"stale aktualne", "nova cena" atd.. ) a zaroven obmedzit vytvaranie inzeratov len pre aktivnych uzivatelov fora (teda napr. +50 prispevkov)..

V najblizsej dobe budem musiet dat "na papier/sklo" par pravidiel, tomu sa uz nevyhnem.

Ak da niekto novu cenu, to je ok, ale samotny UP je uz na zamyslenie ... (riesenim je limit povedzme 1 up za 1-2 tyzdne).
A este naviac treba v tomto rozlisovat cisto sukromnu inzerciu a sedu ekonomiku.
S nejakym limitom podla poctu prispevkov ale nepocitam, pokial to nebude jednoducho technicky realizovatelne.
A budem musiet upravit odmazavanie starych inzeratov (hoci sa uz logicky nezobrazuju).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 13:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

S "up" osobně nemám problém, přijde mi to jako serióznější a přehlednější, než zadat znovu stejný inzerát se stejnou cenou. Leda by se znovuzadávání stejných inzerátů se stejnou cenou úplně zakázalo. Laughing Když už dát tedy něco do pravidel, tak třeba zákaz "up" častěji než třeba 1x týdně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 13:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mojho nazoru forum ako technicky prostriedok (phpbb) nie je vhodny na vsetko co sa snazi na slovanete pokryt.

v pripade inzercie nam prekaza miesanie inzeratov medzi ostatne prispevky, ale nielen to - pravidelne sa tu riesia problemy okolo komentovania inzercie ..
mozno by stalo za to pouvazovat ako inzerciu z fora vytiahnut do nejakeho ineho systemu

takisto sa tu riesil problem okolo neprehladnosti a roztriestenosti informacii k istemu projektu - dispre, 222 a pod. na to predsa existuje system wiki..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 13:35:39    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
podla mojho nazoru forum ako technicky prostriedok (phpbb) nie je vhodny na vsetko co sa snazi na slovanete pokryt.

v pripade inzercie nam prekaza miesanie inzeratov medzi ostatne prispevky, ale nielen to - pravidelne sa tu riesia problemy okolo komentovania inzercie ..
mozno by stalo za to pouvazovat ako inzerciu z fora vytiahnut do nejakeho ineho systemu

takisto sa tu riesil problem okolo neprehladnosti a roztriestenosti informacii k istemu projektu - dispre, 222 a pod. na to predsa existuje system wiki..


Ide o to, ze phpbb ma kopec modulov, ktorymi sa (mozno, nemam uplne 100% prehlada zatial) daju tieto veci okolo inzercie pokryt.
Wiki atd, to je zase ina tema.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 20:50:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Mně se líbí 2 myšlenky.

1. povolit inzerci jen aktivním uživatelům
2. upozornit na komerční inzerci

Jak to ale realizovat, nechám na Trotoušovi. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petr32
Nádejný hifista


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 69
Bydlisko: Stredo-severni Morava

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 21:21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Spíš trošku "natunit" forum, aby zvladalo ve filtrovavani zahrnout zohledneni kategorii. Myslim tim - nejsem sam, kdo pouziva funkci zobrazit nove prispevky. Toto filtrovani obohatit o moznost volby, jake fora me zajimaji a maji se zahrnout (zpocatku asi uplne staci volby inzerce/ostatni/all). Tak by se vsichni nazrali a koza zustala cela...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 21:46:02    Predmet: Odpovedať s citátom

dhfool napísal:
Pokud bych něco změnil, tak je to nastavení uvodní stránky, aby se zobrazovaly hned poslední příspěvky, abych nemusel pořád klikat na to rolovadlo s nabídkou, kde se mi často stává, že se ukliknu a pak musím čekat, abych mohl klinknout správně - u toho se dost často nas.....


Ve Firefoxu 3 stačí jednou tu stránku otevřít, pak párkrát do adresního řádku napsat začátek url "hi" a vybrat URL této stránky (obsahuje parametr new...), aby se ji firefox naučil preferovat, a pak při každém dalším napsání hi do adresního řádku firefox rovnou tuto stránku nabízí. Funguje to pro každé url, takže třeba na oblíbenou sekci na diyaudio, na kterou chodím nejčastěji, stačí napsat di a mám hned http://www.diyaudio.com/forums/pc-based/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 22:15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Babrem sa dnes cele poobedie s novou verziu 3.0.6 (preniesol som tam pokusne obsah), ale narazam tam na nejake nove problemy s CZ/SK lokalizaciami (zobrazovanie lokalizovanych mini-ikon) a tvorbou vlastneho mierne upraveneho dizajn stylu (suvisi to s nutnymi upravami , aby sa forum trochu podobalo na to sucasne a nie na nove defaultny styl/layout, ktory sa mi nepaci a zda aj neprakticky).
Takze inzercia ma zatial vobec netrapi Smile
Ale je mozne novo reg. uzivatelov do urciteho poctu prispevkov automaticky zaradit do specialnej skupiny, ktorej mozu byt upravene prava.
A kedze nova verzia ma vstavanu UP funkciu, tej sa da nastavit limit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 22:29:21    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin
Ale jo, jde to, ale pouze pokud je nějaký nový příspěvek.

Pokud to chci udělat pro přispěvky "den zpátky", tak mě to hodí na stránku "search".

Já to rolovátko nějak překousnu. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne november 22, 2009 22:35:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, to je trošku opruz, to souhlasím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
skyd
Hifista


Založený: 09 január 2008
Príspevky: 155
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom / Bratislava

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 00:19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

a neslo by len pridat link na prispevky za podlednych x dni?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 09:54:46    Predmet: Odpovedať s citátom

skyd napísal:
a neslo by len pridat link na prispevky za podlednych x dni?


Pokud ten skript vezme data i přes GET, nejen přes POST (což asi jo), pak jen záleží, zda existuje nějaká standardní možnost, jak takový link přidat, aniž by troton musel měnit interní šablony phpBB.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
587sk
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 161

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 10:25:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Už dávnejšie som navrhoval jedno vlákno na predám, jeno na kúpim a jedno na vymením, ako to fungovalo na Hifipasion. Tieto vlákna by boli v podstate stále aktuálne a nebola by potreba inzerentov "vyťahovať" svoje inzeráty príspevkami stále aktuálne a pod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po november 23, 2009 11:55:35    Predmet: Odpovedať s citátom

587sk napísal:
Už dávnejšie som navrhoval jedno vlákno na predám, jeno na kúpim a jedno na vymením, ako to fungovalo na Hifipasion. Tieto vlákna by boli v podstate stále aktuálne a nebola by potreba inzerentov "vyťahovať" svoje inzeráty príspevkami stále aktuálne a pod.


Toho bych se bál ze všech zde padajících návrhů asi nejvíc... Znamenalo by to číst VŠECHNY inzeráty...

Mně osobně současný stav vcelku vyhovuje. Pomocí pravého ovládacího prvku si nechám vylistovat seznam příspěvků za posledních x dnů, co jsem tu nebyl. Ty, co jsem již viděl jsou zobrazeny jinou barvou než ty, které jsou nové. Když vidím "prodám něco, co mne zajímá", kliknu na to, když vidím "prodám něco, co mne nezajímá", tak na to neklikám, a čtu dál...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Námety Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist