Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Foobar - nastavenia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
L.V.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 september 2007
Príspevky: 730
Bydlisko: Bratislava - Rača

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2009 12:47:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz som do toho vŕtal a zistil som, že dokonca ignoruje aj albumy s cue so separátnymi flacmi. Máte niekto typ na relatívne jednoduchý program,ktorý by dodatočne vygeneroval cue sheet ?
_________________
Tam, kde leží Little Big Horn ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2009 12:48:04    Predmet: Odpovedať s citátom

OK
ukecali jste mě, ode dneška si budu cue schovávat.Holt budu mít dva playlisty - s cue a bez.
Jinak ten Cover Flow mi chodí jen na noťasu, na velkým mám tohle:
http://img254.imageshack.us/img254/504/coverflowub4.png
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2009 12:55:05    Predmet: Odpovedať s citátom

L.V. napísal:
Teraz som do toho vŕtal a zistil som, že dokonca ignoruje aj albumy s cue so separátnymi flacmi.

Hm, mi to bere i CUE u alb se separátními tracky. Jestli není chyba spíš v těch CUE, mám zkušenost, že v těchto případech je jich většina nefunkčních (blbě udělané indexy a Foobar to pak nenačte). Zkus schválně nějaký takový CUE spustit, jestli ti Foobar to album přehraje nebo jestli hodí chybu.



dokken napísal:
Jinak ten Cover Flow mi chodí jen na noťasu, na velkým mám tohle:
http://img254.imageshack.us/img254/504/coverflowub4.png

Na velkým myšleno přes nějaký remote control? Já přistupuju na hudební PC přes DameWare nebo přes vzdálenou plochu a přes ně se to bohužel nezobrazuje, jen na místním monitoru daného PC.
Ale potěšila mě tahle zpráva, třeba to v budoucnu půjde i přes vzdálenou plochu Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2009 12:56:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Nee, myslel jsem desktop-hlavní komp.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Petr32
Nádejný hifista


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 69
Bydlisko: Stredo-severni Morava

PríspevokZaslal: Ne máj 17, 2009 08:32:25    Predmet: Odpovedať s citátom

@L.V. Vcera jsem doma instaloval foobar, aktualni verzi, a opravdu jsem narazil na ten samy problem. Nevim, jestli to neumi i starsi verze, ale aktualni foobar opravdu necte v Media Library *.m3u (bohuzel mu to nejde nastavit).

Velke soubory (s cue) cte nastesti korektne, problem s duplicitnim zobrazenim techto velkych souboru "rozkouskovane jako album" + "zdrojovy soubor" se da resit asi vice zpusoby. Ja jsem pouzil nasledujici:

Protoze mam i alba "jen rozkouskovane - bez spravnych cue", nemuzu zakazat *.flac/atd. Prejmenoval jsem tedy vsechny "zdrojove one-file alba" na "*_cuefile.flac/atd", opravil nazev uvnitr .cue souboru a v Media Library zakazal nacitani souboru *_cuefile.*.

Funguje to vyborne. Je treba zrejme autory zaspamovat, aby funkcionalitu playlistu do Media Library implementovali.

P.S.: Pozor na facets, stalo se mi, ze nezobrazoval vsechny naskenovane skladby z Media Library - pokud chcete zjistit, co je naskenovane a najdete problem, vzdy to radeji zkontrolujte v defaultnim Album Listu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skafo
Hifi obsluha


Založený: 05 júl 2007
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: St september 16, 2009 19:02:57    Predmet: Foobar2000 playlist Odpovedať s citátom

Mam otazku. Vie mi niekto poradit ako nastavit foobar2000 tak, aby ked vlozim nejaku pesnicku do playlistu, aby ju nedavalo vzdy na koniec playlistu, ale do aktualnej pozicie v playliste?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jussi
Nádejný hifista


Založený: 13 august 2008
Príspevky: 73

PríspevokZaslal: Ne september 20, 2009 00:08:02    Predmet: Odpovedať s citátom

zoradit podla track number ?
_________________
j.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 09:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Přátelé co hrajete na Foobar a máte iPod/iPhone
Zcela jistě znáte aplikaci iPod, že jo? Geniální věc. A teď si představte, že tím jde ovládat Foobar se vším všudy!! *hura*

Včera sem dal spravca celkem nenápadný odkaz na iPhone Remote support.
Zprvu jsem tomu nevěnoval pozornost, pak se k tomu vrátil, stáhnul, nevěděl jak to zprovoznil, tak to pustil z hlavy, pak jsem začal pátrat jak to teda rozchodit, protože mi to nějak nedalo. Až pak v diskusích jsem se dopátral k tomu, že je k tomu potřeba aplikaci Remote od Apple. Ještě chvilku boje a .... WOOOOOW Shocked

To je masakr. Do iPhone se natahuje komplet fonotéka, lze s tím pracovat jako s klasickým iPodem - třídění podle umělců, alb, vyhledávání, skládání playlistů, do ruky na displej Vám to přenáší booklety (takže mi to přijde, že to je něco podobného, jak pracuje Logitech Squeezebox). Ani monitor tím pádem k hudebnímu PC už nepotřebujete, jen třeba nějaký vysloužilý iPod. Zkrátka vymakané dálkové ovládání k hudebnímu PC. Je to i svižné jako cyp (mě to ukazuje aktuálně přes 8000 skladeb a bez problémů).
Rozhodně to stojí aspoň za vyzkoušení ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 09:31:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Něco takového existuje už nějaký pátek pro smartphony se Symbianem a Windows Mobile (sám jsem úspěšně zkoušel na Symbianu - Nokia E66). Jmenuje se to Salling Clicker. Skládá se to z programu pro PC, programu pro telefon a pluginu pro konkrétní ovládaný prohram (zkoušel jsem právě Foobar). Spojení běží po bluetooth nebo wifi.

EDIT: Plugin pro Foobar je zde: http://www.salling.com/forums/viewtopic.php?t=6579&highlight=foobar (ale pozor, zatím nefunguje s poslední verzí Foobaru 1.0).

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 10:10:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě jednou pro méně chápavé.
Nainstaluje se program do PC (ve kterém je také Foobar a soubory s muzikou).
Nainstaluje se program do telefonu (mojí Nokii údajně podporuje ve všech bodech).
Telefon se pomocí WiFi propojí s PC a umožňuje ovládat přehrávání hudby v PC.
Je to tak ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Froggg
Nádejný hifista


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 10:16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

tohle je výborná věc, v jablečných věcech nejedu, ale něco univerzálního a nebo alespoň pro ten Symbian, to je paráda Smile

Opa: Jestli to chápu já, tak to je tak, jak to píšeš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 10:32:09    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Ještě jednou pro méně chápavé.
Nainstaluje se program do PC (ve kterém je také Foobar a soubory s muzikou).
Nainstaluje se program do telefonu (mojí Nokii údajně podporuje ve všech bodech).
Telefon se pomocí WiFi propojí s PC a umožňuje ovládat přehrávání hudby v PC.
Je to tak ?


V zásadě ano. Ještě se ale musí do foobaru nainstalovat pluginy pro dálkové ovládání, do příslušeného adresáře Salling Clickeru nakopírovat plugin (resp. script) pro foobar a v konfiguraci Salling Clickeru na PC zaškrtnout, že má být aktivní zrovna podpora pro Foobar (je tam na výběr spousta programů, které podporuje od výrobce, bez nutnosti instalovat extra plugin). Pokyny jsou přibalené u toho pluginu pro Foobar, na který jsem dával odkaz:

kód:

[1] Install Foosion's COM Automation server
   http://foosion.foobar2000.org/0.9/

[2] Install foo_cmd_playlist
   http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php?showtopic=47148

[3] Open included .js and point [var exe = ".."] to your foobar executable
   Mind the space "(..) "

[4] Move folder to My Clicker Scripts

[5] Add foobar2k to Clicker Items
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 18, 2010 10:32:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Off topic !

Dá se iPod tímto způsobem použít i jako dálkové ovládání pro přehrávání videa z (HT)PC - třeba Media Player Classic, VLC... ?

Či obecně k ovládání PC?

Konec Off topic !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
spravca
Hifi obsluha


Založený: 06 február 2010
Príspevky: 48
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2010 15:44:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
To je masakr. Do iPhone se natahuje komplet fonotéka, lze s tím pracovat jako s klasickým iPodem - třídění podle umělců, alb, vyhledávání, skládání playlistů, do ruky na displej Vám to přenáší booklety (takže mi to přijde, že to je něco podobného, jak pracuje Logitech Squeezebox). Ani monitor tím pádem k hudebnímu PC už nepotřebujete, jen třeba nějaký vysloužilý iPod. Zkrátka vymakané dálkové ovládání k hudebnímu PC. Je to i svižné jako cyp (mě to ukazuje aktuálně přes 8000 skladeb a bez problémů).
Rozhodně to stojí aspoň za vyzkoušení ...


Este nemam iPod, tak som neskusal, ale je to zavisle na vzhladu foobaru? berie si z toho nieco? alebo to ma pod iPodom vlastny interface a je to nezavisle od GUI pluginov foobaru?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: So február 27, 2010 19:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

iPod/iPhone má vlastní aplikaci nazvanou Remote.
Ze vzhledu Foobaru si to nebere nic. Je to nezávislé na jeho pluginech.
Jediné co si to z Foobaru bere jsou načtené booklety (folder.jpg)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
spravca
Hifi obsluha


Založený: 06 február 2010
Príspevky: 48
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So február 27, 2010 20:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
iPod/iPhone má vlastní aplikaci nazvanou Remote.
Ze vzhledu Foobaru si to nebere nic. Je to nezávislé na jeho pluginech.
Jediné co si to z Foobaru bere jsou načtené booklety (folder.jpg)

Dik, aspon viem, ze sa nemusim piplat s nastavenim vzhladu samotneho foobaru, ked to budem vsetko ovladat iba z iPhonu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
spravca
Hifi obsluha


Založený: 06 február 2010
Príspevky: 48
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut marec 02, 2010 17:21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava napísal:
Do iPhone se natahuje komplet fonotéka, lze s tím pracovat jako s klasickým iPodem - třídění podle umělců, alb, vyhledávání, skládání playlistů, do ruky na displej Vám to přenáší booklety (takže mi to přijde, že to je něco podobného, jak pracuje Logitech Squeezebox). Ani monitor tím pádem k hudebnímu PC už nepotřebujete, jen třeba nějaký vysloužilý iPod. Zkrátka vymakané dálkové ovládání k hudebnímu PC.

Konecne som zohnal iPod, ale mam bud nieco zle nastavene, alebo neviem. Do iPodu som si dal program Remote 1.3.3, do foobaru plugin pre ipod/iphone, sparoval som ich, zadal pin, ovladat to sice ide, ale ziadne vytvaranie playlistov tam nemam Sad
nastavoval si tam este nieco? Aj ked mam "stay connected", tak ma z foobar library vyhodilo atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Froggg
Nádejný hifista


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št jún 17, 2010 22:33:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Chvilku jsem se snažil svůj mobilní vercajk (HTC Kaiser) spojit s PC a ovládat ho přes všechno možný, nejlíp mi nakonec posloužila aplikace PPC Tablet Remote Control Suite v4.1.1, bohužel ale neuměla Foobar, pak jsem narazil na jeden specialně pro Foobar udělanej program a nemůžu si ho vynachválit, navíc je to Freeware a není třeba nic nastavovat složitě, jen se to nainstaluje, zkopíruje se dll do složka foobaru/components a nastaví se na mobilu IP počítače, na který se chcete připojit. Dokonce se to prokousalo i mojí domácí infrastrukturou, kdy mám Mobil -> AP -> Router s HW FW -> PC. Ještě dodám, že jsem obojí používal přes WiFi, kdyby to někomu nedocvaklo z popisu infrastruktury Wink

Takže sosejte, komu se to hodí:
http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/freeware/download-pocketbar.html

Na starších PDA budete potřebovat navíc ještě .net compact framework 3.5
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po júl 19, 2010 15:59:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Stáh jsem si teď DVD-A Neil Young - On the Beach a je to 24 bit / 176 kHz.
Foobar mi to odmítá přehrát (Unrecoverable playback error: Unsupported stream format: 176400 Hz / 24-bit / 2 channels).
Nevíte kam mám v nastavení "šáhnout", aby to hrálo?
Buferem to nebude, ten mám nastavený tak, že hrají i 192 kHz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po júl 19, 2010 17:05:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebude problém spíš v DAC/zvukovce resp. ovladačích, které zrovna těch 176,4 kHz nezvládají? Mám nějaké zvukové soubory v 22.050 Hz, na jednom PC mi to hraje, na druhém ne a hlásí to, myslím, totéž. Foobar úplně stejně nastavený, liší se jen zvukovkou. Chci-li přehrát na tom druhém, musím ve foobaru resamplovat. To by mělo fungovat i u tebe: File-Preferences-Playback-DSP Manager a přidat Resampler do aktivních DSP. Ale to nebude u hi-res muziky zrovna to pravé ořechové, že.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocmeister
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2008
Príspevky: 344

PríspevokZaslal: Po júl 19, 2010 17:28:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, bohužel v podobnym případě mi taky pomohl svého času jen resampler ve foobaru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po júl 19, 2010 19:44:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava,

pokud jsem dobře pochopil tvou patičku, jedeš přes integrovanou optiku na desce. Tedy s největší pravděpodobností nějaký kodek Intel HDA. Obvykle umí všechny možné frekvence, ale setkal jsem se s některými, které umí jen ty základní, mezi které 176,4 nepatří. A nebo se s tím autor ovladače nepatlal a napsal do ovladače jen konfigurační pravidla pro základní fs, i to je možné, kvalita uzavřených driverů většinou stojí za starou bačkoru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
termit
Nádejný hifista


Založený: 11 júl 2009
Príspevky: 70

PríspevokZaslal: Ne júl 25, 2010 22:22:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Promiňte, že se zase vracím asi k něčemu základnímu, ale i to asi základní neumím...: udělat ze dvou cue souborů - reprezentujících dva flac soubory - jeden. Konkrétně: Mahlerova symfonie (on asi měl na inkoust strašně bohaté sponzory) se nevejde na jedno CD, tudíž jsem přes EAC nahrál do PC dva flaky a dva cuesheety. Jenže teď právě potřebuji, aby přestal existovat "Disk2" se stopami 1,2,3, a změnil se na pokračování předešlého disku, čili i s přečíslováním stop na 4,5,6, samozřejmě při zachování názvů jednotlivých vět (částí).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
P205
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2007
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Ut marec 15, 2011 08:12:10    Predmet: Dynamic Range Meter - komponenta pro foobar Odpovedať s citátom

Dovolím si upozornit na novou zajímavou komponentu pro foobar:

http://www.jokhan.demon.nl/DynamicRange/index.htm

Je hotová několik měsíců, stále se čeká na povolení z PleasurizeMusic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petr32
Nádejný hifista


Založený: 11 január 2009
Príspevky: 69
Bydlisko: Stredo-severni Morava

PríspevokZaslal: St marec 16, 2011 09:59:46    Predmet: Re: Dynamic Range Meter - komponenta pro foobar Odpovedať s citátom

P205 napísal:
Dovolím si upozornit na novou zajímavou komponentu pro foobar:

http://www.jokhan.demon.nl/DynamicRange/index.htm

Je hotová několik měsíců, stále se čeká na povolení z PleasurizeMusic.

Jsem možná slepý, ale nemůžu najít foo_dynamic_range.dll, o které autor píše, že ji mám download Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
P205
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2007
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: St marec 16, 2011 10:24:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Protože použil kód od PleasurizeMusic a shání od nich povolení. Šak mu napiš, je hrozně ochotnej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
P205
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2007
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Ut apríl 05, 2011 18:50:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Už je možné stáhnout:

http://www.jokhan.demon.nl/DynamicRange/foo_dynamic_range.zip
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St apríl 06, 2011 07:38:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Naozaj pekna hracka pre milovnikov grafov a cisel Cool


kód:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Vanessa-Mae / Storm
--------------------------------------------------------------------------------

DR         Peak         RMS     Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR13      -5.36 dB   -25.63 dB  3:09     01-Summer Haze
DR9       -0.10 dB   -12.60 dB  3:43     02-Storm
DR13      -0.10 dB   -15.16 dB  3:57     03-Retro
DR12      -0.10 dB   -14.28 dB  4:25     04-Bach Street Prelude
DR14      -0.10 dB   -17.89 dB  6:32     05-Leyenda
DR12      -0.10 dB   -13.28 dB  3:40     06-(I) Can, Can (You?)
DR12      -0.10 dB   -15.35 dB  6:32     07-Happy Valley
DR11      -1.86 dB   -16.41 dB  4:31     08-A Poet's Quest (For a Distant Paradise)
DR13      -0.43 dB   -15.73 dB  5:03     09-Embrasse-moi (You Fly Me Up)
DR13      -0.10 dB   -15.90 dB  4:56     10-Aurora
DR13      -0.10 dB   -16.04 dB  4:28     11-I'm a Doun
DR9       -0.30 dB   -11.25 dB  6:57     12-I Feel Love
DR13      -0.30 dB   -16.56 dB  3:14     13-Hocus Pocus
DR11      -0.10 dB   -15.40 dB  8:16     14-The Blessed Spirits
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 14
Maximum peak difference (-0.10 dB - -5.36 dB): 5.26 dB

Official DR value (Song Mode): DR12
================================================================================


kód:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: MetallicA / Death Magnetic
--------------------------------------------------------------------------------

DR         Peak         RMS     Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR4        0.00 dB    -5.39 dB  7:08     01-That Was Just Your Life
DR4        0.00 dB    -5.18 dB  7:52     02-The End Of The Line
DR3        0.00 dB    -4.17 dB  6:25     03-Broken, Beat & Scarred
DR2        0.00 dB    -3.81 dB  7:56     04-The Day That Never Comes
DR3        0.00 dB    -3.99 dB  7:57     05-All Nightmare Long
DR3        0.00 dB    -3.92 dB  6:39     06-Cyanide
DR4        0.00 dB    -6.25 dB  7:46     07-The Unforgiven III
DR3        0.00 dB    -3.82 dB  8:00     08-The Judas Kiss
DR4        0.00 dB    -5.02 dB  9:57     09-Suicide & Redemption
DR3        0.00 dB    -3.59 dB  5:01     10-My Apocalypse
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 10
Maximum peak difference (0.00 dB - 0.00 dB): 0.00 dB
Album Totals:

                 Left              Right

Peak Value:      0.00 dB   ---      0.00 dB   
Avg RMS:        -4.24 dB   ---     -4.72 dB   
DR channel:      2.84 dB   ---      3.10 dB   
--------------------------------------------------------------------------------

Official DR value (Album Mode): 3
================================================================================


babaudio ma inspiroval:

Use Your Illusion I original VS MFSL:

citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Guns N' Roses / Use Your Illusion I MFSL Gold Disc
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR10 -0.97 dB -12.67 dB 3:02 01-Right Next Door to Hell
DR11 -0.25 dB -13.82 dB 5:00 02-Dust N' Bones
DR11 -0.29 dB -14.39 dB 3:06 03-Live and Let Die
DR11 -0.15 dB -13.98 dB 4:45 04-Don't Cry (Original)
DR10 -1.10 dB -13.36 dB 2:24 05-Perfect Crime
DR13 -2.21 dB -17.32 dB 2:37 06-You Ain't The First
DR12 -0.27 dB -13.80 dB 5:29 07-Bad Obsession
DR11 -0.23 dB -13.29 dB 5:04 08-Back Off Bitch
DR11 -0.45 dB -14.45 dB 3:24 09-Double Talkin' Jive
DR11 -0.16 dB -14.24 dB 9:01 10-November Rain
DR11 -0.72 dB -13.92 dB 5:23 11-The Garden
DR10 -0.13 dB -12.83 dB 2:42 12-Garden Of Eden
DR12 -0.09 dB -13.71 dB 5:20 13-Don't Damn Me
DR12 -0.20 dB -12.82 dB 4:27 14-Bad Apples
DR12 -0.15 dB -15.24 dB 4:18 15-Dead Horse
DR12 -0.16 dB -14.68 dB 10:16 16-Coma
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 16
Maximum peak difference (-0.09 dB - -2.21 dB): 2.12 dB

Official DR value (Song Mode): DR11
================================================================================


citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Guns N' Roses / Use Your Illusion I
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR8 0.00 dB -8.57 dB 3:02 01-Right Next Door to Hell
DR10 0.00 dB -11.15 dB 4:58 02-Dust N' Bones
DR10 0.00 dB -12.50 dB 3:04 03-Live and Let Die
DR10 0.00 dB -12.30 dB 4:44 04-Don't Cry
DR9 0.00 dB -10.02 dB 2:23 05-Perfect Crime
DR13 -0.17 dB -17.34 dB 2:36 06-You Ain't the First
DR10 0.00 dB -11.24 dB 5:28 07-Bad Obsession
DR10 0.00 dB -10.77 dB 5:03 08-Back Off Bitch
DR11 0.00 dB -12.87 dB 3:23 09-Double Talkin' Jive
DR10 0.00 dB -12.63 dB 8:57 10-November Rain
DR10 0.00 dB -11.71 dB 5:22 11-The Garden
DR9 0.00 dB -9.97 dB 2:41 12-Garden of Eden
DR9 0.00 dB -10.36 dB 5:18 13-Don't Damn Me
DR10 0.00 dB -10.48 dB 4:28 14-Bad Apples
DR10 0.00 dB -12.18 dB 4:17 15-Dead Horse
DR10 0.00 dB -12.16 dB 10:13 16-Coma
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 16
Maximum peak difference (0.00 dB - -0.17 dB): 0.17 dB
Album Totals:

Left Right

Peak Value: 0.00 dB --- 0.00 dB
Avg RMS: -11.66 dB --- -11.22 dB
DR channel: 9.40 dB --- 8.88 dB
--------------------------------------------------------------------------------

Official DR value (Album Mode): 9
================================================================================


A moja srdcovka Joshua Tree 4 verzie:

citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: U2 / The Joshua Tree Original
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR9 0.00 dB -12.42 dB 5:39 01-Where the Streets Have No Name
DR10 0.00 dB -11.28 dB 4:36 02-I Still Haven't Found What I'm Looking For
DR10 0.00 dB -13.43 dB 4:54 03-With or Without You
DR11 0.00 dB -11.40 dB 4:31 04-Bullet the Blue Sky
DR13 0.00 dB -17.69 dB 4:20 05-Running to Stand Still
DR10 -0.69 dB -13.13 dB 4:52 06-Red Hill Mining Town
DR9 -0.67 dB -12.66 dB 2:56 07-In God's Country
DR11 -0.66 dB -13.08 dB 3:31 08-Trip Through Your Wires
DR10 0.00 dB -13.53 dB 5:22 09-One Tree Hill
DR10 0.00 dB -13.86 dB 4:12 10-Exit
DR11 -1.63 dB -15.75 dB 5:14 11-Mothers of the Disappeared
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 11
Maximum peak difference (0.00 dB - -1.63 dB): 1.63 dB

Official DR value (Song Mode): DR10
================================================================================


citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: U2 / The Joshua Tree (2007 Remaster 20th Annyversary)
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR10 0.00 dB -12.91 dB 5:37 01-Where The Streets Have No Name
DR10 0.00 dB -11.35 dB 4:37 02-I Still Haven't Found What I'm Looking For
DR10 0.00 dB -13.15 dB 4:55 03-With Or Without You
DR10 0.00 dB -10.99 dB 4:31 04-Bullet The Blue Sky
DR13 -0.08 dB -18.20 dB 4:17 05-Running To Stand Still
DR10 -0.49 dB -13.00 dB 4:52 06-Red Hill Mining Town
DR9 -0.34 dB -11.94 dB 2:56 07-In God's Country
DR10 0.00 dB -10.91 dB 3:31 08-Trip Through Your Wires
DR9 0.00 dB -12.01 dB 5:22 09-One Tree Hill
DR7 0.00 dB -11.06 dB 4:13 10-Exit
DR10 0.00 dB -12.59 dB 5:14 11-Mothers Of The Disappeared
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 11
Maximum peak difference (0.00 dB - -0.49 dB): 0.49 dB

Official DR value (Song Mode): DR10
================================================================================


citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: U2 / The Joshua Tree (Limited Edition Boxset) -
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR10 0.00 dB -12.91 dB 5:37 01-Where The Streets Have No Name
DR10 0.00 dB -11.35 dB 4:37 02-I Still Haven't Found What I'm Looking For
DR10 0.00 dB -13.15 dB 4:55 03-With Or Without You
DR10 0.00 dB -10.99 dB 4:31 04-Bullet The Blue Sky
DR13 -0.08 dB -18.20 dB 4:17 05-Running To Stand Still
DR10 -0.49 dB -13.00 dB 4:52 06-Red Hill Mining Town
DR9 -0.34 dB -11.94 dB 2:56 07-In God's Country
DR10 0.00 dB -10.91 dB 3:31 08-Trip Through Your Wires
DR9 0.00 dB -12.01 dB 5:22 09-One Tree Hill
DR7 0.00 dB -11.06 dB 4:13 10-Exit
DR10 0.00 dB -12.59 dB 5:14 11-Mothers Of The Disappeared
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 11
Maximum peak difference (0.00 dB - -0.49 dB): 0.49 dB

Official DR value (Song Mode): DR10
================================================================================


citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: U2 / The Joshua Tree [MFSL Gold Ultradisc II
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR9 0.00 dB -12.42 dB 5:39 01-Where the Streets Have No Name
DR10 0.00 dB -11.28 dB 4:36 02-I Still Haven't Found What I'm Looking For
DR10 0.00 dB -13.43 dB 4:54 03-With or Without You
DR11 0.00 dB -11.40 dB 4:31 04-Bullet the Blue Sky
DR13 0.00 dB -17.69 dB 4:20 05-Running to Stand Still
DR10 -0.69 dB -13.13 dB 4:52 06-Red Hill Mining Town
DR9 -0.67 dB -12.66 dB 2:56 07-In God's Country
DR11 -0.66 dB -13.08 dB 3:31 08-Trip Through Your Wires
DR10 0.00 dB -13.53 dB 5:22 09-One Tree Hill
DR10 0.00 dB -13.86 dB 4:12 10-Exit
DR11 -1.63 dB -15.75 dB 5:14 11-Mothers of the Disappeared
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 11
Maximum peak difference (0.00 dB - -1.63 dB): 1.63 dB

Official DR value (Song Mode): DR10
================================================================================



Tu rozdiely nie su az take kriticke Cool


Naposledy upravil Odar dňa St apríl 06, 2011 08:51:10, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
babaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 867
Bydlisko: Jablonka

PríspevokZaslal: St apríl 06, 2011 08:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík za odkaz.
Pekne vidieť ako Remastering kurví výbornú nahrávku
HAJZLI !!!!
(A somár kto si to kúpi)

--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Dire Straits / Dire Straits (Remastered) Sony SBM 1996
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR12 0.00 dB -14.18 dB 4:02 01-Down To The Waterline
DR11 -0.20 dB -12.96 dB 5:26 02-Water Of Love
DR11 -0.29 dB -12.90 dB 3:19 03-Setting Me Up
DR13 -0.20 dB -15.14 dB 4:13 04-Six Blade Knife
DR11 -0.20 dB -13.52 dB 2:59 05-Southbound Again
DR12 -0.20 dB -13.19 dB 5:48 06-Sultans Of Swing
DR12 -0.18 dB -14.21 dB 6:16 07-In The Gallery
DR11 -0.29 dB -13.01 dB 4:41 08-Wild West End - totálne skurvili pesničku
DR12 -0.20 dB -14.21 dB 5:03 09-Lions
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 9
Maximum peak difference (0.00 dB - -0.29 dB): 0.29 dB
Album Totals:

Left Right

Peak Value: -0.19 dB --- 0.00 dB
Avg RMS: -13.90 dB --- -13.38 dB
DR channel: 11.72 dB --- 11.15 dB
--------------------------------------------------------------------------------

Official DR value (Album Mode): 11
================================================================================
original 1978:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Dire Straits / Dire Straits
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR13 -1.78 dB -17.43 dB 4:02 01-Down To The Waterline
DR12 -1.36 dB -16.08 dB 5:26 02-Water Of Love
DR12 -1.18 dB -15.72 dB 3:22 03-Setting Me Up
DR14 -1.69 dB -17.82 dB 4:12 04-Six Blade Knife
DR13 -1.66 dB -17.17 dB 3:01 05-Southbound Again
DR13 -1.33 dB -16.21 dB 5:38 06-Sultans Of Swing
DR14 -1.97 dB -18.70 dB 6:17 07-In The Gallery
DR14 -2.36 dB -19.72 dB 4:46 08-Wild West End
DR14 -1.58 dB -18.48 dB 4:54 09-Lions
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 9
Maximum peak difference (-1.18 dB - -2.36 dB): 1.18 dB

Official DR value (Song Mode): DR13
================================================================================
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St apríl 06, 2011 09:40:18    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
--------------------------------------------------------------------------------
Analyzed: Dire Straits / Dire Straits
--------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Duration Track
--------------------------------------------------------------------------------
DR14 -2.04 dB -18.68 dB 3:59 01-Down to the Waterline
DR13 -1.25 dB -17.23 dB 5:25 02-Water of Love
DR13 -2.03 dB -17.24 dB 3:19 03-Setting Me Up
DR15 -2.65 dB -20.67 dB 4:12 04-Six Blade Knife
DR13 -2.54 dB -18.51 dB 3:00 05-Southbound Again
DR13 -1.87 dB -16.69 dB 5:48 06-Sultans of Swing
DR15 -2.41 dB -19.23 dB 6:16 07-In the Gallery
DR14 -2.19 dB -20.26 dB 4:41 08-Wild West End
DR14 -2.48 dB -19.64 dB 5:02 09-Lions
--------------------------------------------------------------------------------

Number of tracks: 9
Maximum peak difference (-1.25 dB - -2.65 dB): 1.40 dB

Official DR value (Song Mode): DR14
================================================================================
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 2 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist