Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Reklamne prispevky studii a e-shopov

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Oznamy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 21:48:37    Predmet: Reklamne prispevky studii a e-shopov Odpovedať s citátom

V poslednej dobe pribudlo par inzertnych vlakien od studii, ci dovozcov ,kde sa rozvinuli debaty kadejakym smerom a pytali ste sa, co s tym.

Doteraz som to extra neriesil, ale vidim, ze to potrebuje nejake pravidla.
Forum je v prvom rade urcene na debatu ludi, ktorych zaujima problematika audio/hifi, na podporu DIY, no nebranim sa v principe sa ani prispevkom komercnych subjektov. Samozrejme to ale musi mat istu uroven.

Preorganizoval som teda kategoriu Inzercia a pridal forum Štúdia, internetové obchody, kde bude mozne v pripade zaujmu taketo oznamy uverejnovat (samotnymi studiami/e-shopmi ci inymi komercnymi predajcami).
Bude to vo forme, co studio, to vlakno.

Moja predstava je, ze do vlakna bude pisat iba jeho zakladatel. Prispevky navyse budem mazat.
Na debatu je priestor v Info/Štúdiá , e-shopy, časopisy alebo v Info/Značky, výrobcovia, hudobné projekty. A ku konkretnym vyrobkom priamo v prislusnej sekcii Hardware.

Rovnako komercne oznamy mimo tohoto vyhradeneho miesta riskuju, ze budu zmazane. Co s tymi, ktore uz existuju, posudim individualne (presun, alebo necham tak). V kazdom pripade bude lepsie si vytvorit na tomto urcenom mieste nove vlakno.

Za svetly vzor, ako by vlakno malo vyzerat, by som dal Ketos - Ketos - novinky .
To vlakno tam rovno aj presuniem.

Ostava to najblizsej dobe samozrejme bezplatne (pokial to bude v rozumnej miere a v informacnom style a nebude to nejakym sposobom zneuzivane), ako "sluzba" clenom fora, kedze dovozcovia disponuju informaciami zvycajne ako prvy a maju mozno aj viac realnych skusenosti.

Ako to bude neskor, to neslubujem Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:05:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky, to je rozumné řešení, něco takového jsem měl na mysli.
V první řadě jde o to, aby byla inzerce a marketingová masáž zřetelně oddělená od normální debaty. A to zvolené řešení splňuje, každý by měl ve vlastním zájmu dávat pozor, jaké vlákno čte.

Off topic !
Neskutečně mě vytáčí např. reklama v tisku, kde je koupená celá stránka a inzerce je ve stylu napodobujícím normální článek, přičemž v rohu je půlmilimetrovým písmem kolmo ke směru čtení poznámečka: inzerce.
Za tohle by vydavatel tiskoviny i zadavatel inzerce měl skončit ve vězení, protože je to hromadný podvod na tisících čtenářů. Red angry
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton veľmi rozumné. Áno, Ketos zaslúži pochvalu, to má úroveň a nie je to vtieravé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Za tohle by vydavatel tiskoviny i zadavatel inzerce měl skončit ve vězení, protože je to hromadný podvod na tisících čtenářů. Red angry

Ja to az tak radikalne nevidim Smile
Treba byt prirodzene skepticky k marketingovym krasozvastom a informacie si overovat a s takymito podvodmi standardne pocitat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:26:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Obávám se, že to vidíte příliš zjednodušeně.

1) pokud prodejce / výrobce píše příspěvky pod svým jménem, každý si to snad přebere, toto je naprosto férový způsob a nepotřebujete na to zakládat specielní pravidla či vlákna.

2) co s prodejci a výrobci, kteří si dělají skrytou reklamu a píší na fóra anonymně? Řešení neexistuje.

Pokud byste zveřejňovali u příspěvků alespoň IP adresy, částečně byste eliminovali diskutéry, kteří diskutují sami se sebou Laughing ale i to lze obejít.


Zdravím
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:28:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Treba byt prirodzene skepticky k marketingovym krasozvastom a informacie si overovat a s takymito podvodmi standardne pocitat.

Jasně, já to poznám na první pohled. Ale vezmi v úvahu, že to třeba čtou starší lidé, nebo někdo, kdo se v dané problematice neorientuje. A pochvalný článek "nezávislého" redaktora je ovlivní při výběru zboží. Tady už jde o peníze i o etiku reklamy zároveň.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 22:43:34    Predmet: Re: Reklamne prispevky studii a e-shopov Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Moja predstava je, ze do vlakna bude pisat iba jeho zakladatel. Prispevky navyse budem mazat.


Jaký smysl má vlákno, kam bude psát jen jeho zakladatel? To přece není diskuze, ale monolog. Snad každý prodejce má dnes vlastní webové stránky, kde prezentuje svoji nabídku, novinky, atd. Takže stačí uvádět seznam hifistudií s aktivními odkazy na jejich stránky. Kdo chce, tak si informace najde. Vytváření monologů kdesi mimo diskuzi mi přijde nadbytečné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 23:10:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton. napísal:
Absolutní souhlas s Excelia hifi. Troton je nejlepší, nevím co tu řešíte Laughing

citácia:
Pokud byste zveřejňovali u příspěvků alespoň IP adresy, částečně byste eliminovali diskutéry, kteří diskutují sami se sebou

Hmm, niekto sa tu nudi ?
excelia-hifi.cz alias
ferda_mravenec alias
ferenc. 1 alias
Gerus alias
davvy alias
j-zaky alias
BadBoy alias
Troton.

Toto uz zavana banom.
P.S. Teba som mal za toho rozumnejsieho ...


Naposledy upravil Troton dňa Ne január 31, 2010 23:34:14, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 23:20:02    Predmet: Re: Reklamne prispevky studii a e-shopov Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Troton napísal:
Moja predstava je, ze do vlakna bude pisat iba jeho zakladatel. Prispevky navyse budem mazat.


Jaký smysl má vlákno, kam bude psát jen jeho zakladatel? To přece není diskuze, ale monolog. Snad každý prodejce má dnes vlastní webové stránky, kde prezentuje svoji nabídku, novinky, atd. Takže stačí uvádět seznam hifistudií s aktivními odkazy na jejich stránky. Kdo chce, tak si informace najde. Vytváření monologů kdesi mimo diskuzi mi přijde nadbytečné.

"Informacny" vyznam. A je to pre dobro predajcu, aby tam boli veci bez balastu.
Ja nikoho nenutim do toho, napisal som jasne, ze ze na debatu je ine vlakno.
Resp., ak niekto explicitne uvedie, ze mu nevadi diskusia, ja s tym problem nemam. Ide o to, aby to nebolo rozhadzane kade-tade.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferda_mravenec
Hifi obsluha


Založený: 05 február 2008
Príspevky: 9
Bydlisko: louka

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 23:43:33    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak se zaregistruje z jiného PC s jiným IP. Nebo se zaregistruje jeho kamarád. Nebo třeba fotbalový tým z Ostravy Laughing Laughing Laughing Přeji dobrou noc a chladnou hlavu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2010 23:55:17    Predmet: Odpovedať s citátom

PS: máme v ulici společné připojení a společnou IP adresu. Já nemohu za to, že se tu někdo registroval a vydává se za Trotona. Zítra dostanou za vyučenou!


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 00:38:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Rofl
No jasne, ferda mal zhodou okolnosti az doteraz posledny prispevok 18 Jan 2009 a cisto nahodou po roku zrovna teraz sledoval prave toto vlakno Smile
Nehovoriac o tom, ze retorika vsetkych spominanych ma nieco spolocne Smile
+ ferda aj ferenc. (s bodkou) registrovani v ten isty den
+ z tej IP nikdo iny nepostuje, ako vymenovane konta a sucasne tie konta nikdy odinakadial neprispeli
+ je tu dokopy teraz par ludi online a zrovna tito traja "z ulice" (neaktivni uz niekolko mesiacov) su prave pred chvilou medzi nimi (samozrejme zrejme nie sucasne).
Statistika nepusti.
Keby sa mi chcelo spravit statistiku prihlasovani, dam krk na to, ze tie zvysne konta sem takmer nechodia a objavili sa len teraz po dlhsej dobe.
To fakt vyzeram taky blby ? Smile

Btw, to, ci si nejaky predajca spravi fake konto a vedie virtualny rozhovor , alebo si robi skrytu kampan, je mi jedno. To sa ovplyvnit neda, deje sa to vsade. To vypoveda nieco len o nom.
Ja chcem len dat priestor tym serioznejsim, v pripade ich zaujmu.
A vlastne som ani nepochopil s cim mas problem....

P.S. Ta ARP "malůvka" pre tento pripad nie je moc vhodny priklad Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 08:46:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:


Btw, to, ci si nejaky predajca spravi fake konto a vedie virtualny rozhovor , alebo si robi skrytu kampan, je mi jedno. To sa ovplyvnit neda, deje sa to vsade.


Mě to jedno není, proto jsem chtěl ty "důvěřivější" tímto okatým způsobem upozornit. Nakupovat podle "informací" na fórech a obecně na internetu, v časopisech, atd., kde jde v mnoha případech o cílený marketing, je opravdu nerozumné. Rozumný zájemce vybírá podle svých uší a své hlavy.

Vymýšlet proto odlišná pravidla pro prodejce, když nick Tonda Omáčka taky prodává, je ztráta času.

Ahoj Honza
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Mike404
Hifi obsluha


Založený: 17 marec 2009
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 16:32:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto je opravdu trapné ale kdo by si myslel že na to někdo přijde že....
A ted už to nezachrání ani fakt že si dotyčný začne sypat popel na hlavu.
Ale já už v naší zemi ani jiný přístup nečekám.
Ted teprve mám slzy v očích Laughing a to si ani nemusím kupovat CA 650 BD
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 18:35:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Vida, ani jsem netušil, do jakého vosího hnízda jsem to píchnul. Tak se to alespoň trochu pročistí, to je dobře. Lež má krátké nohy a když si budeme dávat trochu pozor, tak z nás nikdo nebude dělat pitomce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 21:42:22    Predmet: Odpovedať s citátom

excelia-hifi.cz napísal:
Troton napísal:


Btw, to, ci si nejaky predajca spravi fake konto a vedie virtualny rozhovor , alebo si robi skrytu kampan, je mi jedno. To sa ovplyvnit neda, deje sa to vsade.


Mě to jedno není, proto jsem chtěl ty "důvěřivější" tímto okatým způsobem upozornit. Nakupovat podle "informací" na fórech a obecně na internetu, v časopisech, atd., kde jde v mnoha případech o cílený marketing, je opravdu nerozumné. Rozumný zájemce vybírá podle svých uší a své hlavy.

Vymýšlet proto odlišná pravidla pro prodejce, když nick Tonda Omáčka taky prodává, je ztráta času.

Ahoj Honza

Jedno mi je to v tom zmysle, ze po tom cielene patrat nemienim, lebo by som nic ine nerobil - nevravim, ze s tym suhlasim.
Ak sa take pripady odhalia, ten dotycny skodi sam sebe, to je ti dufam jasne.
A pokial to nie je jedno tebe, fakt nerozumiem, preco si to robil v minulosti (aj ked uz davnejsie).
To, ze to je forma poukazania na taku moznost manipulacie, mi samozrejme napadlo este vcera, len mi nejde do hlavy to nasledne zatlkanie.
Este k tym pravidlam - povedal by som, ze kazde vyhradene miesto, kde sa daju najst pokope rozne novinky (vo forme cisteho nekomentovaneho vlakna, co inde nie je) by mal predajca skor ocenit. Aj keby vsetko co tam uvedie, bolo iba par odkazov na jeho web. A pripominam, ze nikoho neobmedzujem v pisani hocikam inam. Akurat jeho "core business" by si mal riesit v "komercnej inzercii".
Opakujem este raz, je to o serioznosti.
Nemozem povedat, ze by som cakal zrovna takuto reakciu Smile
Ku kauze viacnasobnych nickov sa uz vracat nemienim (ale je mi jasne, preco niektore fora maju priamo v pravidlach toto zakazane).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tonda Omáčka
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2010
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 21:46:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové, to si vážně myslíte, že kdybych to myslel doopravdy, budu to dělat tak okatě? Každopádně byl bych rád, kdyby toto téma nezapadlo jako varování, že ne vše je tak, jak se na první pohled zdá. Pokud alespoň jeden člověk pochopí, co jsem chtěl říct, mělo to smysl.

Zdraví Tonda Omáčka prodejce hifi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 22:34:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím si, že Troton to urobil dobre. Nech majú predajci vyhradené vlákna, kde si môžu predstaviť svoje produkty a kľudne nech je to monológ, ak to niekoho zaujme, bude dotyčného kontaktovať cez iné komunikačné kanály.

Lebo v niektorých vláknach to vyzerá dosť biedne kvôli agresivite istých predajcov, to už nie je upozornenie na produkt, ale skôr vojna ak niekto z potenciálnych zákazníkov alebo len "okoloidúcich" vyjadrí iný názor než predajca. Napriek tomu si myslím, že sú aj slušní predajci, s takými sa kamarátim Smile

A veľmi ťažko nesiem skutočnosť, že zákazník je dopredu "kriminalizovaný", začína to už v TESCO, kde ma kontrolujú ochrankári, pritom tam zakaždým nechám 50€ za nákup a končí to hifi štúdiami, ktoré pýtajú od zákazníka peniaze za vypočutie, ako som sa dočítal na susednom fóre, len kvôli tomu, aby sa chránili pred špekulantami a podvodníkmi. Inak povedané, týmto dali najavo, že väčšina zákazníkov sú špekulanti.....atď.

Pravidlá, aké stanovil Troton sú OK. Vyhneme sa zbytočným vojnám vo vláknach.

To, že niekto bude zneužívať systém a prihlási sa ako multiuser nie je rozhodne pekné, tiež to o niečom svedčí...

Mám taký tichý dojem, že sa nám medzi ľuďmi akosi vytráca slušnosť, úcta a pokora.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 23:17:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Slimak napísal:
... končí to hifi štúdiami, ktoré pýtajú od zákazníka peniaze za vypočutie, ako som sa dočítal na susednom fóre, len kvôli tomu, aby sa chránili pred špekulantami a podvodníkmi.....


Nekecej, to se fakt stalo ? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Po február 01, 2010 23:34:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Minimálne v jednom áno.....
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=28&t=4140
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 00:00:13    Predmet: Odpovedať s citátom

nechapem ako to moze v dnesnej dobe fungovat ..
uveritelnejsie by sa mi to zdalo v opacnom garde: majitel studia mi zavola ci by mi nemohol predviest svoje kramy u mna doma - a samozrejme za prezentaciu dostanem darcek Wink

ked to funguje so vselijakymi haraburdami ako su kuchynske roboty, panvice, prikryvky, vysavace a ostatne somariny - preco by to neslo s audiom ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 00:05:35    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
ked to funguje so vselijakymi haraburdami ako su kuchynske roboty, panvice, prikryvky, vysavace a ostatne somariny - preco by to neslo s audiom ?


Protože hifisti jsou sice troubové, ale takoví idioti, jako jsou "zákazníci" těhle podvodníků přeci jenom snad ještě nejsou. Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 00:14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
ferenc napísal:
ked to funguje so vselijakymi haraburdami ako su kuchynske roboty, panvice, prikryvky, vysavace a ostatne somariny - preco by to neslo s audiom ?


Protože hifisti jsou sice troubové, ale takoví idioti, jako jsou "zákazníci" těhle podvodníků přeci jenom snad ještě nejsou. Shocked


vazne ?
kukni sa k napoleonkovi do fora na namotavacky cable4you - ako mu to ostatni spokojne zozrali aj s navijakom ..
podla mna v tom nie je absolutne ziaden rozdiel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 09:35:06    Predmet: Odpovedať s citátom

A nešlo by prodejcům dát pod jejich nick místo "Hifista zasloužilec" apod. něco jako "Prodejce", "Obchodní zástupce". Samozřejmě po domluvě s nimi. Myslím, že by se pak mohla vynechat specializovaná vlákna či označování příspěvků velkými nápisu typu "pozor reklama" apod.

Osobně příspěvky slušných prodejců vítám, většinou mají informace dřív, než ostatní smrtelníci, to samé platí o fyzických produktech. I času na poslech a porovnávání mají nepřeberně.

Je potom na nás, čtenářích/zákaznících, abychom si přebrali, co je Pravda, co pravda a co marketingová pravda...

Cheers
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
durgo
Hifista - pokročilec


Založený: 23 január 2007
Príspevky: 250
Bydlisko: Zvolen

PríspevokZaslal: Ut február 02, 2010 10:25:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Napadlo ma to isté ako užívateľa s nickom suK, pod nick predajcov jednoducho "HIFI predajca".
Nechcel som písať suKa Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
excelia-hifi.cz
Hifista - zaslúžilec


Založený: 09 december 2007
Príspevky: 529

PríspevokZaslal: Ne máj 16, 2010 21:05:26    Predmet: Odpovedať s citátom

To nic neřeší. Pořád nechápete, že kdokoli si může udělat kolik nicků chce a nejde to nijak odhalit ani prokázat. Tonda Omáčka je ta samá osoba jako Troton. a oba mají odlišné IP. Tak a co navrhuje teď?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Oznamy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist