Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

rada pri kupe, prenosne sluchatka do 100e

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mathuna
Hifi obsluha


Založený: 05 apríl 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po apríl 05, 2010 18:32:15    Predmet: rada pri kupe, prenosne sluchatka do 100e Odpovedať s citátom

Nazdarek!
V sluchadlach sa moc nevyznam, ale chcem si kupit nieco poriadne.
Minuly tyzden som si kupil KOSS KSC55 http://www.progamingshop.sk/koss-ksc55-p-1758.html
som s nimi uplne nespokojny, pretoze su nepohodlne a ten zvuk nie je az taky paradny ako by som cakal.
Chcem sluchatka na kazdodenne pouzivanie aj na von s vyraznymi basmi a ocakam od nich pohodlie pri dlhodobom pouzivani. mozu byt otvorene aj zatvorene. budem ich pouzivat k prehravacu iPod nano. jedina podmienka - aby nemali most cez hlavu (zahlavny moze byt), pretoze si gelujem vlasy. Som ochotny za ne dat aj 100e, ale musia stat za to.
prosim, poradte mi nejake konkretne modely. vdaka Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Po apríl 05, 2010 19:16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš na výber:

1, s "Týlním mostem"

SENNHEISER PMX 100 (53 eur)

GRADO iGrado (80 eur)

2, Pecky:

YUIN PK2 (70 eur)

3, Špunty:

SENNHEISER IE 6 110 eur (podľa mňa najlepšia varianta)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Po apríl 05, 2010 21:48:21    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som teraz kupil akg k324p chrome vo vypredaji za 30E a som velice spokojny takze keby si chcel usetrit tak daj vedet Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mathuna
Hifi obsluha


Založený: 05 apríl 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 10:44:27    Predmet: Odpovedať s citátom

diky za rady Smile este ma zaujima jedna vec. ja sa v podstate pri vybere pozeram hlavne na frekvencny rozsah a hladam take sluchatka, ktore maju co najnizsiu spodnu hranicu. tie kossy co mam teraz maju 15-25k a napriklad tie YUIN PK2 co si mi navrhol maju spodnu hranicu az 20. neznamena to, ze maju slabsie basy? alebo to zalezi aj na niecom inom? co takto tieto SH? http://www.progamingshop.sk/sennheiser-pmx-200-p-2269.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 11:01:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ten spodny rozsah je tam len aby sa nepovedalo,skutocnost je vsak uplne ina,nemusis sa bat ze nebudu basy dost silne hlbokeeeeeeeeeee aj ked je "len" 20 Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 11:37:57    Predmet: Odpovedať s citátom

mathuna napísal:
diky za rady Smile este ma zaujima jedna vec. ja sa v podstate pri vybere pozeram hlavne na frekvencny rozsah a hladam take sluchatka, ktore maju co najnizsiu spodnu hranicu. tie kossy co mam teraz maju 15-25k a napriklad tie YUIN PK2 co si mi navrhol maju spodnu hranicu az 20. neznamena to, ze maju slabsie basy? alebo to zalezi aj na niecom inom? co takto tieto SH? http://www.progamingshop.sk/sennheiser-pmx-200-p-2269.html


Mathuna: Na 20 herzech to nejsou basy tak jak je chápeš, to je spíš takové hučení. Normální basy jsou snad až okolo 100 herzů.

Frekvenční rozsah ti nic neřekne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 11:53:10    Predmet: Odpovedať s citátom

a co tak toto?? http://headphones.cz/inshop/prenosna/tylni-most/grado-igrado-white.htm a oni ti tam aj dobre poradia ked sa ich daco spytas,ale hlavne treba vedet co teda chces ,aky typ,otvorene-zatvorene a tak Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mathuna
Hifi obsluha


Založený: 05 apríl 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 14:36:38    Predmet: iGrado Odpovedať s citátom

Och! precital som si dlhu recenziu o tych iGrado. Vyzeraju byt fakt bombasticke a aj by som ich bol zobral, ale nakonci recenzie ten tipek pise, ze su nepohodlne. To je dost skoda. Nechapem ako mozu byt take drahe sluchatka nepohodlne, ale co uz...
na co mam teda hlavne brat ohlad ak nie na frekv. rozsah? na zatazitelnost alebo co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bína
Hifista - pokročilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 284

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 14:47:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Na zkušensoti lidí na foru, technické řečičky výrobců ti o kvalitě zvuku nepoví vůbec nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ketas
Hifista


Založený: 01 február 2007
Príspevky: 221
Bydlisko: Komarno

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 18:43:06    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.webareal.sk/highend-eshop/eshop/3-1-Audio-technika-Audio-Equipment/6-2-Sluchadla-Headphones/5/294-i-GRADO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 22:29:30    Predmet: Odpovedať s citátom

co sa tyka sluchadiel typu "tylni most" tak tam asi moc pohodlne nebudu ziadne.ako aj napr.(sice nie"tylne" ale nevadi) porty pro su tiez neni extra pohodlne.v tom asi vyhravaju stuple.a mas ich hned aj dobre utesnene a basooov habadej,ale pozor cim drahsie stuple tym menej basov,v basoch su najlepsie tie lacnejisie do cca 1500 az 2000 sk.mam aj s jays ale tam mi uz trocha basy chybaju tak som presiel na k324p a su super Smile
frekvencny rozsah si az tak netreba vsimat,jedine tak impendancia cim vecsia tym musis mat silnejisi zdroj Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist