Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

yamaha jamo
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
iljas
Hifista


Založený: 28 január 2008
Príspevky: 116
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So február 12, 2011 07:58:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne o tomto spôsobe myslenia som písal ... nemám k tomu viac čo dodať .. ako keby diskusný priestor tu bol ako svetové zásoby ropy, ktoré sa vyčerpávajú ... asi tu treba vyvesiť niečo ako "Podmienky pre prijatie za člena klubu" ... aby aj tí "sračkobednisti" vedeli, či sa tu ctenej šľachty môžu niečo spýtať alebo nie.
_________________
BV Audio: F3S/Excel, PRE1, PA300SSE, CD Creek Destiny 2, Musical Fidelity M1 DAC II, Logitech Squeezebox, Tesla NC452 + AT95E, Musical Fidelity V-LPS II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: So február 12, 2011 08:44:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ale prosim ta aku slachtu. Keby si na vlastne oci videl co maju tyto ludia doma tak by si sa zasmial. Tie reci co tu vedu su len komplex malomestiaka. Focal nicko vedie fecalne reci a mysli si, ze ma tym urazi Wink chlapce na to nemas. A za tym co som napisal vyssie si stojim pretoze som to pocul na vlastne oci Wink .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: So február 12, 2011 18:23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Počúvaj bratu, ja som tiež počul bedne cez 300tis napojené na McIntosh a podobné drahé aparatúri na HE slovakia a môžem ti povedať, že ked som došiel domov a vitasil som yamahu AVR 459 napojenú na magnat altea som bol šťastný prešťastý človek že som ušetril pol mega a hrá mi to lepšie Shocked a potvrdia to aj ludia čo tam somnou boli.


- zostavu treba vypočuť v maximálnom pohodlý, dobrej akustice a svojimi nahrávkami, ktoré ti niečo hovoria.. a taktiež v tej istej miestnosti s tymi istými nahrávkami porovnať zostavu druhú atd.. až vtedy sa dozvieš ako to skutočne je Idea

a urážať ja nechcem nikoho - ty si začal rýpať, ako aj pár kokotov čurákuje za pravopisné chyby.

- mne sa len nepozdáva vlákno kde sa rieši cenový rozdiel 3tis korun medzi šmejdom a ešte vačším lajnom.. Jeden dospelý chlap, ktorého baví hudba a zvuk nebude riešiť bedne za takéto sumy a rozdiel pár tisíc medzi nimy, ak áno je to smutné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: Ne február 13, 2011 02:27:02    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko napísal:
Počúvaj bratu, ja som tiež počul bedne cez 300tis napojené na McIntosh a podobné drahé aparatúri na HE slovakia a môžem ti povedať, že ked som došiel domov a vitasil som yamahu AVR 459 napojenú na magnat altea som bol šťastný prešťastý človek že som ušetril pol mega a hrá mi to lepšie Shocked a potvrdia to aj ludia čo tam somnou boli.


- zostavu treba vypočuť v maximálnom pohodlý, dobrej akustice a svojimi nahrávkami, ktoré ti niečo hovoria.. a taktiež v tej istej miestnosti s tymi istými nahrávkami porovnať zostavu druhú atd.. až vtedy sa dozvieš ako to skutočne je Idea

a urážať ja nechcem nikoho - ty si začal rýpať, ako aj pár kokotov čurákuje za pravopisné chyby.

- mne sa len nepozdáva vlákno kde sa rieši cenový rozdiel 3tis korun medzi šmejdom a ešte vačším lajnom.. Jeden dospelý chlap, ktorého baví hudba a zvuk nebude riešiť bedne za takéto sumy a rozdiel pár tisíc medzi nimy, ak áno je to smutné.



peace bratu ved je to aj tak cele o hovne Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Napster050
Hifista


Založený: 08 február 2010
Príspevky: 107
Bydlisko: Turčianske Teplice

PríspevokZaslal: Ne február 13, 2011 12:30:26    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko, ty si určite z Blavy, že jó ?
a všetko čo býva mimo blavu je sedlák !
niekedy rozmyšlam, načo je niektorým ľudom "rozum"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Ne február 13, 2011 15:49:45    Predmet: Odpovedať s citátom

cítim sa byť zo všade len nie zo slovenska to si trafil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 07:01:53    Predmet: Odpovedať s citátom

iljas napísal:
Súhlasím s ook-om ... je jasné, že je tu niekoľko skupín ľudí, od naozajstných machrov, ktorí majú napočúvané a odborne sa vyznajú, cez "rádobymachrov" až po ľudí, ktorí sa slabo orientujú ... je šľachetné, aj keď nie povinné, poradiť a pomôcť ... každý pri posluchu hudby nejako začínal (a takmer nikto ešte neskončil Smile a vždy je kam sa posunúť ... ja sa po technickej stránke rozumiem komponentnom asi ako čínskej stredovekej poézii z oblasti Kantonu, ale hudbu mám rád, stovky CDs a desiatky SACDs na poličkách ... a každý podobne zameraný poslucháč sa tu chce v prvom rade dozvedieť niečo nové ... silácke reči o tom, čo ako nahovno hrá tu občas padajú častejšie ako šutre na egyptských uliciach ... a keď sa niekto pýta na porovnanie bedien Yamaha a Jamo, asi nesmeruje do ligy, kde sa už mnohí z tohto fóra pohybujú .. takže stojí na zváženie, či mu poradiť, alebo ho "odpísať" ... ja osobne snobizmus a nadradenosť naozaj nemusím ... zato dobre mienená odborná rada má pre mnohých z nás cenu zlata ... aj keď vždy bude platiť, že uši a sluchový vkus máme každý vlastný.


Pekne napísané. Wink Súhlasím.

_________________
Nepytajte sa ma, kam idem, neviem to, ale ak tam pridem, nezabudnem, ze ste sa pytali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
shineonyou
Hifista


Založený: 31 december 2009
Príspevky: 243

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 07:06:09    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko napísal:
Počúvaj bratu, ja som tiež počul bedne cez 300tis napojené na McIntosh a podobné drahé aparatúri na HE slovakia a môžem ti povedať, že ked som došiel domov a vitasil som yamahu AVR 459 napojenú na magnat altea som bol šťastný prešťastý človek že som ušetril pol mega a hrá mi to lepšie Shocked a potvrdia to aj ludia čo tam somnou boli.


- zostavu treba vypočuť v maximálnom pohodlý, dobrej akustice a svojimi nahrávkami, ktoré ti niečo hovoria.. a taktiež v tej istej miestnosti s tymi istými nahrávkami porovnať zostavu druhú atd.. až vtedy sa dozvieš ako to skutočne je Idea

a urážať ja nechcem nikoho - ty si začal rýpať, ako aj pár kokotov čurákuje za pravopisné chyby.

- mne sa len nepozdáva vlákno kde sa rieši cenový rozdiel 3tis korun medzi šmejdom a ešte vačším lajnom.. Jeden dospelý chlap, ktorého baví hudba a zvuk nebude riešiť bedne za takéto sumy a rozdiel pár tisíc medzi nimy, ak áno je to smutné.


Ale s tam pravopisom by sa zislo nieco spravit, aj ked sa necitis byt zo Slovenska. Cool

_________________
Nepytajte sa ma, kam idem, neviem to, ale ak tam pridem, nezabudnem, ze ste sa pytali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
iljas
Hifista


Založený: 28 január 2008
Príspevky: 116
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 09:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

2 shineonyou - díky, aj keď sa tu stále cítim ako školák na návšteve univerzitného výskumného centra Smile , musel som reagovať ... je jasné, že s reprosústavami, na ktoré sa chalan pýtal žiaden zázrak a HiFi neurobiš, ale proste sú ľudia, ktorí momentálne majú to čo majú a sú s tým spokojní (vlastne ani nie a preto sem píšu - a to je dobre) - naozajstní machri tu by im mali otvoriť oči a ukázať krásu a pôvab toho nekonečného hľadania ... a či niekto pri tom investuje x alebo xxxx € je druhá vec .. je to o zážitkoch a radosti z hľadania a skúšania, nie z toho, koľko ma to kurvadrát stálo, tak to musí hrať super!! Smile No a to "otváranie očí" sa dá podľa mňa robiť zaujímavým a slušným spôsobom ... o to mi išlo ...
_________________
BV Audio: F3S/Excel, PRE1, PA300SSE, CD Creek Destiny 2, Musical Fidelity M1 DAC II, Logitech Squeezebox, Tesla NC452 + AT95E, Musical Fidelity V-LPS II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
monetarylaps
Hifi obsluha


Založený: 10 november 2010
Príspevky: 48

PríspevokZaslal: Po február 14, 2011 09:56:21    Predmet: Odpovedať s citátom

iljas napísal:
2 shineonyou - díky, aj keď sa tu stále cítim ako školák na návšteve univerzitného výskumného centra Smile , musel som reagovať ... je jasné, že s reprosústavami, na ktoré sa chalan pýtal žiaden zázrak a HiFi neurobiš, ale proste sú ľudia, ktorí momentálne majú to čo majú a sú s tým spokojní (vlastne ani nie a preto sem píšu - a to je dobre) - naozajstní machri tu by im mali otvoriť oči a ukázať krásu a pôvab toho nekonečného hľadania ... a či niekto pri tom investuje x alebo xxxx € je druhá vec .. je to o zážitkoch a radosti z hľadania a skúšania, nie z toho, koľko ma to kurvadrát stálo, tak to musí hrať super!! Smile No a to "otváranie očí" sa dá podľa mňa robiť zaujímavým a slušným spôsobom ... o to mi išlo ...


Pripájam sa! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Optio
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2011
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut február 22, 2011 18:42:23    Predmet: Odpovedať s citátom

To pompadavid: preco sa rozhodujes prave medzi tymito dvoma repro, oni totizto nespadaju uplne do tej istej kategorie. Mam vcelku dost dobre napocuvane Jama aj Yamahy, kedze brigadovavam v NAY OC Danubia a hifi ma bavi.

Najprv by som sa vyjadril k tym S506kam. 1. žasnem ako to tí cinani dokazu za taku cenu vobec vyrobit a ku podivu to je vcelku dobre spracovane a dokonca to aj hráSmile. 2. Nie je to ziaden zázrak, ale ako kino je to "postacujuce" a aj pre menej narocneho posluchaca ako stereo, dokonca S506 maju viac stredov ako ich drahsi a lepsie vyzerajuci konkurent JAMO S606 aj S608 a hraju lepsie na stereu, no su znatelne slabsie.

K Yamaham, mne osobne sa ich zafarbenie zvuku moc nepaci a prave preto vyznela ta moja otazka, ze preco prave tieto 2. Lebo totizto konkurent od Jama by bol skorej Jamo C605, ktore su sice o nieco drahsie, ale za to maju omnoho vyvazenejsi zvuk a hraju uz relativne slusne, omnoho lepsie ako tie Yamahy. Cize ja osobne by som neriesil ani jedny z tychto repro a poobhliadol by som sa minimalne po tych C605kach v takejto cenovej kategorii, alebo potom po niecom "pouzivanom", tym mozes ist hodne vyzsie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pompadavid
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 14:40:32    Predmet: Odpovedať s citátom

prave som nat tym tiez rozmislal ze si kupim tie jamo c 605 alebo c 407.ja by som chcel aby to hralo ne len pekne ale aj dynamicky.ja si mislim ze tie 407 budu hrat kus basovejsie lebo maju dva basove repro a zvukovo budu natom skoro rovnako lebo maju odoje rovnaku technologiu dtt.akurat ze ty 605 maju kvalitnejsi basak a stredak ale visky su uplne rovnake.to viem na 100%lebo mam katalog jamo a tam to je popisane a pofotene.
Takze rada koncert ma rovnake vyskove repro a mal som tie s608 a vibral som viskac tak som sa kus zasmial lebo ten viskac ma magnet jak 10korunacka a niesu ani mag.stienene.a ked som odpalyl vyski na yamahach ns-777 tak som vybral vyskove repro a mozem povedat ze su tam asi pol kylove a kabelaz monstercabel a seria EF bola pôvodne urcena len pre americky trh.a zafarbenie zvuku maju dobry len pre stereo.na dom kyno sa vobec nehodia aspon mne nie.ale spet ktym jamo concert skôr by som sa priklonil t tym 407-kam.co vy nato?ked ste pracovali v nay.tak ake su lepsie podla vas?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Optio
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2011
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št február 24, 2011 20:16:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozdiel medzi C407 a C605 Vam priamo povedat neviem, lebo C407ky som nepocul. Zato Vam viem povedat moj nazor na rozdiel mezdi C605 a C405 a taktiez rozdiel medzi C605 a C607 (adekvat C407 vyzsej triedy).

Najprv by som zacal rozdielom medzi C605 a C607, ja osobne som ziaden nepocul:), udavaju "papierovo" nizsiu frekvenciu, ale to je velmi malý rozdiel, co sa zvuku týka, je to to isté. Rozdiel tam je v podstate vo výkone, tie C607 sú silnejsie, ale to je tak vsetko. Oba reproduktory boli rozohrane a priamo som ich prepinal na switchy a ziaden rozdiel:)


Teraz k C605 a C405, je tam pocutelný rozdiel, hlavne na stredoch, kedze C405 maju menej kvalitný stedobas s papierovou meksou membranou a aj ten bas je taky plytkejsi alebo ako by som to specifikoval, ale tiez hraju vramci svojej ceny velmi pekne, "S" rada je inde, proste omnoho horsia co sa posluchu hudby týka.

A rozdiel medzi C405 a C407 bude asi taký, aku u 6kovej rady, cize takmer ziaden:). Ja by som nespekuloval a radsej zobral C605.

Kazdopadne, ak ste z BA, tak si to chodte vypocut, ta miestnost v OC Danubii je vcelku dobre spravena, cize tam tie reproduktory mate moznost "dôstojne" vyskusat a tak si spravite najlepsi nazor;)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pompadavid
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi február 25, 2011 02:32:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som z popradu a tu neni ziadne studio a v nayke maju len c 605 a C 805 tam sa to neda vipocut lebo tam je vela hluku,kriku a neviem co este.a cital som o tych jamo c607 na PRAG-INFO.CZ tam onich pisu ze nic moc.tak neviem a dal som si tam ze yamaha ns 777 tak sama chvala.nechcem robyt ze mam yamaha ns 777 neni to nic extra ale 80%ludi chvali a 20%tvrdi opak.vydel som tam cambridge audio bedne a za skvelu cenu a na tie uz verim ze budu fakt velmi dobre a ktom zosik cambridge audio zosit azur 550 alebo 650 a cd,dvd,atd......od tej firmy.mate stou znackou nejake skusenosti? Mne osobne sa barz ten dyzain nepaci ale ked to hraje dobre tak je to vpriatku.chcel by som vediet ci ma jeden ztychto modelou loudness.premna to je velmy dôlezity udaj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: So február 26, 2011 20:58:55    Predmet: Odpovedať s citátom

to sa neda citat - v poprade vas neucia na zakladnej skole pravopis ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: So február 26, 2011 23:08:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Založ si forum jebanie ludí za pravopis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pompadavid
Hifi obsluha


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Ne február 27, 2011 23:14:53    Predmet: Odpovedať s citátom

pocuvaj ook ked sa ti nepaci moj pravopis tak chcod niekam do p..i!!!! Co si ty pan dokonaly ci co?ked chces len picovat tak chod inam.kurva su tu niektory fakt prijebany.clovek chce poradit ale tu asi tazko sa nieco dozvie lebo:1-ak sa jedna o repro od 400-1000€.tak sa posmievaju!!!
2-slaby pravopis!!!
Ja ked som mal 15rokou tak som si kupil aparat: zosilovac a repro tannoy za 15 000 za pol roka som dokupil repro za
20 000 a novi zosik za 10 000 vsetko v korunach.mal som 15rokou!!! A teraz mam 20rokou.tvrdo som makal aby som si to mohol dovolit tak som bol viac menej v robote nez v skole.a vazim si to co mam len by som chcel uz nieco lepsie.nemoze mat kazdy hig-ent.potom kto by kupoval tie nizsie rady?dakdo si zije jak pan ale vsetci nie.tak sa uvedom.!!!!!!!!!!!!!!!!.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 00:02:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde je zase ten Troton,žeby v Ashamed je to tu fakt na Megapuke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 02:40:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedalo ti to že ne ... Ano uhadol si Troton teraz kúruje tvoju matku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5934
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 06:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

2 focal nicko
Zase máš recidívu hulvátstva?? Okrem gramatiky aj slušné správanie výrazne absentuje. A pompadavid rovnako..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
monetarylaps
Hifi obsluha


Založený: 10 november 2010
Príspevky: 48

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 06:55:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ook napísal:
to sa neda citat - v poprade vas neucia na zakladnej skole pravopis ?


sloboda prejavu je ustavna sloboda, nuz tak treba kazdeho nechat prejavit, aj tych, co nevedia riadne po slovensky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Woodgrouse
Nádejný hifista


Založený: 22 december 2006
Príspevky: 78

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 08:22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Kultura projevu je obrazem duše. Z některých příspěvků je mi hodně smutno Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 11:40:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy no ved mne to je jedno nech si pise ako kopa hnoja ked sa mu to tak paci. Len nech potom necaka, ze sa s nim bude niekto zapodievat a radit mu.
V kazdom pripade je zlate ake svalnate reci dokaze napriek zjavnej mentalnej indispozicii, alebo prave vdaka nej ? natukat cez klavesnicu. Na zivo by si to urcite nedovolil, ale internet mu dava moznosti toho na co v realite nema. Asi ho otlkali ked bol decko a toto je nasledok. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 13:17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Len nech potom necaka, ze sa s nim bude niekto zapodievat a radit mu

- ako pekne si to za všetkých napísal..(myslíš že budem niekedy potrebovať radu od teba a spol) zaujímavé je že ked som predával jeden z mojich zosilnovacov (HK 980) uživatelia fora bojovali.(poniektorý čo ma poznajú vedia že som puntičkár) verili mi, že zosilnovač je dobrý, nový atd.

- BV

to bolo také učitelské (napomenutie) to sa mi páči. Vy pokial viem nenapomínate členov za gramatické chyby, nechápem Vaše pridanie sa k škôlkárom, sám viete dobre kto má prst na spúšti.


to all - prečo tu neni jednoducho sekcia diktáty.. tam si môžu primitívi merať pipíše kto je aký dobrý v I a Ypsilon.. povyšovať sa nad tým že niekto vie kam mrdnúť i alebo y je to isté ako tý čo sa povyšujú drahými zostavami.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5934
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 13:45:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo to za toto,
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=129868#129868 ,
pripomína to vstup na toto fórum.. To fakt nemusím. Na gramatiku si stačí príspevky písať vo Worde a zapnúť si kontrolu pravopisu. Na slušné správanie bohužiaľ nič také neexistuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 13:51:22    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko,ty až raz dostaneš rozum tak ti to nebude nič platné,lebo sa od radosti hneď zasa zblázniš.Nemali by ťa tak často púšťať z Bohníc na vychádzky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Optio
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2011
Príspevky: 33
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 14:21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

To Pompadavid: No, tak potom mozes kupit a do 14dni vratit, ked sa ti nebudu lubit Laughing (no mysli na to, ze ich treba poriadne rozohrat, nerozohrate hraju dost zle, mal som tu cest mat vedla seba 605 rozohratu a 607 nerozohratu a bolo to dost zle, ked 2dni bezala, tak sa dorovnala Laughing ).
Moj subjektivny nazor a nie len moj, poznam viacej takych ludi, ktori ked poculi hrat vedla seba 607 a 777 povedali, ze Jama su jednoznacne lepsie, takze neviem no, mne sa tiez viac pacia zvukovo. A testy az tak v uvahu neberem, obzvlast nie hentake, proste radsej raz poriadne vypocut ako 100x citat moj nazor Rolling Eyes

A Cambridge som nepocul, v BA to nemame a je mi to novinka, mozno u Vas maju s nimi daku dohodu o distribucii, ale oficialne pokial viem ich nerobia a lodness si kukni v dakom specifickom popise, malo by to tam byt.

A ja ta tiez nechcem buzerovat, ale prosimta, mohol by si aspom "ciarky" pisat a pripadne vety zacinat "velkym" pismenom, lebo sa v tom fakt tazko orientuje Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ook
Nádejný hifista


Založený: 30 november 2010
Príspevky: 63

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 20:12:59    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko - zaujimave je ze:

1. tebe som to nepisal
2. zapojil si sa sam a uplne zbytocne, len aby si mohol pisat hulvatske kraviny.
3. ak mas problem s pipisom tak to drzostou a hulvatsvom nevyliecis.
4. ja nie som urcite ten kto baziruje na pravopise, ale toto nemoze byt omylom to je urcite naschval, take debo nemoze existovat, neverim
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 20:18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

daj ešte dačo .. 5.
6.
7.


Naposledy upravil focal nicko dňa Po február 28, 2011 21:35:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Po február 28, 2011 20:29:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkuste se vyprdnou na nesmyslné příspěvky a napadání. Jinak to bude jako na minulém diskuzním webu. Tam taky pár pitomců zaplevelilo všechny diskuze.
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist