Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

MD Sony MZ-N910 a ake sluchadla "stuple" ?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2095
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št február 22, 2007 20:48:01    Predmet: MD Sony MZ-N910 a ake sluchadla "stuple" ? Odpovedať s citátom

Ak ma niekto z vas tento NetMD-walkman /alebo podobny bez funkcie MEGABASS , ale s tym nestastnym novsim nastavovanim podla pasiem.../- ake "spunty" pouzivate ? Najlepsie mi hraju s Koss Porta Pro - ale casto mi vadi ten hlavovy most a chcel by som pouzivat dobre stuple s podobnym dynamickym zvukom ako ma Porta Pro...skusal som aj Sennheiser CX-300-ale nebolo to ono. Je zaujimave,ze mam aj starsi MD Sony MZ-R 501 - ktory pouzivam s lacnejsim typom "stuplov" Sony MDR-E 818 s tymi penovymi "potahmi" v kombinacii s MEGABASS 2...a zvuk je vyborny ! Jednoducho ta N910 asi nema dynamiku ako starsia R-501...takze akymi "stuplami" by som jej pomohol ?

Naposledy upravil vlado.ba dňa So marec 03, 2007 03:05:59, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2095
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: So marec 03, 2007 03:02:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Druhy den po napisani hore uvedeneho...som kupil Hi-MD MZ-RH 10 a mam po probleme ! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist