Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG k530 vs hd595
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Po apríl 05, 2010 21:51:32    Predmet: AKG k530 vs hd595 Odpovedať s citátom

cavte,zaujima ma jedna vec,ake cca su rozdiely mezdi tymito dvoma sluchatkami? 595 mam a zvuk je fajn,ale ako sam kuba 4 pisal,chyba mi tam dakedy akcnost,a dakedy dost tlacia a pobolieva ma hlava.tak mi chodia po rozume take myslienky na vymenu Smile dik za odpovede Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Piskot
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2007
Príspevky: 95
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 12:01:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám AKG k530. Nevim co tim myslis "akcnost". AKG k530 jsou pohodova sluchatka, ktera netlaci a nejsou ukriceny ani po delsim nekolikahodinovym poslechu. Nekvalitni MP3ky jsou na nich hned poznat a u kvalitni nahravky je slysitelny rozdil. Hned napisu ze AKG k530 nejsou tak agresivni a ostre jako trebas Bayerndinamic 990 ajina sluchatka. Zkratka nekteré stredy a vysky jsou trochu potlaceny na nerusivy poslech, hraji spise nize, tedy zvyraznuji basy oproti jinym levnejsim sluchatkum a jejich zvuk je trochu otevrenejsi, jakoby vetsi prostor. Pokud by jsi chtel neco lepsiho, budes muset asi 2x tolik priplatit abys dosahl lepsiho zvuku nez u AKG 530.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 12:11:55    Predmet: Odpovedať s citátom

noo tu je citat KUBA4 :Možná spoustu lidí překvapím, ale po delší době užívání mi opravdu už vadí nedostatek akčnosti, dynamiky koniec citatu. proste akg celkovo vedia tak inak podat zvuk,hlavne hudbu,mne sa teda podanie AKGecok viac paci Smile

Naposledy upravil dazo dňa Ut apríl 06, 2010 21:41:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Piskot
Nádejný hifista


Založený: 14 jún 2007
Príspevky: 95
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 14:32:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Z toho co popisuje KUBA4 se nedá poznat vůbec nic. Zda chce sluchatka vymnenit za jina a nebo ze je snima spokojeny. Jak jsem napsal pro delsi a neunavny poslech AKG doporucuji. A pokud shanis neco dinamictejsiho a ostrejsiho na stredech a vyskach, tak si poslechni Bayerny a nebo Senhry. Mé predchozi uzavrene Sony, (take kvalitni) hrali oproti AKG podstatne ostreji a zvuk byl mozna presnejsi bez dozvuku. AKG jsou trochu vice zabasovane a celkem klidnejsi a vyrovnanejsi neagresivni poslech s pridanim vetsiho prostoru (jsou totiz polouzavrena).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 14:58:01    Predmet: Odpovedať s citátom

ak ta tlacia HD595 tak by som si pri vybere daval pozor, lebo prave 595ky by mali byt velmi pohodlne na dlhodoby posluch (ja zvycajne aj zabudnem ze ich mam na hlave), no mozno prave tebe nesadli...

Aky zaner najma pocuvas?

_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 20:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Kašli na 530tky, jdi výš! Pohodlnější jsou třeba 880tky od Beyerů a jsou otevřenější, dynamičtější, detailnější. Z druhé ruky je seženež i pod 4 a svoje 595tky za 2 střelíš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ut apríl 06, 2010 22:18:19    Predmet: Odpovedať s citátom

diky,no co sa toho pohodlia tyka mal som akg k512 a tam mi to vcelku vyhovovalo,tie 595 maju velky pritlak a to mi dakedy vadi. a co sa zanru tyka tak dance hip hop ale aj na hranie (cod6 forever) Smile a tie 530 maju pekne stredy??basov a priestor ako citam maju asi dost a vysky u mna az tak nerozhoduju Smile

no KUBA4 nemuselo by to byt zle, heh ale to uz by asi bolo treba aj zosik ze jo,a to zasa nemienim vsetko cvakat Sad nasa firma totiz pomaly konci v SR tak penazi moc naviac nieje Crying or Very sad


inak tie 530 by som rad skusil ale kde? okolo trencina tu dakto nieje??


a len tak troska mimo,aky je cca rozdiel ked pustam tie 595 na audigy a keby na kvalitnom zdroji?


heh a teraz som vytiahol svoje staree philips HP195 za 300 SK a normalne ma prekvapuju,vcelku ciste podanie,dobry priestor pekne stredy ale basov je dakedy malo az vobec na hiphope Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: St apríl 07, 2010 15:47:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Za seba mozem povedat, ze na HD595 sa zlepsia hlavne basy, hlbsie a cistejsie. Na SB tie najnizsie chybali (hlavne pocut pri organe), zvuk je "hladsi", a to som presiel len na trochu lepsiu zvukovku, tajne dufam ze externy DAC by sa osvedcil este lepsie. Uvidime...
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So apríl 10, 2010 11:55:35    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Kuba4 – súhlasím s DT 880. Sú to skvelé sluchátka. Jedny som mal v rukách. Osobne som bol skôr pre DT 990tky, lebo tie sú plne otvorené. Vyváženosť a podanie priestoru je pri DT 880 veľmi dobré. Napokon keď sa povie Beyerdynamic, tak väčšina ľudí spojuje práve s týmto legendárnym modelom.

Dazo - Beyery DT 880 sú aj 32 ohm verzia, takže to je ok. So zdrojom zvuku pri low ende alebo konzumnej triede riešiť moc nemusíš, to sa jasne prejaví u high endu. Zmysel má portable DAC so zosíkom, povedzme Graham Slee kúsky a podobne. Sú to malé, ľahké portable zariadenia za dostupnú cenu.

ShanDo – s externým DAC môžem naozaj potvrdiť. Mám Bechmarka DAC PRE a oproti zvukovkám je to zreteľné vidieť. Pri high endoch je to úplne nezrovnateľné keď pustíš z jacku z notasa alebo dektopu alebo z DACčka.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 10, 2010 21:19:48    Predmet: Odpovedať s citátom

dik vsetkym Smile
tu zvukovku ale riesit nebudem,ako pisem nieje extra penazi nazvys tak to poviem takto,hladam daco z vybornimi basmi tiez super stredy,dobra dynamika akcnost a detail,vysky ma az tak netrapia,len aby neboli ostre,a aby mali dobre pohodlie,v klude mozu mat basy aj viac navrch,netreba mi"rovne " sluchadla.proste aby boli super na electronic hudbu a hip hop a aj filmy,lebo dakedy mi pri tych 595 basy chybali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So apríl 10, 2010 22:24:35    Predmet: kompromisy Odpovedať s citátom

Dazo – poviem to pragmaticky, povedz si reálne očakávania od triedy sluchátok o ktorú máš záujem. Ak chceš mať určité veci naozaj super, tak potom sa bavíme o super high ende, ale to sme úplne v inej cenovej kategórii. Takže kompromisy budeš musieť urobiť aj v tých oblastiach, ktoré preferuješ viac než iné.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 12:35:38    Predmet: Odpovedať s citátom

ako uz som pisal ,penazi moc nieje tak moj "super high end" je zruhba pri sume 100e tak keby nahodou sa mojim poziadavkam daco blizilo tak mi poradte DIK Smile
a co sa tyka toho ze sa mi paci podanie AKGecok,tak mal som moznost pocut K321 k324 k512 a vsetky mali taky zaujimavy zaklad,stredovy aj dobre basy a taky pre mna zaujimavy zvuk,taky aspon pre mna "zivy"zvuk tak ze ci teda aj tie K530 su podobneho razu a ci maju dostatok basov??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 14:36:42    Predmet: Odpovedať s citátom

530tky jsou dobrá sluchátka, ovšem zkreslují na středních kmitočtech více než 595tky. To ti časem začne vadit, věř tomu. Zvaž ještě jednou ty 880tky, jsou v bazaru už za 3,5k Kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 14:44:00    Predmet: Tiež za DT 880 Odpovedať s citátom

S názorom Kuba4 súhlasím. Beyery DT 880tky za tú bazarovú cenu sú fakt veľmi dobrá ponuka. Plným právom spadajú do kategórie high endu, a za tú cenu, z druhej ruky, je to dobrá ponuka. Kvalitou sú inde ako tie AKGčká. Až HD 600 sa dajú reálne porovnávať s DT 880, 595ky sú sluchátka vyššej triedy.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 21:23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

zasa dakujem,a ten bazar kde najdem co ho spominas?aspon by som teda kukol tie beyery Wink
a este k tym k530,basovo su ako natom proti hd595?diky Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Ne apríl 11, 2010 22:33:02    Predmet: Odpovedať s citátom

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=8145
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Po apríl 12, 2010 13:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

diky,som to tam prehliadol Embarassed
no skoda ze su to tie 250-ky keby tie 32 ohm,tak by sa dalo rozmyslat Crying or Very sad

a mozno taka blba otazka,a senn hd485 su u vas ake?? ale asi nic moc ,ci?s basmi su ako natom proti tym dvom? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: Pi apríl 16, 2010 15:23:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze som sa rozhodol si nechat tie 595 a pytam sa ci su dake schopne prenosne zosiky,take daco ako FiiO E5 ale lespie cenou okolo 60-70 eur?

a dalsia otazka,mam zvukovku sb audigy se, tak daku nahradu,co take?? tiez za cca 60-70 eur
by som potom jedno z toho snad kupil. diky za rady Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi apríl 16, 2010 18:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

a chces mat dve zvukovky alebo iba jednu na vsetko?
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 16, 2010 21:14:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Dazo raději šetři a kup něco slušného. Podle toho co popisuješ že ti chybí akčnost atd. u HD595 je normální na čem je posloucháš. Kdysi jsem měl doma HD600 a to bez zesilovače opravdu nehrálo.
Takže raději našetři alespoň na kombinaci např. ESI Juli@ + BV HeadAmp, nebo z druhé ruky se občas objeví GTH-1. A věřim, že budeš spokojený.
Samozřejmě můžeš zkusit i rozvijejicí se prťavoučké věci jako Nuforce uDac, Fubar atd. které fungují jako dac/amp, vyjde tě to levněji, neslyšel jsem takže jestli to obstojně utáhne sluchátka typu HD595 ti já nepovím.


Naposledy upravil knopi dňa So apríl 17, 2010 09:28:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 00:08:57    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

Osobne sa v konzumnej triede moc netočím, ale môžem povedať, že to našetrenie a kúpenie toho lepšieho ako sa vraví je určite dobrý nápad. Model 595 je už vyššej triedy a tam má naozaj zmysel zobrať lepšiu kombináciu. Musíš si rozmyslieť, či kúpiť „doprovodné“ zariadenia lepšej kvality a sluchátka podľa potreby sa kúpia alebo predajú, alebo chceš niečo na pevno na povedzme dva tri roky. Je pravdou, že HD 600 z notasa alebo desktopu hrajú podivne. O HD 800 ani nehovorím. Keď to pustím z Bechmarka tak hneď je to o inom, a keď ešte dobrý zosík k tomu, tak sme zas úplne inde. Takže „doprovod“ do reťazca má naozaj zmysel, musíš len uvážiť čo od toho očakávaš. VZ
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 10:51:45    Predmet: Odpovedať s citátom

tak dajme tomu ze zatial zosik nechajme tak a teda riesme len zvukovku.

ShanDo : akosi nerozumiem otazke?? Surprised

nasiel som akusi novinku,tak ze co nato poviete?? Firestone Audio FIREYE II. pozna to uz dakto,alebo to teda az taka novinka nieje?

co sa tyka tej esi julia tak bez toho headamp by to asi ako hralo? a emu 0202 na to co vravite??pripadne aj toto Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi.

a ake by to bolo aj na hry??

ospravedlnte prosim moje amaterske otazky,ale v podstate len s tym "hifi" zvukom zacinam Smile
dakujem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 11:16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Odar dňa Št september 22, 2016 07:27:29, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 11:17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

to ani neviem co znamena Very Happy Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 11:38:06    Predmet: Odpovedať s citátom

dazo napísal:
ShanDo : akosi nerozumiem otazke?? Surprised


No pretoze "profesionalne" zvukovky zvycajne v hrach a filmoch nevinkaju, nato mame radu SB. Ja mam napriklad v PC dve zvukovky, z jednej pocuvam hudbu a druha sluzi na vsetko ostatne. Moze vsak nastat problem, ze system nebude chciet prijat dve zvukovky naraz. Preto by mozno externa typu EMU 0202 bola jednoduchsim riesenim. Otazka je ako si obstoji v porovnani single amp+ zvukovka v PC.
Dalsia otazka ci AMP v 0202 doda dost prudu pre HD595...

_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 12:11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

noo tak dajme tomu ze by som to riesil napr. tak: emu0202 a audigy ,hadam by to islo,a teda ta0202 by dobre utiahla tie 595?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ShanDo
Hifista


Založený: 20 apríl 2007
Príspevky: 248
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 12:44:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To ti ja osobne nepoviem, lebo sa do technickych zalezitosti nevyznam. Jedine co som pochopil z vysvetlenia karfika (a samozrejme som to stale mohol pochopit zle) je, ze nizkoimpedancne sluchadla postrebuju mat v zosiku prudovy buffer, alebo teda potrebuju dostatok prudu vseobecne. Nie som si isty ci prave 0202 ako dost lacne riesenie bude dostatocny partner pre HD595 - nepocul som. Ide o to, aby si si o pol roka nepovedal, ze chces nieco ine, lepsie. Prave preto ti niektori radia kombinaciu amp/dac pripadne samotny amp+externy dac, co by bolo samozrejme o dost nakladnejsie, lenze aj lepsie a v konecnom pripade dlhotrvacnejsie.
_________________
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 14:07:42    Predmet: Odpovedať s citátom

no veru ja sa v tom absolutne nevyznam tak preto sa aj tak vseliako pytam Smile tak keby ma tu dakto utvrdil ze ten emu0202 by bol dostojny partner tak by som ho hadam aj kupil.pripadne ine navrhy,ale nie cenovo dakde v extreme,max cca 100 eur Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 14:49:51    Predmet: info Odpovedať s citátom

Nuforce zariadenie nerieš, to je o ničom. Podobne Fiio a podobné sajrajty.

EMU 02020 USB by som nebral: http://www.emu.com/products/product.asp?category=610&subcategory=611&product=15186

Radšej by som bral verziu s prezosíkom:
http://www.emu.com/products/product.asp?category=610&subcategory=611&product=17511

ale radšej už, keď tak tak poriadne, do verzie 0404, ale tam je cena už vyššia
http://www.emu.com/products/product.asp?category=610&subcategory=611&product=15185

Čo sa týka Creative (nejkdajších) zvukoviek, tak určite stoja za niečo tieto kúsky
http://us.store.creative.com/PCI-Express-Sound-Blaster-XFi-Titanium/M/B001E25KDK.htm
http://us.store.creative.com/Sound-Blaster-XFi-XtremeGamer/M/B000J1F1BI.htm
http://us.store.creative.com/PCI-Express-Sound-Blaster-XFi-Titanium/M/B0018EFGTM.htm
http://us.store.creative.com/PCI-Express-Sound-Blaster-XFi-Titanium/M/B001BDPLJA.htm

Ja osobne mám X-fi Elite Pro. Je to straší model, ale stále dobrý. Keď som prišiel k Bechmarku DAC PRE, tak potom som už zvukovku vôbec neriešil, nebolo treba.

_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dazo
Hifista - pokročilec


Založený: 25 júl 2009
Príspevky: 294
Bydlisko: TN

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2010 15:00:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta tracker pro je uz na mna moc draha Crying or Very sad a co sa tyka creative,tak tej by som sa vyhol,akosi mi v pc blbnu.od asusu napr.xonar d1 ??
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist