Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

High End Praha 2011
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2011 12:10:14    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Ano, obzvláště v ČR....dojdi se zeptat na zastoupení ( je to kousek od tebe ), kolik se jich tady potuluje... Laughing


Pokud mě paměť neklame, tak třeba v Hranicích na Moravě.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2011 14:17:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel jsem mezi zdejšíma recenzentama... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2011 15:48:05    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA : v Hranicích je "pouze" 2712 Smile .

2 Kazzatel - je jich tu podstatně víc, než prodali v zastoupení - cena jetého kusu v USA (i díky krizi) pomalu přibližuje možnosti nákupu i nám, trhanům (to je trochu vyšší level než holoprdelník) Laughing . Je samozřejmě pravda, že průměrný recenzent by měl potíže vůbec odhadnout, k čemu na tom ty čudlíky mohou sloužit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut marec 08, 2011 16:21:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám, že téma okolo Ante je stále živé.
Ty bedniska jsou každopádně majstrštich, klobouk dolů.
Škoda jen že nejsou zvukově ani provedením skříní dotažené na úroveň inzerované ceny.
Pan recenzent Martin Justan je zručný pisatel recenzí, ale každopádně není hluchý, protože ani on nepřeslechl že někde mezi středy a výškami by to chtělo ubrat, že tam jsou ty bedny až příliš živé.
Při té velké hlasitosti která byla nastavena na výstavě a která to ještě zdůraznila to šlo těžko přeslechnout.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: St marec 09, 2011 23:10:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes jsem slyšel Ante v klidu v poslechové místnosti Media Control,jsou to asi v současnosti jedinný budky kvůli kterejm mi stálo v době kritickýho nedostatku času zato zvednout zadek a jet se osobně přesvědčit jak to tedy s nima je.


Subjektivně jak to slyším já: myslím že potenciál mají jako nic na trhu a to ani v podobných cenách...(můj umírněnej názor je proč rozpory a některý negativněji naladěný ohlasy, že se bohužel muselo spěchat aby se stihla výstava,kritiky zklamu já jsem žádný vážný problém tam rozhodně neslyšel, ač jsem se docela toho než jsem tam jel bál,vyhýbka jak je navržená a měniče jsou sfáovány řekl bych že perfekt + s použitím toho nejlepšího co je na trhu, jen to prostě chce trošku času hrát aby si vše sedlo,repráky se rozhýbaly a po rozehrání případně jemně pak pokud bude třeba jemně doleštit o nějaký ten půdecibel) rozhodně to chce na odhalení toho co umí ale 100% pořádnej a této cenové kategorii adekvátní zdroj signálu, to bych viděl jako první a nejzásadnější věc,(myšleno top CD,SACD,Hi-Res,nebo top Gramec apod) Pavel Dudek ušel taky velikej kus cesty, jeho věci hrají podstatně lépe než věci z před dvaceti lety,velmi čistý a velmi jemný, vcelku se teď dotatečně bavím výroky obce hifistické a hajentistické co vše je tam špatně a kde by chtělo přidat nebo ubrat Very Happy , pánové bu´dte soudní, posuzovat amatérsky cokoliv ve výstavní vřavě je jen o veřejném ztrapnění se...to umím jen Já a Pistolník Very Happy

Osobně jsem přesvědčen že je třeba zajistit odpovídající zdroj signálu neboť tento mikroskop odhalí zcela vše,transpatrentnost bez milosrdné mlhy klade vysoké nároky na celý řetězec, o čemž jsem se dnešní den kdy jsem navštívil konstrukční team v jámě lvové vcelku hned záhy přesvědčil. Za mě dobrý a cenově když si člověk vezme srovnání s komercí zvenku naprosto ok... není to žádný DIY ale tovární produkt,a ano zvuk je živý, pokud se udělá jakákoliv malá změna systém reaguje poměrně výrazně a hraje to o dost po jakémkoliv zásahu hned výrazně jinak = toto je pro mě měřítko! Stále nějak se jen nemohu zbavit dojmu poté co jsem dneska poslechl pár věcí co znám, že buď pár lidí asi nedokáže skousnout, že tohle dokázal někdo za rok dva v tak malém týmu a ještě z ČR ,nebo má trošku odchýlen vkus opačným směrem ... Já za svou osobu říkám toto: U nás v republice byly vyrobeny zatím jen dvě věci, který snesou srovnání s tím nejlepším zvenku: jedna je Luděk Šroll a jeho věci Druhá značka, pokud bude pokračovat v podobném duchu je už te´d ANTE ... sorry ale použitá technologie a materiály včetně měničů je z cenové kategorie beden zvenku ještě min 2x - 3x vyšší,slyšel jsem toho vcelku dost a poměrně dost jsem toho i postavil takže srovnání mám a Toto je můj názor Smile


PS: je třeba umět rozlišovat a ozkoušet si v klidu vše než se začnou vynášet soudy... Vím že je to těžký ale já klukům fandím a stejně tak práci Velkýho Boba,kterej je a ještě dlouho bude č.1. Smile Clap Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 08:42:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky Davide ... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
junglik
Hifista - pokročilec


Založený: 27 apríl 2010
Príspevky: 259
Bydlisko: Praha 4

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 14:06:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám takový dobrý pocit, jako když naše reprezentace vyhraje hokej Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag69
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 710

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 14:59:11    Predmet: Odpovedať s citátom

A myslíš tu z Ameriky nebo z Ruska ?
_________________
HI-FI nejsou žádná kouzla (pro mně jo)
digital z PC, DAC TomasT, PM-AB1, Aircom Plus 50ohm, DIY Scan Speak (closed 2p), AKG K-701(old)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 17:15:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to bohužel takový trend současnosti, musíme spěchat, není čas na to nejprve dotáhnout věci do patřičného stavu.
Vždycky jde vše udělat-vyladit ještě lépe. Pokud se tvůrcům dostane od svých kamarádů bezmezného pochvalování nikam je to neposune. Pokud přijde i kritika od zkušených a podezřele se shoduje, tak na tom něco bude a vývojář by měl tyto informace vpustit jako relevantní zpětnou vazbu.

Dejve, pochopil jsem z toho trochu krkolomného textu, že považuješ použité součástky ve vyhybce za ty nejlepší co jsou na trhu? Jestli ano, tak když to trochu přeženu, tak na nějakém vesnickém trhu.
Součástky jsou ve vyhybkách použité již slušné, ale zdaleka ne ty nejlepší, máš v tomto ohledu zjevně malý rozhled. Použité planáry BG za nějakou špičku nepovažuji, kdyby tomu tak bylo, tak by je díky jejich poměrné lacinosti s oblibou osazovalo mnoho výrobců, já je ale nějak nikde nevidím.

Celkem by mě zajímaly ty zmiňované zahraniční bedny za 2-3 x 160.000,-Euro.

„Osobně jsem přesvědčen že je třeba zajistit odpovídající zdroj signálu“
-s tím se nedá než naprosto souhlasit.

„buď pár lidí asi nedokáže skousnout, že tohle dokázal někdo za rok dva v tak malém týmu a ještě z ČR“

Pokud toto náhodou mířilo i na mě, tak musím uvézt, že opravdu nemám důvod k prohlašování typu ty hrozny jsou kyselé, ale prostě se mi to moc nelíbilo. Když si přečteš hodnocení na různých fórech a v audio periodikách, tak není tento názor zdaleka osamocen.
To, že může někdo plivat na něco z těch podlých Tebou zmiňovaných důvodů znám já bohužel na vlastní kůži. Nevede mě to ale k tomu abych se tak choval také.
Já naopak přeju, aby se alespoň jedny podařilo za plnou cenu prodat aby Velký Bobo dostal alespoň jednou za svou práci opravdu POŘÁDNĚ zaplaceno.
Jsou to pouze mé osobní názory a pohled na věc.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 19:30:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Milej kamaráde, zdravá a fundovaná oponentura je vždy přínosem, o tom není pochyby...na jemném doladění se již pracuje a výsledky jsou velice slibné...celá soustava je navržena nekomromistě dobře, takže případné úpravy budou jen kosmetického charakteru, guru Sýkora se mýlí jen pranepatrně...myslíš-li si, že kvalita řešení stojí JEN na volbě ultradrahejch součástek do veksle, pak na to máš plný právo, ale tak to není...jsme nicméně velice rádi, že nám fandíš, my ti přejeme totéž...tak to má být a je to tak nejlepší...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 20:58:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu mě mrzí, že něco jiného se píše veřejně než soukromě.

Abych byl otevřený a upřímný, tak sestava se mi na výstavě zvukově nelíbila, a můj hlavní dojem byl, že vyžadovala ještě odhadem půl roku intenzivních poslechových zkoušek a dolaďování.

Podle mého názoru byste udělali lépe, kdybyste s celým systémem vyšli na veřejnost až za rok, v perfektním stavu a s novými zesilovači.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 21:30:19    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa Ne marec 13, 2011 14:01:14, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 21:46:33    Predmet: Odpovedať s citátom

NA:
Pavle klídek nebuď zas vztahovačnej,já jen napsal svůj názor a za ním si stojím,to že tam není Mundorf kterej ty máš nejraději ale jiná stejně dobrá značka, která mě osobně sedí více je věc jedna,ty nejsi ten kterej je arbitrem v tom co je top a co ne,stejně tak ani já a ani nikdo jinej,volba prostě padla na Jantzen tečka, druhá věc je že pokud jsem viděl a slyšel pár věci v podobnejch cenovkách např. Grande utopie (horší materiály menší provedení obyčejnější osazení a zvuk za ty peníze daleko taky pro smrtelníky odsud podobný nesmysl ) nebo např. Wilson Audio Grand Slamm onehdá v DE,kde vyhýbky zjevně ladí jen dle ucha,protože něco tak zahuhlanýho za ty peníze osazený průměrnejma měničema jsem taky neviděl,nechci kritizovat ale je třeba se na ty věci dívat reálně a bez předsudků či podělání se z toho co je tam na štítku napsáno ... dobře no WA jsou aspoń nekopromis v promakanejch mrtvejch ozvučnicích,tady jsou asi č.1,a nechají si za to zaplatit, nebo si vem ten debilní avalon, kerej už nesnášim jen proto že z něho onanujou všichni snobáci a slintálci nebo ho diyeři kopírujou a myslej si jak na to vyzráli,kolik myslíš že koštuje jejich topmodel? A jak asi hraje a co by se stalo ho postavit vedle něčeho jinýho naférovku? Very Happy A blbnout jen kvůli accutonům z NDR nebo zcestnejm patvarům který nejsou ničím jiným než jen designovkou....člověk kterej do věci trošku vidí a je soudnej tak se taky jen usměje ... proč tohle říkám? protože kdyby na tý bedně bylo napsáno např Genesis,nebo Wisdom Audio nedovolil by si nikdo ani pípnout,aby se v hifikruzích společensky neznemožnil... Ale pokud je to někdo odsud,tak hned jen do nich ...naopak to patří k bontonu zakomplexovaný a závistivý čs společnosti... jsem dost zklamanej co tady předvedlo docela pár lidí jak na slovanetu tak i jinde od kterejch bych tohle neočekával a vím moc dobře že nejde vždy o hlušce, tak jsem byl zvědavej protože mě zajímalo co mám čekat od něčeho, na co
1. nikdy nebudu mít peníze
2. co je tak obrovský
3. co vzbuzuje to tolik nevraživosti a kontroverze,
čekal jsem fakt průser (pokud by byl klukům bych to řekl pokud to myslí vážně tak předělat v tomhle jsem naprosto rovnej) a ten prostě jednoduše takovšej jak jsem se dočetl různě po netu nebyl. Proklepl jsem si to svými věcmi co mam naposlouchaný a částmi svýho železa který jsem vzal s sebou a fakt nemam důvod nikomu nadržovat nebo nikoho hanět,

Nebo kecám a dělám placený PR a je fakt že by mi klucí mohli dát na ně slevu, nebo mi dali komplet dokumentaci abych si je mohl z dřevotřísky po večerech taky postavit? To asi taky nehrozí viď? Very Happy

takže buď v klidu nic se neděje, jen tvrdím že jsem čekal zvukově a i v provedení (speciálně na to ty sis stěžoval docela dost tak jsem to taky oblezl) s tím že že to bude amateřina a ani jedno z toho jsem tam neviděl.... Pokud něco mini mikro tak to není vina výrobce ale subdodavatele (je to první a zatím jedinný prototyp) a bez milimetr blízkýho průzkumu vidět nic 100% není... spíš mi to příjde jakože najít píčovinu za každou cenu... Lukáš si vybral dle svýho vědomí a svědomí ty nejlepší z naší země aby tenhle projekt vznikl, od Petrofu, kterej udělal skelety snad nikdo nemusí pochybovat, přes Bohouše Sýkoru kterej udělal naprosto chytře a ve výsledku hodně jednoduše vyhýbky na 5p což už není prdel to sladit dokupy za pár tejdnů řekl bych že použetejch součástek je ještě hodně slušně... Nevim co blbneš a proč to ty řešíš ,když sis s tvejma lucidama užil na webu taky svoje... Já to beru čistě tak, že u nás v zaprděný malý ČR někdo konečně něco zas udělal co má úroveň a není to jen jakési hraní si či snaha o napodobování "velkých" výrobců zvenku... Pokud to bereš jako útok na tebe je mi to líto,. Zrovna od tebe kerej víš že něco dodělat a postavit bych čekal víc ... pokud chci něco slyšet domluvím si v klidu schůzku na klidnej poslech výstava je hlavně o tom to vidět a seznámit se ne hodnotit Sorry David

PS: Faktem je že to slyšelo mrtě lidí a řve jich že to stojí za prd tak odhadem max padesát? Very Happy Je to v klidu to myslím že v počtu kterej to měl možnost slyšet v neideálních podmínkách je ještě slušný číslo... když si vezmu jaký emoce vzbudily třeba Cabasse le Sphere,nebo W.A. či Utopie... Jsou na tom Ante i přes to všechno vlastně ještě velmi dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:00:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle je hrozně složitý - Chce to ty bedny slyšet pořádně v klidu a několikrát. Na rychlý soudy bych byl opatrnej mám pár zkušeností s tím jak se mi některý věci jednou libily a jindy ne (Šrol, TYA, TTC DAC, Matrixy, Titany 5) a taky vím jak moc dokáže zvuk zkazit výstavní prostředí.
Jen si vzpomeňte kolikrát se něco zvukově nepovedlo u šrola a přesto to byl ten samej zesík. Jsem přesvědčen, že za rok Lukáš s kolegy připraví prezentaci zase o něco líp a bedny teprve ukáží co v nich je, a že to budou moct ukázat na silnějších zesilovačích z Pavlovy dílny. Popřípadě se šrolím pohonem jako alternativou.
Osobně si nechávám svůj názor neuzavřený do té doby než si to budu moct poslechnout v klidu u Lukáše. A pokud možno s různými komponenty. Jeden poslech neznamená nic.

_________________
XAES, DISPRE2, TM audio CFB400, 3P ETON 11" SS 7" BG planar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:03:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Se Šrollem asi ne-e...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to alternativa frenku - ne každej bude chtít tam mít TYA tak to zkrátka je , někdo je na holky a někdo je .... zkrátka jak to korektně napsat.... ufff
_________________
XAES, DISPRE2, TM audio CFB400, 3P ETON 11" SS 7" BG planar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:25:21    Predmet: Odpovedať s citátom

No třeba na vdolky, že Smile Já jen naznačuju, že je krajně nepravděpodobné, že by se to prezentovalo s jinym zesilovačem neš s Dudkem.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To je špatná úvaha, Františku...musí to hrát dobře se vším -a to neznamená stejně se vším,...já sám budu mít zájem, aby se to vyzkoušelo s co nejvíc typama...pro mě to bude obohacení, zlepšení rozhledu...mě totiž to hifi pořád ještě baví, ač se tomu občas sám divím...nemyslím si už dnes, po všech těch zkušenostech, že je možný vyrobit silič, kterej se bude líbit všem bez výjimky, někdo holt má rád zrzavou, jinej černou a jinej zase postklimakteriální... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty postklimakteriální mi už nenuťte Very Happy A s tim, že se nic nelíbí všem, máte svatou pravdu.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2011 23:49:09    Predmet: Odpovedať s citátom

A pamatuj si, Frantižku: Neš si oblíbíš veš, napřed běž na věž... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 01:17:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Budúci rok určite pribudnú ďalšie Ante mašinky, to sa zase oplatí cestovať do Prahy.
Frantrax, máš to ťažké Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 09:29:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Je zajímavý,že když jsem se bavil na výstavě s docela dost velkou skupinou lidí a i po výstavě,docela dost velká část těchto lidí měla stejné připomínky,tedy stejné jako já.

Takže ono s tím všeobecně deklarovaným nadšením to není tak horký.

Nicméně klobouk dolů nad tím,že se zde vůbec něco ukázalo a to i v takovém zapšklém prďákově jako tady.

Nicméně nemůžu si pomoci v jedné věci. Když jiný výrobce ,který tomu jistě taky dá hodně práce a snahy, vyrobí komponenty,které zde nějaký šmudla s nadšením recenzuje,jak je to fain,tak titíž lidé,kteří dnes kopou kolem za jejich (možná oprávněnou) kritiku toho co předvedli,tak předtím aniž by to recenzované slyšeli,podle obrázků "a letitých zkušeností" a měření,(které víme že je jen návodné),ho i to zpraží daleko hrubším způsobem.


Navíc se docela jízlivě podivovali nad velmi kladném hodnocením téhož recenzenta MJ na jiném výrobku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 10:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Nějak mi uniká význam toho tvýho složitýho souvětí, Rukavičko...nemůžeš to více upřesnit ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 12:40:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Dejve drž se prosím toho co umíš dobře, a nesnaž se psát o něčem o čem nemáš s odpuštěním páru.
Já pracuji z jakostníma komponentama do pasivních vyhybek od roku 2004, a obdobnou třídu součástek jako je použita zde mam já v laciných bednách.
Prvotní je samozřejmě správné vyladění ale pokud se dělá top, tak musí následovat použití odpovídající kategorie součástek, a s tou nemá nikdo z realizačního týmu zkušenosti. Tady by měly být použité ty nejlepší součástky což jsou výrobky Anglického Duelund.
Pro rozšíření obzorů: http://www.duelundaudio.com/

Tebou jmenované bedny jsou výrazně pod cenou 160.000,-E, Ty jsi psal o nějakých 2-3x dražších, stále nevím, které jsi měl na mysli? Myslím, že nemáš zapotřebí se takhle shazovat, a přiběhnout sem s pohádkami, takového ražení.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 12:49:26    Predmet: Odpovedať s citátom

...........aneb jak je skvělá, úžasná a plodná je "internetová komunikace"

zamyslete se všichni prosím Wink

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 12:55:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Miro, slyšels ty Ante v Praze? Já jsem dal symfoňák jako v Brně na Podzimu a bylo to jinde. Prostě velký a reálný zvuk. Spíše bych si tipnul, vzhledem k vývoji diskuse, že v sobotu to na HEP hrálo jinak, asi hůř než v neděli. Ale taky zvažuji poslech v klidu, zvláště pokud jako zdroj bude nová Casea.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 13:18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Na, no jo, ante je sračka, já bych si koupil určitě lucidy. Maj nespornou výhodu - vejdou se mi do panelákovýho pokojíčku.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 13:26:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Miro, slyšels ty Ante v Praze? Já jsem dal symfoňák jako v Brně na Podzimu a bylo to jinde. Prostě velký a reálný zvuk. Spíše bych si tipnul, vzhledem k vývoji diskuse, že v sobotu to na HEP hrálo jinak, asi hůř než v neděli. Ale taky zvažuji poslech v klidu, zvláště pokud jako zdroj bude nová Casea.


Jen kvůli tomu abych odpověděl na přímo adresovaný post - ne nebyl jsem v Praze, nedovolily mi to okolnosti. Můj předešlý post byl míněn jen a pouze jako obecná připomínka k tomu co se tu opět strhává.

_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 13:36:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Já se nemam potřebu ani shazovat a ani vyvyšovat napsal jsem jen svůj názor na věc,

NA:
Sorry Pavle, ale s tebou se o tomhle bavit nedá,jednak nevíš s čím pracuju a k čemu se dostanu,a o čem mám nebo nemám páru to zaprvý,zadruhý co se týče návrhu a konstrukční činnosti tak já bedny stavim cca od roku 1990.Nikdy však jako hlavní činnost. Pokud je výsledkem tvé intenzivní práce od roku 2004 to cos doposud předvedl,tak s prominutím si rozšiř obzory spíše ty Smile Omlouvám se ale debatovat o konstrukci s člověkem kterej se naučil měřit teprve loňskej rok fakt vážně nedokážu, neshodneme se to je víceméně jasný. Věci který jsem jmenoval jsou cenově porovnatelný.To že se s tebou o tom bavím je proto že ač mam názory jiný, respektuju že to můžeš vidět jinak a z jinýho úhlu, protože jsi alespoň něco už postavil a udělal, jsi klasickej garážovej kusovej malovýrobce a pochopitelně kopeš za principy a filozofii na kerých to máš postavený,a ač ti bedny sprdlo daleko víc lidí, já si myslím že to rozhodně uplně špatně to narozdíl od jiných vesměs továrních značek nebylo. Já jsem nezainteresovanej člověk kterej nic komerčně nenabízí,neprodává,nikomu se nemusí zpovídat a ani svý názory před nikým obhajovat... Je mi vcelku fuk jestli si o mě někdo myslí něco špatnýho nebo dobrýho... pro mě je hifi jen zábavou a od jistý doby diskuse na webech s podobnou tématikou snad zábavou ještě větší.. Jedno je jistý Ante rozvířilo vody HE v CZ na tom se myslím shodnou všichni.

Ostatní:
Já nepolemizuju o ničem jen říkám že jsem strávil půl dne v poslechovce kde jsem nebyl ničím rušen,pozvání od konstruktérů jsem rád přijal a ty zásadní věci které byly v různých debatách kritizovány (uřvanost,ostrost,amatérský provedení a zpracování,nehezkej design) jsem tam neslyšel a neviděl... To jak to hrálo na výstavě je věc jiná... důvody proč tomu tak mohlo být nebo nemohlo být jsem nastínil v textu,a probral to i s ostatníma neveřejně, kdo je vnímavej našel si to tam mezi řádky. Pokud by byla kritika ve smyslu že prezentace nebyla 100% připravena,neřekl bych ani slovo,mě vadilo jen to že bedny byly hodnoceny jako průser... což pro mne ač sem to trošku s obavami očekával nebyl,takže jelikož jsem je slyšel, tak jsem se vyjádřil stejně silně jako protistrana,nevidím v tom žádnej problém. Jeden z mála rozumnejch hodnocení měl Pistole,kterej jako jeden z mála ví jak se věci mají,proto se zdržel předčasnejch závěrů. Víc už to nebudu pitvat vcelku jsem čekal podobný reakce a ano i s tím jsem do toho šel vyjádřit co si myslím. Smile Netrápí mě to...

pro boxera:
Stejně tak jako tobě říkalo x lidí bokem že to stálo za prd tak mě x lidí volalo nebo psalo že jsem přišel o moc že jsem tam nebyl... takže tohle neberu jako argument... hádat se nemá cenu vždy je to o vkusu a 100 lidí 100 chutí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Timerobber
Banned


Založený: 21 jún 2007
Príspevky: 460

PríspevokZaslal: Pi marec 11, 2011 14:01:59    Predmet: Odpovedať s citátom

--

Naposledy upravil Timerobber dňa Ne marec 13, 2011 14:01:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalšia
Strana 11 z 15

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist