Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

I Mistři se mýlí, aneb 50 let slepé testy....
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 70, 71, 72  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 19:44:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Vy bando nevděčníků a zakomplexovaných DIYistů. Uvědomte si, že úplně všechny praktické informace,které o Federmannově zesilovači máte, máte díky mně. Já jsem do toho dal ze svého zhruba 30 litrů (zesilovač HQQF, čas mého zaměstnance na kompletaci toho krámu, nájem sálu atd..). Díky mně a PMA víte, že ten krám má přechodové zkreslení na 10kHz že při zapnutí dá prdu do beden, že často nejde zapnout napoprvé atd.. Než jsem Vám dal do rukou tyhle informace, tak jste měli akorát své impotentní bláboly a jediné co děláte nyní je, že zpochybňujete úplně všechno kolem toho. Pomlouváte a urážíte i lidi,kteří byli kvůli tomu ochotni cestovat a následně se s Vámi o to podělit. Vlastně se dá říci, že rozdíl mezi vámi a Federmannem je jenom ten, že on ty hovna ještě rozmazává na svém webu.

Naposledy upravil Renown dňa Ut jún 07, 2011 19:52:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 19:46:55    Predmet: Odpovedať s citátom

2 check
No, druhú stranu meraní som si nepozrel..Ale zaujímavé je toto:
citácia:
But remember that with an amplifier having a significant output impedance, the overall energy will be pulled down in this same region by the voltage-divider interaction between the speaker and amplifier impedances. The system will therefore sound evenly balanced in this region, which is what WP found with his chosen amplifiers.

Takže boxy sú "predurčené" pre konce s vyšším výstupným odporom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 19:55:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Renown napísal:
Vy bando nevděčníků a zakomplexovaných DIYistů. Uvědomte si, že úplně všechny praktické informace,které o Federmannově zesilovači máte, máte díky mně.


100% souhlas. Byla to jediná cesta k reálným informacím, a zveřejněná měření jsou dostatečná. Kdo je alespoň průměrně gramotný v teorii signálů, tak se v nich snadno vyzná. A kdo se v tom nevyzná, tak pro toho jsou polopatizující vysvětlení na kočku. Stejně bude vědět totální prd, oč běží. Míra neznalosti (odborné) je i u lidí, kteří se rádoby tváří na webu, neskutečná.

100% souhlas i s označením zakomplexovanými DIYisty (bastlíři). Je to přesně tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 19:59:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez ohledu na míru gramotnosti a zakomplexovanosti, z obdélníku a 100kHz sinus se dá vyčíst o něco víc, než jenom10 kHz sinus. Není-liž pravda ? Wink
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:00:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Renown napísal:
Vlastně se dá říci, že rozdíl mezi vámi a Federmannem je jenom ten, že on ty hovna ještě rozmazává na svém webu.


I s tím zcela souhlasím. Ale přesně s tím jsem počítal. Odhadl jsem webové diskuse na 200% ještě když jsme byli v Rožnově.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:02:30    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Bez ohledu na míru gramotnosti a zakomplexovanosti, z obdélníku a 100kHz sinus se dá vyčíst o něco víc, než jenom10 kHz sinus. Není-liž pravda ? Wink


100kHz sinus tam je. Jen jsem jej neměl k dispozici ihned, jelikož fotku zaslal kolega. To jsem už vysvětloval. Z toho obrázku se dá číst, co se děje v obvodu. Nejsem si ale úplně jistý, jestli z něj lze predikovat zvuk. To říkám zcela upřímně, bez ohledu na to, jaký hnůj zase začnete házet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:03:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Renown napísal:
... Uvědomte si, že úplně všechny praktické informace,které o Federmannově zesilovači máte, máte díky mně. Já jsem do toho dal ze svého zhruba 30 litrů (zesilovač HQQF, čas mého zaměstnance na kompletaci toho krámu, nájem sálu atd..)


Velice záslužná činnost. Chválím a děkuji zároveň.
Smím se zeptat, co Tě k tak náročné a nákladné akci vedlo ?
Na rovinu se přiznám, já bych ty peníze neinvestoval, ani kdybych je měl, proto mě zajímá motivace k takovému kroku.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:05:05    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
100% souhlas i s označením zakomplexovanými DIYisty (bastlíři). Je to přesně tak.

Vaši zákazníciz oblasti DIY ten názov určite ocenia Smile .
Renown si to mohol ušetriť a nerobiť pre F. reklamu, to že to bude nebezpečná , skresľujúca "sračka" bolo zrejmé aj zo slepých schém a odborného výkladu pána F, dávno pred "testom" Bolo to ešte horšie.. A keď ho štve, že jeho boxy majú "vady krásy", je mi ľúto..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

BV vy jste neskutečný ignorant a zaslepenec ! Já seru na to co Vy si myslíte o WAWP a o to tady vůbec nejde. Jde o to, že nejste schopni akceptovat jediný argument. Nejdříve jste zpochybnili měření, pak posluchače, pak reprokabely, teď bedny. Nic vám není dost dobré, kromě sraček BV audio a DPA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:22:21    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Smím se zeptat, co Tě k tak náročné a nákladné akci vedlo ?

Protože Renowna za ty roky už trochu znám, dovolím si zahrát na jeho tiskového mluvčího ...
Zbytečně v tom hledáš nějaké konspirační teorie nebo komerční zájmy.
Vidím to na :
- prostá zvědavost
- vrozena klukovská hravost
- znechucení z neplodných a v kruhu se točících webových hádek
- dobrá záminka k dalšímu osobnímu setkání lidí stejných zájmů (není to první a snad ani poslední akce, kterou pro hifisty v Rožnově pořádal)

Mám pravdu Very Happy ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:25:19    Predmet: Odpovedať s citátom

zcela trefné a vyčerpávající Křečku !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Slimak dňa St júl 25, 2012 08:52:56, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:25:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:

Zbytečně v tom hledáš nějaké konspirační teorie nebo komerční zájmy.


Jenže to se některým jedincům nedá vysvětlit. Je jich hodně, a BV mezi ně patří. Není to poprvé, a je to předvídatelné. Konzistentní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
100% souhlas i s označením zakomplexovanými DIYisty (bastlíři). Je to přesně tak.

Vaši zákazníciz oblasti DIY ten názov určite ocenia Smile .


Ne všichni se tak chovají. Pokud se tak chovají, tak jsou mi opravdu volní, i kdybych si měl takovým vyjádřením "uškodit". Je mi to u p.., pane Bunto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5932
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 20:46:36    Predmet: Odpovedať s citátom

2Renown
Ingorant a zaslepenec je ten, kto nevidí a ignoruje fakty.Myslím, že ľudia vedia posúdiť ,kto je kto.Takže pre pripomenutie:
Meranie- nebolo to, čo sa sľubovalo (po 20. harmonickú- kto to povedal?
poslucháči- no comment, "nestalo se" kto to povedal?
káble- to komentoval niekto úplne iný
W/P- meranie v Stereophile a lietanie membrány-od PMA. Mne je to fuck.
Inak aj Vám podobne všetko najlepšie, pán Grigorescu..


Naposledy upravil BV dňa St jún 08, 2011 09:27:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 21:02:27    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA, Renown
Zbytečně necháváte cloumat svými majestáty.
To já si při čtení příspěvků některých ctihodných členů vždy vzpomenu na klasický vtip o panu presidentovi a Pánu Bohu ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
noaid
Hifista


Založený: 04 január 2010
Príspevky: 212

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 21:04:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Sebrat osciloskopy, zbijak do ruky a na čelbu s vama. Tam vam dojde šťava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 21:30:51    Predmet: Odpovedať s citátom

S tím poznáváním pravdy je to asi tak, Renowne: to, že je Cimrmanův ( byť ve skutečnosti tvůj, protože ten srab ani nenašel odvahu, aby šel s vlastní kůží na trh a jen participoval na tobě ) stroj jen velká mršba, věděli znalí lidé už z avízovaného zapojení, byť jsme netušili, že až taková...tobě budiž dík, že jsi se zachoval statečně a přestože jsi tu průserovost znal už předem, přesto jsi neváhal s ní seznámit i ostatní, byť jsi věděl, že si tak výrazně zhoršíš následnou prodejnost...jenže obecná posluchačská zkušenost je horší, než jsem předpokládal a bohužel nebyl čas vysvětlit korelaci měření se slyšením, takže celé měření jaksi nemělo dostatečný průkazní dopad a vejsledkem je tato vcelku zbytečná diskuse, Kdyby byl Cimrman slušný člověk, přijel bych býval také a vysvětlil některé věci plénu a i jemu více polopatě. Protože je bohužel paranoik, o čemž jsem stoprocentné přesvědčen, vím, že diskuse s ním je z tohoto důvodu zbytečná, o čemž se mohou všichni opět přesvědčit - z posledního jeho místa je místo první, takže vše bylo marný...takováto setkání jsou ze společenského pohledu přínosná, ovšem z pohledu odborného víceméně k ničemu, protože názor laika má při hlasování stejnou váhu jako hlas člověka znalého, přičemž různá znalost problematiky je neoddiskutovatelný fakt, byť to pak laici berou jako nadutost a údajné pohrdání jimi. Podobných hlasování já zažil stovky, chodil jsem do hifiklubů od svých sedmnácti, ale než jsem získal postupem času jakéstakés zkušenosti, tak jsem držel hubu a vůbec mě nenapadlo polemizovat se znalými...A nesmíš se zlobit, vše bylo zorganizováno příliš amatérsky, takže se teď probírají kdejaké detaily, byť z mýho pohledu už zcela zbytečně. Vezmi si z toho poučení a snaž se případně příště podobnou akci zorganizovat po odborný stránce líp...tož tak... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 22:07:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
opa napísal:
Smím se zeptat, co Tě k tak náročné a nákladné akci vedlo ?

Protože Renowna za ty roky už trochu znám, dovolím si zahrát na jeho tiskového mluvčího ...
Zbytečně v tom hledáš nějaké konspirační teorie nebo komerční zájmy.
Vidím to na :
- prostá zvědavost
- vrozena klukovská hravost
- znechucení z neplodných a v kruhu se točících webových hádek
- dobrá záminka k dalšímu osobnímu setkání lidí stejných zájmů (není to první a snad ani poslední akce, kterou pro hifisty v Rožnově pořádal)

Mám pravdu Very Happy ?


Zbytečně v mé otázce hledáš konspirační teorie ...
Zeptal jsem se tak, jak mě to zajímalo. Děkuju za vysvětlení i potvrzení od toho, komu byla otázka určena. Toť vše.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 22:17:37    Predmet: Odpovedať s citátom

V současné době profituje z nastalé situace jenom Chorý. Všeho ale dočasu, utrhl lavinu, která ho brzy smete na hnojiště, kam patří.

Naposledy upravil merhaut dňa Ut jún 07, 2011 22:18:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 07, 2011 22:18:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
...Podobných hlasování já zažil stovky, chodil jsem do hifiklubů od svých sedmnácti, ale než jsem získal postupem času jakéstakés zkušenosti...


Když jsi na to narazil, zasraný komunisti, zasranej svazarm.
Ale když jsme se mohli jednou za týden sejít v akusticky upravené, naposlouchané cimře se slušným aparátem a v klidu poslechnout nějakou novinku, co kdo donesl, mělo to něco do sebe....
A přednášky pana Burdycha nebo Bohouše Sýkory měly tenkrát úroveň, o které se internetovým pavlačím ani nezdá...

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
makak
Hifi obsluha


Založený: 04 apríl 2011
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 00:10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Bože, kde ja som len niečo podobné čítal...., aháááá, už viem ! Tu !

http://wowfan.tiscali.cz/clanky/demence-barrens-general-chat/1/

Presne ten istý štýl. Presne to isté vyjadrovanie. Presne tá istá mentálna vyspelosť ! Akoby som si mohol nechať poradiť, alebo nebodaj niečo kúpiť od takých retardov ? Ha ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 00:53:00    Predmet: Odpovedať s citátom

" vanado Jednodenní BAN za opakovanou osobní rovinu a soustavné napadání "
Cimrmane, ty šmejde křivá, místo abys odpověděl, tak děláš tohle ? Thumb down
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 09:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Renown napísal:
Vy bando nevděčníků a zakomplexovaných DIYistů. Uvědomte si, že úplně všechny praktické informace,které o Federmannově zesilovači máte, máte díky mně. Já jsem do toho dal ze svého zhruba 30 litrů (zesilovač HQQF, čas mého zaměstnance na kompletaci toho krámu, nájem sálu atd..). Díky mně a PMA víte, že ten krám má přechodové zkreslení na 10kHz že při zapnutí dá prdu do beden, že často nejde zapnout napoprvé atd.. Než jsem Vám dal do rukou tyhle informace, tak jste měli akorát své impotentní bláboly a jediné co děláte nyní je, že zpochybňujete úplně všechno kolem toho. Pomlouváte a urážíte i lidi,kteří byli kvůli tomu ochotni cestovat a následně se s Vámi o to podělit. Vlastně se dá říci, že rozdíl mezi vámi a Federmannem je jenom ten, že on ty hovna ještě rozmazává na svém webu.

Places na nespravnom hrobe.
Nic v zlom, ale to, co pises tym zakomplexovanym, by si mal adresovat F., pretoze on jediny moze byt rad, ze jeho bastl videlo viac ludi ako on a jeho studenti. Za to maju byt vdacni "DIYeri" ???? Vlastne asi ano, ako vystraha pred kupou sa to hodi. A to, ze jedine prakticke informacie (rany do repro, feritova perla, ochrany,a ine) su az z takejto akcie, je opat ucitelova hanba. Pretoze od jeho paperlaunchu az doteraz to bol revolucny kus HW. Uz rok-dva bol vyzyvany na merania, vsetko vsak ignoroval. Nakoniec aj tie jeho ultra simulacie (ktore podla neho "Mistri" neovladaju) sa ukazalo, ze boli akosi nedostacujuce.
F. ti moze ruky bozkavat, ze si sam zainvestoval do jeho bastlu a este ho aj ako tak spropagoval. Aj ked jedine , co sa ukazalo je, ze mali kritici pravdu a F. megafabuloval. V skutocnosti ti ho mal dat zadarmo a este aj doplatit.
EDIT: A problem je, ze tie "akorát své impotentní bláboly" sa ukazali ako pravdive...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 09:25:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Renowene, potvrdily se akorát imptentní bláboly, které byly před tou Tvojí akcí, za kterou Ti děkuji Smile

Na kdy plánujete s Federmannem další akci ? kde představí FFFfff___ stroj s vyšším napájecím napětím a "napráská" i tomu Cellu Laughing

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 09:56:44    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
představí FFFfff___ stroj s vyšším napájecím napětím a "napráská" i tomu Cellu Laughing

Pozor, ale to uz bude ina cenova uroven! Tam budu spominane mostiky, urcite velke trafa, vymakana ochrana reproduktorov a prepracovany inteligentny SS, a to je uz "hajend" Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 10:00:46    Predmet: Odpovedať s citátom

to Danhard and Troton :

ano, impotentní bláboly se potvrdily. Ale než jsme je potvrdili, byly to pořád jenom bláboly. Až nyní se staly ověřenou skutečností.
Ale to jste ještě stačili poplivat ty lidi, kteří vám vaše bláboly posunuli z kategorie blábolů do kategorie ověřených faktů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 10:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Když to dá do můstku aby z toho lezlo cca 400W (jestli tedy vůbec poleze) tak si spočítejte kolik ten jeho zesilovač bude celý stát!
A to v tom nejsou ochrany, zdroj atd..............
HYPA A 400 má při 230V v síti výkon 460W do 4 ohm.
A pak mám poslouchat ty jeho kecy jak je ta HYPA A400 předražená (A400 obsahuje vše v jednom) Headbang

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz


Naposledy upravil hcrevize dňa St jún 08, 2011 11:00:07, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanadoo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 25 december 2009
Príspevky: 591
Bydlisko: SVK

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 10:35:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Hynek, ale on ti bude tvrdit stale pravy opak! Problem je aj v tom, ze nevie citat, a ak si to aj precita, tak si to zle vylozi, no a tiez si to nevie spocitat (konecnu cenu).
Inak ak by si vedel pocitat feďowatty, tak by si zistil aky ma A400 skutocny vykon...., takze ktohovie kolko mostikov by musel urobit....... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St jún 08, 2011 10:57:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporučuji si všem přečíst tohle :

http://web.archive.org/web/20041125051032/http://qqf-55.wz.cz/

Velké výkony, až do 6kW Laughing Laughing geniální topologie se dvěma koncovými tranzistory (jen blbec používá víc).
.
.
uplynulo pár let
.
.
a máme tu HQQQFX DeMENT s výkonem ani ne 500W, s 10 koncovými trandy....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 70, 71, 72  Ďalšia
Strana 33 z 72

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist