Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKG K-701
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po január 31, 2011 22:23:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Styleaudio Carat Topaz + K701 - vysky jemne rezali do usi, husle som moc nemal rad, ani vysoky vokal (Mariah Carey - My All).
Styleaudio Carat Topaz ako DAC + Dispre II v4 + K701 - rezanie do usi uplne prestalo.
BB-DAC + K701 - tak isto nic nereze do usi. Skuste napr. Escala – Chi Mai, alebo vyssie spomenutu Mariah Carey.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
piksla
Hifi obsluha


Založený: 12 apríl 2010
Príspevky: 42

PríspevokZaslal: Po január 31, 2011 22:33:20    Predmet: Re: akg Odpovedať s citátom

Jibu napísal:
Na téma 701 už tady zaznělo značné množství příspěvků dovolím si přidat svůj naprosto subjektivní názor. AKG 701 mám poměrně dobře naposlouchané a bohužel se nemůžu zbavit jednoho negativního pocitu. Sluchátka po prvních 10 minutách poslechu hodnotím jako skvělá, vynikající zvuk, po dalších 10 min. už to tak skvělé není, ale dobrý, po 30 min. zcela pravidelně usnu.
Když poslouchám Grada nebo HD 600 vydržím klidně do druhé hodiny ranní a pokud bych druhý den nemusel do práce zřejmě i déle. Mám pocit že 701 vůbec nevtahují do děje, pořád jako bych se díval na muziku z venku, nebyl její součástí, asi jsou zcela bezchybná na práci se zvukem ale na pohový poslech, který baví se mi vůbec neosvědčily. Znovu opakuji že je to jen můj subjektivní pocit ale přesto mě zajímá zda tuto " úchylku " mám sám nebo je nás víc.


tohle je těžký. Já to zas mám jinak, HD 600 (i 650 a 580) jsem měl několik let a spokojenost, tak nějak jsem si dlouho myslel, že to je ono, pak jsem koupil AKG K701 a byl to subjektivně skok výš, vydržel jsem s nimi klidně celý den na různých zesilovačích (např. Little Dot MKV), občas jsem ještě připojil i ty Sennheisery, ale spíš sporadicky, jen když jsem měl dojem, že mi chybějí basy... Pak jsem si koupil slušný sluch. zesík (Audio-GD Phoenix) a na něm už jsem Sennheisery HD600 (s obyč. kabelem i kabelem Cardas) nikdy nenasazoval, protože se na AKG K701 podle mě moc nechytala... Tohle je zase můj subjektivní a preferenční názor Wink

_________________
.. v hlavě stereo ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Po január 31, 2011 22:34:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Odare jak na stejné sestavě hrají HD600 ?
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po január 31, 2011 22:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

HD600 som nemal. Kocmeister mal HD600, K701, momentalne frci HD800 a mal skusenost aj s HD650. Takze smerodatne porovnanie by som bral od neho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
marty226
Hifi obsluha


Založený: 27 november 2010
Príspevky: 20
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 01, 2011 09:32:24    Predmet: Re: akg Odpovedať s citátom

Jibu napísal:
Na téma 701 už tady zaznělo značné množství příspěvků dovolím si přidat svůj naprosto subjektivní názor. AKG 701 mám poměrně dobře naposlouchané a bohužel se nemůžu zbavit jednoho negativního pocitu. Sluchátka po prvních 10 minutách poslechu hodnotím jako skvělá, vynikající zvuk, po dalších 10 min. už to tak skvělé není, ale dobrý, po 30 min. zcela pravidelně usnu.
Když poslouchám Grada nebo HD 600 vydržím klidně do druhé hodiny ranní a pokud bych druhý den nemusel do práce zřejmě i déle. Mám pocit že 701 vůbec nevtahují do děje, pořád jako bych se díval na muziku z venku, nebyl její součástí, asi jsou zcela bezchybná na práci se zvukem ale na pohový poslech, který baví se mi vůbec neosvědčily. Znovu opakuji že je to jen můj subjektivní pocit ale přesto mě zajímá zda tuto " úchylku " mám sám nebo je nás víc.


Vlastním k-601 a hd-600 a vidím to podobně jako ty. 601 používám opravdu jen sporadicky. Poslouchám na bv headampu, ale chci dokoupit dac (lyra nebo bb). Se pak ty preference můžou změnit Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 01, 2011 16:45:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkouším teď 701 přez Topdac a PMA AB-1. Vůbec netuším, kde se vzaly fámy, že nemají basy. Mám pocit, že mi nafouknou hlavu Smile
Edit: Špatnej kabel mezi Dacem a zesilovačem. Basů už je spíše méně než více.

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jibu
Hifista - pokročilec


Založený: 23 február 2010
Príspevky: 280
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Ut február 01, 2011 18:14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám problém s basy nebo výškami, krmím je Edgarem, jen mi přijde poslech sterilní nemá to šťávu, na klasiku skvělé, ale rock to prostě hraje suše, žádný drive. Opakuji jde o subjektivní názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 01, 2011 18:25:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Připadá mi, že tomu něco chybí. Kontrabas je na bednách pěkně výrazný, drnčivý až řezavý. Při hře smyčcem, ne drnkáním.
Na sluchátkách je to trochu s dekou.
Je to možná hloupost, ale reprobedny mi slyšitelně nejlépe hrajou až s kabelem Aircom. Tak mě napadlo, jestli sluchátka nebrzdí kabel. Tipuju, že je to jen obyčejná licna a kabel je 3 metry, což je dost. Kdyby to nebylo o záruku, tak bych zkusil přehodit za tenký koax.

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirindo
Hifi obsluha


Založený: 24 január 2011
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 13:12:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Idem si asi kupit Q701, len by som potreboval poradit, ci sa normalne budu dat pouzivat aj k PSP, iPhone, atd... teda cez 3,5mm jack.
Diky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 13:31:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Q701 je to iste, ako K701, len s inym designom a s vyssou cenou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
casioa5302ca
Hifista


Založený: 09 máj 2010
Príspevky: 227
Bydlisko: Praha (najnovšie) RK/TS (kedysi TT)....

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 13:32:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirindo napísal:
Idem si asi kupit Q701, len by som potreboval poradit, ci sa normalne budu dat pouzivat aj k PSP, iPhone, atd... teda cez 3,5mm jack.
Diky


áno, dáš si redukciu na 3.5 mm jack.

A je Ti jasné, že zo zdrojov, ktoré uvádzaš, z nich moc nedostaneš, že?

F.

_________________
Sansa Clip+ (rockboxed,8GB+16GB microSDHC) -> CORDA HEADSIX -> Sennheiser HD25-CII
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Mirindo
Hifi obsluha


Založený: 24 január 2011
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 13:47:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak samozrejme ze ich nebudem pouzivat len na PSP atd... To by sa asi moc neoplatilo. Len ma zaujimalo ked ich budem chciet pouzit na toto tak ci to pojde..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 13:57:09    Predmet: Odpovedať s citátom

zapojit to samozrejme zapojis a hrat to bude, ALE nielenze to nebude ,,ONO,, ale navyse si rychlo vysrotujes ten 3.5 Jack, kedze 6.3 s adapterom na 3.5 je monstrozne velka zalezitost, po(d)lozit na stol to ano, ale nepocitaj s tym ze v pohybe to rozchodis, potom je este riesenie spravit/kupit redukciu s kablikom..

osobne si ale myslim ze si kup radsej sluchatka ktore maju origo 3.5 jack, nejaku nizsiu radu od napriklad Grado, nejake senny abo tak nieco..

_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)


Naposledy upravil fojo dňa Št február 03, 2011 14:12:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Mirindo
Hifi obsluha


Založený: 24 január 2011
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 14:05:23    Predmet: Odpovedať s citátom

fojo napísal:
zapojit to samozrejme zapojis a hrat to bude, ALE nielenze to nebude ,,ONO,, ale navyse si rychlo vysrotujes ten 3.5 Jack, kedze 6.3 s adapterom na 3.5 je monstrozne velka zalezitost, po(d)lozit na stol to ano, ale nepocitaj s tym ze v pohybe to rozchodis, potom je este riesenie spravit/kupit redukciu s kablikom..

osobne si ale myslim ze si kup radsej sluchatka ktore maju origo 3.5 jack,
napriklad Grado, nejake senny abo tak nieco..


Q701 idu primarne k receivru.. Tak som sa rozhodol ze k PSP a iPhonu pojdu Razer Orca Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št február 03, 2011 23:27:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte nedávno som tu riešil kombináciu D2v4 s K701, resp, či to vzhľadom na ich nízku impedanciu bude dostatočne dimenzované riešenie. Potom som sa však rozhodol, aj podľa Vašich pozitívnych ohlasov na túto kombináciu, že uši budú najlepším radcom a zapožičal som si ich od známeho. Takisto asi o týždeň neskôr aj HD600. Musím povedať, že v oboch prípadoch bol posluch excelentný (obavy z impedancie K701 úplne stratili na význame). Prejav analytický vyrovnaný v celom pásme, všetko presné, ako má byť. Prejav HD600 subjektívne mierne hutnejší, posunutý smerom dole, avšak vôbec nie výrazne. Škoda toho týždenneho odstupu, a tým bez možnosti priameho porovnania... Posluch bol v oboch prípadoch strhujúci, nuda ani náhodou, mal som problémy zostať v pokoji sedieť (celých 4-5 hodín v kuse).
Záverom moja voľba = K701.

_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dinica
Nádejný hifista


Založený: 10 september 2010
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Pi február 04, 2011 09:18:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Oscarossa napísal:
Ešte nedávno som tu riešil kombináciu D2v4 s K701, resp, či to vzhľadom na ich nízku impedanciu bude dostatočne dimenzované riešenie. Potom som sa však rozhodol, aj podľa Vašich pozitívnych ohlasov na túto kombináciu, že uši budú najlepším radcom a zapožičal som si ich od známeho. Takisto asi o týždeň neskôr aj HD600. Musím povedať, že v oboch prípadoch bol posluch excelentný (obavy z impedancie K701 úplne stratili na význame). Prejav analytický vyrovnaný v celom pásme, všetko presné, ako má byť. Prejav HD600 subjektívne mierne hutnejší, posunutý smerom dole, avšak vôbec nie výrazne. Škoda toho týždenneho odstupu, a tým bez možnosti priameho porovnania... Posluch bol v oboch prípadoch strhujúci, nuda ani náhodou, mal som problémy zostať v pokoji sedieť (celých 4-5 hodín v kuse).
Záverom moja voľba = K701.


Basy na K701 ti nechybali? Aku hudbu pocuvas?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ramones
Hifista - pokročilec


Založený: 18 jún 2009
Príspevky: 267

PríspevokZaslal: Pi február 04, 2011 11:12:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Problematika "chybějících basů" u 701 je už k smíchu.
701 zahrají s přehledem jakékoliv basy, akorát že je "pouze" přesně zahrají, nezaduní do hlavy.
Vždy záleží na kvalitě nahrávky.
701 jsou přesná, opravdu nic neodpustí.
Chápu ovšem, že spousta posluchačů má ráda, když jsou basy zvýrazněné...osobně bych dunění v hlavě dlouhodobě nesnesl Idea
Pokud se pídíte po věrném zvuku, jsou tím nejlepším poměrem výkon/cena, pokud rádi přibarvujete, kupte si jiná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Oscarossa
Hifista - pokročilec


Založený: 01 január 2010
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi február 04, 2011 11:15:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako som pisal. Nic nechybalo, nic nebolo naviac. Chybajuci spodok pri K701 je tu s oblubou sirena skusenost ludi s neadekvatnym retazcom, pripadne ludi, ktori su vysadeni na "prebasovane" podanie hudby, co uz ale s vernym posluchom nema nic spolocne. Nie som nejak extra zamerany na jeden konkretny zaner a takto univerzalne treba chapat aj zavery z mojho predosleho prispevku. Ked sa bavime o vernom posluchu, zaner nemoze hrat ulohu.
_________________
Tidal+local->Roon->Dirac DLP standalone mode->RME-ADI-2-DAC->DPA 330 mkIV->Acoustic Energy NEO 3, XLO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Pi február 04, 2011 11:38:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera jsem poslouchal OST k HP Half Blood Prince. Sluchátka jen v PC výstupu, Foobar přepnutý na výstup 32bit. Docela relaxační poslech. Hezky to uspávalo. Takže i s PC se 701 dají.
Deska Gigabyte GA-P35-DS3
Realtek ALC889A @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-2] PCI

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janooo
Hifi obsluha


Založený: 21 november 2010
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 12:50:23    Predmet: Odpovedať s citátom

jardag69: mal by som otázku - nepraská ti zvuk pri počúvaní z toho PC? tiež mám 701 a tiež mám gigabyte dosku s Realtek ALC889A. Určite to nieje problém 701 ale PC... pls. ak si mal podobný problém poraď ako to vyriešiť, dik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 14:00:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepraská. Akorát jsem se nachytal s mikrofonem. Jsem ho používal na Team Speaku a pak jsem ho nechal zasunutý. Pěkně to do sluchátek šumí, když se vstup nevypne.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 14:59:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže každý kdo se nachytal na akční cenu u f. Thomann na AKG701, ať se podívá na měniče. Jedná se o druhou jakost nebo fake. Proto ta nízká cena.
V plastu jsou bubliny a ještě to někdo ojezdil pájkou nebo čím.

Detaily zde

http://www.head-fi.org/forum/thread/202122/the-headphone-driver-pics-thread/120





_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)


Naposledy upravil jardag69 dňa Ut február 08, 2011 16:13:10, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 15:22:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Dřív se za jakoukoliv cenu bojovalo za mír, teď se za jakoukoliv cenu snižují náklady Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 15:34:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujimalo by ma, ci tymto trpi aj ich "nova" rada Q701.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 16:29:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě by zajímalo, jestli je to fake a jede v tom Thomann nebo jestli je to druhá jakost od AKG a jede v tom AKG nebo je to druhá jakost a jedou v tom oba.
Tipuji na c) protože je to za velmi dobrou cenu a tak musela být dobrá i nákupka.

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 17:24:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Prve co ma napadlo, ze Harman chce na K701 usetrit, pretoze uviedli novu radu Q701. Blbe na tom je, ze Q701 ma ten isty menic, tu istu konstrukciu, ako K701. Q701 si podla mna kupi bud neznaly, alebo ten, kto nema co robit s peniazmi a musi mat AKGcka v hnusnej zelenej Very Happy Iny dovod ma nenapada.

Ja som kupoval K701 z Thomann.de asi pred 2 rokmi kvoli trosku lepsej cene a hlavne 3 rocnej zaruke (ktova v CR a SR nie je).


Naposledy upravil Odar dňa Ut február 08, 2011 17:56:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 17:27:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ať šetří, ale proč musí být v plastu vzduchové bubliny a proč po tom někdo jezdí hrotem pájky nebo od čeho to je ?
Takhle nějak bych si to představoval

_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xmarek
Nádejný hifista


Založený: 16 január 2011
Príspevky: 98

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 18:15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Dinica napísal:
Basy na K701 ti nechybali? Aku hudbu pocuvas?
Nedá mi to, nezareagovat na tento příspěvěk.
Chybí K70x basy? Odpověď zní ne.
Jsou náročné na zdroj signálu? Odpověď zní, velmi.

Někdy mám pocit, že je si toho výrobce vědom. Cenu, kterou dotyčný "ušetří" za nákup sluchátek musí vynaložit do zbývajícího řetězce. Ač to zní možná rouhavě, že zrovna já, který jsem byl do krve přesvědčen, že je např. E-MU utáhne tvrdím, že je třeba rovnou zapomenout na obyčejné zvukové karty, sluchátkové výstupy různý receiverů apod. Ano sluchátka jsou v tomto směru "potvory", ale jak jim dáte co potřebují odměna v téměř dokonalém zvuku Vás nemine. Přesné podání nástrojů, vzdušnost, nic pod dekou, ukázková separace a pěkné podání prostoru. Prostě vše co si představuji pod Hi-end zvukem.

A závěrem řeknu jedinou věc. Nechť se nevěřící Tomášové zvednou a jdou si někde tyto sluchátka poslechnout na něčem opravdu pořádném a dají mi za pravdu. Netvrdím, že jsou tyto sluchátka to nejlepší co se dá pořídít, ale určitě jim nechybí basy. Very Happy

A čím je krmím já? Benchmark DAC1 USB. Embarassed

_________________
"Už je to pryč"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 18:20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

S tím prostorem ve sluchátkách vážně nevím. Zkusil jsem je přez Dac a AB-1 a i když to hrálo hezky, tak prostor nic extra. Spíš se to hodí na filmy a tak. Je slyšet víc detailů.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut február 08, 2011 18:56:47    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Dřív se za jakoukoliv cenu bojovalo za mír, teď se za jakoukoliv cenu snižují náklady Mad

Alebo inak, ako je to bezne vo firmach - Setrit sa musi, nech to stoji, co to stoji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 7 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist