Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Mission 761

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
picasso
Hifi obsluha


Založený: 23 jún 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: St jún 23, 2010 22:31:18    Predmet: Mission 761 Odpovedať s citátom

Čaute som v rámci fóra nový člen, kto má prosím skúsenosti s Mission 761, starší model regáloviek, ale mám pocit že hrajú celkom fajn, kŕmim ich zosilovačom Sony TA FE 370, s obyčajným DVD Philips. Viem nič moc kombinácia, ale som na začiatku. Mám ešte Yamahy NS 777, ktoré sa snažím predať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: St júl 07, 2010 23:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak snad Vás potěším...

http://web.archive.org/web/19971210085448/www.mission.co.uk/connex/aw_list.htm

Řada 76 patřila v historii Mission k těm nejpovedenějším. Zejména model 760 kraloval v letech 1989-1993 ve třídě malých regálů do 7 000 Kčs, ale povedený byl i model 761. Rozdíl mezi 760 a 761 byl na středech ve prospěch 760 a na basech ve prospěch 761. 760-ky byly živější, dravější, rozradostněnější, ale spodky trochu chyběly. 761 byly sametovější s hlubším basem, ale ne s takovou jiskrou.

Sám jsem dlouho vlastnil Cyrus 781, což byla vlastně luxusnější verze Mission 761 s logem Cyrus.

Každopádně dokud budou hrát, neprodávat! Smile Dnes byste musel konkurenty hledat v cenové kategorii nad 20 tisíc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
picasso
Hifi obsluha


Založený: 23 jún 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Št júl 15, 2010 20:28:02    Predmet: mission 761 Odpovedať s citátom

Ďakujem za radu. Missiony si teda nechám. Už sa len zbaviť tých repro Yamaha NS-777- nevydarená kúpa- hľadal som reproduktory v elektro predajni NAY-obrovská chyba. Až po kúpe som prišiel na predajne ako Platan, BIS Audio, či retroshop s veľmi milým pánom u ktorého som počul staré kúsky so super zvukom. DVD prehrávač Philips som konečne vymenil a na počúvanie CD som si kúpil Denon DCD 660 a zosilovač Sony chcem zameniť za Denon PMA 735 R. Respektíve mi neviete poradiť či k CD Denon kupovať zosik tej istej značky? Viem že sa zosilovač ladí s repro a nie s CD, len ma to zaujíma. A ak si teda vyberiem zosik Denon PMA 735 R, aké reproduktory by si s ním dobre rozumeli. Počúvam Roxette, Tracy Chapman, nejaký rock v štýle Scorpions, klasiku, jazz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 07:42:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý den, Denon PMA 735 není právě nejvhodnější volba k těmto repro. Zvuk bude plochý a mdlý. Já bych volil komponenty, které mají jiskru a "šťávu". Z těch levnějších např. kombinaci Cambridge Audio Azur 340 C + Azur 340 A. A vyzkoušejte si signálové a bi-wire kabely Cardas Crosslink, ať z myšáků dostanete maximum Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rob.m
Hifista


Založený: 15 jún 2008
Príspevky: 171
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 16:25:07    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Dobrý den, Denon PMA 735 není právě nejvhodnější volba k těmto repro. Zvuk bude plochý a mdlý. Já bych volil komponenty, které mají jiskru a "šťávu". Z těch levnějších např. kombinaci Cambridge Audio Azur 340 C + Azur 340 A. A vyzkoušejte si signálové a bi-wire kabely Cardas Crosslink, ať z myšáků dostanete maximum Wink


Aby som doplnil, Denon a Mission moc dokopy nejdú. Mal som to doma a zrovna rock sa na tom proste nedal počúvať (A to ja zvuk Denona rád). Mission si nechaj (sú to skvelé bedničky, len si vyberajú zos.) a hľadaj fakt niečo od Cambridge Audio. V inzerátoch je toho dosť. A Cardass Crosslink? Jednoznačne Ano (a aj ten som videl niekde v inzerátoch). Šťastlivý výber prajem.

_________________
BV Audio A 300SE,Pioneer PD D9 MK ll, Canton Ergo 609 DC, Cardas Microtwin a Crosslink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
picasso
Hifi obsluha


Založený: 23 jún 2010
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 22:46:43    Predmet: mission 761 Odpovedať s citátom

Ďakujem za radu, dobrá rada nad zlato. Zajtra si má prísť jeden kupec po tie Yamahy a tým pádom mi ostane rozpočet na repro+ zosik cca 400 Eur. Úplné nič, ale som aj za staršie repro a zosik z bazaru samozrejme po vypočutí. Missiony si nechám ako chuťovku do budúcnosti. Ďakujem za typ na Cambridge Audio
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist