Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Scansonic Ultimate 1

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Št február 15, 2007 16:59:33    Predmet: Scansonic Ultimate 1 Odpovedať s citátom

Nemáte někdo podrobnější informace o těchto dánských reprosoustavách?Zaujaly mě nízkou cenou(nějakých 25t.)na to,jak vypadají zajímavě(anebo se mýlím?).Mou pozornost upoutal 8” basový reproduktor se spodním vyzařováním(+6,5” basový reproduktor umístěný klasicky),což se vídá spíše u SW či v jiných cenových kategorií.Designově vypadají lákavě,teď jen jak asi hrají.Hned bych vyrazil na koukačku a poslech.Nikde se mi nepodařilo zjistit,co je tam za měniče.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 01:49:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak se pokouším ještě jednou o nějakou reakci.Fakt nikdo nevíte nic o tomto http://www.hifimarket.cz/shop/detail.asp?product=31929
Alespoň co je tam za měniče.Z názvu by to mohlo zavánět dánskými Scan-Speak, ale kdoví ? Než vyrazím provětrávat své sluchové orgány,musím si to v kebuli utřídit,abych pak třeba... Puke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 07:25:17    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak dobře něco ti k tomu řeknu:
podívej se dobře na ten obrázek kolik má ta bedna měničů ??
jeden výškáč
dva střeďáky
jeden subbas
Kdyby tam byly dánský měniče a to třeba i levný jako je vifa tak tech 24 tisíc by možná jen tak tak stačili na nákup součástek. A kdepak budou výrobní náklady , klavírní lak atd... co marže prodejce ?.....

Ještě opravdu věříš na dědu mráze ??

No vychází mi to na výrobu Křápol s.r.o. - čung jang. Nicméně poslechnout si to jít můžeš třeba to bude i hrát w.t.z. ale buď opatrnej protože i pokud to hrát bude kupuješ prakticky no name kterej se bude blbě prodávat zpět až tě přestane bavit a taky si dobře vizuálně zkontroluj kvalitu provedení měničů aby ti po chvíli nezačaly odpadávat kopulky z membrány apod. a to by ještě nebyl ten nejhorší problém...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 07:25:19    Predmet: Odpovedať s citátom

petrmel

Skús ho kontaktovať, možno sa dozvieš ešte viac, odporúčam posluch. Papier a internet znesie všetko.

5.2.2007 0:8:56 | zilapetr@brdno.cz | Žila petr
Skvělé bedny - perfektní propracování i povrchová úprava. Výtečné, přesné a rychlé podání basů, pevné a přirozené středy a krásné detailní necinkavé výšky. Hrají a vypadají fakt krásně! Doteď jsem sice o Scansonic moc neslyšel, ale odteď budu o nich mluvit všude Smile) Lidi, fakt doporučuju!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 08:49:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Nono Neříkal jsem,že do toho půjdu,jen si dělám pořádek v makovici.Je mi jasné,že za tuto cenu to bude spíš ten "Křápol s.r.o.". A neboj,na Dědu mráze nevěřím už takových 40 let (a když tak - k nám chodil vždy jen Ježíšek Razz ) Ptám se (třeba na blbosti) na tomto fóru,protože je tu nemálo borců s podstatně většími znalostmi a bohatšími zkušenostmi.Třeba si teď nejeden z nich v duchu myslí,co otravuju s takovým křápem...otravuju proto,abych se křápům vyhnul Wink Zkontaktoval jsem Roba na toto http://audio.kvalitne.cz/scanspeakclassic/index.htm Myslím si,že to by nemusel být nějaký Čung jang.Jo a kámoš kontaktoval toho Petra Žílu...bez odezvy.Kontaktoval i Hifimarket-ani sami oni nevědí,co je tam za měniče.Závěrem...děkuji za reakci,přeci jen alespoň trochu plní svoji funkci diskusní fórum.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 09:03:26    Predmet: Odpovedať s citátom

jeď si to poslechnout - oboje uvidíš co se to bude líbit a pak si jeď poslechnout machalíkovo agory - jedny má na prodej.
Jsem si jist že pokud se ti nebudou líbit robovy bedny tak machalíkovo asi jo. A pokud chceš velkej zvuk tak si poslechni symboly co má Pavel_P

jo a ještě si poslechni nějaký vogelhausy ať máš pojem o tom co chceš a co ne. potom teprve můžeš vymezit okruh svého pátrání.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2007 11:18:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ď Ď Ď... Thumb up Pochopitelně,že vše,co se kde vyskytuje na prodej sleduji a...jen mám pocit,že některé z jmenovaných by už byly do mého obýváku (zaokrouhleně 5x4m) trochu příliš(a k mému Harmanu Rolling Eyes ).Fakt nevím.Až skončí topná sezona,budu mít více času(kvůli mé profesi) a vyrazím naposlouchávat.Vím,že se vyplatí do toho investovat čas a peníze,bedny nekupuji každý den.Původně jsem začal na miniBB s dotazy na AV224 či 624,ale pak se trochu překopal barák a umístění repro mě omazuje s výběrem bassreflexu "ne na zadní stěně".A taky nechci 2 či 2,5pásmovky(nějaký jsem už slyšel).Teď poslouchám PAIN na Focal Chorus 707S a už se těším,až přijde doba,kdy si to budu moci pořádně užít.
PS:Všiml jsem si,že jsi se účastnil ladění zmiňovaných Scan-Speak tak o nich víš asi trochu více,co? Ale to už je jiné téma,než toto, takže tímto ti děkuji a Scansonic Ultimate 1 uzavírám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pavel_P
Hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 178
Bydlisko: Liberec

PríspevokZaslal: Pi marec 02, 2007 10:28:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Symobly co mám na prodej ani žádný basreflex nemají Surprised) Cena by byla jen nepatrně vyšší a vsadím cokoliv, že zvuk o několik tříd lepší. Jen aby ještě byly Surprised) Zájemci začínají přibývat. Tak nebo tak je to velmi dobrá bedna s výbornou cenou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
petrmel
Nádejný hifista


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: So marec 03, 2007 13:06:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepopírám,že jsou to velmi dobré bedny za výbornou cenu,ale jak jsem se již zmínil...do mého obýváku k mému HK je to již přespříliš.Až budu sám a probourám příčku...Zatím mám v hledáčku Akustikony a Scan-Speak (mimo jiné).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist