Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Blbové a hifi
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 09:39:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To víš že jsem si ho pak vychutnal jak malinu, DeDeRáka jednoho. A nakonec i poslal ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 12:01:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Vy ste už v EU??? Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 17:38:31    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?action=vthread&forum=9&topic=2691
Hlavně nezapomeňte, že by to mohlo mít i negativní vliv.
No jo, ale jaký a proč ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 17:42:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing hele já už se nebojím toho,že by se tam někdy k něčemu skutečně dopracovali Laughing
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 10, 2007 20:22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

paci sa mi tu viac a tiez ma uz nebavi omielat dookola to iste...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 09:21:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Už to vypadalo, že dnes nebude žádná legrace ... Wink
Na fsport zavítala včera nějaká žena (já mám ale stále podezření, že je to nějaký borec, nechce se mi věřit, že by se nějaká ženská takhle věnovala HiFi), která dnes založila zajímavé vlákno Kam ještě pro hifiinfo? - doplňte odkazy. A v úvodním příspěvku odkazuje kam ... no přeci na naše zakázané fórum! Bijte na poplach!

Co myslíte ... vydrží tam ten odkaz? Nebo rovou zmizí pro jistotu celé vlákno?
Martina čeká velké dilema. První ženská a hned jí zeditovat/smazat jeden z prvních příspěvků na fóru? Aby si ji nevyhnal ...

Jinak je hezké sledovat, že jakmile se objevil náznak ženské, hned se všichni můžou přetrhnout ji pozravit a něco přiblblého napsat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
philo
Hifista


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 09:31:47    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som tiez napisal nieco priblble, bol by som rad, ze taka zena existuje. ono ich existuje viac, len to beru trochu inak. na inom technickom fore je tiez jedna zena (urcite to nie je ziadny borec) a ta je aj dostatocne technicky znala v urcitych problematikach. dufajme, ze sa zucastni debat aj u nas. ja som teda urcite za (pro).
_________________
len sa neunáliť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 10:35:52    Predmet: Odpovedať s citátom

u nas v softverovom biznise sa hovori:
zena programatorka je ako morske prasa - nie je ani prasa, ani morske ... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 14:16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

Vzhledem k tomu, že Machalík co založil toto vlákno má ban, na základě čehož se rozloučil i Acon, já když teď mám ty obludy doma toho taky moc nenapíšu bo mám taky ban ... no, moc lidí tam teda nezbylo, možná tak akorát Syčák. A nejhezčí na tom je, že po té co Martin všechny majitele velkých beden zabanoval, tak napsal příspěvek kde nám (všem majitelům velkých beden) vysvětluje, jak ty velký bedny vlastně nemůžou hrát jinak než ty jeho pidiboudy. To je dokonalé. BLB v HiFi Laughing Laughing Laughing

... jsem přemyšlel co může jit slyšet na velké bedně s velkým basákem ... Laughing Laughing Laughing


Jen pro upřesnění, Acon se naštěstí rozumě vrátil na moji prosbu, takže venku zůstal jen Machalík a teď vlastně ještě ty, páč už jsi taky v klubu BIG-BOX, ale jinak máš pravdu. Možná ještě někdo přibude, stačí snížit krytéria pro velikost bedny Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 14:34:01    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Možná ještě někdo přibude, stačí snížit krytéria pro velikost bedny Smile

No to jsem zvědav kam až se sníží kritéria pro velikost bedny. Aby se nám tam za chvíli nedostaly i Martinovy XN125, když už o těch "velkých" bednách tak zasvědceně píše ... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št január 11, 2007 14:51:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

No to jsem zvědav kam až se sníží kritéria pro velikost bedny.

Můžeš něco navrhnout, první nástřel Smile

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 19:20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Neco se mozna bude dit Laughing
http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?action=vthread&forum=3&topic=2672
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 19:35:58    Predmet: Odpovedať s citátom

prihovaram sa za sucastny stav na miniBB - ziadne amnestie ...
mne je tu dobre a tesim sa ze ludia tu pribudaju ...
napoleonek robi tomuto foru najlepsiu reklamu, za co mu verejne dakujem Smile

na navrat "tam" uz nepomyslam ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 19:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Věděl jsem, že tu klid dlouho nevydrží Smile
_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 19:48:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasím s ferencem. Amnestie v tom jedině udělá další bordel. Někdo se přesune zpět, Martin za chvíli zase začne vychylovat (lidi nepředěláte), lidi budou zase migrovat. Zdejší fórum má mnohem větší potenciál, Troton stále přidává nové vychytávky. Nevidím důvod, proč bychom měli miniBB považovat za primární a toto jenom za nějakou podružnou odnož. Již dnes je tu minimálně stejný provoz jako na miniBB, přicházejí noví lidé.

Kdo stále trvá na amnestii, řeže si větev sám pod sebou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se zpět v žádném případě nechystám, stejně by si člověk musel dávat pozor na to co píše, aby nedopad znovu s banem. Podle mě je to "odbanování" o ničem, prázdné gesto. Nad fórem sedí stejný blb, který se bude chovat pořád stejně.
Navíc poté co jsem slyšel něco z jeho obhajoby, proč se tak vlastně chová a proč nekompromisně banuje "odpůrce" je mi naprosto jasné, že svůj postoj k těm co s ním nesouhlasí nezmění. Thats all.

PS: Jediné pozitivum amnestie vidím snad jedině v možnosti zase dávat inzeráty ...
I když toto se dá vyřešit i druhou registrací, že?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:26:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Já se zpět v žádném případě nechystám, stejně by si člověk musel dávat pozor na to co píše, aby nedopad znovu s banem. Podle mě je to "odbanování" o ničem, prázdné gesto. Nad fórem sedí stejný blb, který se bude chovat pořád stejně.
Navíc poté co jsem slyšel něco z jeho obhajoby, proč se tak vlastně chová a proč nekompromisně banuje "odpůrce" je mi naprosto jasné, že svůj postoj k těm co s ním nesouhlasí nezmění. Thats all.


Máš pravdu a to v celém rozsahu příspěvku, jen dodávám, že snaha o amnestii je odůvodněná jinými pohnutky, než návrat ztracených duší. Ty jsou vesměs spokojeny se současným stavem. Cílem je narovnat a fixovat někeré pokřivenosti pro ty ostatní, co zájem mají a pro ty nové. Nejde o žádný pomyslný souboj.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:37:44    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Cílem je narovnat a fixovat někeré pokřivenosti pro ty ostatní, co zájem mají a pro ty nové. Nejde o žádný pomyslný souboj

Pro ty nové? Noví mají ban? Ale no tak. A ti co mají zájem si můžou udělat novou registraci. Akorát já jich nějak moc nevidím. Že by se tu všichni "třepali" až je Martin odbanuje?
Ani jsem nepsal že jde o nějaký souboj. Jen jsem psal že je admin blb, a že to bude v budoucnu zas fungovat jak to fungovalo doteď ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:46:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

Pro ty nové? Noví mají ban? Ale no tak. A ti co mají zájem si můžou udělat novou registraci. Akorát já jich nějak moc nevidím. Že by se tu všichni "třepali" až je Martin odbanuje?
Ani jsem nepsal že jde o nějaký souboj. Jen jsem psal že je admin blb, a že to bude v budoucnu zas fungovat jak to fungovalo doteď ...


To jsi mě zle pochopil, měl jsem namysli nové uživatele, kteří už by se nemuseli setkávat s tím, že se hned BANuje. Ani ve snu jsem nenaznačil, že by se všichni třepali, nikomu do hlavy nevidím, prostě "Ti, co mají zájem, tečka" ..... ale jak říkám, máš plnou pravdu.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Ne január 14, 2007 20:48:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:48:19    Predmet: Odpovedať s citátom

No, vzhledem k tomu, že jsem tam skončil na základě toho, že jsem se jednou vyjádřil tak, že jsem věděl, že mohu počítat (s ohledem na adminovu povahu) s banem, jsem se svým osudem zcela spokojen. (Připomenu: Když se, tuším, hlava s někým dalším pozastavovali nad reklamou na fóru, která je tam proti pravidlům, napsal jsem něco jako: "Pánové, vás to ještě trápí? To nevíte, že prasata jsou rovnější?" Postižený husák reagoval dle očekávání.)

Možná každé fórum poroste někam jinam, takže je nemusíme brát jako nějaké rivaly. Navíc tohle fórum je přece (pokud se nepletu) každému otevřené - včetně minihifi admina a moderátora. Takže všichni, kteří chtějí, se mohou scházet na jednom fóru - na tom, které to umožňuje. Troton se totiž zatím chová jako vzorný správce. Díky, trotone!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 20:55:08    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Takže všichni, kteří chtějí, se mohou scházet na jednom fóru - na tom, které to umožňuje. Troton se totiž zatím chová jako vzorný správce. Díky, trotone!


Jsem rád, že ten názor nesdílím sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 21:13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto jsou přesně názory, které nechápu (autoři nechť omluví, nemyslím to osobně):

citácia:
Pak už bude jen zaležet na amnestovaných zda překousnou svou ješitnost nebo ne, a vezmou si poučení že mají ostřejší debaty s Adminem ignorovat stejně by nikam nevedli.


citácia:
Ja dokážem poskytnúť iba subjektívne informácie a tešil som sa každému príspevku týchto ľudí "od fachu" a už ich tu nejak postrádam.


Proč bychom měli znovu brát ohled na nějakého zakomplexovaného "vládce" a sklánět před ním hlavu? Pokud chce někdo komplexní pohled z obou stran, zde jej nikdo neomezuje. Možná se občas dostane do sporu (coffee umí být pěkně hustej Smile ), ale to už je věc každého, jak si to vyargumentuje. Nicméně chápu, že pokud někdo argumenty nerad, Martinovo tvrdý dohled mu bude vyhovovat více.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 21:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pořád a pořád mě překvapuje, že to tady dokola rozebíráte. Jak říká Dustin, proč byste měli brát nějaké ohledy na Martina a proč byste se měli někam vracet, když nemusíte, máte tady všechno co chcete a lepší než tam X krát. Už Vám chybí jen vykašlat se na to vyjebaný miniBB a nepostovat sem všechno, co se tam děje a potom to hluboce rozebírat, jaký by to pro Vás mělo či nemělo mít smysl. Fakt tohle mi uniká pořád a dokola, protože když se tu něco šustně, tak jsou to nějaké věci z miniBB a jejich hloubkový rozbor ve vztahu k Vám, ale to je nesmysl, co se děje tam, nemá žádný vztah ke Slovanetu a jeho aktivitám. Že si některý s userů naivně myslí, že se někdo ze zabanovaných touží vrátit, je jen jeho věc a jeho vlastní naivita, projevená na miniBB a směrovaná do miniBB a ne do celého světa. Kluci, s největším porozuměním Vám navrhuji, vygumujte to miniBB ze svých hlav a žijte si to, co chete tady. Nikomu z Vás to nemůže uškodit ani v nejmenším. My, co jsme tam zůstali, se s tím nějak budeme prát dál a třeba se někam dohrabeme, je nás tam zatím ještě dost a hifi nadšení může dost dobře fungovat i bez měřáků a naměřených údajů.
_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 21:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Jak říká Dustin, proč byste měli brát nějaké ohledy na Martina a proč byste se měli někam vracet, když nemusíte, máte tady všechno co chcete a lepší než tam X krát.

No dobrá, ale proč potom celá ta komedie s milostným odbanováním, když sám říkáš proč byste se měli někam vracet? Aby měl Martin čisté svědomí?
A k tomu zbytku ... pokud jde třeba o to proč já sem linkuju věci z BB fóra ... protože mi přijde velmi komické co se tam děje. Pro pobavení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 21:48:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:

No dobrá, ale proč potom celá ta komedie s milostným odbanováním, když sám říkáš proč byste se měli někam vracet? Aby měl Martin čisté svědomí?
A k tomu zbytku ... pokud jde třeba o to proč já sem linkuju věci z BB fóra ... protože mi přijde velmi komické co se tam děje. Pro pobavení.


Vždyť jsem se to pokusil vysvětlit v předchozím threadu, je to pokus o narovnání současného neutěšeného stavu do správných pozic bez ohledu na to, jestli toho hodlá někdo z dotčených využít, nebo ne a zároveň vyzitkou, či zárukou pro ty ostatní, co BAN nemají a pro ty, co jsou třeba noví ........ atd. Výraz "milost" jsem tedy já nikdy nepoužil, to zní dost blbě .... zvolil jsem výraz "amnestii" jako návrh. Vysvětlení důvodu "pobavením" už tu mnohokrát padlo, ale promiň, zábava to tedy není - nevidím ji, (možná moje chyba) spíš jste pořád docela naštvaní a rozebíráte to poměrně vážně a do hloubky.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 22:02:22    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Kluci, s největším porozuměním Vám navrhuji, vygumujte to miniBB ze svých hlav a žijte si to, co chete tady. Nikomu z Vás to nemůže uškodit ani v nejmenším. My, co jsme tam zůstali, se s tím nějak budeme prát dál a třeba se někam dohrabeme, je nás tam zatím ještě dost a hifi nadšení může dost dobře fungovat i bez měřáků a naměřených údajů.


Neviem preco by som si mazal minibb zo svojej hlavy - velmi rad sa pozriem co sa tam deje a ak tam bude nieco zaujimave, tak to tu aj okomentujem - hovori sa tomu sloboda ... viem ze ti to nie je prijemne, ale tu si to mozem dovolit.. ako by si so mnou zatocil ty si nam predviedol:

AlienCZ napísal:
Dále pak navrhuji změnu pravidel v ohledu posuzování udělování BAN tak, aby nebylo možné BANovat okamžitě, překotně, unáhleně, ale až po opakovaných a viditelných prohřešcích.


takze tvoje forum by nebolo lepsie ani po tvojich "revolucnych" zmenach ... tu sa totiz nebanuje vobec ... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 22:05:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Načo tie silné slová amnestia alebo návrat aké patetické... Crying or Very sad ...

Celé je to absurdné čo sa v tomto vlákne momentálne rieši. Podobných fór sú predsa desiatky - nikto nikomu nebráni naraz debatovať na milión tém na milión fórach (a pokiaľ bráni - načo to zbytočne donekonečna analyzovať - môže sa jednať o človeka s inou psychózou ako je tá moja Wink a tým pádom je nepochopiteľný). Je to podobné ako diskusia čo je lepšie Aston Martin alebo Bentley...
Pre mňa osobne je momentálne toto fórum najlepšie, preto sem chodím. Z niektorých ľudí mám však dojem - že je pre nich najviac HiFi neustále rozoberať čo sa deje TAM. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 22:18:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy napísal:
Z niektorých ľudí mám však dojem - že je pre nich najviac HiFi neustále rozoberať čo sa deje TAM. Rolling Eyes


Tesat do kamene, díky. Exclamation

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 22:20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

Neviem preco by som si mazal minibb zo svojej hlavy


To byl návrh, ty přemoudřelá hlavo, výraz "navrhuji" neznamená "udělej to" s vykřičníkem. Ach - jo Rolling Eyes Samozřejmě, že si můžeš dělat co chceš.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Ne január 14, 2007 22:24:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:

takze tvoje forum by nebolo lepsie ani po tvojich "revolucnych" zmenach ... tu sa totiz nebanuje vobec ... Very Happy


Říkám to hrozně nerad, ale někteří bezmozci by si to zasloužili i na tak svobodném fóru, jakým je Slovanet. Se vší úctou k pravidlům, které jsou zde dány.

_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Ďalšia
Strana 26 z 27

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist