Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Jaký kondenzátor před výškáč
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 10:01:42    Predmet: Jaký kondenzátor před výškáč Odpovedať s citátom

Máte někdo zkušenost s kondenzátory ES Ostrava řady KPSn301? Je to nějaká jejich speciální Audio řada s cínovou fólií a PP dielektrikem http://www.es-ostrava.cz/pdf/katalog_cz/Specialkond/KPSnCZN.pdf
Cena s DPH je:
1uF za 235Kč
4,7uF za 427Kč
6,8uF za 514Kč
Má to cenu koupit a vyměnit ve výhybce za PP Bennic 5,6uF/250V? Či máte nějaký tip na slušné a cenově dostupné kondenzátory do výhybky před výškáč?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 11:41:13    Predmet: Odpovedať s citátom

No za tie prachy sa dajú snáď zohnať aj Munforfy. Keby si mal nejaké drahé meniče možno by to k niečomu bolo. Pri nejakých priemerných meničoch by som asi do toho neinvestoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 12:13:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Výškáč je SEAS 27TDFC.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 17:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyhle Audio provedení asi v kusovce nekoupíš, když jsem je od nich chtěl před několika lety na otestování odpověděli mi, že bych musel koupit větší množství aby vůbec rozjelI výrobu Shocked nepamatuju si ale kolik to bylo kusů a třeba se již u nich něco změnilo. Ty ceny za ně se každopádně již dost přibližují velmi dobrým kondíkům Mundorf SUPREME.
A ono dávat za kondík třeba 50-100% ceny výškáče je ne zrovna rozumné.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 18:11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, myslel jsem si to, že to je asi zbytečné k tomu obyčejnému SEASu, ale zeptal jsem se. Ty hodnoty a ceny co jsem udal jsou z dneška a posílají to na dobírku. Ten kondík 1uF mají už jen 2x a 5,6uF co potřebuji nemají vůbec. Cena je ale i tak šílená. Levnější je to i s poštovným z www.intertechnik.de, kde ho mají jako AUDYN CAP KP SN.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 18:16:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo ještě jsem našel, že Bennic dává do výhybek B&W. Tak to by zas úplný šrot být neměl.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JJD
Hifista - pokročilec


Založený: 19 október 2008
Príspevky: 262
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Ut november 09, 2010 18:40:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdysi jsem našel test kondenzátorů ve výhybkách a mezi drahými značkami se výborně umístil Wima MKP10 tak jsem před svůj výškách (25TAFC/D) použil právě ten. U FKtechnics stojí 1uF/630VDC asi 50,-
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 11:20:13    Predmet: Odpovedať s citátom

No jak to tak různě čtu, tak za dobrou cenu je slušný Obbligato Copper Caps, jenomže furt je to 500Kč a pak ještě doporučují bypass kondíkem Vishay MKP 1837 0,01uF 160V a ten je asi za 60Kč. Tak se na to asi vyprdnu, 500Kč za kondík nedám a tomu bypassu 10nF kondíkem moc nevěřím, ale zas 120Kč mě nezabije Smile. A ta Wima MKP10 už asi moc od toho Bennicu rozdílná nebude. Ještě mě napadlo, jak se projevují kondíky na vstupu zesiku, mám tam teď Wima MKS a to žeprej není žádná sláva, že to chce určitě něco MKP.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 12:35:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle čeho ty kondíky srovnáváte?
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 14:25:27    Predmet: Odpovedať s citátom

K seasu basic/prestige bohatě bennic MKP na 160V,Monacor MKP 250V,Wima MKP4 i 10 lepší koďany ač nejsem velkej fanda tohoto dávat k repro stejně drahej kondík tak asi smysl mají k top měničům při top návrhu vyhýbek dokážou pak nabídnout na dobrém železe o něco vyšší rozlišení.. špičkové lze nahradit částečně alespoň paralelním řazením "horších" jde o nelinearity dielektrika a mechanickou konstrukci uvnitř + elektricky vnitřní odpor a indukčnost.Přirovnáním bych řekl že vliv asi podobný jako u výměny signálových kabelů mezi komponenty.Srovnávat lze při standartních podmínkách jen poslechem na měřáku není vidět prakticky skoro nic max v případě uplnýho hnoje MKT a ESO ostrava jen chvost zdvihající se směrem k vyšším fr daleko za 20kHz.něco by bylo vidět asi i na Q metru,ale to není běžně dostupná věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 18:44:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Třeba tu http://www.humblehomemadehifi.com/Cap.html . Jo a teď jsem vyhrabal doma 10uF/63V EVOX CMK. Měl by to být polykarbonát, což někde udávají, že je to lepší než polypropylen. Dokonce to píše i Walter G. Jung http://web.archive.org/web/20030807122631/http://capacitors.com/picking_capacitors/pickcap.htm#capbasics . Tak Vám nevím, zda to tam mám zkusit.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 19:59:49    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsem si myslel.
Zaráží mě, že slyšíte natáčení elektrických dipólů kondenzátorů, které jsou odhadem o 4řády rychlejší než magnetické dipóly jádra cívek. Autor Zmíněného testu si vychvaluje cívku na uzavřeném jádru, která zkresluje v řádu jednotek až desítek procent, při normálních příkonech.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 10, 2010 20:26:09    Predmet: Odpovedať s citátom

karfik napísal:
Třeba tu http://www.humblehomemadehifi.com/Cap.html . Jo a teď jsem vyhrabal doma 10uF/63V EVOX CMK. Měl by to být polykarbonát, což někde udávají, že je to lepší než polypropylen. Dokonce to píše i Walter G. Jung http://web.archive.org/web/20030807122631/http://capacitors.com/picking_capacitors/pickcap.htm#capbasics . Tak Vám nevím, zda to tam mám zkusit.

Ja teda neviem...
Polycarbonat je IMHO nieco medzi polyesterom a polypropylenom.
Ako polypropylen isto nie je dobry ani zdaleka. Jedinu vyhodu ma asi v tepelnej odolnosti (ked ohladneme od dostupnych kapacit).
Hladal by som jednoznacne nieco s nizkym DA,DF, cize PP, ci polystyren.
MKP10 od Wimy (hoci aj paralelne) to isto nepokazi. Je to osvedcena znacka a seria.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 08:03:19    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Zůstanu tedy u Bennicu a nebudu vymýšlet k výškáči za 1000Kč žádné zázraky. Díky.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 08:15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A tieto kondenzátory už niekto skúšal?
https://www.distrelec.sk/ishopWebFront/catalog/product.do/para/keywords/is/Foil_Capacitors/and/language/is/sk/and/shop/is/SK/and/series/is/1/and/id/is/01/and/node/is/38172.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 08:16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedině zkusit, to mudrování tady je tak na dvě věci, jako ostatně skoro o všem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 08:51:43    Predmet: Odpovedať s citátom

jamo: Cena jako za Bennic, kvalita nevíme.
PMA: O něčem se mudrovat musí přece. Je tu přece spousta bastlířů beden, tak jsem myslel, že by někdo poradil, co rád používá. Já chtěl jen zjistit, zda se dá sehnat nějaký výborný kondenzátor za slušnou cenu a zjistil jsem, že nedá a tím to pro mne končí. 500Kč a více za kondenzátor nedám, to jsem si raději mohl koupit lepší výškáče Smile.

Ale měl bych podobnou otázku, ale ta sem asi nepatří. Jak je to s kondenzátory v signálové cestě u předzesů a zesů? Vím, že nejlepší je DC servo, ale když tam zrovna není? Nejspíše bude zase ideální PP? Stačí Wima MKP či tam bude zvukově lepší např. nějaký Mundorf určený do výhybek?

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 09:07:45    Predmet: Odpovedať s citátom

PP je OK, ale servo je lepší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JJD
Hifista - pokročilec


Založený: 19 október 2008
Príspevky: 262
Bydlisko: České Budějovice

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 10:43:46    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.humblehomemadehifi.com/Cap.html

Myslím že ty MKS10 si vedou celkem dobře - skóre lepší než základní Mundorfy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 15:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

jamo: to je k tomu kondíku z distrelecu

SCR Châteauroux MKP-PB 400VDC – 2% tolerance

Technical specifications: Tinned solid-core lead-out version of the Solen Châteauroux Fast Cap PB-MKP-FC.

Sound: The Solen MKP-PB are a fraction better than the Intertechnik Audyn Cap QS (but what isn’t) but are still rather flat and lack depth and transparency. Rather coarse compared to the cheaper range Clarity Caps like the PW and APW series but they do have a similar, reasonably neutral tonal balance. What they have going for them is their very low cost, to get more spatial information and better definition you would have to look at a slightly more expensive Mundorf RXF for example if you really want to improve things.

Verdict: 6+

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 15:45:54    Predmet: Odpovedať s citátom

JJD napísal:
http://www.humblehomemadehifi.com/Cap.html

Myslím že ty MKS10 si vedou celkem dobře - skóre lepší než základní Mundorfy...


To je pěkné, ale!
Tolerance 10% u WIMA je přeci jen již hodně,tedy záleží jak se to konkrétně sejde, protože nezáleží pouze na kvalitě součástky v signálové cestě, ale i na souběhu obou kanálů.
Mundorf u základních MCap má jen 3% tolerance.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 16:00:04    Predmet: Odpovedať s citátom

A pokud by se kapacita srovnala paralelním řazením dalších kondenzátorů téhož typu a měřením? To by šlo srovnat i výrazně pod 3%.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 20:14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ony taky ty kondíky WIMA jsou určeny k trošku jiným účelům, než aby se rvali do beden, to je spíš vedlejší účel. Ale zase je to podle mne ideální kondík na vstup DPA Smile. Snad jsem ho tam i původně měl, než jsem zjistil, že mi díky jemu brumí DPA jak sviňa. Po výměně za pidi MKS brum zmizel. Teď jsem tam dal ty polykarbonáty a je to OK. Mám tam rvát PP či bude stačit i ten stávající polykarbonát?
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 20:18:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě k tomu bypassu. Má to cenu zkusit tam dát paralelně ty vyhlášené Vishay MKP 1837 0,01uF 160V či k tomu lupnout třeba 0.1uF Mundorf Supreme či ZN nebo ty Obbligato Copper Caps?
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 20:39:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Tony Gee to vo svojich výhybkách praktikuje, podľa mňa je to kravina.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 20:47:26    Predmet: Odpovedať s citátom

karfik napísal:
brumí DPA jak sviňa. Po výměně za pidi MKS brum zmizel.


Pokud jsi tam měl nějaký kond rozměrově jako kráva (Mundorf), tak se snad ani nediv, mladý pane.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 11, 2010 23:08:34    Predmet: Odpovedať s citátom

No ten nynější polykarbonát má stejné rozměry jak ten MKP co tam byl a nebrumí. Že by měly MKP kondíky větší indukčnost? Šak skoro všude píšou, že jsou bezindukční????? Nebo jakým způsobem se do něj nachytá to rušení? Jen podotknu, že ve vzdálenosti 50cm od něj nebylo žádné trafo či vodič střídavého proudu. Dokonce to brumělo i se zkratovaným vstupem.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Napster050
Hifista


Založený: 08 február 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Turčianske Teplice

PríspevokZaslal: Pi november 12, 2010 10:41:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som napriklad nedavno kupil 1PF06708 a slaby brum počujem zo stredoveho repro aj ked reprouktory vobec niesu zapojene... tipujem to na tie krabicove kondy vo vyhybke, chystam sa na repas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jamo
Hifista


Založený: 18 apríl 2008
Príspevky: 201
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

PríspevokZaslal: Pi november 12, 2010 11:06:55    Predmet: Odpovedať s citátom

K tomu bypasu. Skúsil som nasimulovať v Boxime kondenzátor 0,01uF ku výškovému reprodoktoru. Dal som ho miesto 4,7uf ,ktorý tam má byt.Na grafe mi zobrazilo zdvih od cca 16 kHz .Čiže myslím si že ten 0,01uF pomáha preniesť koniec pásma hlavnému kondenzátoru,kde hlavný kondenzátor môže mať problémy.
Mám len Boxim, tak že by to chcelo na lepšom programe odsimulovať.



0,01 uF.png
 Description:
 Filesize:  90.59 KB
 Viewed:  740 Time(s)

0,01 uF.png




Naposledy upravil jamo dňa Pi november 12, 2010 19:36:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi november 12, 2010 12:11:33    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
A pokud by se kapacita srovnala paralelním řazením dalších kondenzátorů téhož typu a měřením? To by šlo srovnat i výrazně pod 3%.


To je samozřejmě možné, ale to již není nejekonomičtější řešení. Tedy v případě kdy se hledá kondík před levný výškáč nepředpokládám, že by chtěl karfík prodražovat řešení použitím vícero kusů a hlavně nákupem ještě většího počtu pro možný výběr těch potřebných hodnot na srovnání.

Já používám před výškáče minimálně SUPREME SILVER / OIL a tam je garance 2% tolerance a v praxi se dostávám okolo 1%

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist