Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

SYMetrika - předzesilovače se symetrickým vstupem i výstupem
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 18:03:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Výsledek simulace zkreslení D2-JFET, symetrická verze. Pro 10V amplitudu na výstupu je to 0,000012% na 1kHz Laughing (při symetrickém buzení). To už by nemuselo být počutel´né.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 18:13:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Pavle hmm tohle se mi líbí,je možné někdy poslechnout fetovou verzi DII? Mohl bych na oplátku poskytnout na poslech Siria II MKII.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 18:16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Určitě, ale až po 11.7.2010, budu na dovolené. Pár akcí už bylo, a něco dalšího určitě bude. Nebo orientačně u mě, máš to cca 2 km.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 18:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
To už by nemuselo být počutel´né

Asi nie, ale na to stačí jeden lepší OZ za 3Eurá na obidva kanály.Žiadna simulácia, to je pre Federmanna, ale meranie. Aj keď ignorovanie priamych, nepríjemných otázok a úkroky stranou ho pripomínajú.
P.S.
Zabudli ste tam "dosimulovať" vf nestabilitu Very Happy


Naposledy upravil BV dňa Pi júl 02, 2010 18:51:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
enregistree
Hifista


Založený: 02 december 2009
Príspevky: 241
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 18:51:23    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
danhard napísal:
Pavle, mohl by si dát nějaký konkrétní typ přenosky (phono cartridge), který má "běžně" 5 vývodů ?


nebo něco od jiného výrobce třeba Grado Reference, tam se asi ta kostra chytne na drátek přitaženej dřevěným šroubkem do toho dřevěnýho futra ?


Tohle je matouci odpoved od danharda, Grado samozrejme symetricky zapojit pujde.

U prenosek Grado neni uzemnena kostra, bez ohledu na drevene (reference atd.) nebo kovem oplastene telo (prestige). Ani ten kovovy plast prestige neni uzemeny, mozna proto se setkavame s tim, ze prenosky grado na nekterych gramofonech chytaji brum od motoru…

Je fakt, ze levne prenosky (ale nemyslim, ze by se je nekdo chystal pouzivat se symetrickym phono predzesilovacem) maji kostru propojenou se signalovou LG (goldring elektra napr.) nebo RG (nektere audio technica).
--
L_u_k_a_s
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 19:05:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
To už by nemuselo být počutel´né

Asi nie, ale na to stačí jeden lepší OZ za 3Eurá na obidva kanály.Žiadna simulácia, to je pre Federmanna, ale meranie. Aj keď ignorovanie priamych, nepríjemných otázok a úkroky stranou ho pripomínajú.
P.S.
Zabudli ste tam "dosimulovať" vf nestabilitu Very Happy


Co se týče THD, tak ano, co se týče slew rate a dynamických vlastností, nemůže OZ konkurovat, co se týče klidového proudu koncového stupně, nemůže OZ konkurovat, a co se týče odolnosti vůči RF rušení, nemůže OZ konkurovat.

Ale když si prohlížím obrázek, nemůže konkurovat ani v THD Laughing

Jde o to, že pro mě není THD -NEJ- parametr, v tom se oba velmi zásadně lišíme. Přijeďte někdy s P1 na některé z poslechových srovnání.

P.S.: ad ignorování - ano, ignoruji několik let dokola pokládané stejné otázky, které se už prodiskutovaly.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 19:33:07    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Žiadna simulácia, to je pre Federmanna, ale meranie. Aj keď ignorovanie priamych, nepríjemných otázok a úkroky stranou ho pripomínajú.


Pane Bunto, neuchylujte se k personálním útokům. Personality nemají na fóru co dělat!!

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 19:39:45    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ale když si prohlížím obrázek, nemůže konkurovat ani v THD

Ano rozdiel je asi 0,00003% ,ale vy by ste to určite za 30 sekúnd počul. A pri diferenčnom teste Question Laughing

citácia:
Jde o to, že pro mě není THD -NEJ- parametr, v tom se oba velmi zásadně lišíme

Ani pre mňa, tak preto hovorím o tom diferenčnom teste s hudobným signálom. Ale keď tá metodika je špatná... : Embarassed
A teraz vážne, naháňať SR a dynamické vlastnosti do extrémov pri linkovom stupni, kde stačía 2V RMS pre nasledujúci koniec v limtácii ,kde signál na 20kHz bude s takou apmlitúdou len pri "ničnehovoriacom" meraní, záťaž v reále obvykle nebude pod 2 k (nemusí to byť aj sluchátkač, ale problém by to nebol, stačí za tým TPA6120), takže stačí výstupný prúd tak 3mA a to LM4562 aj zostane v A triede. A nakoniec, vy stále hovoríte že dôležité je to hlavne pri malých signáloch(ani BB nie je v Ačku do plného výkonu, nie?), takže pri 50-100mV to v Ačku bude spoľahlivo . A vf odolnosť? Ak neuvažujem prevádzku v skratovni, tak napriek všetkým rečiam sa to odrušiť dá, 10mm Al krabica môže byť aj na OZ. A nemusíme to vf preniesť do konca.. Takže tie "výhody" sú v podstate zbytočné, alebo len na prezentáciu screeshotov z osciloskopu?
Otázky (táto sa určite nediskutovala) Čo je špatné na metodike dif. testu, prečo takto zistená zmena signálu nie je relevantná?
A k P1- vznikol v r. 2000, má 5 vstupov (nie jeden linkový s poťákom na vstupe), z toho jeden symetrický, slušné phono MM/MC, DO a stálo (a stojí) cca 13tis. Kč ako finál v slušnej krabici, nie jeden ročný plat. Čo dokážete v tejto cenovej kategórii, s rovnakým komfortom?
A keď urobíme dif. test (alebo poctivý "slepák"), tak aj na zrovnanie ho kľudne prinesiem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 19:51:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Opakovaným pokládáním stejných otázek otravuji zejména já. Částečně je to skleróza, částečně zvědavost, jestli přeci jen neexistuje nějaká rozumná odpověď.
Ale k některým otázkám by mohlo být zajímavé se vrátit i z jiných důvodů. Například zcela rozdílný zvuk dvou operáků s nepatrným měřeným zkreslením (AD797 vs. OPA627) by ve světle zkušeností z posledního roku bylo dobré přezkoumat, jestli opravdu nedošlo k tomu, že jeden z nich (AD) kmital, když víme, jak je na to náchylný a jak málo stačí, aby i jednoduché zapojení z diskrétních tranzistorů natropilo pěknou neplechu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi júl 02, 2010 20:33:29    Predmet: Odpovedať s citátom

HSA napísal:
danhard napísal:
danhard napísal:
Pavle, mohl by si dát nějaký konkrétní typ přenosky (phono cartridge), který má "běžně" 5 vývodů ?


nebo něco od jiného výrobce třeba Grado Reference, tam se asi ta kostra chytne na drátek přitaženej dřevěným šroubkem do toho dřevěnýho futra ?


Tohle je matouci odpoved od danharda, Grado samozrejme symetricky zapojit pujde.

U prenosek Grado neni uzemnena kostra, bez ohledu na drevene (reference atd.) nebo kovem oplastene telo (prestige). Ani ten kovovy plast prestige neni uzemeny, mozna proto se setkavame s tim, ze prenosky grado na nekterych gramofonech chytaji brum od motoru…

Je fakt, ze levne prenosky (ale nemyslim, ze by se je nekdo chystal pouzivat se symetrickym phono predzesilovacem) maji kostru propojenou se signalovou LG (goldring elektra napr.) nebo RG (nektere audio technica).
--
L_u_k_a_s


Myslím že jsem reagoval na "běžné" připojení přenosky 5 dráty, nikoliv na to, jestli lze zapojit symetricky Exclamation

A zrovna ta Shure V15 zrovna moc levná nebyla.

Pokud chytá přenoska brum od motoru, tak to je většinou magnetické rušení a to nemá se zeměním těla přenosky nic společného, ale ta přenoska není magneticky stíněná a je citlivá na vnější mag. pole.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: So júl 03, 2010 18:46:03    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA:
Díky Pavle, dobře domluvíme se rád se někdy stavim, nejen na poslech ale i na kus řeči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 01:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Chtělo by to taky symetrické reproduktory. U basáků to celkem není problém, u střeďáků už trochu jo. U výškáčů by to možná mohl řešit kvalitní pásek - zkusím na tom zapracovat ... případní sponzoři vítáni.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 01:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Opakovaným pokládáním stejných otázek otravuji zejména já. Částečně je to skleróza, částečně zvědavost, jestli přeci jen neexistuje nějaká rozumná odpověď.
Ale k některým otázkám by mohlo být zajímavé se vrátit i z jiných důvodů. Například zcela rozdílný zvuk dvou operáků s nepatrným měřeným zkreslením (AD797 vs. OPA627) by ve světle zkušeností z posledního roku bylo dobré přezkoumat, jestli opravdu nedošlo k tomu, že jeden z nich (AD) kmital, když víme, jak je na to náchylný a jak málo stačí, aby i jednoduché zapojení z diskrétních tranzistorů natropilo pěknou neplechu.


Všechno nasvědčuje tomu, že významný vliv má citlivost vstupu na RFI, která je u FET vstupů obecně menší než u bipolárů, ovšem ona souvisí taky s rychlostí obvodů, a ta je zase u FETovůch operáků zpravidla nižší než u bipolárů. Čert se v tom vyznej. Nejlepší jsou samozřejmě flašky ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 08:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Čert se v tom vyznej. Nejlepší jsou samozřejmě flašky ...


Souhlasím s oběma větami Smile

A lampy mě pomalu začínají nahlodávat Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 09:54:48    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Chtělo by to taky symetrické reproduktory. U basáků to celkem není problém, u střeďáků už trochu jo. U výškáčů by to možná mohl řešit kvalitní pásek - zkusím na tom zapracovat ... případní sponzoři vítáni.


Symetrické elektrostaty - to je přece běžná záležitost.

Odjinud - vzpomínáš si, jak jsi cestou ze Žďáru načrtl myšlenku zajímavé měřicí metody (pro zesilovače), zabýval ses tím dál?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 11:20:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Něco jsem zkoušel modelově, ale narazil jsem na jisté problémy. Potřeboval bych se naučit MATLAB, ale nechce se mi do toho.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 18:35:06    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Něco jsem zkoušel modelově, ale narazil jsem na jisté problémy. Potřeboval bych se naučit MATLAB, ale nechce se mi do toho.

Nestálo by za to spojit síly s Viktorem ? Mám pocit, že se v Matlabu dost dobře vyzná...

A ta metoda ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi júl 16, 2010 23:06:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Zhruba řečeno, pokusit se rozlišit koherentní zkreslení od nekoherentního - ale představoval jsem si to jak Hurvínek válku, musím si to ještě nechat pořádně projít hlavou. Koherentní zkreslení indikuje např. Holmimpulse, ale opravdu jen indikuje, nějak rozumně kvantitativně to vyhodnotit, s tím si nevím rady.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 07:43:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Koherentní
význam 1.(knižně) ucelený, soudržný, v souladu s něčím
synonyma
1.ucelený, soudržný, souvislý, spojitý, konzistentní, homogenní

V jakém smyslu je to slovo ve spojení "koherentní zkreslení" ?
Nějak si pod tím neumím nic představit... Embarassed

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 07:50:54    Predmet: Odpovedať s citátom

V tomto prípade lepšie sedí význam koherencie ako "synchrónny".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 09:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

V pevném fázovém vztahu s ... (něčím daným, třeba i sám se sebou) - např. THD nebo IMD je koherentní, ale domnívám se, že může existovat i nekoherentní zkreslení, speciálně u širokopásmových signálů. Možná by se dalo hovořit i o korelovaném / nekorelovaném, ale to mi připadá trochu zavádějící. Přiznávám, že je to taková divná hantýrka.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 09:54:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Verím, že sa zhodneme v tom, že tieto obidva druhy skreslení bezpečne odhalí (aj keď ich nerozlíši) diferenčná metóda...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 14:08:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajisté se shodneme. Stejně tak je ovšem odhalí i kterákoli jiná metoda založená na spektrální analýze, rejekci vstupního signálu apod. Mně zajímá právě ta případná možnost rozlišení - existence nekoherentního zkreslení by totiž možná vysvětlila některé enigmatické jevy.

Diferenční metoda má ovšem jednu potenciální nevýhodu - při použití širokopásmového signálu se dají předpokládat jisté potíže při odlaďování - (přesné nastavení amplitudového vyvážení nestačí, musí vyvažovat i fázově atd.) - případné zkreslení nekoherentního charakteru totiž asi bude obtížně rozlišitelné od šumového pozadí.

Jsou to samozřejmě jen spekulace - nikdy jsem to nezkoušel, neb na to nejsem zařízen, a ani se do toho nijak nehrnu, poněvadž obecně diferenční metodu nepovažuji za nějak obzvláště výhodnou či preference hodnou, snad až na to, že alespoň teoreticky se dá aplikovat s relativně nenáročným přístrojovým vybavením.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 15:38:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkoušel jsem udělat hybridní "gain cell" s FET vstupem a operákem. Ze simulace mi vyšlo zkreslení řádu 0,0001%, tak to bych asi měl chodit kanálem. Navíc simulace v MC neukazuje vliv zkreslení operáků, poněvadž modely ho neumějí. Hrom aby do toho...
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So júl 17, 2010 18:14:32    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:

Diferenční metoda má ovšem jednu potenciální nevýhodu - při použití širokopásmového signálu se dají předpokládat jisté potíže při odlaďování - (přesné nastavení amplitudového vyvážení nestačí, musí vyvažovat i fázově atd.) - případné zkreslení nekoherentního charakteru totiž asi bude obtížně rozlišitelné od šumového pozadí.


To se právě podle PMA nesmi ! Tak jak z toho ven ?

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne júl 18, 2010 00:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednoduše - nepoužívat diferenční metodu. Twisted Evil
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Ne júl 18, 2010 08:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A sakra. Že by 0 - 0 = 1 ??? To potom ale mění situaci a asi půl roku tlačby diferenciální metody do hlavy všem bezvěrcům bylo celkem k hovnu. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne júl 18, 2010 08:35:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul dorazil.Tvoje selektívne chápanie je zábavné, prečítaj si aj o 4 príspevky vyššie a napr. toto a debatu za tým
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=10097#10097
hlavne to o reklamnom slogane...
Meranie, THD, IMD, diferenčná metóda...Kto to píše, komu? Very Happy
Ale uznávam, že u teba je argumentácia zdravým rozumom a logikou skutočne k hovnu.Už len pochopenie rozdielu diferenčný vs. diferenciálny..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne júl 18, 2010 13:36:04    Predmet: Odpovedať s citátom

... a nejlepší na tom je, že nakonec přes to (skoro) všichni poslouchají signál z CD, které, jak je všeobecně známo, nemůže hrát, poněvadž podle odvození jistého českého klasika nemůže přenášet signály nad 3 kHz a leze z toho jenom pára a dráty ...

... aneb čichám čichám asfalt. To se samozřejmě netýká Danharda a PMA, ti jsou gramotní (Danhard je dokonce - bohužel? - i tolerantní), a ještě bych pardonoval pár dalších lidí, kteří mají přinejmenším představu o tom, co to je Ohmův zákon. No ale konec konců, i asfaltéři mají právo na život, jen by si měli ujasnit, kde je jejich místo v něm. Anebo by jim to měl ujasnit někdo jiný.

A little bit O.T., indeed - sorry ...

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/


Naposledy upravil velky bobo dňa Ne júl 18, 2010 13:39:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne júl 18, 2010 13:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Anebo by jim to měl ujasnit někdo jiný.


To nejde, neb je třeba se o něco opřít.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Ďalšia
Strana 3 z 11

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist