Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Bolo nájdených 45 výsledkov hľadania
Obsah fóra hifi.slovanet.sk
Autor Správa
  Téma: LUXMAN L530
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 939

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Po október 14, 2024 13:58:29   Predmet: LUXMAN L530
predam zosilovac Luxman l530 modifikacia v casea cz---nove terminaly atd
cena 880eur
  Téma: audiophile zukova karta creative hd titanium 69eur
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 796

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ne november 06, 2022 08:07:27   Predmet: audiophile zukova karta creative hd titanium 69eur
karta ma prevodnik burr brown!!!! ide mi na windovs 10,ale j na 7 bez problemov
Odstup signálu od šumu (20 kHz low-pass filtr, A-WGT), @ 24-bit, 96kHz:
Přední kanál: 122 dB
Sluchátka (330 Ohm): 117 ...
  Téma: Subwoofer - SVS SB-2000
peter.beny

Odpovede: 16
Prezreté: 5235

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Št október 31, 2019 22:04:55   Predmet: svs
zdravim len tak sa pytam ten sub asi je uz davno predany,alebo sa mylim??
  Téma: lacny zosilovac
peter.beny

Odpovede: 5
Prezreté: 2669

PríspevokFórum: Kúpim   Zaslal: St august 14, 2019 19:27:47   Predmet: Sony f 319
Sony f 319r za 50eur
  Téma: cd predaj
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 847

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Po máj 07, 2018 09:51:55   Predmet: cd predaj
2cd leonard cohen vyberovka 9eur
2cd jana kirschner 6eur
mike olfield -tubular bels 5eur
mike odfiel voyager 8eur
kenny g greatest hits 2eura
imt smile exotica cd+dv ...
  Téma: predam cd chesky records
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 921

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Po máj 07, 2018 09:35:04   Predmet: predam cd chesky records
Carlos Heredia -flamenco chesky record 8eur
Dave s true story /jazz/ chesky records 8eur
pink floyd 10e
Dead can dance 9eur

Santana,Eagles,Lenny kravitz kus 7eur
Vsetky cd su velmi kvalitne n ...
  Téma: predam 3 pasmove stlpy Shan
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1201

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: St február 15, 2017 10:20:25   Predmet: predam 3 pasmove stlpy Shan
https://elektro.bazos.sk/inzerat/70268482/predamvymenim-Shan-bejzik-300.php
  Téma: basove rezonatory-neaktualne
peter.beny

Odpovede: 3
Prezreté: 2178

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ne december 25, 2016 22:05:58   Predmet: Re: basove rezonatory-neaktualne
mozno si niekto kupi tento http://www.audiovideokino.sk/pmr-mk-ii-pasivny-multivokalny-resonator/
  Téma: basove rezonatory-neaktualne
peter.beny

Odpovede: 3
Prezreté: 2178

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Št september 22, 2016 09:01:21   Predmet: basove rezonatory-neaktualne
predaj ukonceny....
  Téma: Shan bejzic 300
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1160

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Pi apríl 22, 2016 07:22:19   Predmet: Shan bejzic 300
predam trojpasmo Shan osadenie perless,vifa na vyvoji sa podielal rndr B.Sykora
http://elektro.bazos.sk/inzerat/60713549/Shan-bejzic-300.php
  Téma: Harman kardon hk hd 970
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 896

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: So február 20, 2016 16:25:07   Predmet: Harman kardon hk hd 970
Predam cd player,ktory sa da pouzit aj ako dac prevodnik ocememie eisa vyrobok roka,stav skoro ako novy ....cena 140eur
  Téma: Beyerdynamic dt 990 pro 250ohm
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 946

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: So január 16, 2016 10:17:28   Predmet: Beyerdynamic dt 990 pro 250ohm
Predam tieto sluchadla su v zaruke malo pouzivane vyborne sedia na hlave,netlacia neunavuju a nepotia sa usi ,ako pri kozenom polstrovani...cena 125 eur
  Téma: DUAL CV 1462
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1255

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Po júl 20, 2015 09:11:09   Predmet: DUAL CV 1462
Predam starsi poctivy zosik vysoky vykon dobry zvuk 170eur
http://elektro.bazos.sk/inzerat/51624639/dual-1462-made-in-japan.php
  Téma: predam akusticke panely obifon modular
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1179

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: So máj 23, 2015 13:49:35   Predmet: predam akusticke panely obifon modular
predam ,vymenim paneli obifon modular ,pekna latka ako semis ,farba hraskovo zelena,fotky sem neviem dat,ale dal som to aj na bazos tam su.....,dalej predam cca 15 kusov basovych rezonatorov,pred fina ...
  Téma: poradte prosim repro, 2p vs 3p regalovky...
peter.beny

Odpovede: 25
Prezreté: 17789

PríspevokFórum: Reprosústavy   Zaslal: Ne január 11, 2015 19:54:19   Predmet: bv
Ak nechces farebny zvuk,tak skus bv regalky
  Téma: predam shan bejzic 300
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1085

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Št december 18, 2014 15:55:07   Predmet: predam shan bejzic 300
http://elektro.bazos.sk/inzerat/44730317/Shan-bejzic-300.php
  Téma: predane
peter.beny

Odpovede: 1
Prezreté: 1222

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ut február 25, 2014 13:31:48   Predmet: ....
mal som 272 hd zvukovo ok,ale nesadli mi na hlavu nezakryli cele ucho...za 100ku by som skusil tie vase...
  Téma: obifon
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 910

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ne august 04, 2013 10:59:02   Predmet: obifon
predam panely modular 60cm*120cm bas 100 cize 10cm hrubka povrch akutex hraskovo zeleny cena 75eur
  Téma: bastrap obifon
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1133

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: So jún 22, 2013 08:07:57   Predmet: bastrap obifon
predam trojuholnikove bastrapy obifon coral biela 2m vyska 2ks 140e
2ks modular bas 100 600*1200 cize sirsi panel 120e
  Téma: starsie repro kable neotech 2*3m
peter.beny

Odpovede: 2
Prezreté: 1951

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: St máj 15, 2013 11:06:34   Predmet: neotech
50eur
  Téma: starsie repro kable neotech 2*3m
peter.beny

Odpovede: 2
Prezreté: 1951

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ut máj 14, 2013 14:53:38   Predmet: starsie repro kable neotech 2*3m
predam z dovodu nevyuzitia kable neotech http://www.neotechcable.com/product1_2.php#

vypadaju nejak tak len su biele neviem uz presne oznacenie ,ale stali cez 3000sk
  Téma: Wharfedale MovieStar DX-1HCP vs AQ Toba set 3 - SW
peter.beny

Odpovede: 2
Prezreté: 2200

PríspevokFórum: Reprosústavy   Zaslal: Po apríl 08, 2013 16:22:51   Predmet: Wharfedale MovieStar DX-1HCP vs AQ Toba set 3 - SW
pozrel som si set aq toba ja by som radsej stare tesly ...
  Téma: 3 a viac pasmo
peter.beny

Odpovede: 2
Prezreté: 1914

PríspevokFórum: Reprosústavy   Zaslal: So marec 30, 2013 17:54:22   Predmet: 3 a viac pasmo
vie niekto poradit dobre 3 pasmo ktore nebude mat viac ,ako 50 litrov objem ?
aj uzatvorene... podmienka do 1000e aj ojazdene..
  Téma: rozohranie repro
peter.beny

Odpovede: 34
Prezreté: 25300

PríspevokFórum: Reprosústavy   Zaslal: St marec 13, 2013 18:52:33   Predmet: rozohranie repro
tak po vypiti flasky vinka sa bedne rozohraju a budu dat pocuvat...
  Téma: bv a300s
peter.beny

Odpovede: 1
Prezreté: 1490

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: St január 16, 2013 11:01:09   Predmet: bv a300s
predam integrac bv a 300s strieborny 560eur
  Téma: hudba z multimedialneho centra
peter.beny

Odpovede: 1
Prezreté: 2737

PríspevokFórum: DAC   Zaslal: Št september 20, 2012 14:03:07   Predmet: hudba z multimedialneho centra
Zdravim,chcel by som sa spytat aky vplyv ma na kvalitu zvuku ak pustam hudbu z hardisku teda multimedialneho centra cez opticky vystup do externeho a/d prevodniku a dalej zos.teda kolko percent to ov ...
  Téma: VELKE 3 PASMO BEYMA 12B100R
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1307

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Po august 20, 2012 09:32:12   Predmet: VELKE 3 PASMO BEYMA 12B100R
PREDAM TIETO REPROSUSTAVY ---390E
http://elektro.bazos.sk/inzerat/17332848/diy-beyma.php
  Téma: 2ks basy Beyma 12 b100r
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1183

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: St júl 25, 2012 06:07:15   Predmet: 2ks basy Beyma 12 b100r
predam 2 ks basovych repro beyma 12b100r 32m este v zaruke cena 90eur ks
  Téma: Predám Harman Kardon HD970
peter.beny

Odpovede: 9
Prezreté: 4672

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: So apríl 14, 2012 13:18:24   Predmet: hd
zdravim mate ten cd player?je ta mechanika opravitelna?pripadne viete cenu novej?nie je mozna vymena za 2 pasmove regalovky osadenie 17 cm zetag a vyska audio research
  Téma: cd player rotel rcd 930ax
peter.beny

Odpovede: 0
Prezreté: 1100

PríspevokFórum: Predám   Zaslal: Ut marec 27, 2012 08:08:45   Predmet: cd player rotel rcd 930ax
predam,alebo vymenim rotel rcd 930ax plne funkcny 75eur
 
Strana 1 z 2 Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Prejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist