Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Repro k Marantz PM7003

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
chors
Hifi obsluha


Založený: 24 november 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Št október 01, 2009 06:39:38    Predmet: Repro k Marantz PM7003 Odpovedať s citátom

Zdravim,
planujem kupit stereo zosilnovac Marantz PM7003 a k nemu by som chcel kupit nejake regalove reprosustavy, vie mi niekto dat typ s ktorymi repro by som mal vyskusat posluch?
Cena repro by mala byt do 700,-Eur
Planujem ho vyskusat s Usher S520 a Xavian primissima ale dam na rady.
K zosilovacu bude pripojeny aj subwoofer Velodyne CHT 10Q.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: Št október 01, 2009 16:10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Servus,...mam Marantz PM 17,jeden cas som ho pouzival s Epos 12.2 ,bolo to dobre ale malo to malo vysok na moj vkus a nieco mi tam chybalo,...neskor som k nemu pouzival BV audio S1.2 ,tam uz bolo vysok akurat a nic mi tam nechybalo,mozno bas mohol byt pevnejsi ale to je vec vkusu,bolo to take prijemne makke akoby,ine bedne som neskusal,ale mam iny zosik ako ty a aj usi a vkus takze vyskusaj,tie BV audio su za moc dobru cenu,ved vypocuj aj ine a uvidis,.....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: Št október 01, 2009 16:12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Este k tomu subwoferu,pocul som ho v platane,na kino moc fayn ale na hudbu radsej radu spl,tam to uz bolo o inom,ale asi dost zalezi na muzike aku pocuvas,......
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chors
Hifi obsluha


Založený: 24 november 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 06:35:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Co sa tyka hudobneho stylu tak sa jedna hlavne o melodicky rock/metal, a nakolko zostava bude umiestnena viacmenej v kancelarii tak preto ten subwoofer k regalovkam.
A co sa tyka subwoofera, ano rada spl je podstatne lepsia ako rada CHT ale to by som musel kupit aj kvalitnejsie regalovky a kvalitnejsi koncovy zosilovac a to sa uz pohybujem v inej cenovej kategorii.

Ale aj tak dakujem za odpoved
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 09:17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

mám doma BV audio S1.2 a za tu cenu nic lepšího neseženeš, co se týče pevnosti basu , tak to záleží hodně taky na zesilovači - používám CA 840ku a je to paráda , měl jsem i spoustu beden od xavianu a už bych si je nikdy nekoupil! ten sub bych nekupoval - vyhozený peníze, raději lepší zesilovač ( ty bedny se nezdají ,ale čím lepší zesilovač tím líp - platí všeobecně ) pochopitelně všechno je otázka vkusu , to jen tip na BV S1.2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
chors
Hifi obsluha


Založený: 24 november 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 12:50:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za typ BV audio S1.2 ale na moj vkus su moc vysoke na regalovky (a ani nikde neviem najst ziadnu recenziu).
Zosilovac uz je objednany takze asi ho nalozim do auta a pojdem ho s niecim vyskusat a kedze pocuvam rockovu hudbu tak myslim ze nejaky subwoofer bude nutny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 14:50:09    Predmet: Odpovedať s citátom

chors napísal:
Vdaka za typ BV audio S1.2 ale na moj vkus su moc vysoke na regalovky (a ani nikde neviem najst ziadnu recenziu).


Sprav si vlastnu na zaklade svojho ucha - vylet do Trnavy to isti. Ked si nechas pustit vsetky bedne po rade, tak nakoniec odides s F3B Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
chors
Hifi obsluha


Založený: 24 november 2008
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 16:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Na F3B financne nemam tak s nimi v ziadnom pripade neodidem Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
audiocz
Hifi obsluha


Založený: 30 august 2009
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Pi október 02, 2009 20:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

tak se na to koukám , že jsem něco splet , ale k věci : já psal ,že mám BV S1.2 ,ale ono to jsou BV E1.2 ,takže co jsem psal platí pro tyto bedny i když jsem slyšel všechny od BV ano jsou menší ale velké zvukem , v místnosti 4,5X 3,5 s dobrou akustikou je to vynikající ,předností všech BV je precizně naladěna výhybka s vyrovnanou kmitočtovou charakteristikou , což třeba xaviany ( bohužel ) nemají a spoustu beden a to třeba 3x dražsí - prostě obchod je obchod a je málo těch , kteří to dělají ze zálibou a ne z vychcanosti !! pokud máš už objednán zesák marantz 7003 , tak budiš ,ale všechny bedny od BV si zaslouží daleko lepší zesilovač !! k těm basům ,bych napsal ještě tolik , že neméně podstatný je přehrávač , já osobně vlastním Denona 1550AR ,ale s vyměněnými operáky ,hodiny atd.pak ještě všechno vhodně prokabelovat a máš zvuk jak víno !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist