| Autor |
Správa |
Téma: Kleinanzeigen a neposlanie tovaru predávajúcim |
janik1971
Odpovede: 35
Prezreté: 5026
|
Fórum: Poradňa Zaslal: So máj 02, 2026 01:35:14 Predmet: Kleinanzeigen a neposlanie tovaru predávajúcim |
| Možno miesto pre sebarealizáciu... |
Téma: Kleinanzeigen a neposlanie tovaru predávajúcim |
janik1971
Odpovede: 35
Prezreté: 5026
|
Fórum: Poradňa Zaslal: Ut apríl 28, 2026 05:38:12 Predmet: Kleinanzeigen a neposlanie tovaru predávajúcim |
Ja zas nechápem, že niekoho také niečo napadne.
Každý má možnosť také dačo zrealizovať. A možno na tom trhneš aj balík. |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Št jún 05, 2025 07:50:25 Predmet: Válečný konflikt na východě |
Pokial mne je zname tak okrem Hitlera a Napoleona Rusko nik vyraznejsie a na jeho uzemi neohrozoval, pokial narychlo zalovim v pamäti.
Naopak Rusko a v minulosti ZSSR uz ohrozovalo kde koho.
Alebo ... |
Téma: prenoska na Denon DP 23 F |
janik1971
Odpovede: 26
Prezreté: 9553
|
Fórum: Analóg Zaslal: Ut apríl 01, 2025 19:29:58 Predmet: prenoska na Denon DP 23 F |
@tantito
Popravde nie je ani o co stáť u mna skor rozhodla cena ako ocakavania. Dobry je za tu cenu akurat tak na hranie a mozno s dobrym podsvietenym podkladu sa bude dat z neho daco vykuzlit ale je ... |
Téma: prenoska na Denon DP 23 F |
janik1971
Odpovede: 26
Prezreté: 9553
|
Fórum: Analóg Zaslal: Po marec 31, 2025 20:17:38 Predmet: prenoska na Denon DP 23 F |
JVC L-A 11 spolu s JVC R-S 11 L
Ale momentáne davam dokopy DUAL CV 60 a k nemu mi pride v takmer 100% stave DUAL 1229 len ho “oprašit”. |
Téma: prenoska na Denon DP 23 F |
janik1971
Odpovede: 26
Prezreté: 9553
|
Fórum: Analóg Zaslal: Po marec 31, 2025 18:21:36 Predmet: prenoska na Denon DP 23 F |
Dobra sranda na zistenie v akom stave je ihla je toto
https://a.aliexpress.com/_EJIcJVe
Ten moj ma stal 28€ a az pri lepsom pohlade pod nim som zistil, ze sice cistim, ale vlastne necistim. Ihla na ... |
Téma: MM vs MC a ..td |
janik1971
Odpovede: 13
Prezreté: 2992
|
Fórum: Analóg Zaslal: Št marec 27, 2025 15:10:28 Predmet: MM vs MC a ..td |
Pre zakladne nastavenie odporucam zakupit VTA šablonu, protractor a vahu.
https://vi.aliexpress.com/item/1005002842818709.html?spm=a2g0o.productlist.main.4.e2f9O6vdO6vdVf&aem_p4p_detail=202503270 ... |
Téma: Gramofon - izolace vibrací - zkušenosti |
janik1971
Odpovede: 15
Prezreté: 4440
|
Fórum: Analóg Zaslal: Št marec 27, 2025 14:52:01 Predmet: Gramofon - izolace vibrací - zkušenosti |
| https://vi.aliexpress.com/item/1005007153904100.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.572fl7vil7virD&algo_pvid=71b8af92-7f00-4316-8383-8b943651170d&algo_exp_id=71b8af92-7f00-4316-8383-8b943651170d ... |
Téma: vážení praniachtiví hifisti |
janik1971
Odpovede: 20
Prezreté: 7846
|
Fórum: Analóg Zaslal: Po január 20, 2025 23:03:59 Predmet: vážení praniachtiví hifisti |
... je lepšie dať vyčistiť platne profi gerétom, ako to doma robiť pokusne systémom "patláma-patláma"
https://www.hifisluchadla.sk/sluchadla/eshop/132-1-CISTENIE-LP-PLATNI
Nech sa ... |
Téma: vážení praniachtiví hifisti |
janik1971
Odpovede: 20
Prezreté: 7846
|
Fórum: Analóg Zaslal: Pi január 17, 2025 06:47:31 Predmet: vážení praniachtiví hifisti |
Tak pridam aj ja daco do mlyna,
Vevor USC uz je doma. Pouziva dakto Polysorbate 20 a IPA na pranie LP ? Ak ano v akom pomere? |
Téma: "Vinyl" zadarmo. |
janik1971
Odpovede: 1
Prezreté: 3434
|
Fórum: Odporúčané nahrávky Zaslal: Ne apríl 28, 2024 16:46:02 Predmet: "Vinyl" zadarmo. |
Clanok
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/poslechn%C4%9Bte-si-o-v%C3%ADkendu-n%C4%9Bco-jin%C3%A9ho-p%C5%AFl-milionu-star%C3%BDch-vinylov%C3%BDch-desek-v-bezplatn%C3%A9m-internetov%C3%A9m-archiv ... |
Téma: dievčatá a chlapci |
janik1971
Odpovede: 7
Prezreté: 1722
|
Fórum: Predám Zaslal: Ne december 31, 2023 22:24:06 Predmet: dievčatá a chlapci |
napíš adminovi nech vymaže
asi sme sa nepochopili - to je výzva pre ostatných, ja si po sebe vždy vymažem a za ostatných hádam nechceš aby som písal adminovi.
A vies aj poradit ako? Ja zas nechap ... |
Téma: DAC Topping E50 |
janik1971
Odpovede: 5
Prezreté: 1952
|
Fórum: Predám Zaslal: St december 20, 2023 16:21:43 Predmet: DAC Topping E50 |
| Nereagovat, blokovat a nahlasovat. Nic ine nema cenu riesit. |
Téma: STRANKA GT2: Greatit - posledne velke bedny od Velkeho Boba |
janik1971
Odpovede: 58
Prezreté: 40488
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: Ne november 12, 2023 17:00:11 Predmet: STRANKA GT2: Greatit - posledne velke bedny od Velkeho Boba |
| Ešteže tak. |
Téma: STRANKA GT2: Greatit - posledne velke bedny od Velkeho Boba |
janik1971
Odpovede: 58
Prezreté: 40488
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: Ne november 12, 2023 08:50:34 Predmet: STRANKA GT2: Greatit - posledne velke bedny od Velkeho Boba |
| A s tvojimi vytvormi hej? |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Ut október 10, 2023 19:15:12 Predmet: Válečný konflikt na východě |
Aj Ty by si tam uz mal ísť.
Každá minuta navyše je pre teba nesmierna strata. |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Ut október 10, 2023 19:12:27 Predmet: Válečný konflikt na východě |
Svět je domotaný, ale linie anti-vax / anti-ukrajina / anti-usa / anti-izrael je pozoruhodně jasná
Ono to začína nadobúdať naozaj bizardné rozmery - najnovšie som zachytil ako sa med ... |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Po október 09, 2023 18:57:20 Predmet: Válečný konflikt na východě |
 |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Po október 09, 2023 17:01:36 Predmet: Válečný konflikt na východě |
A ty somar, či sy ty príbuzný?
Vďaka Bohu tvoj nie.
@tatko Tom
A prečo by sa robil? On jednoducho je....
@Soaron
Nech sa len hrá, to je jediný kamarát ktorého má.  |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Ne október 08, 2023 14:02:28 Predmet: Válečný konflikt na východě |
VÁLKA V DÁNSKU - ČT a další naše media mlčí! Na Slovensku naopak dávají záběry z ulice.
V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád" a gangy migrantů přebírají ulice. ... |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Po október 02, 2023 15:37:52 Predmet: Válečný konflikt na východě |
| Evidentne myslí. |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: So september 30, 2023 15:22:46 Predmet: Válečný konflikt na východě |
Banderovci byli ta nejhorsi nelidská zvířata a prasata a v jejich šlépějích jde dost dnešních bojujících ukáček a i podporovatelů.
Su na to rozne pohlady. Neobhajujem nikoho. Ale ako by sa chovala ... |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Ut september 26, 2023 17:20:40 Predmet: Válečný konflikt na východě |
V podstate si kazdy z nich s Ukrajinou vytrel zadok. A ani jeden z nich ci to bol Stalin alebo Hitler Ukrajinu bytostne nepotrebovali.
Ukrajina im prisla vhod ako sposob dosiahnutia svojich mocenskyc ... |
Téma: Vaso Patejdl umrel :( |
janik1971
Odpovede: 7
Prezreté: 5749
|
Fórum: Osobnosti Zaslal: Pi august 25, 2023 22:04:09 Predmet: Vaso Patejdl umrel :( |
umrel? si normalny? hadam zomrel ked uz... to jak keby si napisal ten pes umrel
pes zdochne a nie umrie...
Ako pre koho.
Záleží od stupňa empatie jedinca. |
Téma: Zemřel Pavel Dudek |
janik1971
Odpovede: 23
Prezreté: 16622
|
Fórum: Osobnosti Zaslal: Po jún 19, 2023 07:14:13 Predmet: Zemřel Pavel Dudek |
| RIP |
Téma: Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz |
janik1971
Odpovede: 384
Prezreté: 79465
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Št marec 30, 2023 06:35:24 Predmet: Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz |
ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.
Ktore bedne? Tie tvoje prve su sta ... |
Téma: Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz |
janik1971
Odpovede: 384
Prezreté: 79465
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: St marec 29, 2023 15:53:40 Predmet: Nove cz/sk forum www.avsforum.sk / www.avsforum.cz |
ahojte ano nick mam mando ale myslim ze to je jednoduche associovat k "janikovi" kedze tam mam predstavenie a hlavne moje bedne su celkom zname.
Ktore bedne? Tie tvoje prve su sta ... |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: St marec 08, 2023 07:40:11 Predmet: Válečný konflikt na východě |
Tatko - trafena hus zagagala?
To, ze nase vlady bezhlavo opakuju hluposti, ktore prijimaju USA a EU, je grcanie sraciek?
Vlada vymeni lacny a overeny zdroj plynu za plyn, ktory nie je vyskusany an ... |
Téma: Válečný konflikt na východě |
janik1971
Odpovede: 3572
Prezreté: 656851
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: Ut marec 07, 2023 20:13:41 Predmet: Válečný konflikt na východě |
https://hifi.slovanet.sk/bb/search.php?search_author=cubic
Ja sa iba pytam co okrem vyblitkov toto individuum prinieslo pre miestnu "komunitu"?
Naco tu vobec je? |
Téma: byvali clenovia co po sebe vsetko zmazali |
janik1971
Odpovede: 46
Prezreté: 16286
|
Fórum: Bojisko / offtopisko Zaslal: So január 07, 2023 22:34:33 Predmet: byvali clenovia co po sebe vsetko zmazali |
| Urcite nie. Pre podaktorych je hifi diagnoza. |
| |