Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

John Mayall

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Blues
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 02, 2010 10:27:40    Predmet: John Mayall Odpovedať s citátom

Má starší dcera studuje v Lucembursku a protože je mnou odchovaná, byla se včera podívat na koncertu tohoto mého gurua... Před koncertem se s ním prý dlouze bavila v předsálí kde podepisoval svý fotky a desky. Velice ochotně a příjemně se s ní prý bavil a když mu popsala můj vztah k němu, nechal mě pozdravovat a mám se prý přijít podívat na jeho koncert 20.6. v Lucernabaru... Cool Koncert byl prý výborný ( jako ostatně všechny jeho co jsem viděl ), takže já půjdu...Připojí se někdo ? Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fousek
Hifista


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 114

PríspevokZaslal: St jún 02, 2010 18:37:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Pavle,blahopřeju k výchově. Very Happy sám mám Mayalla moc rád a už jsem na měm také několikrát byl a samozřejmě mám i pár CD.No ale stejně pro mne byl a je největší zážitek z jeho koncertu ještě za komančů někdy v 85 roce v Bratislavě.Jel jsem tam tehdy 2dny stopem a bez lístku,který jsem nakonec sehnal pár minut před začátkem.Před ním hrála tehdejší slovenská hvězda Robo Grigorov či jak se jmenoval.Tam jsem i vyslechl po koncertě následující hovor dvou mladých příznivců hudby:A kto bude hrat teraz?--Vraj volaaký Mayall... Každopádně si koncert užij.Franta Fousek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 02, 2010 20:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, tam jsem taky byl...dva sólový kytaristi, jeden lepší než druhej...a úžasnej Mayall...jeden z nejlepších koncertů, co jsem kdy viděl...předtím ovšem snaživej Grigorov, kterej se nechtěl dát vypískat, až ho starý máničky museli vyhnat házením mincí... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po december 22, 2014 08:13:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak kterej zvuk se vám líbí víc, Les Paul nebo Stratocaster ? Cool https://www.youtube.com/watch?v=kzk0g36MFeo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Po december 22, 2014 14:53:01    Predmet: Odpovedať s citátom

No jasne strat

https://www.youtube.com/watch?v=fALdOkf_eCM

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Blues Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist