| Autor |
Správa |
Téma: LUXMAN L530 |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 939
|
Fórum: Predám Zaslal: Po október 14, 2024 13:58:29 Predmet: LUXMAN L530 |
predam zosilovac Luxman l530 modifikacia v casea cz---nove terminaly atd
cena 880eur |
Téma: audiophile zukova karta creative hd titanium 69eur |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 796
|
Fórum: Predám Zaslal: Ne november 06, 2022 08:07:27 Predmet: audiophile zukova karta creative hd titanium 69eur |
karta ma prevodnik burr brown!!!! ide mi na windovs 10,ale j na 7 bez problemov
Odstup signálu od šumu (20 kHz low-pass filtr, A-WGT), @ 24-bit, 96kHz:
Přední kanál: 122 dB
Sluchátka (330 Ohm): 117 ... |
Téma: Subwoofer - SVS SB-2000 |
peter.beny
Odpovede: 16
Prezreté: 5235
|
Fórum: Predám Zaslal: Št október 31, 2019 22:04:55 Predmet: svs |
| zdravim len tak sa pytam ten sub asi je uz davno predany,alebo sa mylim?? |
Téma: lacny zosilovac |
peter.beny
Odpovede: 5
Prezreté: 2669
|
Fórum: Kúpim Zaslal: St august 14, 2019 19:27:47 Predmet: Sony f 319 |
| Sony f 319r za 50eur |
Téma: cd predaj |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 847
|
Fórum: Predám Zaslal: Po máj 07, 2018 09:51:55 Predmet: cd predaj |
2cd leonard cohen vyberovka 9eur
2cd jana kirschner 6eur
mike olfield -tubular bels 5eur
mike odfiel voyager 8eur
kenny g greatest hits 2eura
imt smile exotica cd+dv ... |
Téma: predam cd chesky records |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 921
|
Fórum: Predám Zaslal: Po máj 07, 2018 09:35:04 Predmet: predam cd chesky records |
Carlos Heredia -flamenco chesky record 8eur
Dave s true story /jazz/ chesky records 8eur
pink floyd 10e
Dead can dance 9eur
Santana,Eagles,Lenny kravitz kus 7eur
Vsetky cd su velmi kvalitne n ... |
Téma: predam 3 pasmove stlpy Shan |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1201
|
Fórum: Predám Zaslal: St február 15, 2017 10:20:25 Predmet: predam 3 pasmove stlpy Shan |
| https://elektro.bazos.sk/inzerat/70268482/predamvymenim-Shan-bejzik-300.php |
Téma: basove rezonatory-neaktualne |
peter.beny
Odpovede: 3
Prezreté: 2178
|
Fórum: Predám Zaslal: Ne december 25, 2016 22:05:58 Predmet: Re: basove rezonatory-neaktualne |
| mozno si niekto kupi tento http://www.audiovideokino.sk/pmr-mk-ii-pasivny-multivokalny-resonator/ |
Téma: basove rezonatory-neaktualne |
peter.beny
Odpovede: 3
Prezreté: 2178
|
Fórum: Predám Zaslal: Št september 22, 2016 09:01:21 Predmet: basove rezonatory-neaktualne |
| predaj ukonceny.... |
Téma: Shan bejzic 300 |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1160
|
Fórum: Predám Zaslal: Pi apríl 22, 2016 07:22:19 Predmet: Shan bejzic 300 |
predam trojpasmo Shan osadenie perless,vifa na vyvoji sa podielal rndr B.Sykora
http://elektro.bazos.sk/inzerat/60713549/Shan-bejzic-300.php |
Téma: Harman kardon hk hd 970 |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 896
|
Fórum: Predám Zaslal: So február 20, 2016 16:25:07 Predmet: Harman kardon hk hd 970 |
| Predam cd player,ktory sa da pouzit aj ako dac prevodnik ocememie eisa vyrobok roka,stav skoro ako novy ....cena 140eur |
Téma: Beyerdynamic dt 990 pro 250ohm |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 946
|
Fórum: Predám Zaslal: So január 16, 2016 10:17:28 Predmet: Beyerdynamic dt 990 pro 250ohm |
| Predam tieto sluchadla su v zaruke malo pouzivane vyborne sedia na hlave,netlacia neunavuju a nepotia sa usi ,ako pri kozenom polstrovani...cena 125 eur |
Téma: DUAL CV 1462 |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1255
|
Fórum: Predám Zaslal: Po júl 20, 2015 09:11:09 Predmet: DUAL CV 1462 |
Predam starsi poctivy zosik vysoky vykon dobry zvuk 170eur
http://elektro.bazos.sk/inzerat/51624639/dual-1462-made-in-japan.php |
Téma: predam akusticke panely obifon modular |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1179
|
Fórum: Predám Zaslal: So máj 23, 2015 13:49:35 Predmet: predam akusticke panely obifon modular |
| predam ,vymenim paneli obifon modular ,pekna latka ako semis ,farba hraskovo zelena,fotky sem neviem dat,ale dal som to aj na bazos tam su.....,dalej predam cca 15 kusov basovych rezonatorov,pred fina ... |
Téma: poradte prosim repro, 2p vs 3p regalovky... |
peter.beny
Odpovede: 25
Prezreté: 17789
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: Ne január 11, 2015 19:54:19 Predmet: bv |
| Ak nechces farebny zvuk,tak skus bv regalky |
Téma: predam shan bejzic 300 |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1085
|
Fórum: Predám Zaslal: Št december 18, 2014 15:55:07 Predmet: predam shan bejzic 300 |
| http://elektro.bazos.sk/inzerat/44730317/Shan-bejzic-300.php |
Téma: predane |
peter.beny
Odpovede: 1
Prezreté: 1222
|
Fórum: Predám Zaslal: Ut február 25, 2014 13:31:48 Predmet: .... |
| mal som 272 hd zvukovo ok,ale nesadli mi na hlavu nezakryli cele ucho...za 100ku by som skusil tie vase... |
Téma: obifon |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 910
|
Fórum: Predám Zaslal: Ne august 04, 2013 10:59:02 Predmet: obifon |
| predam panely modular 60cm*120cm bas 100 cize 10cm hrubka povrch akutex hraskovo zeleny cena 75eur |
Téma: bastrap obifon |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1133
|
Fórum: Predám Zaslal: So jún 22, 2013 08:07:57 Predmet: bastrap obifon |
predam trojuholnikove bastrapy obifon coral biela 2m vyska 2ks 140e
2ks modular bas 100 600*1200 cize sirsi panel 120e |
Téma: starsie repro kable neotech 2*3m |
peter.beny
Odpovede: 2
Prezreté: 1951
|
Fórum: Predám Zaslal: St máj 15, 2013 11:06:34 Predmet: neotech |
| 50eur |
Téma: starsie repro kable neotech 2*3m |
peter.beny
Odpovede: 2
Prezreté: 1951
|
Fórum: Predám Zaslal: Ut máj 14, 2013 14:53:38 Predmet: starsie repro kable neotech 2*3m |
predam z dovodu nevyuzitia kable neotech http://www.neotechcable.com/product1_2.php#
vypadaju nejak tak len su biele neviem uz presne oznacenie ,ale stali cez 3000sk |
Téma: Wharfedale MovieStar DX-1HCP vs AQ Toba set 3 - SW |
peter.beny
Odpovede: 2
Prezreté: 2200
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: Po apríl 08, 2013 16:22:51 Predmet: Wharfedale MovieStar DX-1HCP vs AQ Toba set 3 - SW |
| pozrel som si set aq toba ja by som radsej stare tesly ... |
Téma: 3 a viac pasmo |
peter.beny
Odpovede: 2
Prezreté: 1914
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: So marec 30, 2013 17:54:22 Predmet: 3 a viac pasmo |
vie niekto poradit dobre 3 pasmo ktore nebude mat viac ,ako 50 litrov objem ?
aj uzatvorene... podmienka do 1000e aj ojazdene.. |
Téma: rozohranie repro |
peter.beny
Odpovede: 34
Prezreté: 25300
|
Fórum: Reprosústavy Zaslal: St marec 13, 2013 18:52:33 Predmet: rozohranie repro |
| tak po vypiti flasky vinka sa bedne rozohraju a budu dat pocuvat... |
Téma: bv a300s |
peter.beny
Odpovede: 1
Prezreté: 1490
|
Fórum: Predám Zaslal: St január 16, 2013 11:01:09 Predmet: bv a300s |
| predam integrac bv a 300s strieborny 560eur |
Téma: hudba z multimedialneho centra |
peter.beny
Odpovede: 1
Prezreté: 2737
|
Fórum: DAC Zaslal: Št september 20, 2012 14:03:07 Predmet: hudba z multimedialneho centra |
| Zdravim,chcel by som sa spytat aky vplyv ma na kvalitu zvuku ak pustam hudbu z hardisku teda multimedialneho centra cez opticky vystup do externeho a/d prevodniku a dalej zos.teda kolko percent to ov ... |
Téma: VELKE 3 PASMO BEYMA 12B100R |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1307
|
Fórum: Predám Zaslal: Po august 20, 2012 09:32:12 Predmet: VELKE 3 PASMO BEYMA 12B100R |
PREDAM TIETO REPROSUSTAVY ---390E
http://elektro.bazos.sk/inzerat/17332848/diy-beyma.php |
Téma: 2ks basy Beyma 12 b100r |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1183
|
Fórum: Predám Zaslal: St júl 25, 2012 06:07:15 Predmet: 2ks basy Beyma 12 b100r |
| predam 2 ks basovych repro beyma 12b100r 32m este v zaruke cena 90eur ks |
Téma: Predám Harman Kardon HD970 |
peter.beny
Odpovede: 9
Prezreté: 4672
|
Fórum: Predám Zaslal: So apríl 14, 2012 13:18:24 Predmet: hd |
| zdravim mate ten cd player?je ta mechanika opravitelna?pripadne viete cenu novej?nie je mozna vymena za 2 pasmove regalovky osadenie 17 cm zetag a vyska audio research |
Téma: cd player rotel rcd 930ax |
peter.beny
Odpovede: 0
Prezreté: 1100
|
Fórum: Predám Zaslal: Ut marec 27, 2012 08:08:45 Predmet: cd player rotel rcd 930ax |
| predam,alebo vymenim rotel rcd 930ax plne funkcny 75eur |
| |