Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 13:48:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No mne sa zdá, že tvoja úroveň a morálka len rastie každým ďalším príspevkom v tejto téme. Dokážeš, niekedy uznať aj vlastnú chybu, alebo všetko prekrútiš a vytrhneš z kontextu a ešte aj z toho kontextu, ktorý si tu predostrel ty. Možno máš len problém písanou formou, vyjadriť svoje myšlienky.
Dobehol si sem aby si urážal, ako vysvetlíš tento fakt - to je vyjadrenie tvojho práva na urážky?
Vždy je lepšie moralizovať, ako robiť to čo tu predvádzaš ty.
Ale pravda je určite na tvojej strane, ty si to už nejako zdôvodníš, ale treba si uvedomiť, že si to zdôvodňuješ len sám pre seba, napriek zverejneniu a tvoje dôvody môžu byť pre iných čistá demagógia.
Vzhľadom na počet vulgarizmov v tvojich príspevkoch, určite nie si človek, ktorý môže odkazovať na morálku, tak sa tomu radšej vyhni, lebo to už naozaj vyznieva trápne. Ty ma slušnému správaniu a ani v internetových diskusiách, prosím ťa neuč, niečo by som mohol pochytiť a musel by som sa za seba hanbiť a to napriek tomu, že som tu anonymne.
Momentálne ohováraš a vedieš nezmyselný spor už len ty a dokážeš isť do sporu aj s človekom čo ťa na to upozorní.
Ak nevidíš ako sa správaš, a nevidíš tie príklady, je to len tvoja vec.
To je ten vytýkaný nedostatok sebareflexie.
Inak čítam poriadne Very Happy


Naposledy upravil stano30 dňa Ut december 30, 2014 13:52:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 13:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Stále čekám na ten jeden jediný příklad. Napsat, že je jich spousta, je snadné. Uvést jeden konkrétní už tak snadné není, že jo? To už chce jistou morálku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 13:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Batíku Batíku.

Ty jsi tak hloupý, že i blbost je proti tobě inteligentní. Když máš ty právo na ....a jinému ho upíráš, tak kdo je větší hovado?

Úmyslně používám blbe tvůj slovník. Protože slušně vedené jednání ti nevoní, protože to není ve tvé cenové.

Podívej se Batíku. Než jsi po sobě smazal na Audiowebu všechny odkazy, sice jsem si je neschoval, nejsem paranoidní, ale přečetl a poctivě dvakrát. To stačilo si udělal o tobě zcela jasný obrázek. Mladý cucák, kterého jediná kvalifikace je snaha a drzost "něco světu ukázat". To by nevadilo. Kdybys do toho šel s nějakým fortelem. Navíc sám sebe jsi postavil do světla neumětela a drzého fracka, který si myslí, že sežral Šalamounovo hovno, když přečetl pár knih a myslí si, že má Nobelovku. Na takový exoty jsem vysazen a odhadl jsem tě předem a další mi to jen potvrdilo. Víš, s lidmi dělám skoro 40 let a kretény jako jsi ty odhadnu na první dobrou.Když jsi se začal srát bezdůvodně do PMA a navíc sprostě, přičemž jeho kvalifikace na cokoliv je asi tak milionkrát vyšší, než jsi ty pochytil v Brně, tak mě to nadzvedlo. Možná je někomu Kazzatelův slovník někdy nepříjemný a i mně nebyl vždy pochuti. Ale zase u takových hovad, jak jsi ty, to (ho) zcela chápu.

Ale k prapůvodu sporu. Ty jsi celou dobu tvrdil, že naměřená přímka je měření bedny a z kontextu vět vyplynulo, že REÁLNÉ. Po mnoha sporech a přitakávání kolegů Basstla a jiných jsi nakonec šel z barvou ven, a potvrdil, že to je SIMULACE. Tedy přesně tak, jak jsem předpokládal a proto tě nazval druhým Féďou, protože ten s ničím jiným, než simulací nepřijde. Že skutečnost je prachbídná je pak jisté.

KDYBYS NA POČÁTKU NAPSAL, ŽE TO JE SIMULACE, tak jsem byl zticha. A je mi úplně šumák, jak ti to vyjde ve skutečnosti. Takže kdo tady lhal a kdo se stavěl na odiv neprávem, je jasné.

Tím s tebou končím a nemám opravdu další chuť se s tebou přít. Kdo jsi, kde bydlíš vím, neí těžké to zjistit, ale už mi nestojíš ani za plivnutí, sráči.


Naposledy upravil boxer dňa Ut december 30, 2014 14:05:03, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 13:56:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Je to marné, nehľadaj ich, nenájdeš ich. Keď sa mi bude chcieť čítať tvoje polemiky s PMA, nalinkujem to sem. Dnes na to nemám chuť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 13:58:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Číst to celé nebudu, jsou to jen ty samé slaboduché kraviny dokola. Může mi jen někdo prozradit, kde mám jaký svůj blog? Když nic jiného, ten zajímavý začátek bych si také rád přečetl Laughing

citácia:
Než jsi po sobě smazal na Audiowebu všechny odkazy

Znova ti opakuju, už opravdu jako tomu největšímu blbovi, že nic takového jsem neudělal. Vše je k tomu na webu.

citácia:
Ale k prapůvodu sporu. Ty jsi celou dobu tvrdil, že naměřená přímka je měření bedny a z kontextu vět vyplynulo, že REÁLNÉ. Po mnoha sporech a přitakávání kolegů Basstla a jiných jsi nakonec šel z barvou ven, a potvrdil, že to je SIMULACE. Tedy přesně tak, jak jsem předpokládal a proto tě nazval druhým Féďou, protože ten s ničím jiným, než simulací nepřijde. Že skutečnost je prachbídná je pak jisté.

Máš k tomu, co tady neomaleně tvrdíš, jakékoliv podklady? Odkazy, citace, cokoliv? Nebo jsem to všechno po sobě už taky smazal?
Protože tohle nemá s realitou samozřejmě vůbec nic společného. Jak si vůbec můžeš myslet, že to takhle projde? Snad až takový blb přece nejsi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 15:17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Už na to kašlite ! Na tento rok už toho je dosť.

Ako na Nový rok tak po celý rok......hádam to tak nechcete.

Netreba nič mazať. Stačí vlákno zamknuť a je klud....a


http://plnielanu.zoznam.sk/c/3577/ako-na-novy-rok--tak-po-cely-rok-privolajte-si-peniaze-aj-dobre-zdravie

Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok.

Love
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 17:39:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer-> jsi tak moc zaslepenej hněvem, nebo máš prostě jenom špatnou paměť ?
Možná by pomohlo, kdyby sis přečetl znova, jak vznikla ta averze MaBata vůči PMA.Napsat, že ...kvalifikace PMA na cokoliv je asi tak milionkrát vyšší(sic!)... je hodně trapný.Zvlášť právě potom, co PMA předvedl ve vlákně o měření reprobeden.
A navážet do tohohle vlákna ses tam přišel ty.To už si zapoměl ?

S tou rovnou měřicí křivkou se pořád opakuješ, ale je to jen vytržený z kontextu.Vyplívá to z tvýho nepochopení, z tvojí neznalosti.Tvůj argument, že s lidmi děláš 40 let má mít nějakou váhu ?
To jako, že jsi starší než někdo jiný, znamená, že jsi nějaká samozvaná autorita ?
Tohle nechápu.

Osobně proti tobě nic nemám, jen si myslím, že tvoje argumenty jsou dost ubohý.
Anonymní vyhrožování ti jde.Ale bacha, aby to jednou někdo nevzal vážně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 17:58:27    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
Osobně proti tobě nic nemám,...

Zato si buď jistý, že on proti tobě ano, protože slepě neobhajuješ Macuru. To je to a pouze to, o co od začátku jde. Nechápu, co zrovna na něm vidí nebo co spolu mají, ale je to asi fuk. Tady jednoduše přestřelil, ale to je jeho problém, ne můj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 19:08:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Šeďour.

Nevím co tobě z čeho vyplívá nebo vyplývá. Pleteš si hochu věci.

Do tohoto celýho vlákna MaBat přispíval skoro od začátku, kde hned na začátku ho již drzého setřel Merhaut a tam jsi se navezl taky hned do PMA.

Já jsem nikam navážet nepřišel. Bylo to o úplně něčem jiným, než přilezl ten magor MaBat a zasral jako vždy všechno kolem.

A když jsem starší, tak se má mladší chovat slušně, i když nebudu mít pravdu. Navíc ji mám, jen vy kolem toho stále šlapete jak do hoven a tím to taky víc smrdí. Každej soudnej , když to přečte o těch bedýnkách nebedýnkách, mi dá za pravdu.
Nic z ničeho není vytrhnutý, jen vy máte vytrženej mozek. Ale kamarádšoft za každou cenu, i kdyby byl MaBat lhář na Ntou.

A už mi oba vyližte. Ubozí lháři jste vy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 19:19:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer: jsi už s tím neustálým opakovánmí svojí pravdy trapnej.
Aniž bys měl o dané problematice alespoň nejzákladnější znalosti, tak tvrošíjně urážíš a napadáš Marcela.
Přitom vše už tu bylo několikrát vysvětleno.
Zajímavý je, že nikdo z těch, co o stavbě reprobeden něco skutečně vědí, tj převážně Bobo, check a BVA, nemají s jeho měřením a simulací žádněj problém.
Má ho jen PMA a jeho přitakávač boxer.
Ono totiž reálně změřit reprobedny není zdaleka tak jednoduchý, jako změřit zesilovač...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 19:31:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstle.

Moje fakt poslední. Nebaví mě to a nebude to mít stejně konce jako Izrael s Palestinou, dokaváď se nevyvraždí.
Ty mě přijdeš jako rozumnej.

Podívej se, kdy do vláken přišel MaBat bez toho, že by měl něco k věci a navezl se do mne. Minimálně třikrát, tady naposled.
Vše jen proto, že jsem mu nesežral tu jeho povídačku.

Opakuješ stále to co ti dva. Dohromady. Ne, ale tak to není.
Právě proto, že není jednoduché měřit v reálu bedny a vím, co z toho vyleze, tak je prachsprostá lež dát rovnou cháru jako reálné měření. Doprdele projdi si ty vlákna od TWR či jak se to jmenuje a další, jak to vzniklo. Simulace mě je u prdele. Jde mi jen a pouze o uvedení toho, že chára není naměřená, ale simulovaná. Toť vše. Vše okolo jsou jen blbý žvásty.

Bobo, BVa a další jsou v klidu, protože je to nezajímá a myslí si svý. Pokud jsi dočetl až sem ,a pochopil, ok. Pokud ne, je mi líto. Víc se k tomu vracet fakt nebudu. Vlastně je mi MaBat i těma zasranýma bedýnkama za pár šušňů, který měří a hrají lépe než cokoliv na Zemi a v blízké galaxii u, no tam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 19:40:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám tu výhodu, že ač jsem taky horká hlava, tak rychle vychladnu, ale kdyby mě někdo nazval lhářem a podvodníkem, tak si asi taky neodpustím příležitost to dotyčnýmu přepomenout.

Ano, Bobo, BVa a další jsou v klidu, protože to tak dělají taky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 19:42:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady jsem se jen zajímal o to, jak se stane, že je takovýmu blbovi (viz prakticky libovolný jeho příspěvek) svěřené moderování. Opravdu to pozadí nikdo nezná? Není to přece úplně normální, nebo snad jo? Sad I když, jak to tak pozoruju...

- Jirko, je celkem jedno jak se to dělá. Podstatné je, že to sedí s realitou. Což sedí, a vše, co jsem k tomu měl, už jsem napsal, i surová data předložil. Je to pořád málo? Inu, pro někoho ano. Ale to mi mohlo být jasné hned a mohl jsem si ušetřit spoustu času. Příště už tak blbej nebudu, abych tu něco ukazoval. Něco, čemu tady rozumí tři lidi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 30, 2014 22:23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Som z toho znechutený čo tu dokážete na záver roka vyrobiť. Hlavne keď som si z vlákna Klipsch 09/2013 prečítal tých pár úvodných príspevkov štartujúcich do tejto zvady na konci roka 2014. Aj keď sa prikláňam k MaBatovej reakcii z pôvodného Klipsch vlákna, tak na druhej strane predpokladám a aj dúfam, že Boxer sa nerozpálil len tak. Myslím si, že tomu niečo viac predchádzalo, čo tu viacerí nevidíme a nedokážeme posúdiť.

Prosím Vás pekne, ak máte tých šrámov z histórie viac a mimo tieto dve vlákna, tak sa s tým vysporiadajte na inom vhodnejšom mieste. Nik z fóra Vám tu rozhrešenie ani pohladenie na duši nedá. Prajem nám tu viac porozumenia, nadhladu a tolerancie do roku 2015.

Veľa zdaru

Bohdan
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 00:24:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera (predvčerom?) som v TV započul info o peknom peruánskom koncoročnom zvyku. Tam sa vraj susedia medzi sebou na konci roku pekne pobijú a tou bitkou urobia bodku za celoročnými svármi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 01:51:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jistě, když se tě to přímo netýká, je snadné být nad věcí.

Mimochodem to vlákno s Klipschem je skvělou ukázkou vrcholného období Macurova pseudoslušného rádobyrealismu. Z období, kdy se v plné nahotě ukázalo, že o bednách nebo jejich měření opravdu mnoho neví, jakkoli měl potřebu o tom v té době povýšenecky mudrovat, a když jsem to nahlas napsal, začal z nějakého důvodu plivat na zvukovody. Je to trapné a dětinské, ale je to tak. Nemůžu za to, že to dělal tak strašně hloupě (viz i to vlákno), že se to nedalo přejít. Do toho vstoupí boxer se svým tupým vlezdoprdelismem a první co ho napadne, je zpochybnit moje měření a dělat ze mě od té doby podvodníka.


Když tu pak ten samý člověk o druhých (úplně jedno o kom) napíše, cituji:

boxer napísal:
PMA napísal:

Kdo nic nezná, tak neumí nic posoudit - jednoduchá matematika.

Normálně to tak platí. Ale tady čím víc maj v kebulích nasráno, tím víc posuzují. O to jde.

je těžké potlačit opravdu silnou averzi vůči takové osobě. Je správné a slušné si to nechat prostě líbit? Jistě, že ne. Jde to i slušně? Možná. Já to neumím, ale hlavně si to ten člověk vůbec nezaslouží.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 07:52:30    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: skus sa na to vsetko povzniest a predstavit si toto forum ako napriklad pieskovisko s hrajucimi sa detmi - myslim si, ze to bude z tvojho pohladu blizsie k realite, ako dobre fungujuci kolektiv dospelych ludi na ktory si asi zvyknuty z prace
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 08:17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to realita x virtuální realita. Výrazové prostředky a postupy, použité ve virtuálním světě, by se určitě nepoužily v reálném světě. Mimo to pracovní prostředí je jednak specifické a jednak sdružuje lidi s podobným vzděláním a přístupem, fórum je vše od A do Z.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 08:19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
MaBat: skus sa na to vsetko povzniest a predstavit si toto forum ako napriklad pieskovisko s hrajucimi sa detmi

Jo, to je docela dobrá paralela. Ale i tam platí, že čím dřív dostanou ty zlý a drzý děti na prdel, tím líp. Někdo tu dostával zjevně málo a teď už je pozdě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec1
Hifista - pokročilec


Založený: 12 november 2008
Príspevky: 312

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 08:25:51    Predmet: :) Odpovedať s citátom

.... asi najvacsi problem na forach je , ze je niekolko jedincov , ktori musia mat vzdy a za kazdu cenu pravdu. A ked sa ozve niekto s inym nazorom , zvrhne sa cele vlakno na osobne urazky. Chlapi , prestante uz blbnut ........ Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 08:34:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebrať sa vážne, inak to viazne! :)

PS: A pravdu si nechať niekedy len pre seba :D
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 08:43:09    Predmet: Re: :) Odpovedať s citátom

Mirec1 napísal:
.... asi najvacsi problem na forach je , ze je niekolko jedincov , ktori musia mat vzdy a za kazdu cenu pravdu. A ked sa ozve niekto s inym nazorom , zvrhne sa cele vlakno na osobne urazky. Chlapi , prestante uz blbnut ........ Smile


Přesně tak Smile . Mně to trochu připomíná starý vtip: "My ten boj za mír vyhrajeme, i kdyby tu neměl zůstat kámen na kameni!" Laughing

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 09:02:49    Predmet: Odpovedať s citátom

A jsi si jistý, že jsi se v tom poznal v tom správném bodě?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 16:23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
boxer napísal:
PMA napísal:

Kdo nic nezná, tak neumí nic posoudit - jednoduchá matematika.

Normálně to tak platí. Ale tady čím víc maj v kebulích nasráno, tím víc posuzují. O to jde.
Ty věty byly psány v zcela konkrétní souvislosti, a tak je třeba je i chápat. Pokud bys chodil (alespoň občas) na Highendfórum, tak bys oběma autorům dal velmi pravděpodobně za pravdu, bez ohledu na vaše dřívější spory. Zmíněné fórum je, pokud jde o elementární tech. vědomosti v oblasti HiFi, zcela nedotčené. Panuje tam naprostý středověk a tamní vedení ten technický analfabetismus ještě podporuje. Ať už přesouváním nehodících se (rozuměj racionálních) příspěvků nebo udělováním BANů lidem, kteří jim jejich baštu nevědomosti byť jen lehce narušují. Z těchto důvodů tam je normální, plnohodnotná a obohacující diskuze prakticky vyloučena a poměrně dost lidí již kvůli tomu odtud odešlo. Tolik ve zkratce na vysvětlenou..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 16:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne, je to úplně stejné jako když zloděj křičí "chyťte zloděje!". A je úplně jedno, jestli ti, ke komu to směřuje, jsou taky zloději.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 17:02:40    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBate, tvoje neustálý napadání je už opřeshubu (tvojí).

Staré pořekadlo říká, že trefená husa se ozve a že pro pravdu se lidi nejvíc zlobí.

Vzhledem ke tvým nabubřelým a povýšeným kecům, které nejsou už nic jiného než nafukování kohoutích prsíček mladýho, ještě opelichanýho kuřete, který si akorát posere nožky, až uvidí nakrájenou housku na nádivku.

Podle toho, jak se tady rozeřvaně nafukuješ, jsem se trefil do živého, a ty to ve své nafoukanosti nadutého mladého blba, neumíš unést.

Mělo by mě ti být líto, ale není a doufám, že si v životě nabiješ pořádně rypák. A nebude to dlouho trvat. Protože na takový , jako jsi ty, jsou vidle po ruce vždy.

Jsi obyčejný lhář.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 17:10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezamkneme uz toto vlakno? :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 17:13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Čeho se bojíš miero? Jak je vidět, boxer se v tom bahně propadá už jen níž a níž. Už to nemůže dlouho trvat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 17:20:51    Predmet: úroveň hifinázory Odpovedať s citátom

Ono by to aj šlo zamknúť, či zmazať, ale musel by to tu niekto riadiť. Takto sa to riadi samé, požierači sa ďalej požierajú Hammer a zvyšujú tak sledovanosť a atraktivitu fóra. Premyslené Rolling Eyes Fingering!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St december 31, 2014 17:51:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Žádná propagace fóra to není, jen ať se diskutující odpálí sami. Jasně nejlépe vedené hififórum. Jen houšť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 9 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist